• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
tak mě od odpoledne je pěkně špatně...slavili jsme tchýni narozky a od tý doby nic moc...ani jsem tam toho nic moc nesnědla, bolí mi břicho, ale intervaly pranic žádný....a fakt mi to docela bolí, ale prostě jsou nepravidelný, tak se nejdu ani máčet do vany, nicméně tedy jdu spát...

@petrullina tak mě taky neprohlíží od 35tt, zrcadla jsem neviděla od zač. těhu, takže nevím nic...
a ke komu chodíš?
9. dub 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 chodím k dr.Vlčkovi a ty???
10. dub 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir :Zdravím tě Kijir a moc blahopřeji k narození Jiříčka,hlavně,že to bylo rychlý a teď už jenom samé příjemné starosti. :grinning:
10. dub 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak já na bory k Fínkový....a kde je Vlček? nic mi to neříká.... :confused:
10. dub 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Obrovska gratulace! :slight_smile: Krasny jmeno jste vybrali ...
10. dub 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky holky tak kdo bude další?já už zase tedka spím v pohodě sem tam me trochu zaboli bricho ale jestli jsou to poslíčky kdo ví :sweat_smile: já teda ne :wink:
10. dub 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy já! už zítra!
10. dub 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cindy83 tak držím palečky, ať už máš prďolu u sebe v náručí...

já už jsem vzdala všechny naděje, kdy mě někde bodne, dloubne, bolí...protože to nic neznamená...jsem slonice, která to bude nosit ještě v květnu... :confounded:
10. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cindy83 Držím palce, ať máš brzy ten uzlíček štěstí v náručí!!! :wink:
10. dub 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko holky:grinning:,jeste jednou dekujeme za vsechny gratulace:slight_smile:!vzdycky vas docitam,ale na tom telefonu to neni ono:wink:.tak snad nas zitra pusti domu a budu si s vama moct pokecat poradne:grinning:.dekuju a zatim krasny den a poslední zbytecky tehulkovani:wink:.nebo i uz kocarkovaníB-).
11. dub 2011 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Vlček má ordinaci přímo v koleji na Lochotíně...ono to nebylo jen tak, sehnat nějakého normálního gynekologa tady v Plzni,buď byl daleko nebo měl plno,v nejčastějším případě chtěl nehorázný roční příspěvek do kasičky a nebo ho prostě na netu absolutně nedoporučovali, nakonec jsem u tady a zatím celkem spokojená,až na to neprohlížení no :wink:
11. dub 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak já jsem si vždycky myslela, že bych k chlapovi nešla, ale už jsem bylaasi u třech ženských a tedy žádný odvar... :frowning2:
11. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že už mi tam naskočilo 39.tt :astonished:
11. dub 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievčatá.
Ako tak čítam,tak nie som jediná čo sa už nemože dočkať miminka. :slight_smile: Našemu malénu sa akosi vonku nechce.No ak by to záležalo od neho tak ho nosím ešte asi dalších 9 mesiacov,namiesto toho,aby sa zkludnil pred porodom tak kope ako diví ten náš " truhlíček".Snáď už čoskoro porodím,nerada by som prenášala,už som ako bubon,ledva sa hýbem,....ale veď to poznáte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cindy83 : tak at to mas rychle za sebou :wink: a vse v pořádku.

noc byla zase super spala jsem jako dudek akorat vecer mi pekelne tvrdlo brisko ale dala jsem sprchua pak sla spat. mě už tu svítí 40tt :astonished:
11. dub 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 Ahoj, tiez sa neviem dockat, v nedelu mam termin ale pochybujem ze to bude presne na den. Poslicky som nikdy nemala, brucho mi netvrdne, takze to pride necakane :slight_smile:
V stredu idem prvy krat na poradnu do porodnice kde budem robit tak som zvedava co mi povedia, ze si sa to uz blizi aspon trocha.
11. dub 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 no já už bych teda nikdy k ženský jako gyn.nešla,jedna šílená zkušenost stačila :frowning2:
11. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem po poradně a monitoru,ten byl v pořádku,kontra na něm vůbec žádné a vyšetření se opět nekonalo,takže jak je to připravené nevím a nejspíš tu budu fakt ještě v květnu :confounded: ,malá je hlavičkou dolů,takže už by se neměla otočit a váží cca 3.30 kg,takže to bude macíček...já ani jiný děti rodit neumím :sweat_smile: :grinning: :grinning: A jak se máte při dnešku vy???
11. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já taky zpátky doma z monitoru, Ten v pořádku, vnitřní vyšetření žádné,jen prohmatala břicho a prý je to stejné jako minule. Pokud neporodim tento týden, kontrola příští pondělí...

@petrullina 3.30 je dobrý! Já se ani radši neodvážila na odhad váhy zeptat...kdyby mi řekla 4kg, budu se zbytečně stresovat :wink: . Nechám už se překvapit. Ve 30tt. jsme měli 1650g...
11. dub 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna tak já s tím víceméně počítám, že pod 3.5kg nepůjdeme :slight_smile: Mě taky doktor prohmatal jen břicho zvenku, ale neříkal k tomu nic, no jsem napjatá, kde to přijde :wink:
11. dub 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata, ja mela dneska taky kontrolu - jsem otevrena na 2cm, hodila jsem na doktora smutny voci, ze uz toho mam fakt dost :frowning2: , tak mi udelal Hamiltona, tak jsem zvedava....
pokud tento tyden neporodime, tak jdu na dalsi kontrolu opet v pondeli ... a domluvime pripadne datum na vyvolani
...
odhad vahy nemam, naposled to bylo v 31. tydnu kolem 2kg, tak to snad radsi ani nechci vedet :grinning:
11. dub 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw tak když máš 4 dny do termínu, tak ti toho Hamiltona udělá,já i kdybych ho chtěla, tak mám smůlu,ještě mi chybí 14 dní, takže by mi nepomohli ani troje smutné oči :grinning: :grinning: ,
11. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila
No tak to asi strávime velikonoce v porodnici :slight_smile: dúfam,že sa tie naše miminka rozhýbu :slight_smile: je to tda paradox,každý mi vravel,že budem rodiť skor vzhľadom k tomu že som po IVF a nakoniec ešte budem prenášať.V stredu idem do poradne tak som zvedavá,budú malého mera´t.už to vidím,bude to asi riadny macek,on teda bol aj pri meraní v 32 tt.takže neviem neviem... :slight_smile:
11. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu na monitor až ve středu, ale stejně v tom nevidím nějaké nové informace, tak je to jedno...

já počítám, že se zítra vrhnu na okna a konečně je fakt umyju...vánoce na oknech přece jenom není nic moc...

11. dub 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5
ja tiež počítam,že zajtra umyjem balkóny a okná a možno už v stredu budeme namiesto poradne v porodnici :slight_smile:
Tento víkend sme celý presexovali a vždy nič,malému sa vonku nechce :slight_smile:
11. dub 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw tak držím palce, ať ti ten Hamilton zabere!!!
Já jsem fakt zvědavá, jestli budeme mít toho Beránka nebo jestli čeká na příští týden, aby byl Býk, jako brácha... :grinning:
...což by ale znamenalo Velikonoce v porodnici... :confounded:
11. dub 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak sa po hroznom víkende znova objavujem a bohužial celá. Celý víkend som preležala s hroznou rýmou a teplotou v posteli, naviac ma hrozne bolelo brucho ako pred menses. Dnes je to už lepšie, akurát mám hrozne oteklé nohy. Odpočítavam posledné 4 dni, ale nejako mi pripadá, že náš malý asi čaká až si pre neho priletí čáp a odnesie ho. Neklesá mi ani brucho ani nejaké pravidelné bolesti. Zajtra idem na monitory, tak uvidíme, čo nového.

@petrullina to je divné, že vás doktor posledné týždne nevyšetruje. Mňa vyšetruje pravidelne. Posledné kontroly sú teda dosť nepríjemné, ale aspoň viem, čo sa deje.
@kometka5 mňa sice vyšetrovalo veľa doktorov pred operáciami, ale stále mi pripadá divne, keď sa vo mne hrabe chlap.
11. dub 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana i mě je to divné, ale asi ví,proč to dělá nebo spíš nedělá :slight_smile: a co se týče toho, jestli lékaře chlapa nebo ženskou, tak jsem jednoznačně pro chlapa, po vyšetření doktorkou jsem měla pocit, že na gynekologii už v životě nevkročím :frowning2:
11. dub 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,prosím o radu:za týden jdu na císařsky řez a chytla jsem nějakou chřipku.boli mě cely člověk.Můžu si vzít paralen a kolik?co vám zabírá?
11. dub 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina netvrdim, že nevie, čo robí. Od toho predsa študoval tolko rokov :slight_smile: . Pravdou je, že možno aj moja doktorka by občas mohla vynechat, jak je to nepríjemné. Ale myslím, že na porodnom sále to bude horšie.

@hanickacb ja nemam naplánovaný CR, ale paralen som v tehotenstve brala, pretože som vždy chytila nejakú virozu s teplotou. Moja doktorka mi tvrdila, že je lepšie zobať paralen, ako to prechádzať, tak dúfam, že nekecala.
11. dub 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek