• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
ahojky holky, tak 10.4. v 15:00hod se nám narodila Krolínka. 2690g a 49cm:slight_smile:
14. dub 2011 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule moc gratuluji...a jaký to bylo? to už jste doma, viď?
14. dub 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Moc gratuluji k Vašíkovi hlavně hodně zdravíčka.-)
14. dub 2011 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 děkuji:slight_smile: ano dnes nás pustili. bylo to super až na malé komplikace po porodu ale tak přežila jsem to a malá je naprosto v pořádku, manžel byl úžasný.
14. dub 2011 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule jééé! velká gratuůlace!!! těšíme se na fotky!
holky všímáte si, že spousta z nás rodí ve tři hodiny? :slight_smile:
14. dub 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule : veliká gratulace mysleli jsme si to když jsi se neukázala tak dlouho.a jaky byl prubeh?nejdriv kontrakce nebo voda?
14. dub 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Jéé další miminko, tak to je super. Gratuluju ke Karolínce! :wink: Ať se vám oběma daří :slight_smile:
15. dub 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule moc moc gratuluju a tiše závidím :slight_smile: ,hlavně ať se vám daří a Karolínka hezky roste :slight_smile:
Musí být droboučká podle té váhy,viď???Těším se na fotečky :slight_smile:
15. dub 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zvědavá, jestli se marketnieuw objeví, spíš si myslím,že už má taky určitě mrňouska :slight_smile: Začíná se nám to tady zaplňovat, to je moc fajn, jen mě trochu štve, že u nás se pořád nic neděje,břicho bolí, ale pořád to není ono :rolling_eyes: ,takže to fakt vidím na ten květen :sunglasses:
15. dub 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina nebuj se nic...já už jsem se s květnem smířila. :grinning:
15. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Moc blahopřeju a přeju hlavně hodně zdraví a i trošku štěstíčka!
15. dub 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 no já teda moc ne :wink: ,včera večer jsem měla bolení po 10 minutách,po hodině a půl to šlo na 6 minut,tak jsem říkala,že dám vanu a kdyžtak pojedem,už jsem se těšila a ono to zase přešlo :rolling_eyes: , ten třetí potomek si se mnou pěkně zahrává :slight_smile:
15. dub 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak já včerejšek měla úplně v pohodě a dneska to taky vypadá taky tak...najednou jakoby klid před bouří... :slight_smile:
15. dub 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 no já právě měla poměrně dlouho klid,sem tam nějaké tvrdnutí bříška,ale posledních pár dnů to je síla, jak pohyby, tak tvrdnutí...jak já se na ten porod těším :grinning: :grinning:
15. dub 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :Hezký den :slight_smile:,děkuju Jířík je zatím takové to úžasné mimi,které pořád spinká a budí se jen na hamání :slight_smile: .Horší je uhlídat Petulu,protože ten ho chce pořád hladit a líbat,ale dovedete si představit jak to asi vypadá :grinning: :sweat_smile: ...
15. dub 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule :Strašně moooc gratuluji k princezničce :slight_smile: !!!!
15. dub 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir jéé,to je hezký, že takhle malého přijal, ale dovedu si to živě představit, my jsme od pusinkování a hlazení přešli rovnou k ochutnávání, stačila vystrčená ručička z postýlky a chramst do prstíku, to byl řev a to moje straší dítko tam stálo s výrazem andílka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule moc moc gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina @kijir tak to já musím říct, že se docela bojím toho, jak malá bude reagovat...zatím když už o tom mluví, tak se na brášku těší, ale kdo ví jaká bude realita...hlavně ona je dost zvyklá být jenm se mnou, manžel věčně v práci a babičky taky mocnefungují, a najednou tu pro ní pořád nebudu...no doufám, že to zvládneme...ještě já jsem docela nervák...tak se snad bojím i sama sebe... :grinning:

15. dub 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 no my měli předtím babičku s dědou přímo v baráku,takže se snažili hodně pomáhat a Terce se věnovat, ale i přesto se nám nevyhnuly žárlivé scény a výstupy a nejraději v době kdy jsem krmila,přebalovala nebo tak...taky byla tříletá....teď už jsme sami,ale už se toho nebojím,oba jsou dost velcí na takové scény a věřím, že zvládnu svůj čas rozdělit mezi všechny i když to asi nebude úplně jednoduché :slight_smile:
15. dub 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky - už mě to pěkně vytáčí člověk si nemůže dojít ani pro rohliky aby neslyšel tak co ještě nic?nevim jestli si ty lidi myslej že kdyby jo tak tam stejne budu stat s tim brichem?a vubec bydlime na vesnici a je to tady hrozna drbarna tak uz vidim ze jeste mimi nebude cely venku a uz to budou vsichni vedet :grinning:
@kijir : a jakpak ten nejstarší jak to zvládá že je další mimi na scene?
15. dub 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy buď v klidu a nenech se rozhodit vesnickýma drbnama, také jsem bydlela na vsi a je mi jasný,jak to funguje...nahoře se uprdneš a dole už jsi pos.... :grinning: :grinning: :grinning: ,aspoň tak to fungovalo v té naší :grinning: :grinning:
15. dub 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina : jj přesně jak říkáš :grinning:
15. dub 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak to je dobrá hláška :grinning:
@pusolamy úplně Ti rozumím, jak Tě ty dotazy štvou. Já i když jsem nahlásila přesné datum porodu, tak mi nedali pokoj. Furt někdo volal a v kolik hodin bude malý na světě a co a jak a proč... No, nakonec to vyřešil vypnutý mobil :slight_smile:
15. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov to víš,já jako městská holka a najednou jsem se ocitla na vsi,byla jsem z toho div živa,hlavně z těch lidí tam :grinning: ,ale už jsem zpátky ve městě a relativně spokojená :wink:

Říkala jsem příteli,že až pojedeme do porodnice, tak nebudeme nikomu dávat vědět,vypneme mobil a ozveme se až bude po všem,protože přesně vím, jak by to vypadalo...samá sms a telefonáty jestli už. :wink:
15. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw no vidíš, jakou máte poslušnou holčičku, bude přesně na termín! :slight_smile:
To u nás nehrozí..ty termíny nám nějak nevychází...kočárek dnes taky nebude, jak jsme měli slíbeno, když to dobře dopadne, tak prý ve středu...
@debule veliká gratulace ke Káje!!!
Holky, jak to děláte, že začnete rodit...já už chci takyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!! :wink:
15. dub 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak další tři okna umyty, koupelna se zachodem taky tak jeste asi vytřu tak uvidime ale moc tomu neverim :wink:
15. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy tak takovýhle program jse mměla v úterý a nepomohlo to vůbec... :frowning2:
jenže já to měla s malou stejně...prostě dokud nechtěla, resp. dokud nepomohl hamilton, tak prostě nezabíralo vůbec nic....
15. dub 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych se z vesnice asi zbláznila, nicméně i ve městě stačí, abych každý den neslyšela zvědavé otázky... :angry:
15. dub 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy :Ahojky tak ten je z brášky úplně mimo.Pořád ho chová nebo nad ním stojí a usmívá se stejně "přiblble " :sweat_smile: jako my když se na něj díváme :grinning: :grinning: !!! A brání ho před nájezdy toho mladšího :slight_smile: .Ani by nejradši nechodil do školy :grinning: ,takže zatím to je docela dobrý.Jen jsem zvědavá na příští týden až už půjde manža do práce :fearful: .
@petrullina :tak to s tebou souhlasím,protože já když jsem si po porodu vzala telefon,že to všem oznámín,tak jsem tam měla 14 sms typu : Tak co???,Už???,Jak ještě dlouho??? :confused: ...

@kometka5
@pusolamy :Holky takhle já bláznila ještě den před tím vyvoláním,ale stejně to prostě nezabralo :confounded: :slight_smile: .Prostě dokud se jim asi neuráčí,tak ven nepůjdou a nepůjdou :sweat_smile: .Jedině pak za "bonbóny " jako u nás :grinning: :grinning: :grinning: !
15. dub 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek