• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kijir tak to mámestejný pocity...já bych nejraději jela hned...mám toho fakt plný brejle...ale ty už na to máš nárok o hodně víc než já...
1. dub 2011 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@monatee jeej to s tym psikom je mile, to som este nepocula
1. dub 2011 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@monatee no klidní teda nesjou:slight_smile: i když fenečka má 5let a pejsek bude mít 2roky. ale jsou to takový mazlíci tak doufám že malou přijmou jako takové další štěňátko.-). jo jo s tou plenkou to máme v plánu a hlavně je prý důležité aby pejsci byli doma když přijedeme z porodnice. prý když se to udělá naopak tak pak to mimi berou jako vetřelce který tam přišel když oni nebyli doma.Kamarádka to tak udělala a byla z toho pak nešťastná než si hafina na malou zvykla. no jsem na to zvědavá ale strach z toho nemám určitě si brzy zvykneme na nějaký režim:slight_smile:.
1. dub 2011 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky zdravím vás už z domova a se synáčkem :slight_smile: 26..3. ve 23:45 se nám narodil Matyášek, 3.45 kg a 51 cm. V půl 3 ráno jsem zjistila že krvácím, tak jsme vyrazili a v porodnici se čekalo co bude, protože kontrakce zatím nebyly, v půl 6 večer mě praskla voda a to už začly kontrakce, pak vana, tam to bylo nejhorší a ve 23:45 se narodil. Přirozenou cestou se narodil a byla to opravdu fuška. Zatím si na sebe zvykáme a učíme se, ale je to náš miláček.
1. dub 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaov tak jaka byla kontrola? u mne docela nuda :grinning:
na pristi kontrolu az za 10 dni, takze se zatim nic velkeho nechysta... :unamused:

@monatee taky se chystame na figl s plinkou kvuli psovi - doufam! ze nase dite snad prijme dobre, jinak nevim :frowning2:
dneska me hrozne vytacel - celej den prostekal, uz jsem z toho fakt na nervy :rolling_eyes:
1. dub 2011 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxmarypetxx ahojky,velká gratulace k chlapečkovi a hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:
1. dub 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@monatee @debule
co se tyka pejsku a miminek, tak jsem jeste cetla, ze maminka by se mela nejdriv s pejskem pozdravit sama (aby se trochu uklidnil, protoze vas dlouho nevidel) a potom teprve prinest miminko
taky nekde psali, ze by pejsek nemel miminko ocuchavat zblizka - oni ho moc dobre citi i pres celou mistnost :wink:
a nemel by jim byt dovolen prilis blizky kontakt...
to ale asi zalezi na pejskovi, pokud ti vasi jsou mirumilovni, tak predpokladam, to neni problem :dizzy_face:
1. dub 2011 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxmarypetxx : ahoj tak gratulace veliká, mysleli jsme si to tady když jsi se neozyvala :wink:
1. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxmarypetxx :Ahojky,taky strašně gratuluju :grinning: !!! Hlavně zdravía spoustu a spoustu radosti s drobečkem :grinning: !!!A taky teda tichá závist :sweat_smile: ...To prostě jen já nic :sweat_smile: :sweat_smile: .
2. dub 2011 v 07:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxmarypetxx Strašně moooc gratuluji:slight_smile:! hlavně zdravíčko a ať vám dělá samou radost drobeček:slight_smile:.
@marketnieuw no co se týká pejsků tak máme v plánu jim právě dovolit velmi blízký kontakt, připadá mi že zakázané ovoce nejvíc chutná a proto čím víc jim budeme bránit v kontaktu tím to bude horší.ano naši jsou hrozní mazlíci a milují lidi a hlavně děti věříme že z nich budou super kamarádi:slight_smile: hlavně na rošťárny:slight_smile: ale chápu tvé obavy každý pejsek je prostě jiný:frowning2:.
2. dub 2011 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxmarypetxx Moc moc blahopřeji a přeji Matyáškovi i celé rodině hodně zdravíčka, štěstí a lásky :slight_smile:
2. dub 2011 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxmarypetxx gratuluji...a přeji krásné prvotní zážitky s miminkem... :wink:
2. dub 2011 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Právě jsem se vrátlia z nemocnice a jsem celkem hotová.
@marketnieuw Kontrola se trochu protáhla, nechali si mě tam kvůli vysokému tlaku. Ale spíš mě vystresovali při kontrole, protože jak jsem si lehla, tak už to bylo ok. Každopádně jsem měla operační pohotovost, takže jsem hladověla a nic nepila a v noci samé monitory... Takže si teď připadám, jak kdybych někde týden makala.
@kometka5 Už víme, že to bude kluk. Ale to, že se kluci nesmí rodit KP spíš koluje asi tak jen v diskuzích mezi maminkami, doktoři to nějak nerozlišují, jestli je větší riziko pro holku, nebo kluka, prostě je to riziko.
No, nakonec mi určili toho císaře a bude to, co nevidět :slight_smile: Mám už málo plodové vody, takže brzy budu mít drobečka u sebe.
Dneska už toho víc nenapíšu. Jdu si lehnout a všechno dospat. Jen jsem vás tu chtěla pozdravit a poinformovat, že za chvíli taky přispěju do tabulky :wink:
@xxmarypetxx velká gratulace k Matyáškovi! :wink:
2. dub 2011 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaov fiiiiiha, no tak se drz! budu na vas myslet
2. dub 2011 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaov : no tak aspon ze ti určili toho císaře můžeš být klidnější aspon v tomhle smeru,drž se a dobrou noc :grinning:
2. dub 2011 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxmarypetxx Gratulujem a vela zdravicka zelam!!!

Juch...už len dva týždne pred sebou...až sa čudujem koľko mám energie, ešte by som mohla byť tehotná aj dva-tri mesiace :grinning:D...až na tú noc,keby sa človek 3 krát nebudil. Držte sa všetky, som zvedavá kto bude ďalší na rade :slight_smile:
2. dub 2011 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaov tak já bych asi taky byla raději CŘ, to máš asi větší jistotu, že to bude v pohodě...já bych se právě bála, aby se něco blbýho nestalo...
tak držím palečky, ať máš už při sobě malýho...

my celý víkend předěláváme byteček na příchod prcka, aby se sem vešla i malá, ve 2+1 toho není moc na vymýšlení.... :unamused:
a odpoledne jsme s malou venku, je fakt úžasně, já si to užívám...
poslední 2dny je mi docela dobře...
3. dub 2011 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxmarypetxx Ahoj, blahoželám ti.
3. dub 2011 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak dneska jsem mela gruntovací den a nejak me lákaly i ty okna tak se do nich mozna v tydnu pustim treba to miminko popozene :grinning:
3. dub 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxmarypetxx posílám taktéž velkou gratulaci,hlavně vše dobré Tobě i Matýskovi. Koukám,že porod byl dlouhý,ale hlavně že jste oba v pořádku a teď si budete užívat už jen sluníčka a pohody. :grinning:
3. dub 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ranko holky, tak hlásím,že jsem strávila krásnou noc na záchodě s průjmem :unamused: Tak si říkám jestli to je příprava na porod nebo to bylo po zmrzlině,buřtech a další letních lahůdkách :grinning: Ale je pravda,že mě přitom bylo i dost na zvracení,tak uvidíme,každopádně už aby to bylo za námi. :slight_smile:
Jsem zvědavá na kijir,dnes by měla jít do porodnice pokud neporodila o víkendu. Tak jsem zvědavá jestli se vrátí a objeví se tady.
4. dub 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeju krásné ránko. Taky jsem zvědaní na kijir, mám takový pocit že už porodila o víkendu. Ale nechám se překvapit. Pokud je tak jí to tiše závidím:slight_smile:Ale samozřejmě hodně přeju.

Ty jo já mám dle PM 39+6 a pořád nic, mám takovou obavu že si mimi chce počkat na ten termín až dle UTZ tj. 19.4. a to já už nechci. Mám nízký tlak, a není mi zrovna nejlépe. Břicho mi ukrutně tvrdne skoro celý den, kontrola až zítra a chodit už s malým vůbec nedokážu takže procházky už jsou skoro o ničem. Protože kočárek je pro mě dost těžký. :confounded:
4. dub 2011 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jestli se kijir ukáže,to nevím,ale včera ráno ještě psala krátkou zprávu na profilu,pak už se neukázala,tak těžko říct,třeba na ni zapůsobila změna počasí a už má mrňouska na světě :slight_smile: Já jsem dnes po poradně a monitoru,děsně rozčarovaná,doktor mě vůbec vnitřně neprohlédl,už podruhé,jen udělal kultivaci na streptokoka,monitor dobrý,tak zase za týden nashle,jediný co mi napsal do průkazky,tak je vag.-hrdlo lp nebo bp nevím,z toho škrabopisu není poznat,k tomu poznamenal,že pokud by přišly nějaké bolesti,tak že nečekat víc jak dvě hodiny,když je to třetí a to bylo vše.....takže vlastně nevím nic,jestli už se aspoň připravuju nebo ne.. :frowning2:
4. dub 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
hojte holky,nooo tak jsem tady :sweat_smile: !!! Už mi vůbec není dobře,nemůžu absolutně chodit jak mě celaj spodek a záda bololej :( Taky mi je často dost špatně od žaludku a tak...To třetí si teda mrtě vychutnávám.No každopádně jsme dneska byli na monitoru v nemocnici a když nic tak ve středu znova s tím že se už domluvíme na vyvolání.Holky z toho mám teda docela strach,protože to vůbec nevím do čeho bych šla.A všechny moje kamarádky který takhle rodily rodily strašně dlouho a bolestivě.Je fakt že to měly pokaždé první dítko,ale....
@lusyy :No říká se že první dobu porodní dost často provázejí střevní potíže,tak třeba se něco rozjede :wink: :slight_smile: :slight_smile: ...
@smisek21 :Jsme na tom dost stejně akorát já se snažím hodně přemoct abych na tu procházku s dětma šla,jako že by to třeba pomohlo,ale pak jsem po zbytek dne neschopná dalšího pohybu :frowning2: :sweat_smile: .
4. dub 2011 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir tak to tě dost lituju, no já uvidím jak zítra mám v 10hod. kontrolu tak dám vědět, ale asi si myslím, že to tak brzo nebude. Myslela jsem že už si v porodnici. Třeba to brzo dopadne a do středy už budeš mít prcka u sebe:slight_smile:
4. dub 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir Ahoj kijir,tak nevím zatím se nic neděje,akorát mám pocit,že mě trošku kleslo břicho-alespoň mě kamarádka říkala,že když si dám ruku pod prsa,tak břicho má být pod malíčkem,což mám pocit,že mám,ale jinak žádný bolesti a už mě je zase líp než bylo dopoledne. Tak pokud se to chystá,tak ať je to brzo,nemám ráda překvápka :grinning: Ale to si můžu jenom přát,že. Kdyby alespoň člověk mohl říci,že když je průjem,tak do několika hodin to bude za námi :sweat_smile:
4. dub 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir ahojky,teda vůbec ti to nezávidím,věřím,že každý pohyb je děs běs a úplně se hrozím toho samého....k vyvolávanému porodu bych ti řekla asi tohle...rozhodně bolestivější,ale ne nutně dlouhý,měla jsem to za necelé 4 hodiny za sebou od začátku těch větších bolestí a to to bylo první mimčo,takže se neboj,víš že bolest tě prostě čeká,ale je to třetí mimi a i když tě teď tak strašně napíná,tak to určitě půjde rychle :slight_smile:
4. dub 2011 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky hoky!
Já taky jsem byla u lékaře a nic se nechytá takže kdoví kdy to nakonec bude.Už taky funím jak lokomotiva ale pořád převládá strach z porodu takže nevím zda chci mít mimi už u sebe nebo zda chci aby tam ještě zustala.
Jinak petrulina mohu v pisovat do té tabulky?My budeme mít holčiku asi tedy na 3UTz to byla holčičika a bude to Barbora a kluk Tobiáš.Fakt ed ocela toho porodu bojím že to nezvládnu bude to určitě záhul!
Jinak všem miminkám a maminkám grtatuluji!
4. dub 2011 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir ahojky tak třeba opravdu budeš mít do středy prcka u sebe. kamarádka přenášela 11dní a v pátek byla na vyvolání. 7,30h jí zavedli tabletku za hodinu přišly kontrakce a 11,45 byla malá na světě a rodila druhé. takže třeba to budeš mít taky rychlovku:slight_smile: teda nevím jestli je to rychlé ale myslím že na vyvolání to měla celkem v pohodě:slight_smile:. určitě to bude v pohodě uvidíš budeme na tebe všechny myslet.
No mě pořád tvrdne bříško je to po několika minutách a je to dost nepříjemné ale není to až tak bolestivé jak bych čekala.taky jsem měla průjem ale dnes už celkem dobré. tak nevím měla jsem v noci obavy co když to fakt nepoznám že už je to ono. dala jsem si vanu a ulevilo se mi takže dobré. na monitor jdu ve středu tak uvidíme ale mám to bez kontroly takže nebudu vědět jestli jsem se víc otevřela nebo je to stejné.
4. dub 2011 ve 13:00  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@catangoz ahojky,do tabulky mohu dávat změny jen já,ale neboj,dneska ji budu upravovat,tak ti tam ty jména připíšu :slight_smile: Porodu se neboj,ven to mimi prostě musí,jsme ženské silné a zvládnem to :slight_smile:
4. dub 2011 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek