• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kijir ale co člověk nadělá.je to nepříjemné a myslím že si doktoři kolikrát neuvědomují jak moc když mamina se s tolika kilama musí poprat. nevím já mám doktorku a ta je super myslím že ona tohle ani neřeší ale nevím jak chlapi ti to možná tolik nechápou když to nikdy nezažijou! no hlavně že jsou děti zdravé kila možná zůstanou možná ne ale co mojemu manželovi to připadá super ten si to užívá když mám větší zadek a nohy:slight_smile:
24. bře 2011 ve 13:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx jé takže další mimi skoro na cestě:slight_smile:) to je super.tak do porodnice manžela určitě vem v nejhorším případě ho tam prostě jen nepustí ale myslím že by to nemusel být takový problém pokud nekašle nějak moc.:slight_smile:
24. bře 2011 ve 13:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Už bych chtěla aby to bylo, ale myslim, že si neuvědomuju, že to bude trošku víc bolet :sweat_smile: , je to zvláštní když člověk neví do čeho jde. Ale pak to bude určitě stát za to. Manža mě do porodnice určitě zaveze (i když nemá vycházky) a tam uvidíme, budu se modlit aby tam mohl se mnou být, byl by mi velkou oporou.
24. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievčatá.
Ako tak čítam,tam mám takmer také isté starosti ako vy.Som prvorodička a tak čítam všetko možné o tehotenstve a tak.Manžel už niekedy po mne kričí :slight_smile: že to mám nechať.Vraj ako má byť tak bude.Ja mám Tp 16.4.Zatila som pribrala 15 kg.už by som bola najradšej aby prcek už bol s nami,je to teda záhul tie posledné týždne.No uvidíme.teraz sa to rozbehne,každý týždeň nové miminko na svete :slight_smile: je to krásne a ešte k tomu to nádherné počasie :slight_smile:
24. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx no bolet to bude ale pak si všechny řekneme že to stojí za to a že nic hezčího není:slight_smile:.já tomu teda věřím i když kamarádky mi říkají že si představuju že tam snad jedu na dovolnou ale proč se nervovat dopředu že to bude hrozné.ať to bude takové nebo jiné nic určitě nenahradí ten pocit držet to svoje štěstíčko v náručí:slight_smile:budu ti určitě držet pěsti aby tam manžel mohl být s tebou a byl ti oporou:slight_smile:
24. bře 2011 ve 14:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky!
No já jsme se ted svěřial dokorce stm že mám z porodu horznej strach.A ona mi povídá neboj budeš si mylset že umřeš to si mylsí každá ale neumřeš když to prý zvládla naše setřička a ta brečí i při masáží že jí to bolí tak to prý zvldánu i já.Přiznám se děsím se toho od první chvíle kdy jsme zjistila že jsme těhotná.A drží mi to pořád ještě když mi dr straší že budeme mít mimi tak 4kg hrůza.Takže jsem připravená na nejhorší že to bud fak t bolet jak pes!Ale prý je to tak nastavené že maminky jaou jakoby v tranzu takže tu bolest uplně nevnímáme postarají se o to hormony.Díky bohu za ně a pak to prý za to stojí.Tak Vám držím palce at je vše ok.
Ofelie:Gratuluji
24. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ani nemám tak strach z porodu ako strach,že nepoznám kedy mám ísť do porodnice.Zatial ten strach akosi neriešim,mám rodiť v motole a tam majú začiatkom dubna maľovať tak nakoniec ak to na mňa príde v tom termíne tak neviem neviem :slight_smile: Snáď ma tam veznú aj napriek maĺovaniu.Viete to moje tehotenstvo bolo skor o strachu a nervoch,užívam si ho fakt až teraz posledné týždne,mala som to dosť komplikované,takže verím,že všetko dobre dopadne,po tom všetkom čo som si prešla :slight_smile:
24. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nebojte :slight_smile: ,já vím do čeho jdu a bojím se taky :wink: :sweat_smile: ...Bolí to to vám nebudu lhát,bolí to jako fakt hodně,ale jak vidíte vydržet se to dá :grinning: .A opravdu to stojí za to,to mi teda věřte!!!!!!!Takže se nebojte a těšte se :slight_smile: ! Na tu bolest zapomenete hned potom co bude špuntík na světě :sunglasses: !
@xxmarypetxx :No vidíš tak poslední nebudeš :slight_smile: !Já byla v úterý na CS 1...ale u mě to je zase jiný vzhledem k tomu že to bude třetí porod a ještě tak rychle za sebou :wink: .Říkám si že ještě asi počkaj přes víkend,protože to má být hnusně,ale pak už jen krásně,takže potom by to šlo :wink: :grinning: !A s tím manžou ti budu držet pěsti,protože našeho tam nechtěli u nás pustit ani s rýmou...A to pak skoro ani na návštěvy :frowning2:
24. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir taky by mě zajímalo jak to bude u mě rychlý či jestli mi porod budou vyvolávat v úterý jsem měla CS4
24. bře 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx ,
@smisek21 , Já mám CS 4 už měsíc a doktor mě teda s předčasnym porodem nestrašil,říkal že hlavní je že se neotvírám
24. bře 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jste mě dostaly s tím CS, já si myslela že trojka už je na porod :angry: Ale jelikož před týdnem byla nula, tak si myslim, že to dlouho nebude, nejlépe v neděli :sweat_smile: .
Holky chci se ještě zeptat na tu hlenovou zátku, dneska mi celý den odchází něco jako výtok, ale v trochu většim množství a ne pravidelně ale třeba najednou cítím vlhko pak nic a po určité době opět. Ta hlenová zátka vypadá jako kousek želatiny nebo to může být fakt jako výtok ale trochu víc množství najednou?
jinak mám mírně zvýšenou teplotu 37,5 a chrchlu jak tuberák, tak bojim bojim aby vůbec to mimi u mě nechali, jsem to chytla od manže.
24. bře 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx tak jsme na tom stejně, mě celý den škrábe v krku. nemám sice teplotu a zatím nekašlu ale když polykám tam ně v krku pěkně bolí. výtok takový bílý mám už min. týden
Nechci tě zklamat ale kamarádka měla CS 5 a porod jí vyvolávali v 41+5
24. bře 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 Já ten výtok mám už taky dýl, ale dnes je to takové jiné. Teď jsem se dívala na netu na to CS a jsou tam různý názory, někdo porodí i s CS 2 a někomu to musí vyvolávat s CS 7 prý záleží na tom, jak se kdo rychle otevře. Tak uvidíme, teď bych byla radši kdyby to aspoň do té neděle vydrželo, abych se aspoň trochu dala do kupy.
24. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky,tak moje sestřenice má termín 3.4. a CS má 5 a doktor ji říkal,že to vypadá,že do týdne porodí,tak nevím jak to odhadnou. myslíte,že s CS 0 se to může najednou rozběhnout?
25. bře 2011 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prepacte ze sa tak blbo pytam, co je to CS?
Heh mne doktorka posledne povedala ze mam nizsie zelezo, tak mi dala tabletky na rano a nakazala mi jest hovadzie steaky a spenat...mnam, to sa mi celkom paci.
40 kilo naviac pribrat to je naozaj dost...ja som pribrala necelych 20 a uz aj to ma nohy troska bolia pri chodzi, radsej som si kupila ortopedicke vlozky do topanok.
Inak kto si chcete kupovat ten gumovy kruh do porodnice na sedenie, ja som ho kupovala v Prahe v zdrav. potrebach na Rybnej 21 /za obch. domom Kotva/
Ešte na nete kopec ľudí spomínalo že je dobré si vziať hroznový cukor, tak som vzala aj ten i keď bežne cukríky ja nemusím. Skôr tá čokoláda :slight_smile:)
25. bře 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy :Dobré ráno :slight_smile: .Jj i s CS 0 se může porod rozběhnout...V podstatě se může rozběhnout kdykoli :wink: .
25. bře 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir: A já si myslela,že mě to nemůže jen tak překvapit,mám ještě moc zařizování okolo bydlení,tak ještě musí mrňousek počkat :slight_smile: Zítra bychom si měli jet pro dveře a je to přes hodinu cesty,tak to musíme ještě vydržet.
25. bře 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim predem se omlouvam za odkaz.mozno se domluvit na cene. http://aukro.cz/0-1rok-chlapecek-i1523417991.html
25. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno holky :slight_smile:
@xxmarypetxx já mám bílý hustší výtok také,už asi týden a přesně jak píšeš,nic nic a najednou mokro,vždycky když mám možnost,tak letím na záchod,abych se podívala,jestli to je jen tohle nebo něco jiného...měla jsem to takový vodnatý po celé těhu,ale teď to teda zhoustlo,tak taky nevím,co tak vzpomínám,tak mi vlastně hlenová zátka před porodem nikdy neodešla,takže si taky přijdu jako prvorodička v tomhle :wink: ,jinak jak píše kijir,i když do toho jdeme potřetí,ten strach z porodu tady prostě je,aby to všechno dobře dopadlo a bylo vše v pořádku :slight_smile: a pokud budete tu bolest brát jako součást cesty drobečka na svět a ne jako nutné zlo,tak se vám bude určitě mnohem lépe snášet a finále určitě stojí za to :wink:
25. bře 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím holky,už to není jen výtok ale normální kousek hlenu,tak to jsem teda zvědavá,co se z toho vyvrbí :wink:
25. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Tak to já dneska pořád měnim vložky, když si stoupnu nebo zakašlu, tak ze mě cosi vyletí a jsem jak počůraná, je to jako voda s mírným hlenem, tak nevim co to je,už jsem měnila aspoň čtvrtou vložku. Dneska to ze mě teda teče.
25. bře 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :ahojda to mě ten hlen taky vyšel asi ve 36.týdnu a zatím pořád nic :sweat_smile: .doktorka mi řekla že může klidně odejít už 3 týdny před porodem.Většinou prý když to má být známka úplně blízkého porodu měla by být s troškou krve,ne úplně čirá....Teda já bych potřebovala uklízet,ale mě se tááák moc nechce :( :grinning:
25. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx :tak to bych se možná zajela zeptat :slight_smile: :wink: .tohle už není úplně běžné bych řekla.Abys totiž nedopadla jako moje kamarádka,které takhle odtékala plodovka postupně....Možná blbej dotaz ale máš vložku normální nebo slipovku?
25. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir No slipovku už jsem vyměnila za normální vložku, protože slipovka byla hned mokrá.Tak já fakt nevim holky
25. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak já jsem v klidu,vím,že to nemusí vůbec nic znamenat,jen jsem se skoro lekla toho pevného skupenství po všech těch tekutých :grinning: :grinning: ,o uklízení mi povídej,mě dnes čeká velké prádlo a taky se mi tak nechce,odpoledne ještě nákup na celý týden,to zas bude v Globusu hlava na hlavě,ach jo :frowning2:
25. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx jj,jsem stejného názoru jako kijir,raději se zajeď zeptat, úplně mokrá slipovka není asi normální :unamused:
25. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx :tak oni by ti podle vložky kdyžtak řekli jestli je to plodovka a když slipovka nestačí ....Za zeptání nic nedáš :sweat_smile: .Právě ta kamarádka mi taky volala se slovy :"hele ze mě pořád něco teče skoro jako bych se počůrala a chvíli to je víc a chvíli míň :slight_smile:" Tak ji říkám radši jeď protože to může být plodovka postupně a pak mi psala :"Týýý jo si mě tady nechali,protože mi odtéká voda :D!!!" Takže bych se asi zeptala poku si nejsem jistá :slight_smile: .Nic horšího než že tě pošlou dom se nestane...(Jo a to mi ještě říkala ale já nemám žádné bolesti ani nic a to bylo 8 večer a ráno o půl 7 měla broučka u sebe :slight_smile:)
25. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě právě říkala sestřička, že když mě odteče plodová voda, tak že ta vložka bude taková těžká, hodně nasáklá. Ale to zase není, tak fakt teď nevim co mám dělat. nic o tom, že by mohla odtékat postupně mi neříkala.
25. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx :No to klidně teda vážně může :slight_smile: Jo a kdyby ti odtekla najednou,tak to by ti ani mega vložka nestačila :grinning: ,mě nestačila ani osuška :grinning: :sweat_smile:
25. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx zkus svého dr.já měla taky u druhého pochybnosti,tak jsem vzala vložku,dr.na ní nalil nějakou vodičku a podle barvy poznal,jestli to je plodovka nebo ne a ty to máš do termínu za pár,takže bych se raději jela zeptat,za to fakt nic nedáš.
25. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek