• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ematyna jééé, my taky chodíme k Šebkový.... :wink:

7. dub 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pusolamy to teda jo, tak se necháme překvapit...
7. dub 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina tak jsem se probudila a břicho začalo zase bolet, kdybych to měla popsat ztvrdne mi to nahoře na břichu tak na 3 minuty a pak přestane, ležet mohu jen na boku b klubíčku když vstanu začne mě to silně bolet v podbřišku jako silná menstruace, tak nevím
jinak mám porodku cca 40km odemně(tam kde bych chtěla rodit a jesem zaregistrovaná), jinak nejbližší je vzdálená 25km.

7. dub 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak kdyby se to počítalo kde MS tak jsem v 40+2 a když dle ultrazvuku dělaným ale velice pozdě tak cca 38+4
7. dub 2011 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky prosím vás, prosím o radu. 22.3. mi začala menzes, trvala cca 4dny, potom sme vlítli na sexík :o), takže cca 12 dní sem bez menstruace. Už 4dny mě bolí podbřišek jako bych to měla každou vteřinu dostat. A je mi sem tam špatně od žaludku. Nemohlo bý to být třeba uchycování miminka? Já vím, že je asi brzo, ale nebylo by vidět už na testu, kdyby to bylo miminko? Těhu by bylo max. 12 dní staré. Myslíte si, že je to tak bolestivá a dlouhá ovulace, nebo mi to mohlo být miminko? Test mi asi nic neukáže, že? Do další menstruace mám 14dní. Co mám dělat?
7. dub 2011 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisek21 : tý brdo nerodíš takhle náhodou?já teda nevím zkušenost nemám a taky mám obavu jestli to poznám ale tohle co popisuješ a vzhledem k tomu nejasnymu terminu :astonished: a sveho dr.mas jak daleko?nechces zaskocit aspon k nemu kdyz te to nepreslo ani po probuzení?
7. dub 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek : těžko říct ale mě to test ukázal dost pozdě ale ted je ten nový clearblue nebo tak nejak a ten by ti to uz možná ukázal,je na nej reklama v tv má ukazovat i v kolikatem jsi tydnu
7. dub 2011 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisek21 Ty jo, taky si jako pusolamy rikam, jestli uz to na tebe neprislo ... podle popisu to tak vypada, ale ja vlastni zkusenost s porodem zatim nemam, takze tezko rict ... Mas to nejak pravidelne? A horka vana pomaha?
7. dub 2011 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek Myslim, ze na "normalni" tehu testy je jeste brzy, ale ten novy clearblue by ti to uz ukazat mohl (alespon to tvrdi ta reklama :grinning:
7. dub 2011 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisek21 a co ta vana? pomáhá? jako 3min. kontrakce je hodně...trvají tak do minuty...ale to, že nevydržíš v jedný poloze, to by zase mohlo být...
co zkusit zase tu vanu?
7. dub 2011 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,právě jsem přijela z monitoru a dočítám vás. Jste se pěkně rozjely. Jinak pro mě noc byla taky děsná,poslíčci,nemohla jsem usnout a ještě nauzea. Máte taky v noci pocit na zvracení? Za celý těhotenství jsem nikdy nezvracela,mohla jsme úplně všechno,nikdy zvláštní chutě a teďka si připadám jako bych měla být v prvním trimestru :rolling_eyes:
7. dub 2011 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisek21 no být tebou,tak asi na nic nečekám,tříminutová kontrakce je divná,ale nic není nemožné....zkus zavolat svému dr.nebo do porodnice,řekni jim,co se děje a kdyžtak jeď,protože tohle jsou dost divný poslíčci,navíc,když ti na ně vana nezabrala...
7. dub 2011 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy Ahojky, tak nevolnosti jsem si vybrala v prvnim trimestru a od te doby mam nastesti klid (tuk tuk) ... nekde jsem ale cetla, ze na konci tehotenstvi se nevolnosti mohou taky objevit.
7. dub 2011 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@monatee ach jo,tak to si to asi teďka pěkně vyžeru když mě jinak celý období těhotenství nic nebylo :frowning2:
7. dub 2011 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy no mě je blbě jen po ránu a když se dřív napiju než něco sním,tak jsem schopná se i pozvracet,ale já s nevolnostma a zvracením bojovala až do nějakého 20.týdne,takže mě to tak nepřekvapuje,že se to vrátilo :unamused:
7. dub 2011 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy No ale uz to mas doslova za dverma, tak to bude v pohode, neboj ... lepsi nez mit celodenni nevolnosti tri mesice v kuse ... :wink:
7. dub 2011 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy taky mam ted posledni 2 tydny nevolnosti...ale ne kazdy den
a noc - ta je nejhorsi - to je uplne vsechno spatne :rolling_eyes:
7. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem si znova dala sprchu a bolí to ale mín, bolí ted hlavně podbřišek jako silná menstruace když máte dostat, tak zkusím ještě počkat, dr. dnes nemá ordinační dobu takže by to jistila jen porodka.
snad to přejde, když ne, raději zavolám. myslím, že je to planý poplach ale jen jsem zmatená když už mě břicho bolí od půl desáté doposud
7. dub 2011 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisek21 tak mě taky bolí jako na menstruaci,ale většinou to není tak dlouho...no uvidíš,kdyžtak zavolej tu porodku,za to nic nedáš :slight_smile:
7. dub 2011 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina tak, manzel si privezl auto, tak muzem rodit.... ze bych sla posekat zahradu? :grinning:
7. dub 2011 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisek21 :Zkus si měřit ještě intervaly mezi jednotlivýma bolestma.Už je to vážně dost dlouho od půl desáté...Pokud to bude jen trošku pravidelné,tak bych teda určitě jela do tý porodky.Ještě ke všemu když ji máš tak daleko :sweat_smile: .Já jen nedokážu posoudit jak to bolí,protože já měla vždycky bolesti dozad :confused: .
@lusyy :s tím pocitem na zvracení tak to mám taky.Normálně mě to v noci i vzbudí.A to třeba i víckrát :frowning2: .Zvracet nakonec nejdu,ale je mě špatně....
7. dub 2011 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketnieuw já se dneska pustila do žehlení,luxování,vaření, co jsem potřebovala udělat,tak mám hotové,tak by jsme taky mohli jet :grinning: :grinning:
7. dub 2011 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,buď si debule někde užívá sluníčka nebo už se jí to taky rozjelo :slight_smile: ,jak tak koukám,tak všechny porodíte a já tady budu strašit ještě v květnu :frowning2:
7. dub 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina ja zehlila, luxovala, vytirala vcera ... uz nevim, jak bych to trumfla - ne jedine s tou sekackou - ze bych ji treba vydrncala z toho bricha.... :grinning:
7. dub 2011 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisek21 těžko posoudit...můžou to být poslíci...mě včera celý den bolely ty záda, břicho tvrdlo i nahoře a až v noci mi začaly křeče do podbřišku...to už jsem fakt myslela, že to jsou kontrakce...no vana rozhodla, že ne... :wink:
Teď zatim dobrý, byla jsem pro malýho v družině...včera tam naštěstí mohl jít manžel, to bych tam byla vůbec nedošla...
45 km je dost...Držím palce!

@kometka5 to je náhodička! Šebková je dobrá! :slight_smile:
7. dub 2011 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina já mám všechno od včera hotový, dokonce jsem konečně vyplnila i sčítací formuláře...a nic...
7. dub 2011 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketnieuw no vzhledem k tomu, že čekáme ty Beránky, (někdo možná Bejčky), tak myslim, že to nebudeme my, kdo rozhodne, kdy ven... :wink:
7. dub 2011 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
No,já to mám taky jen v noci,přes den nic. Ale je to fakt jen pocit,taky jsem jinak nezvracela.
7. dub 2011 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy : ty jo tak to já měla dnes v noci taky

jinak jsem ted dorazila z poradny a z monitoru tak od minule pry zadna zmena tak ze se jeste pristi tyden uvidime :unamused:
7. dub 2011 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
no já jsem se teď vrátila domů, byla jsem pro malou ve školce a málem mi to dostalo a švíkla jsem s sebou venku...bolí mi hrozně břicho, do toho v zádech neustále od noci....a bylo mi ještě hrozný vedro...no neumím si představit být těhule v létě... :frowning2:
7. dub 2011 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek