• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@matonka - jak už jsem psala, vyšlo to asi opět rychleji než jsme čekali, ale říkáme si, že lepší než, kdyby to nevyšlo vůbec :wink: Díky za přivítání.
@aknela - gratuluji (samozřejmě potichoučku)
No, rovněž doufám, že nám to všem vyjde. Taky jsem se dívala, odkud jste, holky, a moc blízko to k sobě nemáme. Sraz bych si taky nechala líbit. Osobní setkání je holt k nezaplacení...
Tady dnes krásně svítí sluníčko. Asi vyrazím s Anýskem na procházku, tedy až se vzbudí :slight_smile:
Zatím se mějte fajn.

8. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, holky, začíná mě chytat nějakej nerv, jestli je všechno v pořádku, jestli se miminko vyvíjí jak má. To je hrozný, asi je to tim, že jsme se tak dlouho snažili, ale mám fakt strach. :frowning2:
8. srp 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne,
tak jsem dala malýho spinkat, tak mám chvilku klidu :slight_smile: .
8. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pucifous neboj, určitě bude vše v pořádku. Taky jsem trochu nervozní a už si přeji, aby bylo od mudr. potvrzené, že je na správném místečku a že je vše tak jak má být.
8. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pucifous - při Anežce jsem to měla zrovna tak, dokonce mě přepadal hysterický pláč, když jsem si vzpomněla, co všechno by se mohlo stát. Pak jsem si uvědomila, že pro mimčo je nejlepší, když budu v klidu, tak sem se snažila to dodržovat. Zkus to taky. Rada je to jednoduchá, provedení už je složitější... Drž se.
Anežka je vzhůru, nakojená, oblečená, jdeme ven.
Pa
8. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si dnes ráno udělala test co mi tu zbyl, a "těhotná" čárka je silnější než kontrolní... Už aby bylo úterý a na UTZ něco vidět.
8. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny nové těhulky a gratuluji :slight_smile:
já mám taky strach, aby bylo všechno ok, snažím se na to nemyslet, do úterý to snad vydržím, to bych měla být 5+3, ale myslím, že srdíčko ještě vidět nebude

jinak já bych diskuzi taky zamknula
8. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím příchod domů, nakrmila jsem malého a jdu vám napsat, mám jeden zdtavot. úroblém ale ve veřejné diskuzi ho zatím moc řešit nechci, pak vás poprosínm o radu.
8. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajka: říkají že sríčka tak od 6. týdne, mě právě říkala dr. že snad už v úterý bude srdíčko :dizzy_face:
8. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matonka - a to budeš v kolikátém?
8. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajka888 : mno dle dr. 6+1 asi :wink:
9. srp 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
hlavne zadny stres se srdickem, kdyz treba jeste v 7tt nebude... minule jsem ho mela az 7+4 a v pohode... zalezi kdy byla ovulace...

Nevim jak vy, ale jsem ted k smrti unavena, nechapu jak jsem mohla pri prvnim tehu chodit skoro do 7. metru do prace :astonished: a prvni tri mesice to jeste tajit a delat ze nic a makat za dva... Ted si normalne jdu lehnout s prckem, kdyz jde spinkat, takze spim hodku dopoledne a hodku odpoledne :sweat_smile: a stejne jsem vyrizena.

9. srp 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno já teď počítám a počítám jak to bude s mateřskou, rodičovnskou a nemocenskou. Začínáme splácet hypo, manža řekl že přinejhorším zlstanu doma ne nemocenské ,protože teď po stěhiování dlouho a blbě dojíždím, ale asi si to nebudeme moci dovolit...
9. srp 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matonka - to já budu zítra 5+3 a to asi srdíčko ještě vidět nebude
já zase prospala celé první těhu, teď si občas lehnu s malou po obědě
9. srp 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky taky se pridavam k uzamceni diskuze,klidne.A jak se vam jinak dari?mate nektera taky pobolivani v podbrisku jako pri MS? jsem dneska 6+1tt,doktor je na dovolene tak nevim jestli plasit nebo je to ok.
9. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja krome bolestivych prsou priznaky nepocituji, jen misto rannich nevolnosti mam vecerni, kdy ym je nejak divne, ale nezvracim
9. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, tak prsa mě bolí taky, v podbřišku mám střídavě takové tlaky a chvilku je to v klidu, šouflo mi bylo pořádně v sobotu, od té doby byl relativně klid a teď už se mi zase začíná žaludek trochu naklánět. Joo, a občas mám trochu motáka hlavy i když sedím!
9. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ... tak já se k vám přidám ... jestli můžu :slight_smile: Dnes mi lékař potvrdil z krve těhotenství ... jsem hrozně šťastná :slight_smile:
9. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mart1na - vítám tě a gratuluji
@berunka - pobolívání jako na MS je, myslím, normální. Já to měla tak před týdnem taky.
Jinak minule jsem měla šílené motanice hlavy, jinak nic. A teď se už motanice hlásí taky, a to se teprve bojím, abych sebou neplácla, když držím Anežku.
9. srp 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,kočky! Doufám, že mě přiberete do party.Dnes 6+1 tt termín 1.4., takže aprííííl Na jedné kontrole jsem byla minué úterý, tedy 5+2 a byla tam vidět taková malá černá tečka.Mám přijít v týdnu od 16.8. a to již prý může být vidět tlukot srdíčka. Mám trochu strach, aby se něco nepokazilo, jsem z toho děsně nadšená, tak abych nedostala facku....Jo a pak ještě lehké obavy, co mi na na to řeknou v práci
9. srp 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak dočítám, jak se jinak máte? No já zkusím zítra ještě testík a zavolám dr. kdy mě objedná, no snad opravdu jsem těhu a vše je OK, mám z toho strach.
9. srp 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Epicharis : ja vim ze je pobolivani normal,ale prave nevim jak dlouho to muze trvat.U prvniho tehu jsem mela problemy tak jsem asi ted zase vystrasena a asi zbytecne.
9. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berunka - když si nejsi jistá, poraď se s doktorem, za to nic nedáš. Všude píšou, že je lepší "otravovat" doktora raději 3krát zbytečně, než jednou pozdě... Také vím, že je nomální trošku špinit a jak jsem znejistěla, když jsem několik dní špinila. Když už jsem chtěla volat doktorce, špinění zmizelo (asi syndrom bílých plášťů) :wink:
9. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Epi ona je jeste prekerka to,ze muj doktor ma tenhle tyden dovolenou :frowning2:
9. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berunka Kdyby bylo neco spatne nebo sis nebyla jista, vyprdni se na sveho doktora a jed rovnou do porodnice, tam te vezmou vzdycky, je tam pohotovost. Fakt jak pise Epicharis, radsi jet 10x zbytecne... oni jsou na to zvykli, neboj :wink:

Ja mela ted odpo drzkopad, houpala jsem se frajerka na navsteve na zidli a samozrejme mi to podjelo a poradne jsem si natloukla, nez jsme dosli domu, tak jsem zacla spinit :unamused: No nafackovala bych si nejradsi... :pensive:
9. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berunka - a nemá nějaký zástup? Nebo jak píše majdula jeď do nemocnice, tam tě určitě někdo vyšetří.

@majdula - no, tak to budu držet pěsti, aby to do rána přešlo, jinak bych jela taky k doktoru. Dávej na sebe pozor. Já však vím, že čím víc si na sebe člověk dává pozor, tím spíš se mu něco stane... :confounded:
Holky, pro dnešek se loučím. Jdu spát, aby malá neměla velký náskok :wink:
9. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojj holky, muzu se tady taky pridat? :wink: Jsem jako vetsina v diskuzi porod duben, kveten 11, ale patrim do dubna, tak se zrejme presunu hlavne sem :wink:
Jinak mam zitra prvni kontrolu, mla bych byt akorat 6+0, tak nevim, co mohou zjistit...Ze ano nebo ne mi pry rekne :wink:
Procetla jsem celou diskuzi a rada bych se pridala i do te zamcene :wink: pak se budu ptat jestli nekdo neni z meho mesta a tak :wink:
Jdu do dalsich diskuzi sbirat zkusenosti :slight_smile: i kdyz cim vic vim, tim vic mam vetsi strach, ze se neco muze stat :rolling_eyes:
10. srp 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak já čím víc pročítám různé weby tak mám strach aby to dobre dopadlo, aby se dnes na kontrole už vše vyjasnilo, aby bylo zdravé, aby se mi něco nestalo ap. chjo no jo...
10. srp 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matonka Ty uz mas kontrolu dneska? drzim pesti, at vse dobre dopadne :wink: Ja prave cetla na jednom webu, co mi dala jedna holka odkaz-je tam vse popsano tyden po tydnu a je tam, ze 50% co otehotni, tak potrati :rolling_eyes: to je to cislo fakt tak velke??? No byla jsem v soku a hystercila jsem dva dny...Ale tak doufam, ze to tak neni...Doma mi pritel rikal, ze to nemam cist, ze mam cist neco jineho a pozitivniho, ale kde a co, ze? :confused:
10. srp 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zatím nemám nic potvrzeno, jen se mi na testu objevila slabá čárečka. termín odhaduji kolem 14.4.
kamirka: já slyšela, že 40% nedopadne dobře
jinak všem mamčám gratuluji
10. srp 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek