• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@xxmarypetxx Ahoj, souhlasím s holkama, že by ses měla jet zeptat. Voda může prdnout najednou ve velkém množství, nebo odtékat postupně. Toho já se právě bojím, že to nepoznám, protože mám celé těhotenství nějaký vodnatý výtok. Ale když říkáš, že to z Tebe vyletí, vždycky když zakašleš, tak to docela vypadá na tu plodovku. Nakonec to třeba budeš mít na porod i s CS 3 :slight_smile: Já mám tohle číslo už od 9. týdne, takže se podle toho nemůžu řídit, ale když to u Tebe vyskočilo z 0 na 3, navíc ten výtok a taky ta mírná teplota, tak myslím, že už se můžeš těšit na mimi :wink: Je to jen můj názor, jsem prvorodička jako ty, takže nemám zkušenosti jako tady zasloužilé maminy :slight_smile: Držím palce!
25. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak stačí jeden telefonát a mám zkažený celý den :frowning2: ,byla jsem s Kubíkem u zápisu do školky,tak teď volali a samozřejmě ho nevezmou a on se bobeček tak těšil, v předchozím bydlišti už chodil a byl tam moc rád :frowning2: ,holt dnes to chodí asi tak,že kdo dá v obálce víc,tak se tam dostane :angry:
25. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala k doktorovi a sestra mi řekla, že pokud cítím pohyby, nekrvácím a nemám bolesti, tak že to bude jen zvýšená deložní sekrece a to je v pořádku. Že plodovku bych poznala kdybych si dala vložku a měla ji za 10 min úplně mokrou. A to já nemám, tak že ji mám ještě odpoledne zavolat jak to vypadá.Od poslední výměny vložky zatím nic a to je tak hoďka a půl. No to jsem zvědavá co bude
25. bře 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :a řekli ti aspoň proč ho tam nevezmou? :( To je teda hrůza s těma školkama a koukám že pořád stejná :( Mě nechtěli loni vzít ani Járu a to byl předškolák,když jsme se vrátili zpátky domů....Nakonec ho vzali ale až někde na konci října a to ještě proto že nějaké dítko vypadlo.

25. bře 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx :Tak abych ti pravdu řekla tak to já taky :slight_smile: .Takhle zvýšenou poševní sekreci jsem teda nikdy neměla a ani o ní neslyšela,ale oni jsou profíci,viď?ono se pak může stát že se jednou zvedneš udělá to lup a bude to jasný :grinning: a mimi bude na cestě :wink: !
25. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir nevezmou ho prý pro velký zájem, jedině, že by někdo odešel nebo nenastoupil, ale jelikož jsem se na tuhle školku trochu informovala,tak vím, že tam to s těma obálkama fakt funguje, je to prostě hnus :frowning2:
@xxmarypetxx zajímavé,koukám,že sestra je se vším hned hotová a ani tě nepotřebuje vidět,prostě diagnóza od stolu jak vyšitá,no ale nezbývá nic jiného než jim důvěřovat no :unamused:
25. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx no uvidíš ale já i s každou hloupostí raději šupajdím k doktorovi či u prvního do porodky.

jinak za chvíli vyrážím na druhý monitor, tak snad se mimi umoudří, mám strach,
25. bře 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Nám říkaly na porodním kurzu, že když praskne plodová vod a a praskne dole jako u stydké kosti tak je to šplouchanec jako hrom a jak už jste psali nestačí ani osuška.A když praskne nahoře jako u žaludku někde v těch místech nám ukazovala tak prý odtéká pomalu a stačí vložka ale říkala nám že tak na měnění po 15minutách a je prý nasáklá.A koukám že sestřička snad má pravdu a uvidíš ještě vydrž ale je pravda že už na to máš porodit ne?Už se nám to všem blíží.Snad to zvládnu a stím svým strachem.Jinak díky moc za uklidnění i přesto že halva říká něco jiného a člověk cítí taky něco jiného.Sna d to dobře všem dopadne!
25. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem právě dorazila z poradny,zatím to vypadá vše v pořádku,akorát mě doktor nenapsal už CS,ale že čípek vzadu zkrácen,hrdlo uzavřeno.Tak doufám,že to je v pohodě.
Každopádně jak doktor tak i sestřička říkali,že kdyby se mě něco nezdálo,tak hned do porodnice i když se třeba budou tvářit nepříjemně,ale jsem prvorodička a mimi je moje,tak se nemám nechat tím odradit,proto bych @xxmarypetxx jela do špitálu a oni tě zkontrolují,ještě navíc když máš nález toho streptokoka,přinejhorším tě pustí domů a budeš v klidu a vědět že to nic není.
25. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je fakt, že teď už je to celkem dobrý, tak jsem volala opět sestřičce a ona říkala, že se to tam přes noc může nahromadit ten sekret a pak se mi zdá, že je toho hodně. No každopádně kdyby to pokračovalo nebo se mi něco nezdálo, tak pojedu. Zatim asi vyčkám co bude.
25. bře 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky dneska jsem se dozvěděla, že mi včera zemřel děda :frowning2: tak to se mnou trochu otřáslo, bylo mu 69 let a měl být poprvé pradědeček. Doufám že už nás čekají jen dobré zprávy, mezi svátkama mi totiž umřel strejda kterej ještě neměl ani padesát, tak je toho na mě nějak moc. Přeji vám dobrou noc a miminka ať nezlobí
25. bře 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx to mě moc mrzí:frowning2:.věřím že to s tebou muselo otřást :frowning2: není to útěcha ale víš jak se to říká jeden život musí skončit aby druhý mohl začít. já to své nemocné babičkce radši ani neřekla že čekáme, máme strach aby to nevzdala.snad se dočká.tak se drž a přeji ti aspoň trošku klidnou noc. a věř že až se mimiško narodí bude líp.
Taky všem přeji příjemnou noc
25. bře 2011 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx :to je hodně smutný,ale přesně jak píše debule,říká se že musí někdo umřít ,aby se mohl někdo nový narodit.Já to přesně takhle měla s Petulkou.Týden před tím než se narodil mi umřela babička :( Ale neboj až se Matýsek narodí bude dobře,uvidíš.... :wink: .
25. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den/ahoj:slight_smile: Nejsem na MK dlouho a tak jsem nevěděla, že je tu nějaké téma společný termín, řekla mi to až ségra. Tak jsem si vás postupně přečetla od začátku do konce a musím říct, že jste mě trochu vyděsily. Všechny, tedy druhorodičky minimálně, to očekáváte dřív a já se přitom chystám 16.4. na celodenní seminář a kurz do Brna a to rodím v Praze v Motole!! Nějak mě nenapadlo se toho obávat. Termín mám 26.4., tak si radši vezmu tašku sebou a snad by mě někde v Brně odrodili:slight_smile:)Jinak čerstvým maminkám gratuluju a budoucím držím palce :wink:
25. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc Říká se, že miminko je od 38. týdne "dopečené", takže už to očekáváme dřív, respektive se asi všechny už nemůžeme dočkat :wink: Já musím ještě příští týden na skok do práce, tak taky doufám, že neporodím ve vlaku :slight_smile:
@xxmarypetxx To je smutné :frowning2: Drž se!
25. bře 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx to mě moc mrzí, ale za chvilku budeš mít miminko v náručí a bude líp :slight_smile:
@zukoc neboj,ten dřívější porod je spíš naše přání,já jsem druhé miminko porodila přesně na termín :slight_smile: jinak holky jsem měla děsnou noc,jeden poslík za druhým a navíc jsem pořád lítala na záchod,nafouklá jsem byla jako blázen,no ještě že mám doma jen starší dítko,tak budu moct odpočívat a něco naspat :wink:
26. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se po týdnu hlásím - v pondělí to fakt byla plodovka, v úterý vyvolávání,takže 22.3. se nám v 15,30 narodila Magdalenka, 3,555, 50 cm :slight_smile: dnes nás pustili, tak se tak rozkoukáváme a hlásíme to do světa :slight_smile:
26. bře 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 Jéé tak to moc gratuluju a přeju spoustu zdraví, štěstí a radosti :grinning:
26. bře 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 :Tak to je supééér :grinning: !!! Veliká gratulace (a trochu závist :wink: ).A přeju spoustu radosti a smíchu s malou princeznou :slight_smile:!!! Všechny jsme si to tady myslely,když jsi se nehlásila :wink: :grinning:!!!

26. bře 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 obrovská gratulace přeju hodně štěstíčka a zdravíčka a lásky a pohody. Tobě štastná maminko i malá Magdalence. Jen vše nej nej nej :dizzy_face:

@kijir Mám takový pocit že si nyní na řadě ty:slight_smile: Nejsem vědma, ale myslím že už nás brzo překvapíš také svým klučíkem :grinning:
26. bře 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 :Jé kéž by.Břicho mě pobolívá už tak 3 dny,ale není to nic převratného a ani pravidelného.O zádech ani nemluvím.... :sweat_smile: . ale ještě je tady i @xxmarypetxx :grinning: .
26. bře 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 Moc gratuluju! To mám velkou radost! Máme nakonec stejný datum narozeních našich pokládků, jen já ve tři v noci a ty ve tři ve dne :slight_smile: A i míry, Magdalenka je o 5 gramů těžší a 1 cm kratší než můj Kubík... Moc ti to přeju, užívejte si! My jsme doma od začátku a je to nádhera. Jen těch slz... hormony jsou fakt spolehlivý :grinning: Přitom vlastně štěstím :slight_smile: Taky tolik plačeš?
26. bře 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx to je mi lítos tím dědou. I strejdou. Ale jak píšou holky, taky věřím na tu výměnu životů. I když Kubík nevím za koho by byl... Můj brácha se švagrovou se před lety o miminko snažili leta neúspěšně a podařilo se jim otěhotnět až když náhle umřel náš taťka... to snad nemohla být náhoda. Není to veselý, ale malej Martínek byl pak obrovská radost...
26. bře 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 : veliká gratulace k malému pokladu :slight_smile:
26. bře 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 Také mooooc gratuluji k Magdalénce:slight_smile: hlavně hodně zdravíčka vám oběma. :grinning:
26. bře 2011 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 Moc gratuluju! :slight_smile: Magdalenka má krásné míry i hodinu narození. Samé pětky a trojky, šťastné čísla :wink: Těším se na fotečky :slight_smile:
26. bře 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 : Dobré ráno Tobě i Magdalence,taktéž gratuluji a přeji spoustu štěstíčka,zdravíčka a optimismu :wink:
Doufám,že porod proběhl úplně v pohodě :grinning:
27. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuju všem za blahopřání a držím palce k porodům a krásným zdravým miminkům :slight_smile:
My se doma aklimatizujeme, Majdík úplně v poho, velká ségra o ni pečuje :slight_smile: a já spíš pořád ladím takový to organizační - přebalováky, tohle a tohle chybí, tatínek už nám vyrazil na nákupy.
Napadlo mě, nemám teď tolik času na net, že bychom někde udělaly tabulku miminek, ať mi nějaký "neuteče" z pozornosti, když budu chodit jen jednou za čas.
27. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee No to je dobrá náhoda s těmi časy a tak, moc blahopřeju ke zdravému chlapečkovi, a přeju hodně štěstí, zdraví a lásky do života!
Napiš něco o porodu doma, já si to vůbec nedovedu představit :slight_smile: pro mě je nemocnice taková jistota, sice je moc nemusím, ale prostě u toho porodu jsem ráda, když mi někdo říká, co mám dělat :slight_smile: Jinak nebrečím, zatím se ve mně hormony neperou, jsem spíš hrozně šťastná a malou si fakt užívám. S první jsem byla hrozně nervozní a vyklepaná, ona byla taky o kilo lehčí, takže mrňousek, a já se o ni hrozně bála, tohle už je takový pořádný mimino :slight_smile:
27. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tou tabulkou je to super nápad. Ale kdo se toho ujme a kam to dát? :wink:
27. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek