TP v dubnu 2011? Přidej se.

Ahoj holky je tu některá se // ?
marketakucova
8. dub 2011
@pusolamy No diky ja zas tak moderni nemusim byt...😃
kijir
8. dub 2011
Ahojte holky😃!tak ve 14:55 se nam narodil (a ted prekvapko😛) Jiricek😉.vazil 3,62 a meril 51cm🙂.jo a manza byl uzasnej,akorat nakonec ho to malem porazilo.kdyz bylo po vsem tak zblednul jako stena a jedna sestricka se mu musela chvilku venovat🙂.ale jinak byl uplne uzasnej❤.mejte se krasne a teste se na svoje poklady😃.
kometka5
8. dub 2011
@kijir jéééé, moc a moc gratuluji.... x-) x-) x-) x-)
koukám změna jména...kde se vzal ten nápad? 🙂
a šlo to nakonec přirozeně nebo vyvolávali? já tě tak závidím.... 😉
ematyna
8. dub 2011
@kijir Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
zuzuli83
8. dub 2011
@kijir obrovská gratulace! 🙂 🙂 Hlavně oběma hodně zdravíčka! 🙂
pusolamy
8. dub 2011
@kijir : gratulace veliká!jakto že změna?kdopak ti matyaska rozmluvil?cetla jsem na profilu jak jsi to popsala tak to byla docela rychlovka 😃 takze vyvolany porod ne o moc horší než přirozený co?asi je to opravdu jak u koho :-| no už abych to mela tak za sebou dneska jsem myla okna teda jen dve a postupne budu pokracovat tak uvidíme jestli to pomůže :-o
pusolamy
8. dub 2011
@marketakucova . no to já bych taky nereda ale vidim to ze budem 2v1 jeste na velikonoce ]-(
marketakucova
8. dub 2011
@pusolamy nestraš...ale zas na druhou stranu ja nemam rada velikonoce... ]-(
pusolamy
8. dub 2011
@marketakucova : tak me zase nejak nevadi horsi kdyby to na me prislo na vel.pondeli tak nevim nevim kdo by me odvezl 😃
kijir
8. dub 2011
Moc dekujeme za vsechny gratulace🙂!jestli byl horsi nebo lepsi,tak to bych asi nesrovnavala:-o.nakonec opravdu ty velky bolesti byly necely 2hodky a tu prvni1,5se daly docela dost snesitelne prodychat.a pak uz to slo rychle😃.tak jak rikam zadny strachy,protoze to strasne moc stoji za to:-),fakt😃!
kijir
8. dub 2011
Jo a ta zmena jmena,tak to prislo dneska rano tak nejak samo:-o. Uz jsme o tom mluvili doma delsi dobu,protoze tech matyasku je ted vazne boom a tak rano na prijmu pri odevzdavani me to nejak uplne spontanne prepadlo a prepsala jsem to😛!
marketnieuw
8. dub 2011
@kijir gratuluju k Jirickovi, at vam dela jenom radost...
petrullina
8. dub 2011
@kijir tak to máš za sebou 🙂 ,moc moc gratuluju k Jiříčkovi a přeju hodně radosti a hlavně zdravíčka 🙂
ustarana
8. dub 2011
@kijir Blahozelam ti k miminku. Jirka je pekne meno. Si fakt skvela,ze takto cersvo po porode mas energiu aj na nieco ine ako je miminko a odpocinok.
ciernavila
8. dub 2011
@kijir Gratulujem k Jirkovi .-) Vela zdravicka!!!
ciernavila
8. dub 2011
@petrullina Tak to aby sme potom prepisali aj MAtyaska v tabulke na dnesneho Jirika 🙂
petrullina
8. dub 2011
@ciernavila hned zítra to přepíšu 🙂
debule
8. dub 2011
@kijir moooc gratuluji🙂přeji hlavně zdravíčko pro vás oba🙂
smisek21
9. dub 2011
@kijir velkááááááá gratulace k narození chlapečka Jiříčka, tak vidíš už ses konečně dočkala. Tak hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a ať se vám jen a jen daří x-)
marketnieuw
9. dub 2011
tak vcerejsi odpoledne jsem cele stravila v porodnici - kvuli me otekle noze... jelikoz mi silene natekla jen prava (leva je uplne v pohode), tak meli podezreni na trombozu :-p
takze monitor, krev, moc, tlak, a pak i utz nohy - nastesti se nepotvrdilo... takze jedeme dal
ematyna
9. dub 2011
@marketnieuw tak to sis včera ,,užila" :-| . A čím tedy řekli, že to může být??
Koukám, že nám dnes naskočil 40.tt, už je to fakt za dveřma...
My jsme včera odpoledne ještě byli celá rodinka u fotografa, udělat pár fotek s bříškem 😉 .
Hotové by měly být za týden, tak třeba už bude tou dobou Tadeášek na světě 🙂 ?!
marketnieuw
9. dub 2011
@ematyna no, uzila :-p 😃
je to proste tehotenstvim, no.... jak rika moje zlata maminka, uz mi neni 20 😃
doporucili mi hodne chodit (a na druhou stranu davat nohy nahoru - tak si pak vyber 😃) a davat stridave studenou/teplou sprchu na rozproudeni krve
tak to jsem na fotky zvedava.... manzel se mi tento tyden sveril, ze je fakt rad, ze jsem tohle po nem nechtela 😃 😃 😃 - chlapi, no.... co nadelam? 🙂
jojo, 40. tyden... v pondeli mam kontrolu, tak jsem zvedava, jestli uz se aspon oteviram... jak jsi na tom ty?
cindy83
9. dub 2011
Ahojky. Kijir moc gratuluju k Jiříčkovi. My teď taky svádíme urputný boj o jména, pouhé dva dny před akcí!
Připojte se do ankety:
Dita, Elena, Ema nebo Simona?
aktekram
9. dub 2011
Ahojky............moc dlouho jsem tu nebyla, zdravím vás.............naše velikonoční překvapení vykouklo na svět opět o 4 týdny dříve 🙂
debule
9. dub 2011
@cindy83 jé krásné jména jsou to všechny🙂 ale pokud bych mluvila za sebe tak by asi zvítězila Elena a na druhém místě Ema🙂.
debule
9. dub 2011
@aktekram moc gratuluji ke Katušce🙂. tak hlavně ať se vám oběma daří a přeji hodně zdravíčka🙂
ematyna
9. dub 2011
@marketnieuw taky mám v pondělí kontrolu a monitor. Pochybuju, že mě bude moje dr. vyšetřovat, jestli se otevírám...Kamarádka k ní chodila s oběma dětma a ke konci těhz už prý nevyšetřuje :-| ...

@cindy83 z těchto jmen se mě osobně nejvíc líbí Emička 😉

@aktekram gratuluju k holčičce!
aktekram
9. dub 2011
@cindy83 myslím že ti to spíš víc zamotáme..............mě se líbí Simonka
zuzuli83
9. dub 2011
@cindy83 ahoj, mě se líbí taky nejvíc Ema 😉
zuzuli83
9. dub 2011
holky, nemáte nějaký tip na překyselený žaludek? Poslední čtyři dny ho mám pořád překyselený ať jím cokoliv. Už jsem zkoušela renie a nic :-S

Začni psát odpověď...

Odešli