• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@lusyy tak dej zítra vědět jak si dopadla:slight_smile:
31. bře 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 Diky :slight_smile: Ja taky vlastne nejsem puvodem z Prahy, nybrz z Pisku :slight_smile:
31. bře 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to musi byt neco, kdyz uz jste treba ve 40 tt, to cekani, kdy to prijde, jestli uz treba dneska v noci nebo az zitra ... ja mam jeste dva tydny cas, takze nervozita na me jeste neprisla ...
31. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monatee : ahoj a vítej ani já bohužel nejsem z Prahy
31. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Diky :slight_smile: Koukam, ze budete mit Adelku, to je ale nadherne jmeno!
31. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monatee ahojky, a co budete mít vy? nechali jste si to říct?
31. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Ahojky, my budeme mit chlapecka :slight_smile: Jmeno jsme nikomu zatim nerekli, to bude prekvapko :wink: Vy jste si to nechali rict?
31. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Ahoj Lussy, mňa to brucho bolí dosť často, budí ma to dokonca aj v noci. Dnes som bola na poradne a u mňa sa vobec nič nechystá :frowning2:. Ja by som už bola za.
31. bře 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych se rada pridala - trochu pozde, ale prece :grinning:

@petaov ahoj, nechtela jsem psat o materske na tema Otekle ruce a nohy - asi by to smazali, ze odbocuju od tematu :wink: - jojo, jeste minuly tyden ve stredu jsem byla v praci
s materskou je to tak, ze mam 20 tydnu a pak musim zpet do prace, takze jsem si ji setrila, jak se dalo - ale minuly tyden pan doktor rekl DOST :grinning:

@monatee mame taky pejska (teda spis psa! dobrmana) a mam z toho taky obavy... navic on nema rad deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: - takze reseni je takove, ze ho k ni asi vubec nepustime, ale nevim, jak se to vsechno vyvrbi... no, starost navic :frowning2:
31. bře 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Ahoj, ja mám tiež Yal gel a doktorka, lekárnice aj porodná asistentka v porodnici mi vraveli, že si ho mám vziať sebou a spravia to až v porodnici v rámci prípravy na porod.
31. bře 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monatee Ahoj, vítam ťa. Ja som tiež taký opozdilec a bohužial niesom z Prahy.
31. bře 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw Ja mam trosku opacny problem, jelikoz ten nas buldok miluje deti az moc :grinning: Budu ho muset hlidat, protoze je takovej neohrabanej, ale az prcek povyroste, tak to budou urcite nerozlucny kamaradi :slight_smile: Spis nevim jak s tim vencenim a tak, ale to se vsechno uvidi.

@ustarana Dekuji :slight_smile: Koukam, ze mas termin skoro stejne jako ja :wink:
31. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monatee
@marketnieuw souhlasíte,abych vás přidala do naší tabulky???kdyžtak mrkněte ke mě do alba,jak to vypadá :slight_smile:
31. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana já si šla pro Yal do lékárny a musím počkat do pondělka,je totiž na předpis :wink: ,tak snad mi ho dr.napíše :slight_smile:
31. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jojo; klidne

@monatee tak to jsi v trochu lepsi situaci... ja venceni resit nemusim - mame zahradu, ale resim to, ze on porad steka na vsechny a na vsechno, a bojim se, ze bude malou porad budit ... pak ho asi zaskrtim :grinning:
31. bře 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw aha, to jsem nevěděla, že se to může smazat, když to není k tématu. To si nedokážu představit, že bych ještě poslední týdny chodila do práce. Dneska jsem tam musela zajet (vlakem) něco dořešit a bylo to šílené. Celý den mi všichni volali, jestli jsem ok, jestli někde nerodím a tak :slight_smile:
@monatee ahoj, vítej. Máme stejný TP :slight_smile: Já už teda nervózní jsem. Už dlouho mám poslíčky, takže si myslím, že to bude o něco dřív.
@petrullina jestli přidáváš holky do tabulky, tak u mě, prosím, přidej, že čekáme Vašíka :wink: Dík. Moc jsem to nikde neříkala, tak jsem si to na profil nepsala.

31. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Za pridani budu moc rada :slight_smile: Jmeno je zatim tajemstvi, takze tam muzes napsat chlapecek :wink: Hehe a snad to ten chlapecek bude, oni doktori se obcas taky spletou ...

@marketnieuw S tou zahradou to mas fakt vyhodu, ja ho asi budu muset naucit chodit u kocarku ... my jsme se ted na posledni chvili jeste stehovali a nas psik si jeste nezvyknul na ty vsechny odlisny zvuky (ted bydlime na o dost rusnejsim miste), takze taky postekava, tak jsem si taky rikala, ze jestli bude prcka budit, tak to bude zajimavy :slight_smile:

31. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Ahojky, stejny TP, to je pekny :slight_smile: Ja jsem poslicky jeste nemela ani jednou, tak nevim, jestli nebudu spis prenaset ...
31. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monatee my taky čekáme chlapečka...a jméno je tajemství i pro nás...nějak to dopadne jako minule, že jsme se rozhodovali až cestou do porodnice...
31. bře 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Tak to bude teda prekvapko :slight_smile: No my uz jsme museli tri tydny pred porodem odevzdat dotaznik o jmenu ditete, kde se vyplnuji jmena pro chlapecka i holcicku ... ale ono to asi jde pak zmenit, kdybychom si to rozmysleli :wink:
31. bře 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monatee jak to? já ten papír právě vezmu do porodnice...
31. bře 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov no, bylo to v praci ke konci docela narocny, ale na druhou stranu jsem mela jiny starosti
ted jak jsem doma, tak se furt pozoruju a jsem nervozni, kdyz se mala nehejbe a tak :slight_smile:
zitra tam taky jeste musim - mam to 40km autem, tak doufam, ze do toho nebudu rodit :grinning:
poslicky mam taky, od tohoto tydne... ale to asi neni zaruka toho, ze to bude brzy, ne? No kazdopadne zitra mam kontrolu, tak uvidime co pan doktor uvidi :grinning:

@monatee musime doufat, ze miminka budou velci spaci a nic je nerozhodi :grinning:
a nebo si budou muset zvyknout
31. bře 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw No, já mám jistotu, že vím, že už mám jen 14 dní. Teda pokud se malý neotočí hlavičkou dolů, protože KP se přenášet nesmí. Takže to prostě čekám dřív, teda doufám, že mě snad nebude napínat celé dva týdny :wink:
31. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, trovchu vám aj závidím, že už se to u vás chystá, já si vůbec neumím představit, jak ten poslední měsíc doklepu. Nohy mi otíkají nehorázným způsobem a po celém dni s malým večer padám do postele úplně hotová, kor teď když je tak hezky a jdem ven, tlačím ho na tříkolce, a to mám pak fakt dost. Teď už se ani nemůžu zvednout od PC. vstávám jak nějaká stařena, bolí mě celýý spodek, no hrůza.
Dotazník o jménu jsme taky dostali, ale pořád jsme se ještě s manžou neshodli na jménu, to jsu zvědavá, jak se chudina nakonec bude jmenovat. Od Emičky už jsem s lítostí upustila, tak snad si prosadím aspoň tu Adélku.
31. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova vstávání a pohyby jako stařena, to znám :grinning: Že ještě běháš po venku s malým, to Tě obdivuju. Já mám co dělat sama se sebou :slight_smile: My jsme jméno taky dlouho koumali, ale začli jsem ho řešit, hned jak jsme se dozvěděli pohlaví, protože jsem na miminko chtěla už mluvit jménem. Pro holčičku jsme měli hned, ale s klučičím jménem byl boj.
31. bře 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hura, ja sa tesim ideme v sobotu pre kocik :slight_smile: Inak aj mne povedali v lekarni ze Yal je na predpis ale kto chodi do Studia pro zeny Mikulandove, na kurzy tak tam sa da kupit aj bez predpisu. Len neviem ci to nie je podmienene navstevovanim kurzu. ja som si ho pre istotu kupila uz tam.
31. bře 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Dakujem za vysvetlenie s tou VB :slight_smile:
31. bře 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov jo vy jste KP.... a to budes rodit vaginalne?
31. bře 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova : taky budeme mit Adelku :wink: ,ja jsem byla jeste pro Agatu ale to mi neproslo u pritele :grinning:
31. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw : budes doma jen 20 tydnu a co potom udelas s mrnouskem?
31. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek