• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@petrullina no jo říká se že u dalších dětí je to mnohem rychlejší:slight_smile: tak záleží jak moc to máte daleko do nemocnice my asi pět minut takže to máme fakt blízko:slight_smile:.já jsem hrozně ve všem váhavá. Se slepákem jsem doma vydržela 4dny než mě manžel přemluvil jet do nemocnice tak u porodu to tak dlouho nebude ale jak se znám tak si budu říkat ještě to není tak hrozné abych jela co když to není ono a pak dorazím na poslední chvíli:slight_smile:.jsem na to fakt zvědavá:slight_smile: :grinning:
29. bře 2011 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina jinak ta fotečka je překrásná :grinning: :grinning:
29. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
kijir rano asi v 7:45 psala na svuj profil ze uz jí zbývá jen 5 dni,ale myslim ze do poradny jit mela
29. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@debule my to máme autem necelých 10 minut,jenže přes samé semafory,takže počítám s tím,že jako naschvál až pojedeme,tak bude samá červená :grinning: ,jsi stejná jako já,já jsem si taky pořád říkala,že to není tak strašný,že to teda asi ještě ten porod nebude a kdyby mě bývalá tchyně nedonutila,tak by jsme jeli asi fakt už s mimčem mezi nohama :sweat_smile:
29. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisek21 ahojky,díky :slight_smile:
29. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dneska je tam zase krásně :slight_smile: Obě holky kijir i marypet nás pěkně napínají. Už se těším na tabulku, až se bude hezky plnit :wink: @petrullina je fajn, že ses toho ujala, zvlášť když čekáš třetí. Já nevím, kde mi hlava stojí a to tu žádné mrňouse ještě nemám, asi už máš cvik :slight_smile: Fotečka je super!
Jinak k tomu porodu, já se ho asi taky ani nebojím. Tu bolest si ani nedokážu představit, tak na to radši nemyslím. Já vlastně nevím, mám takové smíšené pocity, spíš si ani neuvědomuju, že už jen dva týdny :wink: Postýlku už máme složenou od února, neměli jsme ji kam dát, tak tu na ni každý den koukáme. Kočárek jsme koupili v lednu a je zaparkovaný u našich :wink:
29. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina: A byl v bolestech velký rozdíl mezi vyvolávaným a přirozeným porodem?
29. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaov no já se musím přiznat,že jsem teď taky skoro bezdětná,Kubík je u svého táty a babičky,má tam spoustu zvířátek,je to takový náš malý zemědělec a Terezka je ve škole až do odpoledne,tak mám i docela klid,abych nabrala síly na to třetí :wink: ,ale zajímal by mě holky váš názor na ty delší návštěvy Kubíka u svého táty,tady s námi je třeba měsíc a pak je třeba 14 dní zase tam...pár lidí už mi řeklo,že to je špatně a tak si někdy přijdu jak krkavčí matka,jako když ho tam odkládám a přitom on je tam opravdu spokojenej a i babička s dědou jsou z něj na větvi.....
29. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy rozhodně byl velký rozdíl,u vyvolávaného porodu jsem měla od začátku dost silné kontrakce,kdežto u nevyvolávaného to zesilovalo postupně a řekla bych,že ty kontrakce,co jsem měla u druhého nebyly ani na konci tak silné jako u vyvolávaného...holky,ale neberte to jako strašení,taková je moje zkušenost,nemusí to být u všech stejné,ale obecně se to říká,že vyvolávaný je bolestivější
29. bře 2011 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina Vlastní zkušenost nemám, ale myslím, že je důležité, aby byl Kubík spokojený a věděl, že má i taťku. Když píšeš, že je tam rád, tak na tom nevidím nic špatného. Jak daleko ho posíláš, do jiného města? Až bude chodit do školy, tak už to tak asi nepůjde...
29. bře 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaov no právě že je 130 km odsud,táta si pro něj jezdí a zase ho přiváží a právě si říkám,že dokud nemá Kubík povinnosti jako je škola,tak že by si to mohl ještě užít,pak se tam dostane jen o prázdninách nebo občas na víkend jako teď Terezka.
29. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina : jestli je tam rád a tobě i tatkovy to vyhovuje tak proč ne?a hlavne kdyz je tam takova vzdalenost tak si pro nej tatka asi nebude jezdit kazdej vikend, horší to bude az prijde skola
29. bře 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina Pokud máš s jeho taťkou dobré vztahy, tak ho tam klidně posílej. Já bych to nechala tak nějak přirozeně plynout. Řiď se tím, jak to cítíš ty a taky podle Kubíka, aby byl šťastný. Ať si to teď ještě užije, než mu začne škola. Takový daleký výlet musí být pro něj bezva dobrodružství :wink:
29. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak děkuju holky,hned se cítím líp :slight_smile: ,vždycky když se někdo do mě opře v tomhle,tak jsem z toho pak akorát rozhozená...
29. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina: až se do tebe někdo opře,tak mu řekni,že to cítíš trošku jinak než ten dotyčný,co ti do toho mluví :wink:
29. bře 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky,tak jsem tady po poradně.Máme CS 6 a paní doktorka nám udělala Hamiltona,takže jsem zvědavá zda to zabere :slight_smile: Teď tady uklízím jak to jen jde a odpoledne se chystám na procházku,jestli mi to půjde trošku chodit :wink: .
@petrullina :S těma návštěvama si vůbec nelámej hlavu :slight_smile: My taky pouštíme Járu k tátoj kdy chce on a táta.Má sice daný víkend jednou za 14 dní,ale jelikož mají bezvadnej vztah,tak tomu nechávám úplně volnej průběh.My k tomu bydlíme asi 100m od sebe,takže i když chodí do školy tak tam může kdykoli přespat,když se domluvíme....Má tam pak vlastně i dědu a babi a tetu se dvěma sestřenicema,takže tam chodí moc rád,protože holky mu jsou docela blízko i věkem,takže si i dost vyhrajou a od bejvalýho přítelkyně má taky dceru takže to řešíme stejně.má si tam zkrátka s kým hrát a proto tam chodí rád...A ať si každej komu se to zdá divný trhne nohou :slight_smile: :wink: !
29. bře 2011 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir Ahojky,ten Hamilton,bolí to???Tak jsem na tebe zvědavá,jestli to zabere :slight_smile: S tím Kubíkem,on je tam taky strašně rád,může běhat venku a s dědou nebo tátou do lesa a pomáhat se zvířátkama,on v tom prožil první roky,takže je k tomu vedenej a město mu zatím nic moc neříká,myslím,že dokud druhá strana o něj stojí a jezdí si pro něj,tak proč mu to neumožnit.To jen ti rejpalové si občas nevidí do pusy...
29. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina :no není to příjemný,ale dá se to vydžet :slight_smile: .trošku to bolí,ale nijak zvlášť :sweat_smile: .Já doufám,že to zabere :slight_smile:.Už fakt sotva chodím a hlavně mě bývá už asi 3 dny a noci špatně od žaludku.Nejdřív mě furt strašili,abysme dojeli včas a teď už mi dr napsala poradnu v nemocnici,když do pondělí nic nebude.Nakonec ještě budu třetí dítko přenášet :D!!!!
29. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir: ahoj,taky by mě zajímalo zda to bolí? Už jsem o něm taky slyšela,ale můžu se zeptat,co se vlastně dělá? Prý se po tom může i krvácet. :unamused:
29. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir mě totiž u druhého těhu něco provedl dr.zhruba týden před porodem,bylo to dost nepříjemný a pak jsem po tom i trochu krvácela,neříkal k tomu nic,tak by mě zajímalo,jestli to byl ten hamilton,ale podle popisu asi jo.Doufám,že se bez něj tentokrát obejdu :wink:
29. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir vydrž,určitě se to co nejdřív rozběhne a bude mrňousek na světě a ty si zase uvidíš na chodidla :wink:
29. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ano souhlasím s lusyy taky vlastne nevim co to je ten hamilton?
29. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir To se dělá takhle běžně ke konci těhotenství?
29. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
tak já ráno byla na prvním monitoru...taky jsem čekala, že mi doktorka řekne, že už se tam dole něco děje, protože včera mi bylo docela dost blbě, připadalo mi, že mi tvrdne břicho jako blázen.
a to vůbec nemluvím o tom, jak malej neskutečně kope...hrozně bolestivě...je to úmorný...už bych to chtěla mít za sebou...
já doufám, že nebudu přenášet jako u malý - přenášela jsem 8dní, až mi v nemocnici udělali Hamiltona a ono to přes den rozjelo samo...koukám, že ho tady zrovna řešíte...já tedy mám pocit, že to bylo horší než celý porod, ale jsem hrozně ráda, že to pomohlo a rozjelo se to přirozeně...
29. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina já nevím, jak se tady dělá, abych odpovídala na tvou odpověď...zkoušela jsem to jen okopírovat...
jojo, jsem přímo z Plzně a mám to do porodky taky tak 10min.
chci být doma co nejdřív, na druhou stranu bych nechtěla, aby mi malá viděla v nějakých krkolomných bolestech...
29. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky, řeknu vám, že dnešní poradna mi fakt vydeptala...nemám na nic náladu...čekala jsem, že mi řekne, že už budu rodit a ono nic...
já bych do toho šla nejraději hned...tři další týdny mi připadají jako věčnost... :unamused:
29. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 ahojky,odpověď přímo pro určitého člověka se vkládá když pod jeho příspěvkem zmáčkneš to odpověz,tak ti automaticky naskočí jeho nick a můžeš odpovídat :slight_smile: Já bydlím na Vinicích,ale zatím jen krátce,tak tu ani nemám žádnou kámošku na pokec :frowning2: ,ty máš první dítko ještě malé,ale ta moje slečna už si ze mě dělá srandu a předvádí mi,jak prý budu v autě hekat až pojedeme do porodnice :wink: ,ovšem chápu,že nechceš,aby tě malá tak viděla
29. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 také jsem včera neměla na monitoru žádné kontrakce a ani nevím,jak to vypadá uvnitř,protože mě vůbec neprohlížel,jo jo,ty poslední týdny jsou napínavé :wink:
29. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy :Ahojda no jak jsem psala trošku to bolí a je to dost nepříjemný,ale dá se to zvládnout,neboooj :sweat_smile: !Úplně krvácet by jsi po tom neměla,ale špinit určitě můžeš :fearful:.
@petrullina :Jj tak si myslím že to určitě bylo ono :slight_smile: ,ale je divný že ti o tom neřekl :rolling_eyes: .Mě to řekla a taky mi to napsala do průkajdy.
@pusolamy :Hamilton je takový hmat,který v tobě udělá dr při prohlídce a je to vlastně jeden z možných způsobů vyvolání porodu :slight_smile: .
@petaov :Jestli se to dělá normálně to teda nevím,ale myslím,že možná u prvních mimísků se to před termínem nedělá,ale určitě to teda vážně nevím :dizzy_face: ...
29. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina ahojky, muj manzel ma syna z predesleho manzelstvi a taky, kdyz jeste nechodil do skoly, tak to u nas fungovalo podobne jako u tebe. Ted to uz bohuzel nejde, ale stejne sem chodi tak casto jak muze. Nevim, kolik je tvemu synovi, ale vim, ze u nas byl trochu problem, kdyz mu bylo 6 let, tak se mu narodil bracha. K nam uz tak casto nemohl, protoze chodil do skoly, doma citil hrozne dotcenej a ublizenej, protoze si myslel, ze to zavinil maly sourozenec. Ale pak se to srovnalo, kdyz "velky" bratr pomahal pecovat o maleho.
29. bře 2011 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek