• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Dobré ranko holky,tak jsme ještě všichni po noci celý? :grinning:
Jsem zvědavá na kijir,jestli se tady dneska ukáže nebo si ji už nechají v nemocnici.
6. dub 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana ahoj,mohu se zeptat,ty jsi byla v pardubické nemocnici?
6. dub 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já to mám dnes za 20,ale kdyby tam byla jen ta nula,tak bych se vůbec nezlobila :wink: Dnes je nějaký divný tlak,buď ten můj nebo celkově venku,jsem jak praštěná,žaludek jak na vodě,no zralá zalézt zpátky do postele :confounded:
@lusyy narazila jsem na fotoblog,kde jsou fotky z pardubické porodnice a teda ten porodní pokoj vypadal fakt příjemně :slight_smile: ,byla ses tam podívat???
6. dub 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krááásné ráno holky :grinning: ,tak u nás stále nic a za chvíli odjíždím...Nejradši bych byla kdyby si mě tam už chtěli dneska nechat a něco se začalo dít.Neboť už mě to ani nebaví a a ni netěší a ani nic :frowning2: ,protože mě vážně ten spodek může upadnout a už nemůžu ani nic dělat doma.Manža si už musel vzít ode dneška dovču :( Jen se modlím aby mi třeba neřekli že mám kdyžtak přijít až v pondělí nebo tak něco :fearful: ....
6. dub 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir držím palečky,aby se to už konečně nějak pohnulo :slight_smile:
6. dub 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Taky držím palce, ať už se miminkovi chce ven a nejlíp bez vyvolání :slight_smile:
6. dub 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Tak se drž! Doufám, že už Tě tu dneska neuvidíme :wink:
6. dub 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ahojky,v pardubické nemocnici jsem nebyla,chtěla bych rodit v Chrudimi. Na Parubice nejsou moc pozitivní ohlasy,hlavně ze strany personálu. Já vím,je to jen o lidech a všude jsou příjemní a méně příjemní. Ale chrudimská nemocnice je menší,klidnější a taková domáčtější,tak proto jsem si ji vybrala. :slight_smile:
6. dub 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir : souhlasím s petaov at už tě tu dneska nevidíme :grinning:
jinak my jsme taky po noci celý jen se mi o porodu zase zdálo :unamused: ale myslím že to bylo dobry a rychly tak kdyby to tak chtelo dopadnout :slight_smile:
6. dub 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Tak to chápu,je to něco jako tady ve fakultce,prostředí fajn,ale záleží na jaký personál narazíš a ještě je to taková ,,velkovýrobna" ,takže než se stačíš rozkoukat,tak už tě posílají domů :slight_smile:
6. dub 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak tak,to je vystižný "velkovýrobna" :grinning:

@pusolamy prý když se ti zdá o porodu,tak už se to blíží-říká se tak do 14 dnů-tak uvidíš :grinning:

holky,já jsem dneska ráno v posteli koukala z okna ven ( máme podkrovní byt,tak mám postel přímo pod okny) a třikrát jsem viděla přeletět čápa - možná taky znamení :sweat_smile:
6. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tak nevím, mě se minulý týden zdálo, že jsem vykrvácela při porodu...a zatím nic...
já mám celý těhu katastrofický sny...všichni z mého okolí jsou mrtví...ale prý je to v těhu normální...manžel dokonce umíral snad každý měsíc... :unamused:
6. dub 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : vzhledem k tomu že mám 12 dní do termínu je to dost pravděpodobny že to dopadne :grinning: jo ale už se mi o porodu zdálo minulý týden
6. dub 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ta kmě velkovýrobna nevadí...pro mě je hlavní to, že tam mám nejlepší péči a ten prcek popř. taky. já bych k mulačům už jenom kvůli tomu nešla...
a mě se tam rodilo hrozně dobře...ve svém pokojíčku... :wink:
6. dub 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 já tam budu rodit poprvé,tak z toho mám trochu obavu,neznámé prostředí a tak,ale je jasný,že proti mulačovce je tam ta péče a vybavení rozhodně lepší,novější...no jsem na to zvědavá,ty porodní pokoje vypadají moc fajn :slight_smile:
6. dub 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 koukám,že se nenudíš ani v noci-takový sny :confounded: No,myslím si,že to je právě tím strachem z porodu.
6. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no pokoje jsou úpkně skvělý.... :sunglasses:
6. dub 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak dnes po monitoru ten v pořádku a bohužel jsem taky pozitvní na streptokoka:frowning2: no co naděláme:frowning2:.
@kijir doufám že už dnes to dopadne podle tvých představ, držím pěsti aby už malý chtěl vykouknout na svět:slight_smile:
6. dub 2011 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule no když to tady tak čtu,tak jen málokterá z nás má toho streptokoka negativního,já se to dozvím v pondělí,ale počítám,že tam bude taky.....
6. dub 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám streptokoka negativního,ale spíš by mě zajímalo,zda vám doktor řekne,jak se tam vzal či jak se ho dá zbavit -třeba pro příští těhotenství.
6. dub 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tak ti také přemýšlím zda třeba nerodit v Chrudimi, ikdyž mám pořád spíše zájem o Havlíčkův Brod, každopádně ty jsi byla se podívat na Chrudimskou porodku jak vypadá? Kamarádka rodila je to cca 7 let zpět a říkala že to tak vypadá hrozně myslím vybavenost atd.. ale za tu dobu se to změnilo určitě. Tak povídej, jsem jedno ucho:slight_smile:

Jinak holky jsem pořád celá ach jo
6. dub 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak at ti to dobře dopadne a už brzo porodíš, moc ti to přeju :slight_smile:
6. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 ahojky, tak já jsem před šesti lety tam byla dělat kolečko jako zdrav.sestra a to máš pravdu,byla to ošklivá a stará nemocnice,prostě takové komunistické,ale od té doby se hodně změnilo,myslím že kolem roku 2005 to začali přestavovat a renovovat a teď jsem se tam byla podívat v únoru a byla jsem nadšená. Hezky vybavená,příjemné barvy,ticho,klid a vybavení si myslím úplně stejné jako v každé porodnici. Akorát neberou maminky pře 36 týdnem-kvůli nedošenečkům,což nás se už netýká :slight_smile: Právě dneska tam rodila moje sestřenice a říkala,že všechny byli na ni hodní a nakonec stejně musela jít císařem,takže ani operativně není problém. Vím,že je poslední dobou docela vyhledávaná právě pro tu domáckost. Samozřejmě se můžem setkat i s nepříjemnými lidmi,ale zatím co chodím na monitory,tak všichni byli hodný. Tak uvidíme :slight_smile:
6. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jsem zase tady :grinning: :sweat_smile: :confused: !!! Prej dole všechno krásně připravený jen se čeká jestli se ten náš chlapák uráčí sám :wink: .Pokud ne tak mám v pátek o půl sedmé nástup :fearful: ...
@smisek21 : :grinning: Já taky ach joooooooo :grinning: .
6. dub 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tak to děkuji za bližší infromace, škoda že se asi my dvě nesejdeme a nepopovídáme si osobně , víš hodně od dneška o této pordce uvažuji, moc si všichni Brod vychvalují ale ta cesta tam je děs silnice 3.třídy neupravená, to mi naši říkali, že porodím, než tam dojedem :grinning: a je to tak do porodky min. hodina cesty.
ještě do Chrudimi se musíš registrovat? A ted tam chodíš nebo ještě ke svému gynekologovi? mám moc otázek že??

@kijir tak jsme na tom stejně nějak se miminkám nechce, ale já už to holt asi vidím, že miminku se bude chtít asi až na ten druhá neoficiální termín dle ultrazvuku
6. dub 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir teda ten si dává na čas,ale zase máš jistotu,že už s tebou v pátek konečně začnou něco dělat,věřím ale,že bys raději,kdyby se to do pátku spustilo samo....
6. dub 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak zřejmě se ale něco děje...já vím, útěcha pražádná...a co sexík? říká se, že spermie pomáhají uspíšit porod, když už je vše nachystané a ty to máš potvrzené od doktora...

6. dub 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 do Chrudimi se nemusíš registrovat a já tam chodím jednou za týden na monitor a jednou týdně chodím ke svýmu gynekologovi,ale naposled mě říkal,že po 40 týdnu,když neporodím tak mě pošle už do rizikový-takže asi do porodnice,kde si mě budou asi hlídat,to zjistím až v pátek. A třeba se tam potkáme,kdo ví. :grinning:
6. dub 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se přidat?
Sice trochu na ,,last minute"...dnes mi na monitoru svítí 9 dnů do porodu... :wink:
6. dub 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna ahojky určitě vítej:slight_smile:
6. dub 2011 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek