• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kamirka: já byla už minulý týden, byl tam váček a ještě něco nejasného tak jdu dnes zase, prý by už snad mohlo být srdíčko... Np nestrašte s těma potratama. :angry:
10. srp 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pravda že jsem četla, že dřív bylo možné těhotenstváí rozpoznat až od cca 12tt a dnes samo už hodně brzo, proto jsou statistiky potratů tak vysoké...
10. srp 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=9 je to tady :confused: no ja mam celkem strach...preci jen prvni tehotenstvi, clovek nevi co a jak :sweat_smile: a akorat dneska jsem dole nejaka "natekla" tak jsem sakra nervozni...jestli to dostanu, nedostanu nebo co :confused: i kdyz tyden mam testy pozitivni, dneska jsem mela dve dalnice, tak nevim :fearful: zitra budu chytrejsi, ale ten den je taaaaak dlouhy :confounded:
10. srp 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky neplašte s těma potratama. Já sice také četla, že 30 - 60% těhotentví samovolně zaniká, protože se vajíčku nepodaří uhnízdít a projeví se to jako opožděná MS. To je však do 4 tt a to už tu většina překonala. Já osobně si myslím, že jakmile je vidět srdíčko, tak je na 90% vyhráno. Taky jsem na netu přečetla spoustu smutný příběhů, může to potkat kohokoliv, ale teď je nejdůležitější myslet pozitivně.

@matonka - něco nejasného??? A nebudou tam náhodou 2? :wink:

Přeji všem příjemný den.
10. srp 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
Smím se přidat???Jsem 5+3,včera konečně vyletělo hcg a na utz 12mm váček.
Jestli můžu k těm potratům,tak sama jsem měla v prosinci 09 zamlklý v 10tt,další letos v dubnu v 6tt samovolný.Věřím že tentokrát to dobře dopadne.Termín mám 9.4. :wink:
10. srp 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíme myslet pozitivně.
K doktorovi se mi zatím nechce, navíc, stejně má do konce týdne dovolenou, pak jedem na týden my...no tak tam vyrazím až potom.Stejně srdíčko ještě vidět nebude
10. srp 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, taky s bojím, přeci jenom jdu k dr až za týden a někdy mě napadne jestli jsem vůbec těhotná, testy si pořád dělat nechci :wink: Nevím jak je to možné, ale už mi trochu narostli prsa :slight_smile: a začíná mě zlobit žaludek tak se musím rychle najíst a je to potom lepší :slight_smile:
10. srp 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, já jsem na tom úplně stejně, taky si říkám a co když vlastně těhotná nejsem, ale pak se ohlásí nějaké příznaky, tak se uklidním. Nebo když jdu na záchod, tak mám strach, abych neviděla krev. Ale než jsem šla poprvé testovat, tak jsem věděla, že tam ty dvě prostě budou aa byly. Tak i teď věřím, že v dubnu už tady s námi bude náš mimísek! :slight_smile: Je pravda, že někdo musí být ten, kdo naplní statistiku potratu :frowning2: , ale zase na druhou stranu někdo musí být ten, kdo ty krásné dětičky porodí! :slight_smile: :dizzy_face:
10. srp 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno holky když mluvíte o příznacích, mě se pomalu stupňují. Mám takový návaly, chvíli zima chvíli vedro, motá se mi chvilkami hlava, večerní divně od žaludku a teď už i v práci, musím to zapíjet vodou...
10. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mě spíše převažuje ta zima, včera jsme seděli u kamaráda v hospodě na zahrádce a já si musela obléct svetr a všichni na mě koukali, že jsem divná. Už i minulý týden přítel chodil po zahradě v kraťasech a tričku s krátkým rukávema a já v dlouhých elasťákáh a svetru! Taky mám spíše až odpolední a večerní nevolnosti. Dost mi pomáhá dokud jsem ještě venku na vzduchu, vevnitř se to zhoršuje! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já měla šílený motáky hlavy tak před třemi týdny, měnilo se počasí, nevěděla jsem, že jsem těhotná, tak jsem to přisuzovala tlaku z počasí a zkoušela to vyrovnat panákem ferneta :grinning: Ale pak to přestalo a teď mě naopak začaly šíleně bolet prsa ... Uvažuju, že vyměním klasickou podprsenku za nějakou sportovní aby to bylo pohodlnější. Jinak jsem v poho a nic mi neni :wink:
10. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@matonka s tou zimou a teplem to mám taky, hlavně k večeru
10. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mohla bych se přidat? jsem i v diskuzi Porod duben/květen 2011, ale koukám, že nebudu jediná, která se přesune i sem :slight_smile:
dnes jsem v 6tt+0, k doktorce jdu příští pondělí
nevolností jsem si naštěstí zatím nevšimla, akorát mám furt zácpu a bolení břicha, prsa trochu víc citlivá (každej den se ptám přítele, jestli už rostou ... tak prý ještě ne :grinning:), a taky mi teď bývá večer víc kosa, ale to jsem nepřipisovala těhotenství ... teda do teď :slight_smile:
všem nastávajícím gratuluju a přeju aby vše probíhalo v pořádku
10. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, jsem uspala malou, tak nakukuji
holky, nestrašte, já si říkám, že to musí být dobré. Jsem si říkala u prvního těhu, že až budu čekat druhé, tak to tak prožívat nebudu, ale je to úplně stejné, mám taky velký strach
Já jdu k doktorovi dnes odpoledne, tak jsem zvědavá

@matonka - ať dobře dopadneš
10. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajka888 - ty taky :wink:
10. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matonka - u nás asi srdíčko vidět ještě nebude, jsem 5+3, i když sestra říkala, že už by mohlo být, ale moc tomu nevěřím
10. srp 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem dneska byla pryc a "neco" jsem citila, tak jsem si v obchode zasůa na wc a trosicku krve, ne husta...jakoby "jedna davka"...tak uz jsem zacala plasit...od te doby nic...mam to pripisovat vcerejsimu sexu :confused: a nebo mozna naplnim statistiky :pensive: jsem zacala hned psat mamce, priteli...no mela jsem co delat at se nerozervu nekde v tramvaji...prijdu domu, udelam test a stale pozitivni a uz zadna znamka dalsi krve...Jsem strasny plasak...ach jo... :cry:
10. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
na gynde se normalne cura na testy a nebo i na takove ty prouzky, ktere maji normalni doktorky na zjisteni krve v moci, bilych krvinek a tak? mam je doma, znama mi je dala a ma je z gyndy, tak by me zajimalo jak se na tom prouzku neco pozna...ja si tak kontrolovala jen krev v moci-mela jsem caste zanety mocaku...jako ted ho urcite nemam...
10. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zkusila ten test na krev v moci a krev tam nemam, jen mam zvysene-bilirubin, urobilinogen a ketony-vyznate se v tom nektera? :confused:
10. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamirka - neplaš, špinění je prý normální, někdy právě bývá po sexu.
10. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
matonka uz tri hodiny jakoby nic, takze nevim???kazdopadne jsme vyplasila mamku a tak :sweat_smile: tak to mame uz asi po sexu :confused: :rolling_eyes: si nedokazu predstavit, ze bych tak plasila po kazdem necem :slight_smile: Vy s tim nemate zkusenost? To by me zajimalo jak to delaji ostatni, to jsou vsuchni bez sexu a nebo teda maji odolnejsi telo :confused:
10. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamirka - někdo na diskuzích to měl taky, nějaké špinění bo trochu krve, ale těhu je, prý se ještě bylo těhu s MS, někdo má křehčí čípek ap.
10. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy bilo :slight_smile:
10. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mozna se to v mem tehu nejak bije...kazdopadne zitra mi snad dr rekne...mam 41dnu po menstruaci, bez ms mam tak max vzdy 35 dni...no jsem nervozni strasne... :cry:
10. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, ode dneška mají padat hvězdy,tak jestli nějakou uvidím, vzpomenu si na nás na všechny a přání se vyplní!!!! :slight_smile:
Dneska jsem zjistila, že nebudu na netu vyhledávat probémy v těhu,páč jsem z toho akorát vyplesklá a ničemu to nepomáhá.Po večerech tyto POZNATKY cpu příteli a ten má ze mě hlavu jak pátrací balon :grinning:
10. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabi83 taky mi uz rikal, at to nectu...je to pravda, jen na hlavni strance je plno smutnych temat :pensive: jenze kdyz jsem doma, neni co delat, tak pak neco prectu atd :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla vždycky strašný zimomřivec a od cca 7. měsíce prvního těhotentví jsem nějaká rozehřátá až doteď.
Jinak, mě strašně zaráží, jak jsem tentokrát klidná. Možná je to i tím, že zatím nejsem k doktorce ani objednaná. V čekárně se stopro pominu.
@kamirka - tu krev prokonzultuj s doktorem. Přeci bys nechtěla abstinovat (myslím sexuálně) až do porodu :astonished: :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, tak u nas probehl taky stres, vcera po tom padu jsem zacala spinit, pozdejc vecer uz i krvacet, uz jsem to malem obrecela... fakt hnusnej pocit, uplne se mi vratilo to, jak jsem prisla o mimi driv :pensive:
Tak jsem to sla radsi zaspat s tim, ze bud-anebo... Rano bylo uz jen slaby spineni a ted to vypada v pohode, tuk tuk na drevo :astonished: Nicmene jsme rano jeli k dr., at koukne co a jak, tak oproti 3mm v patek narostla bublinka na 11mm a uz tam videl aj nejake struktury :slight_smile: Dneska jsem 5+4...

Prej mohla jen prasknout nejaka zilka, kazdopadne i on zastava nazor, ze jestli se to ma udrzet, udrzi se, a jestli ne, tak nic nezabrani tomu, aby to odeslo :pensive: Pred Radou jsem takhle 3x v 7tt potratila a pokazde je fakt, ze jak se spustila krev, tak smytec, nepomohl ani Utros, nic...

Ted jsem vam asi moc optimismu nedodala :sweat_smile: Ale doufam, ze ty blbe statistiky jsem uz naplnila dostatecne i za vas a vas uz ceka jen pohodove tehu :dizzy_face:
10. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis ja bych asi prezila, ale pritel? :confused: a ani to nebyla krev, proste jakoby jedna mala davka jak z Tebe vyjde, jak to normalne citis u ms...a bylo to jakoby hodne redene, hnedo cervene...od te doby nic...hned jsem si dala intimku a pohoda...tak nevim...jako zatim to na normalni ms vubec nevypada...a na dalsi krvaceni taky ne...to asi za to muze vcerejsek, jak se tam neco prostaralo... :confused:
a verim, ze u druheho ditete proste nespechate na kontrolu k dr a tak, ale za sebe muzu rict, ze vlastne nevim co se deje a tim jsem tam chtela jit co nejdrive :wink:
10. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ja jsem pred chvili mluvila s kamaradkou z porodnice,dela tam sestricku.Zacala jsem trosilinku spinit,ale fakt jen malickato.No a rikala mi,ze kdyz jsem ted 6+2tt ze by se mnou stejne doktori ted nic neudelali,ze je to jeste hodne malinke.Takze musim cekat,jestli se to udrzi nebo ne.Mam byt maximalne v klidu,nic netahat a cekat.Bolest bricha pry neni nic spatneho ale nesmi zenska krvacet.Tak mi drzte pesti at je to vsechno v pohode.
10. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek