• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Ahoj holky,
teda, tolik dubnových maminek :slight_smile: Mám termín 10., dnes mi doktor na prohlídce řekl, že se určitě uvidíme zase v pondělí, že to nevypadá na porod. Ach jo, už se nemůžu dočkat!!!!! Jste také tak netrpělivé jako já??? Bude to mé první mimi - nechtěla bych se dočkat vyvolaného porodu :unamused:
4. dub 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tento čtvrtek :slight_smile:
4. dub 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov : jé to se máš že takhle dopředu víš že nejpozději ve čtvrtek budeš mít mimi u sebe :slight_smile: závidím
4. dub 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov :to jo to musí být dobrý to takhle přesně vědět :slight_smile: .
Já se z toho čekání takhle přes asi picnu...Dělám možné i nemožné a pořád nic :confused: .Právě jsem dopekla mufiny a teď asi ještě připravím oběd na zítra a vygruntuju koupelnu.Dělám to taky aby mi ty dny víc utíkaly,protože tohle už je síla.fakt jsem nečekala že třetí budu přenášet :frowning2: .
4. dub 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to říkám taky jenže mám strach z toho že bude tan anše malá menší sloník a že jí nevytlačím.Bříško zase tak velké nemám.Ale straší že bude mít tak 4kg a když budu přenášet bude zní orpavdu obr.Ani nevíte jak mi tím vystrašila mudr když mi to řekla že čeká že malá bude mít tak 4,10kg.Ono už pak asi každý ten gram je znát.
petrulina:já se nebojím :slight_smile: díky moc
4. dub 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov to je úžasný to vědět takhle dopředu,já mám radši plánovaný věci. Tuším že je 7.4. a sedmička je šťastné číslo :slight_smile: Já jdu ve čtvrtek zrovna na monitor. Takže na tebe budu myslet.
4. dub 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Ale má to své kouzlo, že nevíš dne ani hodiny :wink: Je to takový zvláštní pocit, že to vím. Hodně se těším, ale taky se bojím, prostě takové smíšené pocity. Tak se drž, třeba mě ještě předběhneš
4. dub 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Díky, jsi hodná, že na mě budeš myslet. S tím datem se doktoři fakt strefili, protože ten den se narodil přítel, takže bude mít dárek k narozeninám :slight_smile:
4. dub 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov no,tak to je krásný,dvojitá oslava :grinning:

@catangoz třeba nebude tak velká,jsou to jen odhady a i doktor mě říkal,že už se to nedá přesně předpovědět,dokonce se můžou seknout o 0.5kg,takže třeba budete mít 3500g a holčičky bývají drobnější. A ty nebo manžel jste měli porodní váhu velkou?
4. dub 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov : :grinning: možná by to mělo větší kouzlo když bych čekala první,ale takhle pořád musí mít pohotovost nejen manža,ale ještě minimálně ségra a děda kvůli větším klukům,víš?Je to už takový komplikovanější,takže vědět to a moc si to naplánovat a domluvit by možná pro mě teď mělo už to kouzlo větší.Ale všechno má něco :wink: .Hlavně aby tady už ti naši šmudlínci byli a v pořádku :grinning: :grinning: !
4. dub 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak takhle to mám přesně já...taky bych brala, kdybych věděla, kdy to bude, kvůli malý....já si pořád říkám, že mám ještě čas, ale tedy být už takhle v závěru....
tak ať to přijde co nejdřív...
4. dub 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k tim kontrakcím, já jsem při porodu měla i 160, to byli ty největší na konci...takže určitě čím větší, tím víc to cítíš...
tedy já na ten papír co leze z monitoru ani nemůžu kouknout, skoro ho přede mnou ukrývají...

4. dub 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catangoz já bych řekla, že teď už to nejde tak dobře změřit, jak jsou tam prckové takové různě zkřivený...
mě řekli den před porodem, že malá bude mít kolem 4kg a měla 3,15kg. takže se fakt můžou seknout o hodně...
4. dub 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělala odpoledne jahodový knedlíky, tak hrozně mi boletivě tvrdlo břicho, že jsem si říkala, že to dodělám a začnu si to měřit, aby stihl manža dorazit, malou dát na hlídání...a když jsem si sedla, že začnu stopovat, tak to nějak ustalo...
4. dub 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě řekli ve 30+5 že má 2000g cca a to prý mývají děti porodní váhu 4kg.Tak se bojím.A já jsme byla malinka já měla 3,15 kg a manžel měl tuším 3,60kg.
Kometka"opravdu se sekli o tolik?to je docela dost ne?
petaov: nakonec jdeš na císaře?já četla diskusi potom co jsme zameškala tal leteme světem tak se omlouvám jeslti jsem to překoukla.
4. dub 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééj 7.4 je pekný dátum, moja mama má narodky... ja mám termín 17.4 ale manžel má narodky 21.4 tak ktovie, možno to vyjde presne až na jeho deň :grinning:
4. dub 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se modlím, abych nerodila 6.4. to má narozeniny tchýně a fakt jí to nechci dát jako dárek....
4. dub 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catangoz jj, fakt o tolik. a to měla malá v 32tt 1850g.
4. dub 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catangoz Tak mi řekli před dvěma týdny váhu 2964 g (nechápu, že tak přesně :confused: ) a minulý týden to bylo 2900 g :slight_smile: Takže se tím vůbec nestresuj. To je jako věštění z křišťálové koule. Ty i manžel jste měli pod 4 kg, tak si nemyslím, že miminko by bylo nějaké větší. Já jím celé těhotenství vitamíny pro těhotné a všichni mě strašili, že budu mít velké mimčo. Odhady zatím na to nevypadají. Podle mě to jsou jen pověry. Pak napíšu, kolik bude mít :wink:
Jo, nakonec mi určili toho císaře a jsem ráda.
4. dub 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mne nerikaji vahu vubec, takze vubec netusim, jak velke miminko bude ... to bude prekvapko :grinning:
4. dub 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vás dočítám teda vy jste se rozepsali:slight_smile: no uvidím jestli přežiju noc je mi hrozně zle a zítra se snad na KO dozvím pozitivní zprávy. tak na mě myslete holky ozvu se:slight_smile:
4. dub 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 co máš z toho moje tchýně má 29.4. 50! takže musím porodit dříve taky bych jí to nerada dala jako dárek jelikož si to nezaslouží!!!!
@monatee mě taky váhu neříkají takže nemám ani tucha jen mi řekla v 30tt. že nemám počítat se 4kg miminkem že bude Kája malá. tak nevím:slight_smile:
4. dub 2011 v 19:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Tak to jsem rada, ze nejsem jedina, uz jsem si zacinala rikat, ze mam asi divnyho doktora ...
4. dub 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monatee nene nám řekli jen na genetice v 21tt. a pak už mi nikdy váhu neřekli ani přibližně:frowning2:. možná je lepší nevědět ale i tak jsem zvědavá:slight_smile:
4. dub 2011 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to je pravda že je lepší to nevědět protože pak toho malého človíčka porodíme a nevíme třeba ani jak a teprve pak nám řeknou že měl 4kg.Holky tak to Vám závidím!Jinak koukám že je tady dost dubňat mouj tatí taky já mám termn 8 a9.4 a tatí narozky 11.4 takže když mu dám malou k narozeninám zlobit se nebudu :slight_smile: ale přiznám se že tchýni a tchána mám furianty takže těm bych to taky neřpála stejně jako Vy.
petaov: já tio věřím že jsi ráda za císaře v tomhle případě bych byla taky když nedokážou odhadnout váhu miminka?Nám říkala PA že jen se souhlasem rodičky se rodí děti koncem pánevním přirozeně jen když mají do 3kg jakmile je to přes 3kg tak se prý do toho žádný z lékařů nepustí.Držím palečky!
4. dub 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dlouho jsem tu nebyla, jaký jsou novinky? Máme tu nějaký další mimčo kromě Danečka, Magdalenky a Kubíka? Těším se na všechny :slight_smile: Už to ale nestíhám dočítat, celý dny civím na Kubíka, jak je krásnej, nebo spím :slight_smile: (a ani to sezení samotný mi zatím žádnou moc radost nedělá, i když už je to skoro dobrý...)
@zuzana22 o porodu napíšu, ale později, čas vážím dost na gramy... :slight_smile:
4. dub 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee ahojky,zrovna jsem aktualizovala tabulku,marypet má už Matyáška :slight_smile: tak si krásně užívej Kubíčka :slight_smile:
4. dub 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
@petaov ten plánovaný porod ti závidím, já to tak měla s Domčou, ve středu jsem šla na kontrolu a dr. mi řekla, že v pátek rodím, to to ještě manžovi supr vyšlo, že mohl slavit celý víkend :grinning: . Co bych za to teď dala - jak psala Kijir - hlavně kvůli malému
já jdu zítra zase na kontrolu do porodnice, jestli malá povyrostla nebo jí bude zas chybět ještě víc než ty tři týdny, no jsu zvědavá, ale teda na to, jestli je tak malá, mi šlupky do břicha dává pořádné :slight_smile: a o nohách ani nemluvím, mám kotníky jak balony, bosky se mi chodí úplně hrozně a do žádných bot se nevlezu, až mám z toho strach, tohle jsem s Domčou neměla,a to jsem měla finále v létě, tak snad to nic neznamená ...
4. dub 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko holky,tak jakou jste měly noc? Já ok,bez průjmu a bez poslíčků.Takže zase vše při starém,jen ta změna tlaku mě nedělá moc dobře,při každé změně počasí mě bolí hlava. Ale je to zvláštní,mám to jen v těhotenství :unamused:
@ofelieee To ti věřím,že času není nazbyt,každopádně se budem těšit na vyprávění o porodu doma. :wink: Užívej si Kubíčka,teď už asi chodíte na procházky,co. Tak si užívejte sluníčka.
5. dub 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy no byla taková divná, nejdříve hrozné bolest ale nepravidelné a od půlnoci utrum, přijde mi to jako klid před bouří, dnes mě čeká kontrola tak uvidím
5. dub 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek