• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@pusolamy No diky ja zas tak moderni nemusim byt...:grinning:
8. dub 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky:grinning:!tak ve 14:55 se nam narodil (a ted prekvapko:-P) Jiricek:wink:.vazil 3,62 a meril 51cm:slight_smile:.jo a manza byl uzasnej,akorat nakonec ho to malem porazilo.kdyz bylo po vsem tak zblednul jako stena a jedna sestricka se mu musela chvilku venovat:slight_smile:.ale jinak byl uplne uzasnej<3.mejte se krasne a teste se na svoje poklady:grinning:.
8. dub 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir jéééé, moc a moc gratuluji.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
koukám změna jména...kde se vzal ten nápad? :slight_smile:
a šlo to nakonec přirozeně nebo vyvolávali? já tě tak závidím.... :wink:
8. dub 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
8. dub 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir obrovská gratulace! :slight_smile: :slight_smile: Hlavně oběma hodně zdravíčka! :slight_smile:
8. dub 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir : gratulace veliká!jakto že změna?kdopak ti matyaska rozmluvil?cetla jsem na profilu jak jsi to popsala tak to byla docela rychlovka :grinning: takze vyvolany porod ne o moc horší než přirozený co?asi je to opravdu jak u koho :unamused: no už abych to mela tak za sebou dneska jsem myla okna teda jen dve a postupne budu pokracovat tak uvidíme jestli to pomůže :astonished:
8. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketakucova . no to já bych taky nereda ale vidim to ze budem 2v1 jeste na velikonoce :angry:
8. dub 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy nestraš...ale zas na druhou stranu ja nemam rada velikonoce... :angry:
8. dub 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketakucova : tak me zase nejak nevadi horsi kdyby to na me prislo na vel.pondeli tak nevim nevim kdo by me odvezl :grinning:
8. dub 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc dekujeme za vsechny gratulace:slight_smile:!jestli byl horsi nebo lepsi,tak to bych asi nesrovnavala:astonished:.nakonec opravdu ty velky bolesti byly necely 2hodky a tu prvni1,5se daly docela dost snesitelne prodychat.a pak uz to slo rychle:grinning:.tak jak rikam zadny strachy,protoze to strasne moc stoji za to:slight_smile:,fakt:grinning:!
8. dub 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ta zmena jmena,tak to prislo dneska rano tak nejak samo:astonished:. Uz jsme o tom mluvili doma delsi dobu,protoze tech matyasku je ted vazne boom a tak rano na prijmu pri odevzdavani me to nejak uplne spontanne prepadlo a prepsala jsem to:-P!
8. dub 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir gratuluju k Jirickovi, at vam dela jenom radost...
8. dub 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak to máš za sebou :slight_smile: ,moc moc gratuluju k Jiříčkovi a přeju hodně radosti a hlavně zdravíčka :slight_smile:
8. dub 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Blahozelam ti k miminku. Jirka je pekne meno. Si fakt skvela,ze takto cersvo po porode mas energiu aj na nieco ine ako je miminko a odpocinok.
8. dub 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Gratulujem k Jirkovi .-) Vela zdravicka!!!
8. dub 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Tak to aby sme potom prepisali aj MAtyaska v tabulke na dnesneho Jirika :slight_smile:
8. dub 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila hned zítra to přepíšu :slight_smile:
8. dub 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir moooc gratuluji:slight_smile:přeji hlavně zdravíčko pro vás oba:slight_smile:
8. dub 2011 ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir velkááááááá gratulace k narození chlapečka Jiříčka, tak vidíš už ses konečně dočkala. Tak hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a ať se vám jen a jen daří :dizzy_face:
9. dub 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vcerejsi odpoledne jsem cele stravila v porodnici - kvuli me otekle noze... jelikoz mi silene natekla jen prava (leva je uplne v pohode), tak meli podezreni na trombozu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takze monitor, krev, moc, tlak, a pak i utz nohy - nastesti se nepotvrdilo... takze jedeme dal
9. dub 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw tak to sis včera ,,užila" :unamused: . A čím tedy řekli, že to může být??
Koukám, že nám dnes naskočil 40.tt, už je to fakt za dveřma...
My jsme včera odpoledne ještě byli celá rodinka u fotografa, udělat pár fotek s bříškem :wink: .
Hotové by měly být za týden, tak třeba už bude tou dobou Tadeášek na světě :slight_smile: ?!
9. dub 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna no, uzila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
je to proste tehotenstvim, no.... jak rika moje zlata maminka, uz mi neni 20 :grinning:
doporucili mi hodne chodit (a na druhou stranu davat nohy nahoru - tak si pak vyber :grinning:) a davat stridave studenou/teplou sprchu na rozproudeni krve
tak to jsem na fotky zvedava.... manzel se mi tento tyden sveril, ze je fakt rad, ze jsem tohle po nem nechtela :grinning: :grinning: :grinning: - chlapi, no.... co nadelam? :slight_smile:
jojo, 40. tyden... v pondeli mam kontrolu, tak jsem zvedava, jestli uz se aspon oteviram... jak jsi na tom ty?
9. dub 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Kijir moc gratuluju k Jiříčkovi. My teď taky svádíme urputný boj o jména, pouhé dva dny před akcí!
Připojte se do ankety:
Dita, Elena, Ema nebo Simona?
9. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky............moc dlouho jsem tu nebyla, zdravím vás.............naše velikonoční překvapení vykouklo na svět opět o 4 týdny dříve :slight_smile:
9. dub 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cindy83 jé krásné jména jsou to všechny:slight_smile: ale pokud bych mluvila za sebe tak by asi zvítězila Elena a na druhém místě Ema:slight_smile:.
9. dub 2011 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktekram moc gratuluji ke Katušce:slight_smile:. tak hlavně ať se vám oběma daří a přeji hodně zdravíčka:slight_smile:
9. dub 2011 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw taky mám v pondělí kontrolu a monitor. Pochybuju, že mě bude moje dr. vyšetřovat, jestli se otevírám...Kamarádka k ní chodila s oběma dětma a ke konci těhz už prý nevyšetřuje :unamused: ...

@cindy83 z těchto jmen se mě osobně nejvíc líbí Emička :wink:

@aktekram gratuluju k holčičce!
9. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cindy83 myslím že ti to spíš víc zamotáme..............mě se líbí Simonka
9. dub 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cindy83 ahoj, mě se líbí taky nejvíc Ema :wink:
9. dub 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nemáte nějaký tip na překyselený žaludek? Poslední čtyři dny ho mám pořád překyselený ať jím cokoliv. Už jsem zkoušela renie a nic :confounded:
9. dub 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek