• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@zuzuli83 nevím ale mě vždy pomohlo si dát třeba jogurt prostě mléčné výrobky nebo mléko.ale na každého zabírá asi něco jiného:frowning2:
9. dub 2011 ve 12:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule no já si teď dala čistý bílý jogurt k obědu a začlo to zase potom :frowning2: Asi budu mít kyselé dítě :slight_smile: Už teď mi říkají, že podle monitoru to bude malý vztekloun, tak co by ne :slight_smile:
9. dub 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 zkus lžičku jedné sody do 2 dcl vody
9. dub 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktekram moc gratuluju k holčičce!
9. dub 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cindy83 díky, vyzkouším, doufám, že to můj žaludek ustojí :slight_smile:
9. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna fakt? tak to u me to je uplne obracene - prvni vaginalni vysetreni az nekdy ve 36. tydnu :grinning: a ted pokazde...
9. dub 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktekram gratuluji k holčičce :slight_smile:
@cindy83 mě by se líbila Ema :slight_smile:
@zuzuli83 mě pomáhalo studené mléko,ale na každého působí něco jiného :slight_smile:
9. dub 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw ani mě už doktor při posledních poradnách nevyšetřil vnitřně,docela jsem byla naštvaná,protože ani člověk neví na čem je a jestli se to aspoň chystá :unamused:
9. dub 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina díky. Mě teda vyšetřuje vnitřně pokaždé, od začátku. Teď poslední dvě poradny, už bez zrcadel. Jsem zvědavá na úterní kontrolu, jestli mě nechá ještě do konce týdne doma, nebo mě pošle do porodky.
9. dub 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju, ta Ema vede i mezi známými a příbuznými, manželovo top to ale není, i když on už asi rezignoval. Trochu mě ale vadí že má svátek jen 3 dny před narozeninama :frowning2: aby jí to nemrzelo
9. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 ja nemam jen prekyseleny zaludek, ale spis az bolavy - a na to mi mleko nepomahalo... ale vim, ze se mi to zhorsovalo napr. po perlive vode
v noci me ta bolest kolikrat az vzbudi, a na to mi pomaha jen si sednout a pockat az to prejde :rolling_eyes:
9. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina hmmm, to je fakt zajimavy - ze se to tak lisi doktor od doktora, co? .....
ja jsem prave rada, ze me ted vysetruje, protoze jak rikas - aspon vim, co se tam deje :grinning:
@zuzuli83 a zrcadla jsem cele tehotenstvi nevidela :confused:
9. dub 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cindy83 kdybychom už jednu v rodině neměli, tak je to i naše favoritka :slight_smile: Svátek by mi nevadil, my to stejně neslavíme. Já jsem jméno u holčičky nechala na manželovi, moje návrhy se mu nelíbily, tak jsem zvědavá, schválně mi to nechce říct :grinning: Stejně pořád mám takový pocit, že to bude kluk, pokuď nebude venku, neuvěřím :grinning: Mám nachystané dvě tašky do porodnice, modrou a růžovou :grinning: Já vím, jsem šílená :grinning:
9. dub 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw a co ti doktor řekl po vyšetření, jak to vypadá?
9. dub 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 no posledni jsem mela pred 8 dny, a ted mam v pondeli po 10 dnech ....
to prave naposled rikal, ze se jeste nic nedeje :grinning: (cipek byl mekci, ale stale zavrena)
9. dub 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 jeeeee fakt dve tasky? to je krasny....
a to ze nevis, jaky jmeno vybral, to jsi teda dobrodruh :sunglasses:
to je fakt dobry ... :grinning:
9. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw já tomu minule moc nerozuměla, mi řekl, že mám něco na špičku prstu, ale zbytek, uzavřený a že je zatím všechno dost vysoko :confused: Tak pořád se připravuju na to vyvolání :confounded: Ale nějak mi to nejde, mám z toho hrůzu :cry:
9. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw jsem vybrala Lukáška a on strašně chtěl holčičku, tak jsem to nechala na něm. Taky netuší, co mám za jméno pro kluka :grinning: Zkouším to jméno z něho dostat, ale nechce říct :angry: Je ale rozumný, tak doufám, že to nebude něco šíleného :grinning:
9. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83
vzdyt mas jeste cas, ne? to bude treba ok...
ja na to radsi nemyslim... je mi ted tak hrozne, ze jakakoliv "cesta ven" bude vitana :grinning:

no... u mne to bylo myslim podobne - rikal, ze vnejsi otevreni je na dva prsty, ale vnitrni nula .... nevim, ale uzavrel to tim, ze se to jeste nechysta...
9. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw nejpozději 19. mi to začnou vyvolávat :frowning2: Teda jestli bude v úterý monitor O.K., jinak hned. Kvůli tachykardie prcka a mojí cukrovce :frowning2: Ale nachystaná jsem komplet, dneska jsem udělala mega nákup a úklid :grinning: A stihla jsem posekat i půlku zahrady
9. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 jo aha, to jsem nejak prosvihla... tak do 19. je jeste par dni...
ja jsem v patek taky posekala zahradu :grinning: - myslela jsem, ze ji vyklepu, ale vubec to s ni nehlo
- teda hlo, vystrcila na me pres bricho zadek :grinning: a ze prej se muzu stavet na hlavu, ale ze se ji jeste nechce...
9. dub 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw na mě taky pořád vystrkuje zadek :grinning: cpe mi ho až někam do žaludku :grinning: Já doufám, že se ráno hnu po tom sekání, záda teda nic moc a chci to ještě dneska dodělat
9. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir taky moc moc blahopřeju a přeju hlavně hodně zdraví celé rodině a Jiříčkovi i spoustu štěstí do života :slight_smile: Vybrali jste moc krásný jméno, na to, že je "náhradní" :slight_smile:
9. dub 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme všem za srdečné blahopřání
9. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktekram moc moc gratuluji k holčičce at ti dělá jen samou radost :dizzy_face:
9. dub 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 My máme stejně staré větší dětičky, kdy je Matýsek narozený???
9. dub 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktekram narodil se 27.8.2009 no a ten druhej špunt ještě na světě není, dnes mi ráno sice odtekla už celá hlenová zátka ale to nic neznamená
9. dub 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 naše Petruška je 14.8.2009
............však už se taky brzy dočkáte i druhého přírůstku :slight_smile:
9. dub 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw předchozí doktor do mě sahal při každé poradně až do konce,jen na lehátku a bez zrcadel,ale aspoň jsem něco věděla,teď nevím nic :frowning2:
9. dub 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 jestli už ti odešla hlenová zátka, tak to nebude daleko :wink:
Mě u prvního odešla den před....teď zatím nic...
9. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek