• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@monatee Taky si myslím, že je to přehnané. Prý se nemají ani lakovat nehty, kvůli tomu vdechování a že jde něco i do kůže... Celkově se to dnes asi moc řeší, kdysi maminy nevěděly nic a taky porodily :slight_smile: To s tím parfémem mi připadá fakt vtipné :grinning: No, večer si tu barvu určitě dám, ať má mimčo krásnou mamku :slight_smile:
Teď ještě peru a zítra ještě musím do obchodu. Nějak se to blíží. Musím tady všechno příteli nachystat. Jak jsem v ten pátek skončila nečekaně v nemocnici, tak ani nenašel pastu :slight_smile:
5. dub 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy :Jé to budeš hodná :slight_smile: Je narozen 15.2.2004,takže těch jedniček tam zase tolik není :wink: ...jo a já jsem si nechala hlavu z blond na zrz :sweat_smile: :confused:.A obecně jsem takový dost změnový typ,takže pokaždé měním dosti :grinning:.

Holky zítra jdu zase do tý nemocnice tak jsem moc zvědavá co bude.Doufám že teda by si mě tam mohli už zrovna nechat a něco dělat :sweat_smile: .Už mě to dost vyčerpává...
5. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catangoz Ahoj, mňa tiež doktorka straší, že mimi bude vetšie (okolo 3,8 kg), tak to bude sloník a slonice sú tehotné až 2 roky. :slight_smile:
5. dub 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Aspoň vieš, že nebudeš hekať 12 hodín pred porodom, odhekáš si len poporodné bolesti.
5. dub 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. dub 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir : napsala jsem Ti rozbor do Tvé schránky :wink:
5. dub 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Jo a až se naše Juditka narodí,tak si asi nechám numerologický rozbor nechat udělat,abych ji porozumněla a popř.potlačila negativa a vyzdvihla pozitivní stránky povahy-pokud se mě to povede :grinning:
5. dub 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Ahoj, ja si teda myslím, že si fakt odvážna. Ja sa tiež snažím prekonávať rozne bolesti a tak, ale toto by som fakt nezvládla. A naviac kedže som bola celé tehotenstvo doma, tak som zo začiatku čítala rozne informácie o chorobach, porodoch, následkoch nepodarených podorov ... a ďalšie výživné veci, takže som z toho bola strašne vydesená. Už dlho sa takýmto informáciám vyhýbam, ale stále vo mne hlodá "a čo keby?" A keď si predstavím, že tak malým otvorom mám pretlačiť tak veľké stvorenie, tak sa ma z toho oblieva pot.
5. dub 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem z dnešní kontroly pěkně rozladěná :cry: břicho mi celý den tvrdne, záda mám jako v ohni, na monitoru křivka lítala sem tam a dr. nic neřekl, zkusím křivku nafotit a prosím pak o radu.
Jinak hlavička prý tlačí na "vchod" placenta na přední stěně, mám opět dost plodovky, ale nějak se mu nelíbila, ale nic k tomu neřekl, jen že se uvidíme bud za týden tj. 12.4. a nebo po 6 nedělí.
takže nevím na čem jsem :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. dub 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si myslím, že o tom barvení je to pověra..já jsem tedy byla obě dvě těhu doma na nemocenský, protože jsem dělala nehty v kadeřnictví, ale tam jde o to, že bych s tima chemikáliemi dělala celý den a dýchala to...ale když tam zajdeš a za 3hodiny jsi pryč, tak se prckům nemůže nic stát...
to by jsi za chvilku nemohla jít vůbec ven, protože dýcháš výfukový plyny... :grinning:

5. dub 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 tak to víš víc než já...mě přijde, že ty doktoři raději nic neříkají než že by něco řekli...a přitom si myslím, že jim musí být jasný, že jsou ženský poslední měsíc napnutý jako kšandy...
5. dub 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak já rodila první v brýlích...mě čočky vyloženě zakázali, přesně z toho důvodu, kdyby byl akutní císař...ale kdybych měla být slepá...no nevím, byla bych z toho na nervy, protože já mám fakt dioptrií hodně... :pensive:
5. dub 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir My sme mali o víkendu manželovho syna a tak strašne ma točil, že som fakt mala problém udržať ruky pri tele. Už som mu vravela, aby si za 14 dní vzal aj helmu, aby som ho nezabila, keď mu vrazím. U nás je to začínajúca puberta, je mu totiž už 12. Ale stejne mam pocit, že sa z toho robí bohvie čo. Aby okolo nich človek dával pozor na nevhodné chovanie, aby z toho nemali doživotné trauma.
5. dub 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 Ja som bola dnes na monitory a robili mi ich 3x. Stále prišla nejaká sestra zakrútila hlavou a odišla, prípadne mi povedala, aby som sa otočila a takto to trvalo 70 minut prvého monitoru. Potom ma poslali k ordinácii. Doktor mi po sestre poslal vzkaz, abych za hoďku šla na monitor znovu. Druhý monitor bolo to samé, keď som sa pýtala, čo sa deje, tak ma odkázali na doktora, ktorý ma ani nezavolal do ordinácie. Sestra ma poslala ma tretí monitor s tým, že keď to nebude dobré, tak si ma nechajú v nemocnici. No proste informačné embargo. Až na treťom monitore som našla mladú sestru, ktorá so mnou bola ochotná komunikovať a vysvetliť mi, čo sa deje. Ten tretí monitor už teda dopadol dobre. No bola som unavená, hladová, bola som tam od rána až do 4 odpoledne, vydesená a hrozne naštvaná.
5. dub 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Tak to jsi me pobavila s tou pastou :grinning: No uz se nam to blizi, tak uvidime, ktera z nas bude driv :wink: Zitra jdu na monitor a do poradny, tak uvidim, co mi reknou, jestli uz se neco chysta nebo ne ... dneska jsem cely den strasne unavena, coz normalne nebyvam, ale to asi neni zadny z priznaku bliziciho se porodu hehe ...
5. dub 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana jejda to tě tak trápili? proboha proč?a co ti teda řekli?
5. dub 2011 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana To jsem zažila v ten pátek, pořád samé monitory i v noci a nic ti neřeknou. Dozvěděla ses nakonec, co tam bylo blbě? Já ne. Mi jen řekli, že jsem tam byla kvůli tomu tlaku, ale v kartě mám napsané, že mě přijali i kvůli špatnému monitoru, ale nevím, co na něm bylo :confused:
@monatee Dřív budu asi já. Včera jsem tu psala, že jdu ve čtvrtek na císaře :wink:
5. dub 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně jsem se tady dostala, umřel nám počítač :angry: ale máme šikovného souseda. Koukám, že rozebíráte monitory, to já si taky užívám, chodím už sice jen co dva dny, ale mám toho plné kecky.
@petaov ty jsi byla taky v nemocnici? A jak jsi byla spokojená?
5. dub 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana :Jj přesně tak si to myslím,že se teď ze všeho dělá drama.Samozřejmě nemluvím o ničem jako je týrání za to bych sekala ruce a nebo kdyby to bylo psychické tak dělala to samé :frowning2: .Ale při normální výchově a lásce si myslím,že se ty děti taky musej nějakým způsobem přece umět vyrovnat s problémy.Co by potom dělaly jako dospělé v běžném životě,kdyby měly všechno bez problémů a naservírované na stříbrném podnose :sweat_smile: ?
@lusyy :Moc děkujůůů jak jsem to četla tak velká spousta věcí na něj opravdu dost sedí :wink: ,fakt děkuji :grinning: .
@smisek21 :no já jak jsem byla v po v tý nemocnici,tak mi taky udělali jen monitor bez jakékoli prohlídky a řekli že mám zase přijít ve středu,takže co se děje dole a vevnitř úbec neim :sweat_smile: :confused: .
5. dub 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky petrullina a kijir mate muj obrovsky obdiv, tehotensti se dvema deckama musi byt fakt mazec... ja ten zaver mela tak pohodovej. tech 6 (nakonec 5) tydnu co jsem byla doma jsem porad spala, chodila za kamaradama, jedla samy dobroty... a i tak jsem mela pocit, ze uz me to tizi jak zok. Fakt smekam.
Jinak diky vsem za podporu o tom domacim porodu... fakt je to pro me pohlazeni... tak by to bylo idealni, kdyby kazdej mel na vyber - kdo se citi lip v nemocnici a kdo doma... ale pred svoji rodinou to i ted zpetne musim tezce vyargumentovavat :slight_smile:
5. dub 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda holky vy jedete :grinning:

@monatee mne taky odhad vahy nedelali uz dlouho - naposled myslim v 31. tydnu a to mela 2kg, takze ocekavam otesanka :grinning:
ja jsem mela 4kg a manzel 3,5 a to se narodil 3 tydny pred terminem, takze vyhlidky mam dobre :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak ten monitor je u nas taky velke tajemstvi - skace to tam jak blazen a oni akorat reknou, ze to vypada dobre :confused:
5. dub 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov 7.4. je krasne datum - tajne jsem v nej doufala sama - to mela narozeniny moje uzasna babicka
5. dub 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee to věřím, žes to měla těžké obhájit to před rodinou. Já když si představím, že bych to řekla před mou mamkou, která je zdravotní sestra, tak mě asi vydědí :slight_smile: Už tak jsem měla problém obhájit si doma, že budu rodit v nemocnici, která je v rekonstrukci a je prozatím ve starším zařízení, než v té moderní, kde pracovala moje mamka. Ale mě právě děsí ten kolos a ta starší nemocnice mi připadá taková domáčtější a příjemnější. Takže dokážu pochopit, proč ses rozhodla rodit doma, i když bych do toho nešla.
@zuzuli83 Ahoj, jo byla jsem tam celkem spokojená. Sestřičky byly milé. Chytla jsem i dvě v poho spolubydlící, akorát mi vadil záchod a koupelna, že se tam nedalo zamknout a ve sprše nebyl ani závěs. Bohužel jsme měly tyto prostory společné s dvěma Vietnamkama, které tam neustále vcházely bez klepání. Tak to mi vadilo, ale jinak dobré. Kdy máš zase kontrolu? Já tam jdu zítra.
@marketnieuw Tak třeba Ti to ve čtvrtek taky výjde :wink: A co ty Tvoje otoky a tlak? Řeší to nějak? Já mám zrovna dneska dost hrozné, tak snad budu mít zítra tlak v poho.
5. dub 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov kez by, ale myslim, ze to na porod jeste nevypada....
jinak tlak se nastesti snizil (asi tim, jak jsem doma), ale otoky jsou hrozny - dneska jsem nenasla kotnik na pravy noze (zajimavy, ze jen na ty pravy)
no a ruce - jak jsi rikala ty, dela mi problemy rano neco udrzet... kolikrat me v noci boli i cela paze
dneska jsem musela do prace, 40km autem - a to rizeni mi teda s tou rukou vubec nedelalo dobre - jsem rada, ze uz nemusim kazdy den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov jj, ta sprcha je mazec, kde jsi ležela na osmičce? Doufám, že jak budu rodit, tak bude volný nadstandart. Jestli se malé nebude chtít dřív, tak já nastupuju 19.na vyvolání, začínám mít z toho strach :frowning2: Kontrolu jsem měla dneska a zase jdu pozítří, ale jestli to bude v normě, tak snad jen ke svému dr. Posílá mě na monitor do nemocnice jen když se mu to nezdá a o víkendech. Pořád to máme takové hraniční.
5. dub 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 jo na osmičce :wink: Na ostatních pokojích už byly maminy s dětma. Myslela jsem, že na šestinedělí teď nadstandarty nejsou, když je ta rekonstrukce.
@marketnieuw já mám tu pravou nohu taky horší :slight_smile: Řízení už bych asi nedala. Během těhotenství jsem radši neřídila vůbec, teď už bych měla strach.
5. dub 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, omlouvám se, že vám sem lezu :sweat_smile: ale jen jsem přišla nakouknout jestli už máte miminka (v čekání na dubňátka jich máme už několik - asi 10-15... minimálně) a koukám že tady se ještě všechny držíte... tak chci jen popřát pohodové porody, rychlé uzdravení a krásná, šťastná a hlavně zdravá miminka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držte se a opatrujte se :wink: :slight_smile:
5. dub 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dnešní kontrola dopadla dobře, malá povyrostla o půl kila, sice pořád o ty dva týdny zaostává, ale roste a to je důležité, už má žeprý 2,2 kg, což mi zas nepřipadne taková hrůza a u nás fakt nemá po kom být obr, tak mě to docela uklidnilo, ve čt jdu poprvé na monitory, tak snad i to bude ok
@marketnieuw o těch otokách mi ani nemluv, během posledního týdne mi začaly nohy šíleně otíkat, kotníky už vůbec nemám, přijde mi, že mám zduřelé celé lýtko (cítím to hlavně když dřepnu) a po ránu mám občas brnění v rukách, tak se chcu ve čt zeptat dr. jestli je to mńormální
5. dub 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova jojo, drepnuti je peklo, to mam taky :unamused:
kdyz se podivam na svoje nohy, tak mi prijdou jak nohy nejakyho hnusnyho chlapa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. dub 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov mne rizeni nevadilo - za volant jsem se porad jeste vesla :grinning: a mam SUV, tak se mi nasedalo a vysedalo dobre... to se o nizkych autech rict neda - to me naposled musel manzel z jeho auta vylozene vytahovat :grinning:
5. dub 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek