• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@petaov ahojky, právě mě dneska pustili z nemocnice, ležela jsem na Fifejdách a byla jsem celkem spokojená. Myslím, že s porodem tam nebude problém. Akorát říkali, že fakt volat předem. Teď tam posílali i z Poruby, mají plno. Sestřičky mi přišly naprosto úžasné, milé, fakt super.
27. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 Ahoj, proč jsi tam ležela? Jsem tam byla minulý týden poprvé na monitor. Vyšetřovala mě nějaká Ukrajinka. Moc milá, ale mluvila dost špatně česky, takže jsem se ani na nic nezaptala, protože jsem jí sotva rozuměla. Příští pátek jdu zase, tak snad tam bude jiná. Jinak díky za tip, ohledně té podprsenky. V Tescu furt nejsou, tak jsem si zajela, jak si psala, do Globusu. Taková antisexuální :slight_smile: , po porodu už si koupím lepší.
27. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 ahojky,moc moc gratuluju :slight_smile: ,tak ať jste obě zdravé,už se nám to tady začíná pěkně rozbíhat :slight_smile: ,ta tabulka by nebyla špatná,akorát přemýšlím,jestli sem půjde dát klasická excelovská nebo to budeme muset psát jen do řádků a pak kopírovat a upravovat podle aktuálního stavu :slight_smile:
27. bře 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 copak Ti bylo,že jsi byla v nemocnici???A teď už je to dobré??
@petaov já mám kojící podprsenky z H&M,tam mají aspoň trošku vypadající s měkkce vyztuženým košíčkem,měla jsem spadeno na jednu úplně super,ale když jsem zjistila,že stojí 1800,tak jsem si nechala zajít chuť :grinning: ,jinak je fakt,že ty kojící jsou takový asexuální,prostě kousek látky :wink:
27. bře 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
K podprsenkám - já mám dvě sady. Bavlněné bez kostic na noc, a takový trošku repre s kosticema (už nevím od jaké firmy, ale cca za 400 jedna). A musím říct,že tu s kosticema jsem ze sebe po půl hodině servala, mám obecně velký prsa, a včera se mi nalily, tak jsem ty kostice vůbec nesnesla. Možná, až časem nebude toho mlíka tolik najednou, ale teď jsou mi k ničemu.
27. bře 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,tak já mám podprsenky na kojení taky dvě.Jednu po kamarádce a druhou novou...Mám velká prsa normálně,ale zase se mi nikdy nenalila nějak dramaticky jak to všechny kámošky s malýma popisujou.Tu novou jsem kupovala v Trutnově v Úpavanu a stála mě cca550,- ale je pěkná s kosticema :slight_smile:.Pokud byste chtěly poradit pěkné za rozumnou cenu,tak většinou ten úpavan nebo i astratex.Oboje kdyžtak najdete na netu...já mám totiž právě díky té velikosti hodně omezenej výběr.jinak by mě stála nějaká pěkná přesně jak píše petrullina minimálně 1500,- a to i ty normální.... :unamused: .

@zuzana_22 :jo ta tabulka vůbec není špatnej nápad :wink: :grinning: .Akorát játeda tomu úbec nerozumím,takže bych její výrobu a tak přenechala vám zdatnějším v práci s těmito věcmi :fearful: :sweat_smile: .
27. bře 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá měla na monitoru tachykardii, tak jsem tam byla na pozorování. Ta ukrajinka mě ve čtvrtek přijímala :slight_smile: byla fakt hodně milá, já jsem si s ní i celkem pokecala. Mě pobavila, říkala na ultrazvuku, že máme vlasaté miminko :grinning: To jsem zvědavá, na to háro :grinning: já jsem měla úplnou plešku, jak jsem se narodila. Opravdu mě překvapilo, jak byly sestřičky milé. Jinak košile dávají i jejich a na pokoji byl plný vozík vložek, a když holky potřebovaly, tak si braly jak chtěly. Jen mi vadilo, že je tam hodně vietnamek, ty jsou celkem hlučné a dost romek :angry: Tu fásnout na pokoj, tak to je můj konec
27. bře 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 Ty jo, nestraš :unamused: Snad budu mít štěstí na spolubydlící. Když si pospíšíš, tak se tam třeba potkáme :wink:
27. bře 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov já budu rodit dříve než v termínu, půjdu na vyvolání. Kdy máš ty termín?
27. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 už to vidím, se mi to tam předtím neobjevilo, to bys asi musela rodit později, aby jsme se potkaly, budou mi to vyvolávat o týden dříve :slight_smile:
27. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, takže opožděně všem narozeným mimískům a hlavně maminkám moc moc gratuluju a vám, které to už co nevidět čeká, držím pěsti, ať to máte rychle za sebou. JInak my už jsme pod sledováním v nemocnici, protože malá za ty dva týdny o dva týdny sledování u mého Dr.a neporostla a teď už je o tři týdny menší, tak chodíme co 10 dní na přeměřování, ale průchody pupečníkem jsou v pořádku, tak i kdyby se narodila dřív, tak to snad kojením dožene. Ale jak už jsem psala dřív, u nás ani nemá po kom být velká :wink: Upřímně by mi ale ani nevadilo rodit dřív, tento týden mi nehorázným způsobem začaly otékat nohy a ruce a už se sotva hýbu, funím jak lokomotiva ... holt sladké finále
27. bře 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 Ahoj, mi řekli v nemocnici, že mě nechají dojít do termínu, takže přenášet nebudu. Jen nevím, jestli berou ten podle UTZ 14. 4., nebo podle PM, který mám už 8. 4. Musím se příště zeptat. Nějak jsem si s tou Ukrajinkou nerozuměla :slight_smile:
28. bře 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov myslím, že podle utz, já mám podle PM termín 7.4. :slight_smile: Za mě se tam strašně moc doktorů střídalo, žádného jsem neviděla dvakrát. Akorát jsem trochu nechápala primáře, měl vizitu, postavil se přede mě, pozdravil, koukl sekundu do papíru a odešel, to byla celá primářská vizita :confounded: Jakto, že tě nenechají přenášet? Jedné pacientce, tam říkali, že nechávají 10dní po termínu.
28. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 Mi právě přišlo, že ta doktorka se řídila podle termínu PM, protože mi řekla, že jsem o týden víc. Byla s ní trochu divná domluva... Moje gynekoložka mi doporučila císaře, kvůli poloze KP, tak jsem myslela, že se se mnou už domluví na nějakém termínu. Ona mi řekla, že se to rodí normálně, protože mimčo je malé, ale musí se narodit do termínu porodu. Taky mi řekla, že na UTZ asi viděla pupeční šňůru kolem krku, ale že to nevadí :confused: No, byla jsem z ní docela rozhozená. Doufám, že tam bude příště jiná, protože já osobně bych raději volila císaře.
28. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky dneska se mi celou noc zdálo že rodím a místo očekávané holčičky to byl kluk no haluz docela :grinning: taky mě pálila žáha že jsem jednu chvíli myslela že se pobli.. :unamused: a normálně už se mnou nechce spát ani pes asi cítí že se blíží nebezpečí :wink: vždycky spal se mnou a s přítelem minimálně a teď je to obráceně
28. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy :slight_smile: Tak to já pořád čekám, kdy na mě příjdou takové sny. Zatím se mi zdálo, že jsem viděla něčí porod a zdál se mi strašně snadný :grinning: A takové sny jsem měla spíše na začátku těhotenství, teď už dlouho nic.
28. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne holky.
@petrullina: koukám,že by jsi tu tabulku určitě zvládla-půjdeš do toho? :sweat_smile:
28. bře 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21: Jak jste dopadli v pátek na monitoru? Je to v pohodě? A kam vůbec chodíš? Do nemocnice do Chrudimi nebo jezdíš do Havl.Brodu?
28. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov jestli půjdeš k jinému doktorovi, tak ti zase řekne něco jiného. Mě taky každý doktor tvrdil něco jiného :confounded: Akorát je blbé, že návštěvy jsou hoďku dopoledne a hoďku odpoledne a platilo to i pro mě :frowning2:
28. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 Taky jsem slyšela, že co doktor, to názor. Tak uvidím. Proč Ti vlastně budou porod vyvolávat? Tu tachykardii máš už v pořádku? Ty návštěvy mi ani nevadí, aspoň se příbuzenstvo trochu rozdělí. Nevíš přesně, v kolik hodin jsou ty návštěvy?
28. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov mám pocit že dopo jsou od 10-11 a odpo určitě od 16-17. Mám cukrovku, tak nesmím přenášet. V poho to není, ale je to lepší. Chodím každý den na monitor, aspoň to hlídají.Není to nějak kritická hodnota, ale má ten tep vyšší, tak mi dělali ty oxytocinové zátěžové testy, nebo jak se to jmenuje, aby zjistili, jak malá snese kontrakce u porodu, to nebylo nic moc příjemné, pro mě :frowning2: Snad to bude v pohodě, mám z toho celkem depku a při slově monitor se mi zvedá žaludek. Jinak k těm doktorům, ta ukrajinka mi řekla, že mě druhý den pustí, že tam musím být jen po tom testu několik hodin jestli neporodím, druhý doktor mi řekl, že tam budu až do porodu, další 2 až 3dny na pozorování, tak se v tom vyznej :angry: Tak kdo ví, kdy porodíme, záleží koho chytnem na kontrolu, ale taky by se mohli domluvit :angry:
28. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky:slight_smile: ta tabulka by byla fajn:slight_smile: a myslím že co nevidět tam přibude další mimiško:slight_smile: jelikož xxmarypetxx už tu nebyla celý víkend tak že by?:slight_smile:
28. bře 2011 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,to je pravda,že se tady marypet neukázala,tak budem čekat,jak se to vyvrbí :grinning:
28. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem po poradně,trošku zaskočená z toho,že mi dnes vůbec nedělal vnitřní vyšetření,jen utz kvůli váze malé a protože jsem měla nějaký vyšší tlak a malá se v břiše strašně mele až to teda fakt bolí a vlastně v kuse od včerejšího večera,tak mi udělal už i monitor,aby zkontroloval,jestli nemá nějaký problém,že je tak aktivní,naštěstí to bylo v pohodě.Jinak malá má asi 2.80 kg,říkal,že pokud doklepem do konce bude mít max.3.60,což by bylo ideální.Takže zase za týden....
@debule no jak tak koukám,tak ani kijir se tu dnes ještě neukázala,marypet také ne,tak jak to s nimi asi vypadá :wink:
28. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a tu tabulku,odpoledne omrknu,jestli tu na nějaké diskuzi nemají něco takového,mám pocit,že klasická tabulka,aby se v ní dalo přepisovat by mi sem asi nešla dát,tak se podívám,jak to mají jinde :wink:
28. bře 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujem maminkám!!! Veľa zdravia hlavne...ja to mám tak za 20 dní cca, už sa tiež neviem dočkať.
28. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ahojky, no já jdu na monitor až ve čtvrtek tak se těším snad mi řeknou přibližnou váhu protože nemám vůbec tucha jak může být malá veliká:slight_smile:.naposledy nám řekli váhu v 21tt. co bylo 400g:slight_smile:. no jo holky se neozývají tak třeba už mají ty svoje poklady u sebe v náručí:slight_smile:.manžel včera říkal že už by se malá mohla narodit že už se nemůže dočkat:slight_smile: no uvidíme. malá se mi trošku v břiše uklidnila ale myslím že se ještě nic nechystá:slight_smile:ještě máme čas:slight_smile:
28. bře 2011 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile: ,tak já se hlásím :wink: :grinning: ! u nás ještě nic,takže zase zítra pomažu do poradny :dizzy_face: .Tak to u mě taky teda není pravda,že se mimi před porodem má uklidnit z nedostatku místa.mrví se tam tak až to je chvílema úplně bolestivé :sweat_smile: .Já se dneska ještě ani nestihla ukázat,protože je pro změnu Petulka nemocnej.Má uzliny na krku až za ouška,vidět jsou i jen okem a do dneška se mu udělaly afty po celé pusince,takže je totálně ubrečenej,že má auvííííí( :sweat_smile: ) a nemůže pořádně nic jíst,jen jogurty....Takže já si ten konec úplně krásně užívám,opravdu :confused: .
28. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
můžu se k Vám přidat na poseldních pár dní? :wink:
nějak se to už i mě blíží a já jsem celá nedočkavá, hlavně kvůli malý, abysme to nějak zkloubili se školkou,popř. s nocí...kdybych aspoň věděla, kdy to přijde, bylo by to jednodušší..
28. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Ahoj, já jsem si jen všimla, že něco podobného měly holky na březnové diskuzi, ale nemají tam uvedeny údaje o miminkách, jen kdy je čekají. Mrkni na fotoblog janulisek1988 do alba březnové maminky 2011.
28. bře 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek