• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ofelieee pamatuju si,že těsně před porodem se děti opravdu nehýbaly :slight_smile:
21. bře 2011 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir
@zuzana_22 jsem na vás holky moc zvědavá,jestlipk už bude zítra všechno jinak?? :wink:
21. bře 2011 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, berete teď ke konci těhotenství některá ještě magnesium? Já beru 3x denně a už mi více lidí řeklo, že by se už teď nemělo... :confused:
21. bře 2011 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina :Tak u nás asi ne :slight_smile: Řekla bych že se mi asi před hodinkou trošku ulevilo :wink: .Takže uvidíme co nám zítra řeknou v poradně.
Teda a jestli se děti před porodem nehýbaly,tak to si teda vážně vůbec neuvědomuju :confused: .
21. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko holky,tak jsem dneska opravdu zvědavá, zda se tady zuzka objeví :slight_smile:
@petaov:já myslím,že magnézko by se už brát nemělo,teda já už ho neberu.
22. bře 2011 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaov doktor mi říkal,že už ho od 35.týdne mám přestat brát,abych zbytečně nepřenášela :slight_smile:
@lusyy i já jsem na zuzku zvědavá,včera už se neozvala,tak třeba už je miminko na světě :slight_smile:
22. bře 2011 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina jejda, tak snad teď kvůli tomu nebudu přenášet :frowning2: Dneska už si ho neberu a zítra se na to zeptám své dr.
Taky jsem na Zuzku zvědavá. Že by to už začla? :slight_smile:
22. bře 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaov raději se zeptej doktorky,co Ti na to poví, u každého to může být jinak :slight_smile:
22. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem na Zuzku zvěavá. Já jsem po kontrole dnešní trochu více přepadlá. Opět na monitoringu nic respekt. mi napsala dr. spící plod a to už podruhé tak mám přijít opět tento pátek 25.3. znovu jen na monitoring. Jsem z toho vystrašená :confounded: :confounded:
No a další kontrola pak 29.3.
22. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisek21 a nezkoušela sestřička ho probudit???mě vždycky lechtala a pokoušela se ho probudit....ale neboj,prostě to bude asi spavé pohodové miminko a pokud mu hezky bije srdíčko,tak se tím nestresuj,určitě je vše v pořádku
22. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina jo zkoušela ale nic. mám z toho depku
22. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisek21: a oni monitor nemůžou natočit když spinká? Já jedu do nemocnice na monitor zítra,tak jsem zvědavá.
22. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisek21 a doktorka ti to nijak nekomentovala,proč to tak je???
22. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
já vůbec nevím. dr. jen řekla, že se musí natočit monitor ještě jednou v tom mém týdnu těhotenství. takže jsem z toho vyděšená. jen mi řekla že příště snad bude mimi spolupracovat a má být vzbuzené
22. bře 2011 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisek21 kdyby to byl nějaký velký problém,tak by ti to určitě doktorka řekla,oni prostě potřebují vědět,jak bouchá srdíčko když se to miminko rozhýbe,jestli není v nějaké tísni,neboj se,v pátek už to bude určitě dobré :slight_smile:
22. bře 2011 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak to já jsem taky na zuzku moooc zvědavá.Já jsem zpět z poradny do které jsem skrz ty záda nemohla ani dojít,ale paní doktorka mi řekla že se to teprve malilinko otevírá :sweat_smile: .Musela jsem si normálně vzít auto a jet do poradny autem a to to mám normálně tak 5-8minut pěšky :grinning: .A pak mi řekla že u toho třetího to pak může být z hodiny na hodinu otevřený,tak že to můžeme čekat kdykoli :wink: .No tak uvidíme :slight_smile: :slight_smile: .
22. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisek21 :Myslím že se bát nemusíš ,přesně jak píše petrullina,tak já myslím že potřebují vidět i akci srdíčka,když se mimi hýbe,víš?Kdyby si myslela že je nějaký problém,tak by určitě podnikala nějaké další kroky....
22. bře 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir Ahojky,taky jsem na tebe myslela,jak si asi dopadla v poradně a jestli se tu objevíš ještě celá :wink: ...celá jsi,ale už se to taky pomalu chystá,viď???ty záda musí být strašně nepříjemný,ani si to neumím představit,že bych měla křížové bolesti :frowning2: ..co se týče zuzky,tak si myslím,že je určo v porodnici,jinak by se tady už ukázala :slight_smile:
22. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky mám pocit,že zuzka je už v porodnici :slight_smile:
22. bře 2011 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, tak dneska je vážně krásné počasí:slight_smile: no asi všechny na zuzku myslíme:slight_smile: a věříme že už třeba má mimiška na světě.hlavně aby byli oba v pořádku:slight_smile:. Jde vidět že už to začíná být zajímavé:slight_smile: za chvilku se to rozjede:slight_smile:a bude tu mimišek víc:slight_smile: to bude paráda až budeme koukat na fotečky jak jsou prďolci krásní:slight_smile:
No malá je u mě dnes klidnější tak si to užívám:slight_smile:.poslední dny dost řádila.byla jsem se ráno projít s hafanama a odpoledne půjdu asi sama na procházku už mě ty dvě příšerky zmáhají:slight_smile:i když je tam vážně krásně tak mě to mrzí že už s nima nemůžu na dlouhé procházky navíc se u nás vyrojilo tolik kočárků a maminek s dětma že už se to ani nedá je mít volně.Jinak musím zaklepat že se zádama je to zatím myslím v normě mám z těch křížových bolestí fakt strach:frowning2:
22. bře 2011 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky dneska vyrazím na procházku, je tam fakt krásně. Mě ty křížové bolesti trápí docela často, takže to bude asi hodně krátká procházka. Dneska v noci jsem měla docela krušnou noc, takové nepravidelné stahy, spíš křeče. Mimčo řádilo, ale teď vyspává :slight_smile:
22. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak my teď Matyho přemlouváme aby aspoň do víkendu vydržel, protože nám tatínek onemocněl, dostal antibiotika a tak by s náma nemohl k porodu a ani by nás nemohl navštěvovat, což by nás vážně mrzelo u prvního mimča :frowning2: Snad se z toho brzo dostane a pak hurá na porod :sweat_smile: Jinak mě v kříži dost bolí když chodim a pak mě tam občas tak píchne, že mám pocit že mi tam někdo vrazil jehlu.A návali horka mívám pořád, tak jak jsem byla vždycky zmrzlá, tak teď většinou spávam odkopaná, až se sama divim. Jinak ale žádné příznaky blížícího se porodu, ve čtvrtek opět poradna, tak si myslim že mi řekne že se pořád nic neděje :grinning:
Zuzka nás pěkně natahuje na skřipec :grinning: Beztak už je první mimi na světě :wink:
22. bře 2011 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám,že dnes všechny maminy vyrazily na procházku :grinning: Já byla taky,je tam krásně.
22. bře 2011 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, tak já už mám mimčo na rukách! :slight_smile: Vzali jsme to dost hopem, bylo to báječný, v klidu, doma, teď tu s Kubíkem ležím a nemůžu se na něj vynadívat... @petrullina - tak už to taky vím, opravdu jsem o něm celou dobu v podstatě nevěděla. Hrozně mě uklidňovalo, když mu PA dělala poslouchání... krása, jsem hrozně spokojená a šťastná! :sunglasses:
22. bře 2011 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofelieee co ty už máš mimiško na světě:slight_smile: a chlapeček?moooooc gratuluji:slight_smile: a přejeme vám oběma hodně zdravíčka. je to krásné číst:slight_smile:
22. bře 2011 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofelieee jo a mooooc se těšíme na fotečky:slight_smile: jejda já ti tak závidím :grinning:
22. bře 2011 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofelieee : moc gratuluji :slight_smile: a taky závidím, porod doma jo?toho bych se asi bála :unamused: ale každý má radši něco jiného :slight_smile:
22. bře 2011 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofelieee :Jééééé,týýýý jo tak to je super :grinning: !!!Strasně moc gratuluju a přeju hodně smíchu a radosti s tím malinkým pokladem :wink: !!!Tak si ho moc užívej a hlavně hodně zdravíčka :slight_smile: !!!!
23. bře 2011 v 06:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofelieee obrovská gratulace k malému :slight_smile: ,tobe poklona za to,že jako prvorodička ses rozhodla pro porod doma,já bych na to neměla odvahu ani teď nebo to bylo tak rychlé,že jste to do porodnice nestihli??Krásně si to užívej :slight_smile:
23. bře 2011 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofelieee obrovská gratulace, hodně štěstíčka a zdravíčka mamino:slight_smile:Hlavně at jste oba zdraví a štastní. Určitě věřím jaká to byla krása držet mrnouska v náručí:slight_smile: Jinak taktéž smekám klobouk dolů za porod doba

No a holky která pak je na řadě? Nevíte jak to vypadá se Zuzkou?
23. bře 2011 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek