• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@petrullina já chci mít taky takhle rychlý porod...i když já měla i ten první v pohodě...12hod. od probuzení v noci, že mě to bolelo...a fakt jsem to čekala horší...i když poslední 2hodiny byli výživný... :grinning:
8. dub 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 já měla rychlý oba,první trval asi 6 hodin od začátku úplně prvních bolestí,ale protože to vyvolali,tak to bolelo jako blázen a máš pravdu,ty poslední okamžiky jsou fakt hutný :sweat_smile:
@ematyna no my jsme pořád čekali s objednávkou,aby nám tu nestál 2 měsíce a nakonec to bude akorát :slight_smile:
8. dub 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir : taktéž na tebe myslím,hlavně ať to máte brzy za sebou a jste v pořádku :wink:

Ahoj holky,právě jsem přijela z poradny,takže pokud neporodím příští týden,tak bych měla jít už do rizik.poradny v nemocnici. Takže doufám,že do středy to budu mít za sebou. Jinak dneska noc byla oproti ty minulý v pohodě,nevolnost nebyla,tak uvidíme. Břicho mám taky dole,mám pocit,že je až u kolen,takže doufám,že porod se už blíží a už se s tím nebudu muset tahat :sweat_smile:

@debule : myslíš,že by malá chtěla už ven?
8. dub 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy a doktor ti neřekl,jestli to vypadá na porod??těm dubnovým mrňouskům se moc ven nechce,co?? :slight_smile:
8. dub 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak i já jsem dneska spala nádherně oproti včerejšku :slight_smile: kdoví jak jsou na tom holky kijir a petaov - ty mela mit vcera toho cisare tak uz ma mrne v náruci zavidim ji to :wink: já to mám dneska za 10!
8. dub 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina my ho máme objednaný od února, jenže se stalo, že v březnovém závozu nepřišel...oni ho prostě vůbec v té námi požadované barvě nevyrobili.. :angry: . Jiná barva se nám tak nelíbila, takže nám slíbili, že ho objednají znovu a bude do půlky dubna...tak jsem zvědavá...

@lusyy koukám, že máš termín o dva dny přede mnou :slight_smile: ...taky si říkám, kéž by to bylo do příštího týdne!!!
Na Velikonoce už bych byla s malým ráda doma :wink: . Tak uvidíme...já mám další poradnu a monitor v pondělí.

Rychlé porody vám holky závidím! :wink: ...já poprvé cca 16 hod., teď mi každý říká, jak to bude rychlý, no nevim, nevim...
8. dub 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina : no on právě říkal,že to vidí během příštího týdne,čípek je zkrácený a měkký,ale stále tam je,ale prý stačí pár kontrakcí a všechno může být jinak,tak já nevím. :unamused: Jinak mimčo mě odhadl mezi 3 - 3.5 kg.
8. dub 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna :to já bych taky chtěla být už na Velikonoce doma,takže s manžílkem uděláme sexuální víkend a uvidíme jak se zadaří :grinning:
8. dub 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna no on by tu ten kočárek už dávno byl,jenže jim k němu poslali autosedačku úplně v jiné barvě než je kočárek,takže se čeká jen na ni,ale teď psali,že dnes dorazila,tak tu příští týden kočár bude,konečně :slight_smile: Taky jdu do poradny v pondělí,tak jsem na to zvědavá,ale jestli mě nebude prohlížet, tak se toho stejně moc nedozvím :unamused:
8. dub 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tak to je mimi velký akorát ne???mě pořád říkal,jak bude malá a kdesi cosi a při poslední poradně už to pozměnil na cca 3.60, tak to jsem teda zvědavá jak to nakonec bude.....u holky mi říkali,že max. 3.60 a nakonec vykoukla s váhou 4.15 kg :sweat_smile: :sweat_smile:
8. dub 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takže dneska je to 5.den co mě bolí břicho na menzes. Takže ovu to asi nebude. Je mi špatně, žaludek mám jako na moři!!! Je mi zle z jídla jenom když ho vidím, tak nevím. Už mě ta bolest "otravuje" podbřišek už 5dní nefunčkní, bolí, jako bych měla stále první den menstruace. No hnus.
8. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek zkus dojít k doktorovi,co Ti na to poví, je mi divné, že by případné uchycení miminka bylo tak bolestivé
8. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek ,tak jak říka petrullina,radši běž k doktorovi,aby se náhodou nejednalo o mimoděložní těhotenství-tím Tě teda nechci strašit,ale stát se to může.
8. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ahojky, noc byla opět klidná a dnes je mi celkem fajn.jen ten pocit nervozity nějak přetrvává:slight_smile: asi už si začínám uvědomovat že se to blíží:slight_smile:.nemám strach jen zvláštní pocit z néznámého:slight_smile: ale těším se až to začne:slight_smile:a co ty?no já měla poslíčky o víkendu ale pak to ustalo a teď už tři dny nic tak nevím jestli klid před bouří nebo co?:slight_smile:
8. dub 2011 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy nevím jestli se jí chce už ven ale kéž by:slight_smile:. i když při mém štěstí budu celá ještě v květnu:slight_smile:
8. dub 2011 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek taky bych radši šla k doktorovi. mě hodně bolelo bříško když jsem otěhotněla a musela jsem k doktorovi a musela jsem tam zůstat než vyloučili mimiděložní těhu.Doktoři jsou v tomhle opatrní takže radši si tam zajdi pro svůj klid!
8. dub 2011 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule :právě teď jsem na Tebe myslela,jestli náhodou už nechováš :grinning: Telepatie funguje :sweat_smile:
8. dub 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule já měla tenhle zvláštní pocit v sobotu, jako když se má něco stát, taky jsem byla taková přešlá, nemysli i já se bojím, čím víc se to blíží,aby to všechno klaplo,jak má :slight_smile: ,myslím,že v květnu tady budu strašit i já,mamina mi pořád prorokuje 1.května,protože obě děti se narodily v hodně snadno zapamatovatelné datum,tak tohle prý nebude jiné :wink:
8. dub 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy jsi hodná no kéž bych už chovala a manžel je snad víc nedočkavější než já:slight_smile:
@petrullina tak to máme stejné. všichni říkají že 1,5. je super datum. já jsem posledního května tak malá by byla prvního.-) ale to mě zabije to čekání jestli to tak má být:slight_smile: já měla teď tři klidné noci. no až moc tak uvidíme.jestli bych tak dobře měla spát už pořád tak bych to snad nějak přečkala do toho května:slight_smile:ale nevěřím tomu:slight_smile:
8. dub 2011 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tak je fakt, že pár kontrakcí a vše může být jinak. mě u prvního dělali ráno Hamiltona s tím, že mi to nepomůže, protože jsem totál nepřipravená na porod, zavřená, nic...a celý den mi nebylo nic moc...a v noci se to rozjelo...

8. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak to já mám každý den takový tušení, že dneska to bude... :grinning:
ale líbilo by se mi to o víkendu, to bych aspoň měla snadno vyřešený hlídání a manžel by to mohl hned oslavit.... :grinning:
8. dub 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 jo tak manžel si to plánoval na dnešek nebo příští čtvrtek prý aby měl víkend volný na slavení:slight_smile: no kdyby si tak člověk mohl vybrat co?:slight_smile:
8. dub 2011 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule no to by bylo fajn...nakonec si ten prcek už od začátku dělá co chce.... :wink:
8. dub 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina mám pravdu, u malého jsem při takovýhlech bolestech už byly dávno v porodce. a na nic nečekala, a to jsem byla málo otevřená a stejně si ě už v porodce nechali, prdli mi plodovku a bylo to.... a ted dnes nějakej klid před bouří mě to přijde, pár kopanců, ale jinak mě vůbec nic není, nic nebolí a připadám si jako kdybych neměla rodit :grinning:
8. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, předpokládám, že těhu nejsem. Vždyť mám 14dní do začátku menstruace.
8. dub 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 no,myslím,že se to chystá,pokud mimčo tam moc netančí,tak si myslím,že se připravuje. Alespoň tady to holky tvrdily,že když je mimas klidnej,tak druhý den to může být :slight_smile:
8. dub 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je napínavý tady moc vám všem držím palce a těším se na zprávy postupně... nejprv asi od kijir :slight_smile:
My se máme dobře, hodňoučký pořád-spící miminko už se začíná proměňovat v osobnost vyžadující pozornost, je to zábava...
8. dub 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, uff tri dni som tu nebola a uz som tu par stran pribudlo .-)) , mne ukazuje 9 dni do konca, ale dost o tom pochybujem, mam pocit akoby to malo dost ovela neskor. Posledny monitor sme mali riadne akcny, graf bol stale prerusovany co sa maly stale vrtel, doktorka ho nazvala divochom.
8. dub 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky rada se k vam pridam k diskusi...Za 10dní ma termín ale malemu se stale ne a nechce ven!:grinning:
8. dub 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketakucova : ahoj ted je prý moderní přenášet :wink:
8. dub 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek