• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kijir : taky by mě zajímalo,jak to vypadá s mimískem,zda se mu už chce na svět :grinning:
30. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky mě na monitoru taky teda nic neříkaj,protože to dělá PA jinde než u dr v ordinaci.nebo spíš v té její druhé,ale podle toho co prej mám napsaný od dr jsem už krásně připravená :slight_smile: :wink: .Další kontrola je pokud teda do neděle nic nenastane tak v pondělí v porodnici :confused: .tak doufám že teda jako nastane :grinning: !!!
@petrullina :právě však to říkám... :sweat_smile: .a to jsem včera povlíkala všechny postele,drbala kuchyň a byla s dětma venku i když to musí být pohled pro bohy jak já chodím :grinning: :grinning: !!! Musím vypadat jak kačena :grinning: .A výsledek?Že jsem nemohla na záda :grinning: ,toť vše...Teda ještě mě tvrdlo bříško a bolí mě celej spodek ale ne jako kontrakce ale tak celkově :sweat_smile:
30. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir :grinning: Jak popisuješ tu chůzi, jako bych viděla sebe. Ovšem obvzlášť vtipný pohled na mě musí být, když se obouvám, to je vždycky boj se sehnout a nazout ty boty (mám na zip). Funím u toho jak lokomotiva. Jsem si myslela, že už přejdu na nějaké balerínky, které jen nazuju, ale do žádných se teď nevlezu. Nejlepší je, když je po ruce přítel, to jsem pak jak popelka a nemusím nic dělat :slight_smile:
30. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule já pořád spoléhám na to,že kdybych si nebyla jistá,tak si prostě dám tu vanu a pak se uvidí,jestli se to rozjede nebo zastaví,přítel z toho byl včera trošku vyjukanej,hned mi hledal i čísla na taxislužbu,kdyby náhodou jsem tu byla sama nebo se prostě něco událo,jemu to z práce přece jen chvilku trvá :wink: a to mu ještě v práci oznámili,že ho v půlce dubna vyšlou na služební cestu asi na 2 dny,tak doufám,že se netrefíme zrovna do toho :frowning2:
@kijir taky mám takový choutky tady všechno uklízet a pořád něco rovnat a utírat :grinning: ,s tím spodkem,mě to pobolívá taky,mám pocit,že mi každou chvilku upadne :sweat_smile:
30. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov s chůzí zatím problém nemám,dokonce jsem tuhle dobíhala i socku :slight_smile: ,ale to obouvání je mazec,mám na tkaničky,takže už je nerozvazuju a obouvám se s lžící,ale potřebovala bych aspoň metr dlouhou :grinning: :grinning:
30. bře 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY,
tak já mám taky boty na tkaničky, a taky se obouvám lžící...koupila jsem si dokonce obr dlouhou,... :grinning: jenže pak přijde malá a chce obout, protože jí se nechce a vyjde na nic...
já jsem dneska dopoledne šůrovala, a jen mi bolí hrozně v zádech a tvrdne břicho...

30. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir držím palečky, ať se tě to samo rozjede... :wink:
30. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám občas bolesti v podbřišku,ale není to nic hrozného,spíš jako bych měla dostat měsíčky. Tak že by to mohlo znamenat,že se už něco připravuje? :grinning: Jak dlouho to už holky máte?
30. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy já tak dva dny ale žádná hrůza takže si myslím že u nás se nic nechystá:frowning2:
30. bře 2011 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co myslíte,má to už marypet už za sebou? :slight_smile:
30. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule :A já si myslela,že to za chvíli už může být tady :wink:
30. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy nevím možná by řekly holky co už mimi mají.no kéž by to něco znamenalo:slight_smile: taky bych to brala:slight_smile:
30. bře 2011 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule : včera a předevčírem jsem měla taky pěknej průjem a napadlo me jak se tu uz resilo jestli se telo nechysta na porod ale vypada to ze ne,dneska jsem navařila zajela na nakup a nevypada to :grinning: a zitra do poradny a na monitor tak uvidime co nam pan doktor poví, prece jen to mame jeste za 19 a holky se prej paradej nez vykouknou :sunglasses:
30. bře 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 Ahojky, blahoželám ti ku krásnej hočičke.
30. bře 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Ja mám tieto bolesti už 3 týždne (také predmenštruačné bolesti). Dokonca som už prešla aj fázou hniezdenia - umyla som okná, vyprala a vyvesila záclony, vyžehlila všetko, čo mi prišlo pod ruku, vytepovala koberce, v mrazáku mám hromadu hotového jídla a v špízke kopu sušienok. A to niesom nejaký upratovací maniak. Všetci sa mi vyhrážali, že keď to všetko spravím, tak porodím. Ale asi to zabudli povedať malému, takže sa nikam nechystá :slight_smile: .
30. bře 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Tiež som na tom podobne. Dnes som v pohode dobiehala k vlaku a všetko OK, ale keď sa mám ohnúť k botám, tak to je des. Doma už nenosím ani ponožky. Kiež by s bruchom rástli aj ruky.
30. bře 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jak to sváma vypadá ? :slight_smile: :unamused: náš už se docela začíná připravovat :astonished: :grinning: Doktor říkal, že to může trvat třeba týden, dva týdny.. :D poslíčky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky asi budu hodně plašit nevím, dnes jsem cítila pobyhy jen 2x nevím zda je to už v tomto týdnu normální. ráno mi nic moc nebylo a nyní se cítím nějak moc dobře. nic mě nebolí nevím mám strach že je něco v nepořádku
30. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaruska13 doufám, že tě nebudu otravovat že ti píši ale kdepak budeš rodit???
30. bře 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 :myslím že neplašíš...Já teda pohyby cítím pořád a dost.právě že snad víc než předtím,protože jak už má míň místa,tak to už i bolí :confused: .Ale to že mě třeba minulý týden bylo asi 3 dny úplně dobře to je fakt.ani ta žáha mě nepálila.A jestli máš strach tak se zajeď zeptat za to vůbec nic nedáš.Lepší ať tě pošlou domů,než něco prošvihnout.... :slight_smile: .Ale myslím že bude všechno v pořádku,neboj...Někdy maj klidnější dny.Třeba se začne víc hejbat až si v klídku lehneš do postele aspoň u nás to většinou funguje :wink:
30. bře 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir zkusím to a když ne tak si nejdříve musím zařídit do porodky odvoz přeji to mám skoro 40km a musím zavolat zda mi někdo pohlídá malého
30. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir každopádně děkuji za radu, snad vše bude OK, a jak se jinak ty cítíš?
30. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 ty jo,máš to do porodnice docela z ruky....
30. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 jinak ti ještě poradím,sněz něco sladkého a lehni si na levý bok,pokud se mimi do půl hodiny ozve,tak mu nic nechybí,jen lenoší :slight_smile:
30. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 :ty jo 40 km jo?to je dost kus...Já to mám 20 :slight_smile: .No já se cítím tak všelijak...Dost mě pořád bolej ty záda a nemůžu už pořádně ani chodit,takže si už moc přeju aby byl konec :slight_smile: :wink: .Jo a jinak jak píše petrullina to holky taky hodně říkaly,že pomáhá lehnout na levý bok :slight_smile: .
30. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 : Ne neotravuješ, asi Havlíčkův Brod :wink:
30. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko děvčatááá :grinning: :wink: ,tak jako u nás naprosto pořád nic :frowning2: .Už nevím co by mělo zabrat.Koupele denně,sexík taktéž.Každé odpoledne procházka s klukama nějaké vaření a úklid by taky byl a tomu našemu mláďátku se teda ven asi vůbec nechce :frowning2: .Přeci mi nebudou třetí dítko vyvolávat :fearful: :cry: ...
@smisek21 :A co u vás?pomohly včerejší rady :wink: ?
31. bře 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule krasne babatko, gratulujem!

@ustarana No ja som bola na monitore vcera, este idem buducu stredu. Akurat som sa smiala ze ta mamina co bola monitorovana rpedo mnou tak jej srdiecko buchalo cez celu miestnost a sadla som si ja a maly bol nejak blbo otoceny tak to bolo tak potichu ako keby koniky ticho dupali. Ale nakoniec ked som sla potom na vysetrenie k doktorke a pozrela na graf, tak povedala ze je to ukážkové na jednotku, tak to mi stačilo :slight_smile:
Inak z toho CS so jelen, ja som mala pred mesiacom CS 3, teraz tam uz je daco ine napisane, ale je to doktorskym skrabopisom tak to neviem rozlustit. Ale v poslednej sprave mi napisala doktorka 1,5 polot. hrdlo mediosakrál. pro prst, VB pro špičku prstu, na vchod naléhá hlavička plodu...tak si idem vygooglit čo je to to VB
tu je aj tabulka cosom nasla:
http://www.tehulky.estranky.cz/clanky/vsechno-mozne-i-nemozne/Cervix-skore-_CS_
31. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejak som to VB nenasla, viete niekto co znamena ta skratka?
31. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaruska13 no já bych určitě chtěla rodit v H. Brodě:slight_smile:
31. bře 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek