• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@petrullina :To je asi proto,že jsme si holčičku ze začátku hodně přáli :slight_smile: .Tak to mám od Matýska za to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !!!
@kometka5 :No jo to jo,ale jsem dost nervózní,protože vůbec nevím co mě čeká :slight_smile:.Takže v podstatě se cítím jako poprvé,jen si aspoň trošku dokážu představit ty bolesti :( Doufám,že aspon zabere hned ta první tableta :sweat_smile: .
7. dub 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw přítel mi taky teď pořád říká,že jsem poslední dobou nějaká víc vycukaná, že už bych měla porodit, aby se nemusel bát mi něco říct a já ho hned nesprdla :grinning: :grinning:
7. dub 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir jestli to máš všechno připravené, tak by Ti ta jedna tableta mohla stačit, mě dali jen půlku a už to jelo :wink:
7. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina presne.... ja to i o sobe vim
on se treba snazi udelat nejakej vtip ohledne miminka, tehotenstvi, porodu a ja na nej vrhnu pohled, ze bych se ho i sama lekla :grinning:
chudak :sweat_smile: , nema to se mnou lehky tech poslednich par dni
nejvic me stvou ti poslicci - vzdycky tajne doufam...a ono to pak prejde !!!! :grinning:
7. dub 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw já si zase říkám, že nevím, co je vlastně lepší, jestli už chtít porodit nebo aby tam malá ještě byla, když si zase představím to noční vstávání :sweat_smile: ,děti už mám poměrně veliké,tak jsem hodně odvykla :slight_smile: :wink:
7. dub 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no ja vim, ze pak nastanou jine (vetsi) starosti, ale ja uz proste fyzicky nemuzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a az bude venku, tak ta tiha uz nebude jenom na mne :slight_smile:
stejne v noci nespim, takze to zas takova zmena pro me nebude :confounded:
7. dub 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :Děkuji snad to dopadne :slight_smile: A s tím chováním to máme asi všechny stejný :slight_smile:.Já taky pořád vylítávám i kvůli věcem,kterým bych se možná dřív i zasmála.A když manža řekne už bys mohla porodit,tak to vám říkám že bych vraždila...Nebo v noci se snažím vstát ,že jdu na wc a on :něco se děje?Už? tak to je na zabití :sweat_smile: ...A nebo ty stupidní otázky :Ty jo ty jsi ještě celá????,který nejvíc přicházejí zrovna od lidí,kteří kdyby něco tak to vědí mezi prvníma :angry: !
7. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 Tak dudlík máme taky, ale cucá ho jen když se potřebuje zklidnit, jak spinká, tak ho vyplivne. No zatím byla paní doktorka u nás hned jak jsme dojeli z porodnice a po 14 dnech přijde ještě jednou k nám. To ho ale neváží, vážíme doma a přibližně máme tři a půl kila. Do poradny půjdem asi až v 6 týdnech
7. dub 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky no uvidíme, každopádně jdu zkusit vanu mám hrozný kreče v břiše, vše mě bolí :confounded:
no jinak si opravdu asi myslím, že to bude ten druhý termín tj. dle ultrazvuku,ikdyž ultrazvuk nebyl do 13tt ael až 20tt

7. dub 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw tak to já právě kromě jedné návštěvy WC spím celou noc jako dudek,sice trvá než usnu, ale pak fakt spím :slight_smile:
@kijir no to je úplně přesný,jen se v posteli hnu, tak už se ptá úplně stejně a to samé s větou..,,už abys porodila" :rolling_eyes:
7. dub 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 tak to dej schválně vědět, jak to s tebou vypadá :slight_smile:
7. dub 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky, já třeba vůbec termín dle utz nemám, jen podle PM a pohybů, protože ani při jednom utz mimi neodpovídalo týdnu ve kterém jsem byla,buď menší nebo pak zas větší, takže u nás je ten termín porodu spíš orientační a může se to spustit kdykoliv :wink:
7. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 :to jo to se ozvi co a jak :wink: :grinning: ...
7. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir
@petrullina jojo, to mame taky: "A kde se to nase dite toula? Uz by mohla vylezt.... ale ve ctvrtek ne, protoze to si jedu vyzvednout novy sluzebni auto... "
no tak to me samozrejme taky nadzvedne... :grinning:
7. dub 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw něco podobného mě nadzvedlo dnes ráno...miláčku,dnes se mi to moc nehodí,jsem samá porada a nebudu ti moct zvednout telefon, grrrr :angry: :angry: ,jako kdyby tam projednávali bůhvíco :rolling_eyes:
@kijir já jsem tuhle říkala,že v noci je v pohotovosti,když se nic neděje a až to přijde opravdu,tak bude spát jak dudek,já si potichoučku polehoučku zavolám taxíka a že budou ráno koukat,kde jsem :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrullina : jsme z Plzně-severu, cca 15 km od PL :slight_smile:

petrullina @marketnieuw : ...musím se smát :grinning: , tohle jsem slyšela před porodem prvního syna, když jsem manželovi ráno řekla, že rodíme... ,,Dneska??? No to se mi tedy vůbec nehodí, mám plno práce..." . No všechno si zařídil a u porodu byl, ale to zděšení, ve 40 tt., kdo by to čekal, že jo?... :grinning:

smisek21 : jsem zvědavá, jestli ti ta vana pomůže?!

7. dub 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina a vy bydlíte kde v Plzni?
7. dub 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna my bydlíme na Vinicích,nad zologickou zahradou :slight_smile:
7. dub 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jdu zkusit to zaspat, vana nevím zda pomohla mám tvrdé břicho a podbřišek hrozně bolí, nevím zda jet či to zkusit zatím nechat být
7. dub 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 a bolí tě to nějak pravidelně???
7. dub 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé holky, vy mě bavíte...tak já když už jsem konečně začala rodit, osm dní po termínu a celou noc jsem se válela ve vaně, psala jsem kdekomu, jestli už fatk jako rodím, tak jsem ho v půl 5 budila, že už jako pojedeme do porodnice a on spí fakt hrozně tvrdě, tak mi jen řekl :Co blbneš, ještě mi nezvonil budík.... :grinning: takže jsem si počkala do půl 7 na budík...pak byl chudák hrozně vyjukanej, že nechtěl ani snídat, že bysme už měli jet, do toho jsme řešili jméno (což teď budeme řešit taky)...

já jsem teď vstala z postele, hrozně mě bolí v tom kříži, netuším, jak přežiju den a to jsem si ještě domluvila večírek v hospůdce...

@smisek21 jj, zkus to zaspat...pokud to půjde, aspoň nabereš sílu...
7. dub 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir strach z neznáma je veliký, to je mi jasný, ale snad by to mělo být rychlý, když je vše připravený...
7. dub 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 ahoj holky jdu rodit cisařem a mam docela strach jak vše probihá atd.Mám za sebou 2dlouhe přir.porody a ted diky zdr.problemum jdu na cisar za 2tydny.mate nekdo zkušenost jak dlouho trva císař,jake je pak hojeni,kdy mi daji mimčo?
7. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina na Vinicích máme dětskou dr. :slight_smile:

@smisek21 a máš to daleko do porodnice? I když tedy myslím, že v tomhle týdnu už by tě domů nevraceli...?

@kometka5 ...taky dobrý! :grinning: Koukám, že je to s těma taťkama všude podobný :wink:

Mě ten kříž bolí taky, občas to projede i dopředu do břicha, ale zatim tedy nic pravidelnýho. Tak uvidíme...
7. dub 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda holky vy jedete jen si jednou člověk pospí a hned nestíhám dočítat :grinning: já teda normálně spím v pohodě ale dneska to bylo nějaky divny furt mi bylo hrozný teplo nebo mě někde píchlo a už jsem byla vzhůru a vrchol byl kdyz pritel vstaval ve 4,40 tak jsem se vzcudila a citila se jako ze vyspala tak jsem si do 7 četla a pak jsem vytuhla s knížkou v ruce a vstávala skoro v 10 :unamused: , mě se teda taky tuhle po ránu když jsem se rozdejchávala v sede na posteli k dalšímu kroku hnedka úptal co se děje :slight_smile: a vcera kdyz prisel z práce tak jsem sedela na zachode mela jsem nejakou srajdu zas a pak mu rikam ze mám cely odpoledne nejaky boleni ( myslela jsem ten prujem) a to zas byl rentgenovej pohled jak to myslim jestli jako mu naznacuju ze rodim nebo co :grinning:
7. dub 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna jo? a kterou??my chodíme k paní doktorce Rozsypalové,jsme tu teda jen krátce,takže jsme u ní byli jen jednou,ale připadala mi hrozně fajn :slight_smile:
7. dub 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak my chodíme k té naproti - MUDr.Šebková :slight_smile:
Ale u vaší jsme taky několikrát byli, když měla záskok, a působila na mě příjemně, řekla bych, že je hodně pečlivá!
7. dub 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy tak koukám, že dnes byla ta noc hektická leckde... :wink:
7. dub 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě se nám tu dnes neukázala debule,že by se něco událo??? :wink:
7. dub 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina : no myslím že večer psala že je přes noc sama doma tak to by byl zákon schválnosti :wink:
7. dub 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek