• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ofelieee: moc gratuluji,to je docela překvápko a ještě porod doma. :grinning: Tak to bylo na první jarní den nebo včera? :grinning:
Užívej si Kubíčka a přeji hodně zdravíčka.
23. bře 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 já myslím,že zuzka už má taky miminko v ruce,když se tu neobjevuje,akorát asi nemá momentálně přístup na net
23. bře 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :taky bych to tak viděla :grinning: .Protože už to jsou dva dny a žádné zprávy.... :wink:
23. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir no já budu ze všech poslední,když tak koukám na termíny :wink:
23. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky uvidíme kdo bude další:slight_smile:)
23. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee
Taky moc gratuluji k mimiskovi, musí to být opravdu nádherný pocit po 9 měsících. Hlavně ať jste oba zdraví a v pořádku!!!!!
Už to tady začíná miminkovatět a tak to má být. My budem beztak ještě přenášet :grinning: ale zatim jsem ráda že čeká na tatínka, uvidíme co zítra v poradně
23. bře 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím že kijir nebo smisek21 by mohly pokračovat:slight_smile:))co říkáte?:slight_smile: no já to určitě nebudu abych nebyla celá ještě v květnu:slight_smile:.teď jsem dvě noci spala naprosto skvěle a cítím se hodně unavená aji bych si zdřímla přes den což u mě není normální.asi potřebuju nabrat síly:slight_smile:.jinak dnes jsem extrémě opuchlá málem jsem ráno ani nedošla na záchod jak mě bolely nohy:frowning2:
23. bře 2011 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my už jsme taky 3 týdny na světě :slight_smile: Malýmu se chtělo na svět dřív, tak se narodil 5 týdnů před termínem. Daneček se narodil 1.3. 10 min. po půlnoci v porodnici Brno - Bohunice. Jsme si s manželem říkali, že ještě že není přestupný rok :grinning:

@ofelieee Moc gratuluji k miminku :slight_smile:
23. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee ahojky, moc ti blahozelam k miminku a preji zdrave a hodne miminko. taky bych to uz chtela mit za sebou. Cim dyl cekam, tim vic se bojim. Jsi fakt odvazna, kdyz si rodila doma. Smekam pred tebou. Ja jsem takova poseroutka, ze kdyby to slo, tak si nechavam davat epidural preventivne uz ted.
23. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy už jsme zjistili že máš malého Danečka na světě takže dodatečně mooooc gratulujeme a je vážně nádherný:slight_smile: má krásné datum a hlavně že jste v pořádku. přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka do života. :grinning:
23. bře 2011 ve 13:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy přeji vše nej nej k narození klučíka. Ať vám dělá jen a jen radost. Hlavně hodně zdravíčka :grinning:
23. bře 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy: i já se přidávám k řadě gratulantů a copak,že se chtělo Danečkovi jít dřív ven? Už se mu tam nedařilo?
Jinak já dneska byla poprvé na monitoru a zítra musím znovu,protože se tam něco paní doktorce nelíbilo,prý že mě tam moc ty křivky lítají-nevíte co by to mohlo znamenat? Bojím se,aby se mimču tam dařilo :frowning2:
23. bře 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy Tak další gratulaci přidávám, malej je fakt krásnej. Holky vy se máte že už to máte za sebou a mimíska už u sebe. Já mám pocit, že ty poslední dny, kdy člověk čeká kdy to přijde jsou snad z celého těhu nejdelší :slight_smile:
23. bře 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy Taky moc gratuluju. Krásně fotečky!
@ofelieee Gratuluju ke Kubíkovi!
23. bře 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy :Strašně moc gratulujůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: !!!! Přeju spoustu zdravíčka a šťastného smíchu s malým prďolkou :slight_smile: .Je vážně straěně krásnej a na to že byl o tolik dřív na fotkách nevypadá nijak malinkej :wink: ....Hlavně že jste oba v pořádku a teď už si budete jen užívat :grinning: !
23. bře 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx :Nejdelší ale nejnapínavější :grinning: :wink: ! ne taky už bych malýho brala u sebe...
23. bře 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě jsou novinky jen takové, že bobek pořád sedí zadečkem dolů a taky nám našli toho streptokoka :frowning2: Zítra jdu na monitory do nemocnice. Magnesko už teda brát nemám, ale musela jsem se sama zeptat, jinak by o tom vůbec nezačla. Poslední tři dny mám nějaký průjem, prý už se to blíží, tak jdu dnes ještě prát a žehlit.
23. bře 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Aby jsme nakonec nebyly až poslední :sweat_smile: Když se tam těm Matýskům tak líbí.
@petaov Mě uklidnilo to, že toho streptokoka má teď opravdu hodně rodiček a miminka jsou v pořádku. Já měla průjem 2 dny a nakonec nic.
Holky kolik jste přibraly? Já mám z toho hroznou depku, já už jsem přibrala 16 kilo a nějak to pořád leze nahoru. A ani nevim kolik mimis váží, to mi nikdo neřekl.
23. bře 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy také moooc gratuluji, je to krásný chlapeček a opravdu to vůbec nevypadá,že by se narodil o tolik dříve :slight_smile: ,takže hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:
@debule já mám teď také období šílené únavy,jak píšeš i když spím docela dobře v noci,tak jsem většinou po obědě zralá se jít natáhnout a večer v 8 už usínám i ve stoje....je to zvláštní,protože před pár dny jsem měla energie na rozdávání a teď úplný opak :unamused:
@petaov máš miminko zadečkem dolů??a řekla ti dr.k tomu něco???Já to měla u druhého,ale na poslední chvilku se otočil,tak by mě zajímalo,jestli to s tebou nějak probírala,co když se neotočí....
23. bře 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx Mi taky neřekla ta moje dr. kolik váží. Zkusím to z nich vyloudit zítra v nemocnici. Též už mám 16 kg nahoře a to mi příjde, že teď jím míň. Je fakt, že mě furt honí mlsná :slight_smile: Ale furt se uklidňuju, že to budou snad ty otoky, protože teď mám dost nateklé nohy i ruce.
23. bře 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx nebooj,poslední budu já :grinning: ,co se týče váhy,já jsem zvracením spadla o 17 kg a teprve teď jsem na své původní váze před těhu,ale jinak teda jsem u každého předtím přibrala 25 kg,takže jsem z toho taky byla div živa,ale zůstalo mi z toho strašně málo,tak být tebou,ta se vůbec nestresuju,to po porodu vyběháš :wink:
23. bře 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina No, už v 32. týdnu mě poslala na nějaké moxování, je to nějaká alternativní čínská medicína, jestli to znáš. Pak jsem dělala ty kočičí hřbety a ještě mi jedna kámoška poradila, že mám stimulovat nějaké body na malíčkách u nohy. Moc tomu nevěřím, ale každopádně jsem to zkoušela. Teď už na to kašlu, asi má malý důvod. Mám obrácenou dělohu, tak nevím, jestli to není třeba tím... Dr. mi jen řekla, že do 3,5 kg se rodí normálně koncem pánevním, ale že prvorodičky posílají spíš na císaře. Ona sama mi doporučila císaře, že je bezpečnější pro mimi. Každopádně je to na doktorech z nemocnice, tak uvidím, co mi zítra řeknou. Já osobně bych taky raději brala císaře, ale vybírat si nemůžu, tak snad to rozhodnou, co nejlépe pro mimi. Pro jistotu pořád děláme masáž hráze, kdybych nakonec rodila normálně. V kterém týdnu se Ti mimčo otočilo?
23. bře 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak já teda dělala kočičí hřbety snad úplně všude a pořád a nakonec se otočil v 38.týdnu,když už jsem ani nedoufala :slight_smile: ,právě si říkám no,že jako prvorodičce by Ti měli doporučit spíše císaře,pro jistotu :slight_smile: ,když by Ti ho naplánovali,tak bys věděla i přesné datum narození mimíska :wink:
23. bře 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Taky mi právě nepřijde že bych se nějak přecpávala, taky mě teda občas honí mlsná, ale ty kila skáčou až příliš rychle, za poslední týden 2 kila, což je hodně. Ruce i nohy mám taky nateklé, ale že by to tak moc ovlivnilo tu váhu? Radši ať už se ta ručička zastaví, nebo mě z toho picne.
@petrullina Ty brďo, to by mě asi doktor zabil, kdybych tak moc přibrala, pořád k tomu má co říct, až se mu vždycky bojím nahlásit váhu. A kolik jsi z těch 25 kil nechala v porodnici? Já jsem to měla pořád všechno v bříšku, ale teď už to cítím i na stehnách. Všichni mi pořád říkají, že mám veliké břicho, tak se bojím abych nerodila pořádného macka :grinning: .
23. bře 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx tak to můj předchozí doktor byl padlej na hlavu,když jsem přibrala tolik,tak taky měl pořád trapné komentáře,ale když jsem zhubla těch 17 kg a už nemohla pomalu ani chodit,jak jsem byla slabá,tak to absolutně neřešil,až se toho v nemocnici zděsili :frowning2: no a teď mám nového dr.a ten váhu extra neřeší,sestra váží,ale jen informativně,do toho grafu v průkazce to vůbec nevyznačuje a ani nekomentuje :slight_smile: .Jinak Ti už neřeknu,kolik přesně jsem nechala v porodnici po každém porodu,ale když jsem porodila podruhé,tak na konci šestinedělí jsem měla navrch 4 kg proti váze před úplně prvním těhu...
23. bře 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Tak to mě pokaždé zapisuje do toho grafu, první 2 trimestry jsem jela přesně podle linky a ten poslední jedu nějak moc dokopce :frowning2: a pak se do ničeho nevejdu. No snad už to dlouho trvat nebude.
23. bře 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx neboj,určitě se vejdeš,pořád si říkej,že jsou na tom i hůř :grinning:
23. bře 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx Moje dr. to nijak nekompentovala. Četla jsem, že když máš normální BMI může se přibrat 12-16 kg, takže 17 není až tak moc, navíc ty už máš o dva týdny víc než já. Fakt si myslím, že to teď hodně dělá ta zadržená voda v těle, když to tak letí nahoru. Taky doufám, že to nechám v porodnici :wink:
23. bře 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Takže myslíš, že ty kočičí hřbety mají ještě smysl? Já se bojím, že se zamotá do pupeční šňůry, nebo něco takového. Můžu to ještě zkoušet, ale jelikož to má být tvrdohlavý beran po tatínkovi, tak tomu moc nevěřím :wink: Když jsem chodila na to moxování, tak si akorát přesednul z pravé strany na levou. Dr. mi říkala, že je to těžší obrat, než kdyby se jen překulil hlavou dolů.
23. bře 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx : tak já už jsem přibrala 18 kg a taky už se bojim vlízt na váhu :frowning2: ale snad to přes léto zase vyběháme holky :grinning: @fassy : mrnousek je krásnoučkej hlavně ať jste zdravy oba :slight_smile:
23. bře 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek