• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Ahoj dievčatá
Ako tak pozerám,tak stále sme tie isté tváre :slight_smile: miminkám sa akosi nechce von,asi je to tým počasím.Ja už som z toho tiež celkom unavená,včera som bola v poradni,termín mám 16.4. tak ako neporodím,idem 19.4.na vyvolanie.Malý ma 3,7, kg aspoň že nie je velký,tak dúfam,že budem rodiť spontánne a nie cisárskym.Síce ma to vyvolanie nejako neteší ale na druhú stranu aspoň viem,že kedy ma to čaká ale stále dúfam,že sa ten náš prcek dovtedy spamätá a nebude treba porod vyvolávať.Snáď v motole vedia čo robia :slight_smile:
14. dub 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw jj, také jsem četla :confounded:
@kometka5 přenášet bych teda nechtěla,už takhle bude malá pěknej kousek, pokud porodím v termínu a kdybych měla přenášet,tak bude mít zase určitě přes 4 kg :frowning2: ,to samé s císařem,když už doma nějaké to dítko je,tak je potřeba, aby byl člověk funkční :slight_smile:
14. dub 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw : to je docela drsný ten článek hlavně ty komentáře z toho jejich fora, jejich životní postoj jim nikdo nebere ale proč urážej ty co se rozhodnou pomoct lidstvu aby nevymřelo?nevhápu to
14. dub 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy přesně tak, nikdo je nenutí mít děti, nikdo je kvůli tomu neuráží, tak proč uráží oni, to je prostě hnus :angry: :angry:
14. dub 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina : jj a ještě se citej diskriminovani
14. dub 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw ...Kde já jsem tuhle otázku už slyšela...??? :grinning:
To víš, že u nás taky nic... :wink:
V pondělí je úplněk? Tak to by bylo bezva využít!!! :slight_smile:
Na zítra mám ještě naplánovaný velký nákup, takže PAK by to šlo!! :wink:
14. dub 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna taky se zítra chystáme na velký nákup,kočárek je doma, tak už by to vážně šlo :grinning: :grinning:
14. dub 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy podle mě to vůbec nejsou lidi, kteří ty děti jen nechtějí mít, tohle jsou lidi,kteří ty děti nesnášejí, protože jinak by se o nich těžko vyjadřovali jako o harantech a aby to nebylo tak okatý,tak se ještě vymlouvají na diskriminaci :angry:
14. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina souhlasim, museji deti nesnaset - ale asi zapominaji, jak prisli na svet oni.... :grinning:
14. dub 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina my ještě ten kočárek pořád nemáme!!! :unamused:
Prý že mi zavolají, jak to vypadá, no pochopitelně se nikdo neozve...mám v plánu tam a ně zítra vlítnout :angry:

Do pondělka bych fakt ráda porodila...
Hele tak kdyžtak se sejdeme o víkendu v porodnici, ne? ...Když bude ten úplněk...:wink: :grinning:
14. dub 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja som tiež ešte celá, ale prežila som najhoršiu noc v živote. Asi do 2 som nemohla usnuť, pretože moj poklad si zo mňa spravil trampolínu. A od štvrtej od rána som už len hekala, pretože ma ukrutne bolelo v podbrušku (a stále bolí) :frowning2: . Keď som potom vstávala z postele, tak zo mňa niečo odtieklo s troškou krvi. Tak som to hovorila doktorke na poradni, ta ma prehliadla a vravela, že to vyzerá na hlenovú zátku a že vo vnútri sa to už zmenilo, takže možno sa niečo pohne. Naviac zajtra musím do rizikovej poradne, pretože som mala vysoký tlak, za posledný týždeň som pribrala 1 kilo a hodne mi otekly kotníky a chodidlá. Tak som zvedavá. Ale začínam pochybovať o tom, že moj manžel prežije porod. Ráno, keď som ho zobudila, že sa niečo deje, tak chytil zvláštny odstín zelenej farby a lietal po byte ako splašená včela. Vyslovene mu to oznámenie nespravilo dobre :grinning: .
K tomu článku, my sa vrátime do spoločnosti s rovnakým IQ ako predtým (možno aj vyšším, pretože budeme o mnoho veci skúsenejšie), naše deti vyrastú, ale ich mozgy už asi nie. Myslím si, že absenciu deti pocítia, až im nebude mať kto pohľadať zubnú protezu ani priniesť pomaranče do nemocnice.
14. dub 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna to je teda síla s tím kočárkem,dneska je snad musíš uhánět všude,abys vůbec něco dostala v pořádku,hlavně,že za to člověk dá takový těžký peníze :angry:

no jsem zvědavá :slight_smile: ,to by byla sranda se v tý porodce fakt sejít :grinning: :grinning:
14. dub 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana no vidíš,tak už se to nejspíš k něčemu chystá :wink: a budeš to mít také za sebou a mrňouska v náručí :slight_smile:
14. dub 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana :grinning: hezky napsane
14. dub 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana souhlasím, napsalas to úplně přesně!!!
Dobře že ti odešla ta hlenová zátka, teď už to bude mít spád!!! :wink: . Mě tedy zatím ani to... :frowning2:
A držím palce, ať to manžel zvládne! :slight_smile:

14. dub 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky s tím řvaním to je vtipný, já, jak jsem rodila doma, tak jsem neřešila co si o mě kdo pomyslí, můj milej i PA jsou dost blízký osoby na to, aby mě pochopili :slight_smile: myslela jsem si, že kvílet nebudu, že na to nejsem povaha, ale to co jsem pak vyváděla šokovalo i mě, neměla jsem nad tím vládu... fakt jsem kvílela ve všech možnejch tóninách, ale věřím, že to pomohlo... jsme v paneláku, doteď se směju, co na to asi sousedi takhle uprostřed noci... :sunglasses:
14. dub 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpet z poradny - dělal mi monitor O.K., vnitřní vyšetření od minule změna hrdlo pro prst, CS 5, výška fundu 36 tak prý by to mohlo být na termín :slight_smile: což je ten úplněk tak třeba to klapne, ale pozor dělal mi i ultrazvuk taky vše o.k. a řekl mi že mímo má asi 3,20kg tak jsem taková spokojená že už to snad bude brzy a nebude to žádnej obřík :wink:
14. dub 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy tak to jsou dobry zpravy.... :wink:

ja dnes cely odpoledne trpim ... nevim, jestli uz to je ono, nebo to jsou strasne divny poslicci...
je mozny, ze kontrakce zacnou rovnou po 10 minutach?
a jak hodne pravidelny musej bejt? znamena1-2 minutova odchylka, ze to nejsou porodni stahy?
14. dub 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw jestli to máš celé odpoledne přibližně po 10 mintuách a nezesiluje to,tak jsou to poslíci,kontrakce můžeš mít klidně po 10 minutách,ale ty zesilují a hlavně se ten interval mezi nima zkracuje.
14. dub 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw já si myslim, že by to mohlo být ono...při prvním jsem měla kontrakce cca po 10 minutách od půlnoci do rána, pak jsme jeli do porodnice a až tam se to víc rozjelo, když mi píchli vodu...
Držím palce!!!!!!!!
Zkoušela jsi vanu??
14. dub 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina
@ematyna
ted uz to bylo asi hodinu po 7 minutach, pravidelne - ale prijde mi, z to zase zmizelo....
sakra... :grinning:
jdu do vany
14. dub 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jj, ještě zkus vanu....taky jsem si vzpomněla,že kontrakce mě nutily měnit polohu a prodýchávat,poslíčci takhle silný nejsou
14. dub 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy :Ahojky tak my měli ráno před vyvoláním taky odhad váhy 3 200g :grinning: :grinning: :grinning: !!!
Jo a o tom řvaní si myslím,že je to hrozně individuální.Myslím,že když má někdo potřebu si zařvat,tak to není na škodu.Mě teda v porodce teď taky vedle na sále hrozně sténala paní až mě to bylo nepříjemné,protože si člověk říká týý jo až mě to bude takhle bolet :sweat_smile: ,ale já naopak neřvala vůbec jen při té úplně poslední kontrakci,protože před ní se zasekl a to bolelo ze všeho snad nejvíc (myslím to zaseknutí,než přišla ta úplně poslední kontrakce).A shodou okolností v posledním čísle časopisu Máma a já o tom byl článek,že pro každou maminu je lepší něco jiného a většinou to vyplyne úplně přirozeně až u toho porodu.Některé že prostě křičet potřebují jiné že trpí tiše v sobě.Ale že by se každé mamince měl nechat prostor na tohle přirozené vyjádření....
14. dub 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš,odepisuju sama sobě :grinning: :grinning:

@marketnieuw uvidíš po vaně :wink:
14. dub 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir nikoho neodsuzuju, když chtějí křičet,tak ať křičí, jen si myslím,že někdy jsou zbytečně hysterické :confounded: a děsí ostatní,také jsem ke konci párkrát hekla,protože se mi chtělo děsně tlačit a PA nebyla připravená,takže je to strašně těžký udržet,ale křičet bych prostě nemohla,protože bych se děsně styděla :wink:

Jak se vám daří???JIříček je hodnej???
14. dub 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw tak já měla kontrakce hned po 7minutách...od začátku...a je fakt, že taky nebyli pravidelný úplně, ale byl tam rozestup +-30vteřin...a na začátku se mi nezkracovali, ale spíš zesilovali...zkraovali se rozestupy až v porodce...

u mě dneska je nějak podezřele klid...ale jsem docela ráda, protože manžel dneska přijde domů až tak kolem půlnoci, tak bxy se to moc nehodilo... :grinning:
14. dub 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir : tak 3,60 taky jeste neni moc :slight_smile:
@marketnieuw : dej vedet jak dopadla vana - treba to budes mit zitra na termin :astonished:
@kometka5 : tak aspon vis ze prijde muj pritel ma nocni takze dorazi v pul sedmy :angry: a zitra ji ma taky ale od soboty do utery ma volno tak to musime stihnout :grinning:
14. dub 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem holky zpet,
kontrakce ve vane nepresly - jsou silnejsi a porad po 7 minutach, tak ja myslim, ze dneska pojedem :grinning:
jestli se tu zitra rano neobjevim, tak uz to mam za sebou :dizzy_face:
14. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw : wau závidím
14. dub 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw jééé, já taky závidím...
držím moc palečky, ať je co nejvíc v pohodě :wink:
14. dub 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek