• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ciernavila Ja sa bojím toho, že budem prenášať, vo štvrtok som bola na poradni, ale stále som CS0. Myslím si, že synček bude po ockovi a bude sa krášliť ešte v máji. Mňa najviac kope, keď varím, alebo umývam riad (to mi vždycky pripadá, že chce vystrčiť ruky nohy a pomáhať) a v noci. Ale to robí už od začiatku. To čakanie na porod mi pripadá ako keby som išla k zubárovi o deň skor, aby som si vypočula všetky zvuky. :slight_smile:
29. bře 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes som bola na prvom monitore. Trochu som sa bála, pretože som nevedela, čo ma čaká, ale nakoniec sa z toho vykľulo jedno z najpríjemnejších vyšetrení z celého tehotenstva. Myslela som, že sa niečo dozviem, ale pán doktor sa ani neunúval pozvať ma do ordinácie. Sestrička mi na chodbe vzala graf, odniesla ho doktorovi a za 5 minut mi ho vratila. Tak dúfam, že mi k tomu niečo povie doktorka na poradni.
Máte s tým niektorá podobnú skúsenosť keď je všetko OK, alebo si vás doktor pozve a vysvetlí, čo a ako? Ja si pripadam divne a dúfam, že doktor, ktorý ma bude rodit bude mat trochu viac záujmu.
29. bře 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana monitor je fajn,je krásné slyšet tlukot srdíčka :slight_smile: ,mě dělá monitor můj doktor u sebe v ordinaci,byla jsem na něm včera,tak se na to podíval a řekl,že je vše v pořádku.i když chodíš na monitor jinam,tak pokud by bylo něco v nepořádku,tak by ti to řekli hned,neboj :slight_smile:
29. bře 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vám holky spíše počítám, že bude asi platit ten druhý termín dle UTZ ikdyž takto jsem měla u prvního a rodila jsem den to termínu dle PM.
tak vám nevím, jinak kontrola OK. Další pokud se prý ještě uvidíme tak 5.4. to budu 40+0 dle PM a 38+0 dle UTZ (který ale byl až ve 20tt)
29. bře 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ďakujem za ukľudnenie. Ja som bola na monitor v porodnici. Keď som si vyberala porodnicu, tak som čítala veľa recenzií a Pardubická porodnica ich mala také, že som si chvíľkami myslela, že radšej pojdem rodiť na veterinu, preto som chcela vediet aj inú skúsenosť.
29. bře 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana jj, kdyby bylo něco špatně, tak určitě poví hned a bude se to řešit.... :wink:
29. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak mě hlavně přijde, že to nějak to druhý těhu nezvládám...jakoby při prvním jsem si to hrozně užívala, nic mě nebolelo, nepíchalo...
teď mi bolí všechno, hrozně mi brní nohy, do toho už měsíc mi hrozně bolí jakoby v zádech, a ta bolest mi vystřeluje přes zadek do nohy...
hlavně proto bych to chtěla mít už za sebou... :frowning2:
29. bře 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak tabulka je na světě,je na mém profilu v albu,tak se mrkněte a napište případné připomínky :slight_smile:
29. bře 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak klobouk dolů nádherná tabulka přehledná jestli tě mohu obtěžovat ke mě můžeš připsat jména Simon/Kateřina, pohlaví nevím a nechám se překvapit :grinning:

29. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Si fakt šikulka, tabulka je super. Bude zaujímavé sledovat ako sa plní.
29. bře 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omylem jsem tu vlezla...patřím do diskuze duben 2010 :grinning:
A chci Vám jen popřát bezproblémový porod a hlavně zdravé děti! A hlavně si užívejte ty krásné okamžiky, protože ono to tak neskutečně rychle letí. Mě příjde, že jsme si přesbě takhle psaly nedávno... a on už je to rok a z našich miminek jsou už velké děti.... :grinning:
Závidím, vám, že tohle máte ještě před sebou, porod, prvotní momenty s miminkem...vše je tak krásné a silné! Teda né že teď by to krásné nebylo, je, ale zase jinak....
Tak hodně štestí a omlouvám se, pokud by vám můj příspěvěk vadil....
29. bře 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky s tabulkou mi pomáhal přítel,sama bych to taky takhle nedala :wink: ......vždycky když bude něco nového,tak to tam dopíšu a bude to vždycky ten poslední obrázek,tady to bohužel jinak nejde než při každé změně dávat nový obrázek do alba :slight_smile:,tak snad se nám to začne za chvilku plnit :slight_smile:
@smisek21 jména určitě dopíšu,mě pak napadlo,že jsem se měla nejdřív zeptat všech,jestli není nějaká změna a nakonec jem to opsala z těch okýnek,co se objevují u vašeho nicku :dizzy_face:
30. bře 2011 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Ahoj, tabulka je bezva :slight_smile: Až budeš dělat změny, tak se dá ta stará smazat, nebo jich tam bude víc?
@ustarana Mi na tom monitoru taky nic neříkají. Obecně mám pocit, že když se nezeptáš, tak Ti nic neřeknou. Určitě to znamená, že je vše v pořádku, ale stejně by to bylo hezčí slyšet. Já většinou otravuju s dotazy, tak se taky ptej :wink:
30. bře 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak dnes jsem spala 12hodin s jednou návštěvou WC. malou vůbec necítím ještě se ani nepohla jen mě bolelo v noci v podbříšku to mě vzbudilo asi třikrát nebo čtyřikrát a ráno průjem. no kdyby to tak bylo pár dní tak dospím co jsem zameškala:slight_smile: to by bylo super:slight_smile: jelikož včera jsem spala od 23:00 do 2:50 a pak už jsem nezabrala tak jsem to asi dnes potřebovala:slight_smile:.
30. bře 2011 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule : ahojda tak já vcera usla na gauči asi v 10 o pul 12 jsme se přemístila do postele a vstávala jsem až v 8,30 a pokud se dobře pamatuju tak ani navštěva Wc neproběhla :grinning: jestli jsem to teda nezaspala :grinning: ale myslím že ne
30. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy kéž by to tak pár dní vydrželo co:slight_smile: aby se člověk pořádně vyspal než se mimiška narodí:slight_smile: já to už potřebovala poslední noci jsem spala hrozně málo a přes den si lehnout neumím:frowning2: nebo si lehnu ale stejně neusnu.
30. bře 2011 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy no zatím chodím ke svému gynekologovi, ale jinak budu rodit a chodit do H. Brodu, už kvůli ochotě jak primáře tak sestřiček:slight_smile:
30. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nějak vás nestíhám, a tak moc děkuju za tabulku, koukejte ji brzy plnit, duben se fakt blíží! :slight_smile:
Jinak mám v albu aspoň první fotku Magdalenky, časem ještě nějaké přidám, ale zatím je nějak pořád zpracovávám do albíček na compu a tak.
30. bře 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 tak klobouk dolů, Magdalenka je nádherná:slight_smile:)) Opravdu takové pěkné miminko, a věřím, že bude dělat jen a jen radost:slight_smile: Moc ti to přeju.-)
30. bře 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov koukám tady na to,tak by měla jít ta stará vždycky smazat a vložit nová :slight_smile:
@debule teda,nechci nic říkat,ale to bolení v podbřišku a průjem,nebude to už příprava k porodu? :wink: já teda včera měla dost divný poslíčky,na to jak všude píšou a říkají,že jsou nepravidelný,tak já je měla přesně po 8 minutách celou hodinu a půl,docela to už bolelo,tak jsem si dala vanu a přešlo to,v noci se to vrátilo,ale už to nebylo tolik a hlavně to bylo nepravidelně,ten konec těhu je fakt záživnej,pak poznej,kdy jet a kdy ne :unamused:
30. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 ta je krásná a jaký má tvářičky,moc hezká holčička :slight_smile:
30. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 a @petrullina - moc děkuju, proti první dceři je to opravdu cvalík :slight_smile: hlavně že je zdravá, a takový miminka vám taky moc přeju! a taky aby byly spavé v noci :slight_smile:
30. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak máme dneska kijir???že by včerejší hamilton zabral??? :wink:
30. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 každé těhu je jiné no,já jsem si obě předchozí krásně užívala a v tomhle třetím bylo všechno špatně,ale už se blížíme do cílové rovinky,tak vydrž :slight_smile:
30. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :Ahojda ne ne zatím nezabral :grinning: .Byla jsem na monitoru a pak měla návštěvu,ale už se hlásím :wink: :slight_smile: !!!
30. bře 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir člověk by řekl,že když je to třetí dítko,že to bude určitě dřív a nakonec si to fakt vychutnáš až do konce,co?? :wink:
30. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy
@debule Tak to vám fakt závidím holky, že zaspíte i návštěvu WC :wink: Já chodím tak 3-4 krát za noc, vždycky mě to vzbudí, jak už to bolí.
30. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir no a jak to dopadlo? kdy je případná další kontrola? :grinning:
30. bře 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak nevím kéž by se už něco chystalo ale myslím si že je to jen náhoda.nevím slyšela jsem že ta bolest v podbříšku je před porodem je to jako bych to měla dostat ale nevím jak moc a jak často to bolí když už se začne něco dít:slight_smile:. ale vážně bych se nezlobila kdyby se malé chtělo na svět o tři týdny dřív:slight_smile:.no ale u tebe to taky vypadá všeljak co?.no mě občas ztvrdne bříško ale žádná pravidelnos nic takového. fakt nevím děsím se toho že to nepozdnám:slight_smile: ale tak snad jo:slight_smile: dnes mě pálí žáha, už jsem si myslela že to přešlo sakryš!
@petaov jejda tak to ti nezávidím já jdu 1x max 2x za noc ale jinak ne. je fakt že se snažím pít přes den a to jsem na záchodě pořád:slight_smile:. nedávno jsem to málem nedoběhla na záchod jak mě začalo bolet bříško že se mi chce.
30. bře 2011 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 malá je opravdu moooc kouzelná:slight_smile: spokojené mimiško:slight_smile:
30. bře 2011 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek