• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@petaov Ahoj, blahoželám ti. Vašíček je nádherný. A ako si to zvládala po CŘ? Počula som, že po CŘ sú hrozné bolesti, ako by si telo vyberalo aj všetky fázy porodu. Je to fakt tak hrozné?

@petrullina
@marketnieuw moj manžel sa zatial tvári statočne, že k porodu fakt chce, ale mám obavy, že až dojde na vec, tak bude strážiť dvere zvonku :grinning: . Už teraz sa mu robí zle, keď mi tečie krev z nosu.

@petrullina mna by asi ranila mrtvica, takto dlho čakať na kočiar. Ja som asi magor, ale mám ho doma už Nového roku. Tchýně mi snáď tisíc krát vravela, že to nosí nešťastie, ale ja som radšej na všetko pripravená.
13. dub 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee tak hlavně,že jsi spokojená :slight_smile: ,co se týče toho času,tak ti závidím,ono s každým dalším potomkem toho času rapidně ubyde,tak doufám,že budu všechno stíhat :dizzy_face:
@ustarana my ho objednávali téměř před měsícem,hlavně kvůli tomu,že nemáme tolik prostoru na jeho skladování než se malá narodí,ale hlavně,že už je doma.Jestli to nosí neštěstí,nevím,ale já měla kočárek doma i v předchozích těhu a bylo to ok,ani nevím,ke komu bych ho jinak dala :slight_smile:
13. dub 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám kočár doma někdy od února, resp. u tchýně, protože jsem pověrčivá...

holky, blbě se zeptám, ale při prvním porodu malá jen spala, ani se nehnula..mimča se při porodu hýbají? jako tak, že vás kopou atd.?

jinak mě je celý odpoledne pěkně blbě, bolí mi břicho, tvrdne, připadám si jak prvorodička, protože bůhví, jestli neporodím doma...
13. dub 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina my mame kocarek taky doma - poverciva nejsem (vdavala jsem se v kvetnu) :grinning:

holky, ja uz jsem tak protivna .... co mam delat, abych prestala byt jak na trni?
nikdy bych si nemyslela, ze me bude tak vytacet, jak vsichni volaji a ptaji se, jestli UZ... (pritom je to od nich hezke, ze?)
achjooooo :pensive:
13. dub 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 :Tak já z úplně čerstvých zkušeností můžu říct,že jsem pohyby cítila skoro až do konce.Nebylo to klasické kopání,ale cítila jsem jak se tam jakoby spíš vlní a kroutí asi jak ho to pomalinku a postupně tlačilo dolejc a ven.Takže jsem o něm věděla do doby než mi řekli že můžu tlačit :grinning: :wink: .
@marketnieuw :mě to taky vytáčelo :slight_smile: .a nejvíc,když mě někdo potkal osobně kouká na mě a zeptá se :ještě nic,jooo ???No tak to by mě kleplo :sweat_smile: :dizzy_face: .
13. dub 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw : neber telefon :wink: me se taky kazdy pta jako jeste nic jo?
13. dub 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir jéé tak to je zajímavý s těma pohybama, já byla už předem moc zvědavá, jak to bude, některý kamarádky mi říkali, že během porodu necítili vůbec a byly z toho nesvý... no a já myslím necítila nic, taky už jsem začla bejt nervózní, pak jsem byla šťastná, když přijela PA a udělala monitor... bylo by to příjemný víc o něm vědět...
13. dub 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, u nás stále 2 v 1, v noci mě sice dost bolelo břicho, ale podařilo se mi to zaspat.
@kometka5 nevím,jak u prvního, to už si nepamatuju, ale u druhého porodu jsem ty pohyby při porodu také necítila a přišlo mi, že se malej celkově před tím porodem zklidnil....
14. dub 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko tak mi taky stále 2v1,akorát se mi zdá že mi klesá břicho ale uvidíme co na to rekne pan doktor odpoledne. Teda že nás ty holky napínaj co se tu delší dobu neukázaly debule, smíšek, lucy :wink:
14. dub 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy holky už mají stopro miminka u sebe, takže tiše závidím :wink:
14. dub 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! U nás také beze změny...
14. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Ahoj, taky gratuluju k Jiříkovi. Mimochodem, vybrali jste krásné jméno :wink:

@ustarana Ahoj, ohledně těch bolestí, není to tak hrozné. Nejhorší jsou první dva dny a pak už se to jen zlepšuje. Ono to ani tak nebolí, když ležíš, ale právě, že se musíš hned začít hýbat. První den mi vozili Vašíka jen ke kojení, ale druhý den už jsem věděla, že se o něj budu muset celý den postarat, tak jsem se musela začít hýbat. A když skáčeš okolo miminka, tak tu bolest ani nevnímáš. Když jsem ležela na pokoji, tak šly slyšet docela hororové výkřiky z porodních boxů, tak jsem byla ráda za to, že nerodím spontánně. Ale tím Tě nechci nějak strašit :wink:
14. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov no,já tedy nevím,jak přesně je člověku po císaři,ale po dvou klasických porodech kdybych měla na výběr,tak bych šla znova do klasiky,císař je sice při porodu bez bolesti,ale zase to bolí pak. A ty výkřiky z porodních boxů.....chápu,že to docela dokáže prvorodičku vyděsit,také jsem to zažila a úplně jsem se děsila,co za hrůzu mě čeká,ale pak když jsem sama rodila,tak by mi bylo úplně hamba tam tak vyvádět a nemyslím,že je to něco tak strašného,aby u toho ty maminky tak řvaly nehledě na to,že jim to vůbec nepomáhá a doktoři s PA to neradi vidí (slyší) :wink:
14. dub 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano, tak zacnu vtipem:
@ematyna @petrullina @pusolamy @ustarana @kometka5 @zuzuli83
TAK CO? JESTE NIC? :grinning:

@petaov tak nestras :grinning: :grinning: :grinning:
strasit muzes v kvetnu :grinning:

holky, ja taky porad nic... vecer a v noci jsem mela dost kontrakce, dokonce jsem si uz myslela, ze byly po 20 minutach, ale dnes rano zase ticho po pesine....

14. dub 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw : né ještě nic :grinning:
14. dub 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina souhlasim, rvou jen hysterky...
rvat se nema - jak rikas, vubec to nepomaha, spis naopak - veskerou energii plytvas na rvani
musi se zatnout zuby a jet :grinning:
taky by me hanba fackovala, kdybych tam jecela jak koza
14. dub 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw ahoj, to už jsi dneska druhá :grinning: Skoro celou noc jsem nespala, usla jsem kolem páté hodiny a o půl šesté mi napsala tchýně :angry: Na takové zprávy už nereaguju.
Koukala jsem na počasí, příští týden má být nádherně, naši mrňouskové čekají na to hezké počasí. Do konce příštího týdne budou všichni venku :grinning:
14. dub 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83
a hlavne!!! pristi tyden je uplnek, tak na ten ja prinejhorsim spoleham :grinning:

tak moje tchyne me nastesti nechava zit ...
ta nejblizsi rodina je stejne vtipna, co? jako kdyby nebyli ti prvni, kdo se to dozvi....

14. dub 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw stále nic :grinning: :grinning: :grinning:

to já teda zažila i takovou maminu, co řvala už od výtahu a nechtěla před doktorem ani roztáhnout nohy a to rodila druhý,no děs :unamused:
14. dub 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 jééé,to bych taky brala,do příštího týdne porodit :slight_smile: :wink:
14. dub 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw kdy přesně je ten úplněk???obě děti budou na prázdninách,tak bych to ráda stihla než se vrátí :wink:
14. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina uz v pondeli 18/4
14. dub 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw díky :slight_smile: tak uvidíme,kolik se nás tu sejde po víkendu a jestli bude úplněk účinkovat na ten zbytek :sweat_smile: :sweat_smile:
14. dub 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw
@petrullina : tak to je paráda 18.4. mám termín tak že by to dopadlo presne na den :grinning: ?
14. dub 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina já to vidím na konec příštího týdne :grinning:
Mě v nemocnici říkali, že nejvíc povyku dělají romky. Asi bych se taky styděla nějak moc vyvádět, no uvidíme :sweat_smile: Pořád se snažím uklidňovat tím, že když to zvládly ostatní, tak to zvládnu taky :grinning: Ale nějak už mě ten klid opouští :sweat_smile:
14. dub 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 i já se bojím a to vím,do čeho jdu :wink:, i když u mě převažuje spíš strach z těch organizačních věcí,které budeme muset zvládnout, pokud mě to chytne samotnou doma....

14. dub 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

@marketnieuw já tu taky ještě jsem.... :grinning:

dokonce jsem měla i klidnou noc, na to, jaký hrozný odpoledne jsem měla...

ohledně toho křičení, ono máš asi pocit, že těto pomůže, ale fakt tě to bere jenom sílu...a já být tím doktorem, a každá by tam řvala, asi bych ty rodičky něčím přetáhla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@petrullina no myslím, že koncem příštího týdne bude snad porozeno skoro všude, když už budeme mít skoro všichni po termínu...já se hlavně bojím vyvolání, protože už jsem se smířila s tím, že prostě dřív to nebude...a hlavně dneska začala malá nějak rýmovat, tak si říkám, aby tam prcek ještě nějakou dobu byl, aby hned chudák nepadl...
14. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. dub 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jj, to já se taky bojím, hlavně aby to všechno nějak dopadlo organizačně a to ostatní nějak bude...ale je fakt, že bych hrozně nerada císaře, už jenom kvůli tomu co je pak...a hlavně kvůli malý, potřebuju kvůli ní fungovat, až dorazím z porodnice...
14. dub 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw to je psycho
14. dub 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek