• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@debule taky jsem si říkala, že už mám ukázněné miminko,které kope občas,ale včera to byl mazec teda a fakt to bolelo jako blázen,proto jsem se raději u dr.zmínila.Už jsme hlavou dolů,tak snad už tak zůstane :slight_smile:
@kijir teda,chudinka malej,tak ať je mu brzo lépe :slight_smile:
@kometka5 ahojky,vítej mezi námi :slight_smile: ,řeším ten samý problém,akorát teda se školačkou,přítel chce být u porodu,obě babičky daleko,když to přijde v noci,tak bude muset jet Terka s námi,no bude to kovbojka :slight_smile: ,jsi přímo z Plzně???
@petaov díky,juknu :slight_smile:
28. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina: tak to jste už velký,já byla minulý pátek a váhu jsme měli 2850g. Takže asi žádnej obr to nebude,ale nevadí,to dokrmíme :slight_smile: A dneska je taky nějak aktivnější,že by to bylo tlakem? :grinning:
28. bře 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy no za 3 týdny přibrala 700 g,ale musím ubrat se sladkým,prý to mimískům moc chutná a dost po tom přibírají a fakt je, že teď ulítávám na čemkoliv s marmeládou :sweat_smile:
28. bře 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila ahoj, ja to mam mať tiež za 20 dní, tak sa velmi teším. Nebranila by som sa ani tomu, keby to bolo skor, som z toho čakania cela vystrašená.
28. bře 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina A to je moc? Můj malý přibral za 5 týdnu cca 1150 g a to mi ještě říkali, že je malý. Já myslím, že je to tak akorát má teď bez pár gramů 3 kg. Sladké jím furt :slight_smile:
28. bře 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov doktor neříkal,že to je moc,ale mám ještě měsíc do termínu,tak asi nechce,abych rodila otesánka,prý těch 3.60 bohatě stačí :wink:
28. bře 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana no ajja sa tesim uz na to ale priznam sa tiez som sa vcera zlakla ked sa tak zacal strasne vecer mrvit a stuchat mi do mechura ze som sa zlakla ze su to uz dake predzvesti :slight_smile:
28. bře 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky,tak co marypet? Včera se tu taky neukázala,že? Tak,že by už měla mimíska na světě? :slight_smile:
29. bře 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: ,taky myslím,že už se u marypet něco událo :wink: .Tabulku teda dám dohromady já,bude u mě v albu,spíš ale až zítra,dnes se s tím budu prát :grinning:
29. bře 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jé ty jsi šikula tak to se těším. ale předpokládám že s porodem budu někde na konci:slight_smile:.
29. bře 2011 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule neboj,na tom konci budu určitě já :slight_smile: ,nejdřív pořád hrozili,že dřív a nakonec budu strašit celá ještě v květnu :wink:
29. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jo pamatuju si že jsi měla obavy aby to nebylo moc brzy ale tak přijít to může kdykoliv:slight_smile:já si to nedokážu představit že bych ještě v květnu byla celá:slight_smile:.
29. bře 2011 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule to ani já ne :confused: už máte kočárek??My ho objednali asi před 10 dny a oni ho nemají na skladě a bude až někdy začátkem dubna a ještě než ho pošlou,no bude to jen tak tak :slight_smile: ,naštěstí,kdyby něco,tak na převoz z porodnice by jsme si autosedačku půjčili,ale budu doufat,že kočárek dorazí dřív než mrňousek :slight_smile:
29. bře 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina my ho objednávali před 14dny a včera jsme si ho vyzvedli:slight_smile: takže už máme vše nachystané:slight_smile:.ale máme doma jen vajíčko a kočárek zatím zůstal u mých rodičů:slight_smile:.co malá ještě tě tak kope?ta moje vyvádí jak kdyby se chtěla na svět prokopat:slight_smile:. jdu ve čtvrtek na monitor tak už se těším. a řekli ti tam váhu nebo to ti řekl doktor který tě vyšetřuje?já vůbec nemám tucha jak může být Kája velká.
29. bře 2011 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule my teda budeme muset mít kočárek doma,nemáme ho kam jinam dát,nemělo by se,ale nevím,jestli to neplatí jen u prvního mimča,u druhého jsem měla kočárek taky doma a nic se nedělo :slight_smile: Dneska je malá hodná,jen sem tam pohyb,ale zase když se hne,tak mě to tak dole zabolí,děs běs,ale asi je to tím,že už má hlavičku dole a tlačí tam na to....s tou váhou,mě dělá dr.při každé poradně utz,aby zkontroloval jak roste a podle toho,co tam na tom utz naměří za hodnoty,tak mu to určí tu přibližnou váhu,na monitoru točí jen srdíčko a případné kontrakce :slight_smile: No ale třeba u dětí předtím jsem také vůbec ty váhy nevěděla,akorát u holky mi den před porodem řekli,že bude mít max.3.60 a ona měla při porodu 4.15 kg,tak nevím,jestli se tím vůbec řídit :sweat_smile:
29. bře 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a naše první 3D foto...jinak se pořád schovává potvůrka :wink:
29. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina aha no mě právě doktorka neříká nic jen že je vše v pořádku a že nemám počítat s velikým mimi.ale tak to se uvidí i když by mi stačilo kdyby měla tak 2,80:slight_smile:. S tím kočárkem si nedělej hlavu my ho tam máme hlavně proto že my ho doma mít nebudeme vůbec jelikož bydlíme v 5patře bez výtahu takže bude ve sklepě a tam musíme udělat teprve pořádek:slight_smile:.takže máme doma jen vajíčko kdyby náhodou:slight_smile:.nám zase doveze brácha postýlku až v druhé pol.dubna ale naštěstí máme koš takže první týdny bude malá v něm:slight_smile:
29. bře 2011 v 09:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina fotečka je kouzelná malá bude rozkošná:slight_smile:
29. bře 2011 v 09:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule díky :slight_smile: ,když jsem ji včera pořádně prohlížela,tak mi připadá,že bude hodně podobná na Kubíka,taky má podobný výraz,když spinká :slight_smile: ,tak uvidíme.Já myslím,že když porodíš v termínu,tak že bude mít malá víc než 2.80,to mají ty miminka zhruba teď měsíc před porodem,obřík to asi nebude,když to dr.říká,ale určitě bude mít přes 3 kg.Já měla obě děti velký,tak jsem na to taky teď zvědavá,jak moc se doktor trefil :wink: Ale zase už to bude třetí,tak i kdyby byla nějaká větší,tak by to neměl být problém :slight_smile: ,ne že bych se teda porodu nebála... čím dál víc :sweat_smile:
29. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no kamarádka rodila dva dny po termínu a malá měla právě 2,80 a byla nádherná taková malušenká:slight_smile: ale to je jedno hlavně když budou holky zdravé:slight_smile:. no já se porodu vůbec nebojí bude to asi tím že je to poprvé a nevím do čeho jdu:slight_smile: ale tak zvládly to všechny tak já taky:slight_smile:.jsem na to fakt zvědavá hlavně jestli to poznám že už:slight_smile:.
29. bře 2011 v 09:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky venku je zase krásně snad to vydrží :slight_smile: marypet nás pěkně napíná ale když tu nebyla tak dlouho tak už to má určo za sebou :wink:
@petrullina : 3D fotečka je krásná
29. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule to je stejně zvláštní,že jedno miminko má v termínu tolik a druhé zase o kilo víc,viď,ale asi hodně záleží na genech no,ale jak říkáš,hlavně když budou děti zdravé.....no věř tomu,že i když to bude moje potřetí,tak mám taky obavu,jestli to rozeznám od těch šílených poslíčků,co mě pořád pronásledují :frowning2: ,ideální by bylo,kdyby mi praskla voda,to je jasný důkaz :grinning:
29. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule : taky se u mě pořád žádny strach nedostavil asi je to tím že nevíme do čeho jdem, za to přítel už má strach, ale asi je to tim že on už ví do čeho jde už jedno dítko má :grinning: jo a taky doufám že bude mala opravdu mala ale ma k tomu předpoklady ja jsem mela 2,50 a muj bracha 2,55 tak snad by mohla byt po nas
29. bře 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jo to já říkala taky. kéž by mi prdla voda a budu vědět hned že mám jet do porodnice.jen doufám že to bude relativně rychlé nechci jet do porodnice brzy a být tam před porodem zbytečně moc brzy. doma je přeci jen doma i když už budou bolesti.
29. bře 2011 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy díky :slight_smile: jestli už má marypet miminko,jako že asi ano,tak je na řadě kijir :slight_smile:
29. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy jen nevím jestli je to dobře nebo špatně že nemáme strach aby nás to pak nezaskočilo:frowning2:. no co naděláme.my taky byli s bráchou malincí a manžel se narodil dřív takže taky byl prďola ale tak je to asi opravdu individuální. doktorka mi jen řekla že 4kg mít rozhodně nebude:slight_smile:. tak uvidíme:slight_smile:
29. bře 2011 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina a jak se dívám kijir tu dnes taky ještě nebyla co? no uvidíme každopádně jim to moc přeju počasí je krásné svítí jim k tomu sluníčko hned je lepší nálada:slight_smile:
29. bře 2011 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule tak já mám srovnání mezi vyvolaným porodem,který jsem celý odhekala v nemocnici a normálním porodem,kde jsem ještě celé dopoledne strávila doma,protože jsem myslela,že to jsou jen poslíčci a bylo to opravdu lepší být v klidu doma,dokonce jsem při tom ještě vařila oběd :grinning: ,proto teď ta obava,jestli to vůbec poznám :slight_smile: a hlavně nevím,jak moc dlouho si můžu dovolit být doma,aby jsme pak nerodili cestou,když je to třetí :confused:
29. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule kijir má dnes myslím poradnu,tak jsem taky zvědavá,jestli se ještě ukáže :slight_smile:
29. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky přeji krásný den,
29. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek