• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kijir jo pomohly, jen dnes to je právě naopak, ach jo. Od rána se mi motá hlava, je mi zle i jako na zvracené, mimísek kope o sto šest a už asi 3krát jsem za dnešek šla na záchod že mám tlak na konečník a ono nic, jo a opět mě pálí žáha.

Víte co je nejlepší? že pokud mě nepraskne plodovka tak nevím kdy jet případně do porodky.
Jo mám to trochu více z ruky, mám i blíže jednu porodku, ale tak bych za živa už raději nešla, jen v případě že by to bylo opravdu rychlé
31. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 :tak tyhle stavy mám už tak od neděle.i v noci mě budí pocit na zvracení,ale nezvracím.jen mi je špatně.a že pořád chodím na záchod s pocitem na velkou to je taky.a taky to dopadne jen málokdy :sweat_smile: .a o pálení žáhy ani nemluvím.už aby bylo po všem viď :wink: ? a pokud to máš takhle z ruky,tak bych jela při bolestech třeba po 10 minutách radši...jenže člověk nikdy neví jak to bude rychlý :confused: :grinning: .A taky tě strašej,že když jsou prďolkové takhle brzy po sobě může to být hooodně rychlý :slight_smile: ?
31. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir no zatím mě nikdo nestrašil, no snad to rychlé tak nebude. já u malého měla jen bolest břicha celý den tak jsme raději večer jeli nechali si mě v nemocnici zrovna to jsem byla 40+0tt dle PM no a ve 2 ráno mi prdli vodu volala jsem manželovi a malej byl na světě v 4:20
31. bře 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 : no vidíš mě zase strašně bolely záda :slight_smile: .taky celej den a večer se to stupňovalo a tak jsme tak o půl 8 jeli a v 9:20 byl Petas venku :grinning: :grinning: !!!
31. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir koukám že to byla více než rychlovka co? :grinning: mám takovou otázečku, prosím tě máš taky takový pocit jako když to máš dostat?já mám pocit jako při silné menstruaci že se blíží, a asi výtok opět. protože mám vlhké kalhotky ale jen trochu s bílým výtokem. Nevím jak to popsat ale vím,že výtok je normální v těhotenství, ale ted už asi 3 dny takto plaším :grinning:
31. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 :Jj rychlovka to byla :slight_smile: ,ale zase to byl fofr že jsem se ani nestihla nijak bát nebo tak něco :sweat_smile: .No pocit jako když to mám dostat má jen chvílema.A to si myslím,že jsou ty poslíčči,protože je to jen tak někdy.Výtok mám teď taky trošku jiný než doteď.v pondělí jsem měla třeba v noci i dost mokrý kalhotky,ale postel ne a nic dalšího se nedělo,takže všechno prostě přičítám nějaké té přípravě :sweat_smile: .Já se spíš cítím jako by mě někdo v pase přeseknul,protože jak mám křížový bolesti,tak mě spíš bolej ty záda než bříško....Ale pořád čekám až budou bolesti jakoby pravidelný nebo to nějak třeba začne zesilovat nebo prostě tak něco :confused: :slight_smile: .
31. bře 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky také jsem po poradně a monitoru:slight_smile:. vše máme v pořádku otevřená pro prst.další monitor příští středu.no doktorka říkala že by to tak viděla do 14dnů tak uvidíme:slight_smile: kéž by.
31. bře 2011 v 10:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozaj, myslite ze je lepsie si dat klystyr doma ci az v porodnici, lebo ja som si kupila Yal ale neviem ci to nebude moc skoro ak si ho dam uz doma
31. bře 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda tak jsem po poradne a po monitoru,monitor o.k.,stale zavrena ale doktor me nepotesil :frowning2: mam pozitivniho streptokoka :cry: tak jsem z toho takova rozhozena vim ze to neni nic neobvyklyho ale stejne
31. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy ahojky mě dnes teprve dělala stěry na streptokoka ale říkala že i kdyby pro mě to nic neznamená. asi to berou že je to normální. ale chápu že by ti bylo líp kdyby to pozitivní nebylo. tobě doktorka píše že jsi zavřená? tak nevím, vůbec netuším jestli se mám vzrušovat že se už pomalinku otervírám nebo to vůbec nic neznamená?
31. bře 2011 ve 12:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule no na vytlačení miminka potřebuješ být otevřená na deset prstů,tak to ber tak,že sis dobu kontrakcí zkrátila o jeden prst,zatím :slight_smile: ,taky by mě zajímalo,zda už se otevírám,ale protože do mě nesahal,tak nevím nic,možná v pondělí se něco dozvím :slight_smile:
31. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se taky hlásí dnes po monitoru,to vypadá ok. Zítra mě čeká poradna,tak uvidíme co mi doktor řekne. Jen pořád cítím bříško jako před menstruací,tak se to možná už chystá :wink: Holky,máte ty bolesti podbřiška jen občas v nějakých intervalech nebo ho cítíte stále?
31. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jo já vím jen spousta kamarádek říkalo že byli na prst otevřené v den porodu ale je jasné že je to individuální a taky můžu takhle být otevřená klidně 14dní:slight_smile: tak jsem zvědavá jak to u mě bude:slight_smile: jo určitě v pondělí se něco dozvíš. já jdu na monitor zase ve středu ale mám to bez kontroly protože doktorka tam není takže se taky nedozvím jestli to postoupilo nebo ne:frowning2:
31. bře 2011 ve 14:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy já mám ty bolesti podbřísku jen občas takže si myslím že to u mě nic moc velkého neznamená:slight_smile:
31. bře 2011 ve 14:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule já mám pocit,že se mě nějak ty intervaly zkracují,tak uvidím zítra co mi řekne doktor.
Nevíte náhodou něco o marypet?
31. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy bohužel nic ale tak třeba je už doma s mimiškem a jen se nedostala k PC:slight_smile:
31. bře 2011 ve 14:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule taky si myslím,že už má miminko na světě.
31. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule já mám v pondělí také monitor,počítám,že tvrdnutí a bolení jako zázrakem přejde na těch 20 min.na monitoru,posledně jsem si přišla jak blbec,že si vymýšlím,když se nic neobjevilo :wink: v sobotu nás čeká delší cestování,tak doufám,že z toho neporodím,auto mi nedělá vůbec dobře :frowning2:
@lusyy o marypet nevím nic,spíš se ještě zajíždí do režimu s miminkem a dá nám určitě vědět :slight_smile:
31. bře 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no jo auto se nám taky vůbec nelíbí:slight_smile:.naštěstí já chodím všude pěšky:slight_smile: i do nemocnice na kotroly:slight_smile:.
31. bře 2011 ve 14:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule :to já vím, že pro mě to nic neznamena jen mi soupnou kapacku pred porodem rikal,jde o to aby to miminko nechytilo pri pruchodu porodnimi cestami :unamused:,on mi nepsal do prukajdy ze jsem zavrena jen to konstatoval pri prohlidce a CS mam stale 4 - jo a k tomu cestovani autem - to mi ani nejak zvlast nevadi pokud je to po normalni ceste bez der coz jde dost tezko :grinning: a v utery me pritel povozil po takovy pekny polnacce ze sem myslela ze tam porodim :grinning:
31. bře 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy já stejně pořádně nevím jaký je rozdíl mezi CS a mezi tím když je psané hrdlo uzavřené nebo otevřené na prst. je toho tolik že ani nevím co je pro porod důležitější:slight_smile:. protože já ani nevím jaké mám to CS mě to do průkazky nepíše:frowning2: a ani nic neříká.
31. bře 2011 v 15:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak já dneska na rychlo musela k doktorce pro doporučení na hematologii, jelikož mám akutní nedostatek železa...takže zítra mi čeká nemocnice a nabrání krve....
já to měla i s malou a nic se mnou nedělali, jenže moje doktorka hrozně šílí...

tak mě dělali výtěr na streptokoka v úterý, tak až půjdu v úterý do poradny, tak uvidíme, co vyjde.
jinak doktorka malýho nebere ani na utz, jen monitor a do mě taky nešahá...takže prakticky nevím nic. ani jestli roste malej jak má ani jestl ise otvírám...
jsem z tý mý doktorky trošku rozčarovaná... :unamused:
31. bře 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule mě to CS taky vůbec nepíše a když mě posledně ani neprohlídnul,tak jsem z toho byla taky taková rozčarovaná :unamused: a říkal,že mi bude dělat ten výtěr na streptokoka a ten mi taky nedělal tak,doufám,že nebudu litovat výběru tohoto dr. :frowning2:
31. bře 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mě taky posledně neprohlížela dr. řekla že je to už zbytečné, že je důležité hlavně monitor. tak vám taky nevím. takže taky člověk nevím na čem je
31. bře 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 ahoj,no taky mě napadlo,že už nechce zbytečně tam sahat,aby to nedráždil.mě zase malá tak skáče v břiše,že už nevím,jakou polohu najít,aby se trochu uklidnila,už je to zase několik hodin v kuse,až mám pocit,že každou chvilku vyleze hlavička,jaké to jsou tlaky dole :frowning2: ....tabulka opravená,už jsem ti tam dopsala ty jména :slight_smile:
31. bře 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jo to máš asi pravdu, jinak ti děkuji za tabulku za doplnění jmen
jo holky tak mě napadlo, že by to chtělo ještě nějak se dohodnout aby se dalo vědět že se miminka narodila, tel. čísla někomu předat atd.. aby vám tady napsala nějaká dotyčná že ta a ta rodila. protože vím, že po porodu to jern tak hned nepujde se sem dostat
31. bře 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 neděkuj,není za co :slight_smile: s tím číslem to není zas tak špatný nápad,je fakt,že ne každá maminka bude mít čas a chuť pouštět počítač :slight_smile:
31. bře 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Ahoj, já myslím, že VB je vnitřní branka. Postupně se otevírá, jak tlačí hlavička dolů. Takže pro špičku prstu znamená, že ji máš ještě dost uzavřenou.
31. bře 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se k vam pridat? Termin porodu mam 14.4., takze taky za par :slight_smile: Zatim nepocituji zadne priznaky, ze by se to melo blizit. CS mam take uz par tydnu 3 a doktor mi na vcerejsim monitoru rekl, ze se to jeste nechysta. Uz nejaky cas sleduji vasi diskuzi, ale jeste jsem neprispivala. Jste tady nektera z Prahy?

Z porodu kupodivu vubec strach nemam. Jsem prvorodicka. Mate nektera zkusenosti s miminkem a se psem? Trosku se bojim, jak budu oboji zvladat, mame rocniho anglickyho buldoka. No ale kdyztak mam variantu, ze psika dam na par tydnu k rodicum, abych se nejdriv trosku szila s prckem :slight_smile:
31. bře 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no nějak bychom se mohli dohodnout, sama vím, že s prvním mrnouskem, jsem se nedostala 14 dní k netu a holky měly strach co mi je

@monatee ahoj vítám tě tu, ale z Prahy bohužel nejsem
31. bře 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek