• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@hanickacb 3x denně 1 paralen si klidně můžeš vzít. :wink:
@ustarana mě o víkendu taky skolila rýma jak hrom, naštěstí bez teploty, ale včera jsem vůbec nemohla dýchat nosem...byla jsem ráda, že nerodim, protože to bych asi vůbec neudejchala...
11. dub 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana no na porodním sále mě štvalo to, že do mě sestra sahala vždycky při kontrakci a to je teda mazec :confounded:
@hanickacb také jsem brala paralen,to by ti nemělo ublížit...
11. dub 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna já jsem nedávno bojovala se zánětem dutin,nemohla jsem dýchat vůbec nosem a doktorka mi řekla, že kdyby se náhodou stalo, že půjdu rodit a budu mít ucpaný nos, tak že na porodní sál už si můžu klidně vzít kapky do nosu, že už se nemůže nic stát a aspoň to udejchám :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina to jo ale nevadí nachlazeni když mam císař?
11. dub 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna a nevíš náhodou, kdy přesně je letos přechod z berana na býka?
11. dub 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickacb myslím, že pokud tě čeká císař až za týden, tak se z toho nachazení dostaneš :slight_smile:
11. dub 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá holky, kdo přijde s dalším miminkem...smisek21 a debule se neukázaly,tak že by??? :slight_smile:
11. dub 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak snad jo:slight_smile:
11. dub 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky teda nechapu jak jste tu nektera psali ze jste prosexovali cely vikend tak my jsme to dnes zkusili docela po delsi dobe a muzu rict ze me od ty doby dost boli bricho ale ne v nejakych intervalech ale v jednom kuse :frowning2:
11. dub 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Býk by měl být od 21.4. :slight_smile:

@petrullina já už několik dnů stříkám Bioparox, v lékárně mi ho doporučili, že je s atb a může se v těhu.
11. dub 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já už tak dvě hodiny tady úpím...mám nějaké dost velké bolesti břicha, spodku...ale řekla bych ,že to není pravidelný...no kouknu na cesty domů a jestli to nejpřejde, tak se půjdu naložit do vany...

ale je zajímavý, že hrozně moc to chci mít už za sebou a kdykoliv mám nějaké podezření, že už by, tak dostávám strach... :pensive:
11. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 zkus tu vanu, třeba se to rozjede a do rána to budeš mít za sebou :wink: . Držím palce!
U nás nic nového, Vyžehlila jsem kopu prádla a akorát mě bolí záda..
11. dub 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna haha, tak ja jsem na tom stejne - rikala jsem si, ze kdyby uz dnes, tak at je tady aspon uklizeno, prevleceny povleceni a vyprano a vyzehleno .... a ted se nemuzu hnout jak me bolej zada :grinning:
jsem to prehnala... :confused:
no ja doufam, ze stihneme berana - manzel po nem tak touzi... nevi, do ceho jde :grinning:
11. dub 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko,
tak jsem tady...
tedy nespala jsem skoro do 3hod., pořád mě bolelo břicho, ale pravidelnost žádná....takže jsem jak přeražená a jdu se natáhnout, když jsem vypravila dítko do školky...
pak budu uklízet a mýt ty okna...

@marketnieuw dělá s tebou něco ten hamilton? tak já chci beránka taky, lepší než býk...podle toho, co znám kolem sebe...
12. dub 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw
@kometka5
... no já bych řekla, jestli Beran nebo Býk, že je to skoro jedno...když si jeden nebo druhej postaví hlavu, stejně s nima nikdo nic nesvede.. :grinning:
12. dub 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jak tak koukám, tak je nás tu málo, že by už zbytek porodil??? Já už chci taky,poslední noci spím úplně na houby,poslíkuju jak blázen a porod nikde :frowning2:
12. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5
@ematyna
@petrullina
tak jsem opet zde... Hamilton vypadal vcera slibne, ale dnes rano se po nejaky aktivite opet slehla zem
bricho me teda boli pekne a tvrdne, ale jen tak sem tam...

manzel rano odjizdel do prace a ptal se, jestli neco bude,
tak rikam, ze ne a on: Ta je teda tvrdohlava, co? .... :grinning:
12. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw já mám teda ještě 14 dní čas, ale už mě začínají štvát dotazy typu..ty jsi ještě celá,vždyť je to třetí, to určitě musí vykouknout dřív..... :angry: ,v noci se mi zdálo,že mi praskla voda a bylo to tak reálný,že jsem se vzbudila a hned jsem hmatala,jestli je to pravda,mazec prostě :wink:
12. dub 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlasim taky jeste cela, malymu se ven nejak nechce, asi se mu u me libi. Akorat jsem posledni dny nejaka strasne unavena, tak dopoledne travim spankem (snazim se naspat si neco do zasoby :grinning: Zitra jdu na monitor a do poradny do porodnice, tak uvidime, co mi reknou. To bude vlastne den pred terminem.
12. dub 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem umyla všechny okna, podlahy, koupelnu, záchod a nic....tedy nemám sílu na nic, ale břicho je ottál v pohodě..

@petrullina jako povídej mi o tom, není dne, kdy by se mi někdo nezeptal, jak to, že ještě nic? jako kdybych to já věděla... :grinning:
12. dub 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna ono to je asi jedno, prostě to má rohy tak jako tak...
12. dub 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir velká gratulace! Jiřík je úžasný jméno, jak jsem se blížila do finiše tak jsem začala o našem vybranym Jakub pochybovat a pošilhávala jsem právě po Jiříkovi... ale teď už je to úplně zřejmý, že ten náš kluk prostě je Kubík, vůbec mě to nemrzí... Moc si to užívejte, my už máme to úvodní extraklidný období za sebou, tak malounko závidím - s kruhama pod očima :wink:
12. dub 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina : no vypada to že debule se na nas vyprdla a vyprdla to driv :grinning: a smisek21 nejspis taky :wink:
12. dub 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, lussy sa tiež neukázala, tak to už ma asi tiež za sebou. Ja už chcem tiež :angry:. Dnes som bola na monitoroch a štandardne prvý bol na prd a na druhom som bola 50 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: , než to bolo jakž takž schopné. To je des. Vo štvrtok idem do poradne, tak dúfam, že so mnou niečo Mudr. spraví, už to fakt stojí za prd. Včera mi asi začala odchádzať hlienová zátka a dnes mám hrozne oteklé kotníky a chodidlá (som z toho vedľa, pretože to je poprvýkrát, čo si nepoznávam nohy). A ako bonus ma hrozne páli žáha a to som už vypila liter mlieka.

@petrullina Ty ako skúsená rodička mi možno poradíš. Menštruačné bolesti v podbrušku možu byť tiež poslíčky? Nemá to žiadny systém, keď ma to chytne, tak to trvá i niekoľko hodín (stejná intenzita) potom, trebárs deň dva nič a potom zas. Nieje to nič príšerného, len trochu nepríjemné.
12. dub 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Ahoj, už asi zistil, ako upútať pozornosť :grinning: . Snáď si to tiež budem skoro užívať, aj keď sa na druhú stranu hrozne bojím.
12. dub 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten muj chlap je fakt prdlej... vola mi kazdou hodinu, jestli UZ ... a kdyz reknu, ze NIC, tak ze prej: Jakto? Tomu teda nerozumim.. kde je? :grinning: :grinning: :grinning:
uz ho to v praci asi nebavi a chce nejaky volno :grinning:
12. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw : no vidíš bud ráda že má starost :wink:
12. dub 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy mas pravdu :slight_smile:
12. dub 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy no smisek21 už na to měla nárok, ale vypadá to, že i debule už porodila a to měla termín stejný se mnou,já to říkám pořád,že všechny odrodíte a já tu budu ještě 1.května :wink:
@ustarana u mě vypadají poslíčci tak,že mi prostě začne tvrdnout celé břicho a to tvrdnutí je někdy i dost bolestivé,ale přichází to v různých časových intervalech a nezesiluje to.Tyhle menstruační bolesti mívám také,ale protože trvají opravdu několik hodin,tak si myslím,že je to spíš nějaká příprava uvnitř než normální poslíčci.
12. dub 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina nebuj, já tu budu s tebou... :grinning:
12. dub 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek