• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@pusolamy a doktor ti píše CS?
7. dub 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky začínám mít pěkný nervy....Už se ten zítřek začíná krutě blížit :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: !!!
7. dub 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir drz se! urcite to bude stat za to, kdyz se tak paradi :grinning:
7. dub 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw :To jo však to je hrůza a to to má být chlapák :grinning: :grinning: !! Ale děkuji za podporu :slight_smile: !
7. dub 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Neboj, budeme tvrdnut dve. Po dnešnej poradni to vyzerá, že ho budem nosiť až do doby, ked bude mať vek na občiansky preukaz. No proste nič.
7. dub 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Budu ti držet palečky, ať to máš rychlé. Mne to asi čeká taky, mám síce ešte týden čas, ale nejak se mu sem nechce .
7. dub 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir moc držím palečky ať jde vše hladce a máš brzy maličkého u sebe:slight_smile:.
7. dub 2011 v 18:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule jééé,ty jsi tady,já už myslela,že to na tebe přišlo,když ses tu neobjevila :slight_smile: :wink:
@kijir budu na tebe myslet,ať vše dobře dopadne a máš to rychle za sebou :slight_smile:
7. dub 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir ať zítra vše hladce proběhne!!! :slight_smile:
7. dub 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no ještě to na mě nepřišlo ale kéž by chtělo.-). dnes jsem měla klidnou noc až moc ale celý den je mi divně.nevím mám hrozně divný pocit a jsem dnes tak nějak vnitřně nervózní nevím čím to:frowning2:.
7. dub 2011 v 19:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir držím moc palečky na zítřek...nejlépe, kdyby se to samo rozjelo ještě dneska v noci...

já jsem si teď dala hodinu vanu, protože jsem myslela, že mi prasknou záda a přijde mi, že mi to sice povolilo, nicméně mi začalo tvrdnout břicho, tak nevím....co je lepší... :slight_smile:
7. dub 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : jj píše stále mám 4
7. dub 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir : budem na tebe myslet vsechny :slight_smile: dej pak co nejdřív vědět jak to probíhalo :grinning:
7. dub 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir přeji hodně štěstí, ať zítra všechno v klidu proběhne a hlavně ať jste oba v pořádku :slight_smile: Budu na vás myslet :slight_smile:
7. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc vám všem děkuju :slight_smile: Určitě se ozvu jakmile to půjde :grinning: !!! Uff už aby to bylo za mnou :sweat_smile: :confused: .
7. dub 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir taky přeju hodně štěstí, ať to máš rychle za sebou
já jsem dnes byla na předposlední poradně u mého dr., ještě příští týden a pak už jen kontroly v porodnici a už se pomalu začínám domlouvat na císaře, furt to zvažuju horem dolem, ale jsem fakt srab, strašně se normálního porodu bojím, takže pokud to půjde, chci zase sc, tam vím, do čeho jdu ... ale uvidíme, jak všechno dopadne
7. dub 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova ahoj mě teď taky naplánovaly císař na 39+6tt.nevite tady nekdo jestli muzu dal magnesium kdyz jdu cisarem?
7. dub 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak at ti to dobře dneska dopadne, tiše závidím, že už uvidíš konečně své miminko :slight_smile:

Jinak holky jsem opět tu, v noci křeče, už jsem chtěla jet ale přešlo to a ted nic, už mě to pěkně štve, jen nechápu proš jsme měla včera bolesti dopolko a celé dopoledne vlastně až skoro do 21hod. Snad je vše v pořádku

8. dub 2011 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 dobré ráno,ty si teda ty poslíčky fakt vychutnáváš,podle mě na tom nejhorší je,že pak až se to rozjede opravdu,tak jak to pak rozeznat od těhle planých poplachů,taky mám někdy pocit,že už to bolí až moc na to,aby to byly jen poslíci a ono to pak najednou přejde :confounded:
8. dub 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule ahojky, tak co,je Ti dnes lépe???
8. dub 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
Tak u nás dneska noc klidná, dobře jsem se vyspala, což je poslední dobou div...
jen mi přijde, že malej se sesunul ještě níž...kdyby se chtěl narodit o víkendu, vůbec bych se nezlobila :slight_smile:
8. dub 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna dneska se fakt spalo dobře :slight_smile: ,já bych teda porod taky už brala,ale protože nám dorazí kočárek s autosedačkou až někdy v průběhu příštího týdne,tak tam musí prďola ještě počkat,ani by jsme ji neměli jak odvézt z porodnice :wink:
8. dub 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna nevím,jestli jsem se Tě už ptala,ale také chceš rodit ve fakultce???
8. dub 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko,
tak já už jsem si udělala kolečko v nemocnici, byla jsem na krvi a v 11hod. tam jdu na výsledky..
teď mi přepadlo nějaké spaní, jak jsem vstávala brzo, ale nemá cenu jít spát...

tak mě včera tedy taky bylo hrozně, večer se mi trošku ulevilo, ale v noci, když jsem šla na záchod, tak tu bolest břicha byla znova...ještě že už mi přestali bolet ty záda...

jinak od včerejška tedy mám běhavku jako blázen... :unamused:
8. dub 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 tak už se Ti to třeba blíží a probíhá ta přirozená očista před porodem :slight_smile: ,můžu jen závidět :slight_smile:
8. dub 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no což o to, já bych to brala všemi deseti, ale pochybuji...
já jak mám teď pořád bolesti břicha, tak jak jsi psala, to pak nevíš, jestli už je to porod nebo ne...
mě když s malou začalo poprvý bolet břicho, tak už to bylo ono.... :slight_smile:
8. dub 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 jj,já u druhého měla bolesti v různých intervalech a ani to tolik nebolelo jako u prvního,takže jsem si říkala,to jsou poslíci a on to byl už porod,proto se teď toho trochu obávám,abych to poznala :wink:
8. dub 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mě vůbec neříkej... :grinning:

mě moje máma říkala, že když rodila podruhý, že neměla vůbec žádné bolesti ani pnutí do břicha, že měla jen křížové bolesti a to skoro neustále...

8. dub 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 fakt,jela jsem do porodnice až když mě to začalo kroutit do podřepu,po příjezdu napíchli vodu a za hodinku bylo po všem,takhle by to mohlo být i teď :slight_smile: ,já jsem to totiž pořád srovnávala s prvním,který byl vyolávaný,tak jsem pořád čekala na ty děsny bolesti a ono pořád nic :grinning:
8. dub 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jojo, ve fakultce!
Kočárek nám taky ještě nedorazil, měl by být i s autosedačkou kolem 15.4....zatím mám tedy připravený kočár po starším synovi, i autosedačku, kdyby to bylo potřeba dřív.. :wink:

@kometka5 já právě taky u prvního žádný poslíky nepoznala, prostě když to začalo, tak to bylo ono.. :slight_smile:
8. dub 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek