TP v dubnu 2011? Přidej se.

Ahoj holky je tu některá se // ?
debule
14. dub 2011
ahojky holky, tak 10.4. v 15:00hod se nám narodila Krolínka. 2690g a 49cm🙂
kometka5
14. dub 2011
@debule moc gratuluji...a jaký to bylo? to už jste doma, viď?
debule
14. dub 2011
@petaov Moc gratuluji k Vašíkovi hlavně hodně zdravíčka.-)
debule
14. dub 2011
@kometka5 děkuji🙂 ano dnes nás pustili. bylo to super až na malé komplikace po porodu ale tak přežila jsem to a malá je naprosto v pořádku, manžel byl úžasný.
ofelieee
14. dub 2011
@debule jééé! velká gratuůlace!!! těšíme se na fotky!
holky všímáte si, že spousta z nás rodí ve tři hodiny? 🙂
pusolamy
14. dub 2011
@debule : veliká gratulace mysleli jsme si to když jsi se neukázala tak dlouho.a jaky byl prubeh?nejdriv kontrakce nebo voda?
petaov
15. dub 2011
@debule Jéé další miminko, tak to je super. Gratuluju ke Karolínce! 😉 Ať se vám oběma daří 🙂
petrullina
15. dub 2011
@debule moc moc gratuluju a tiše závidím 🙂 ,hlavně ať se vám daří a Karolínka hezky roste 🙂
Musí být droboučká podle té váhy,viď???Těším se na fotečky 🙂
petrullina
15. dub 2011
Tak jsem zvědavá, jestli se marketnieuw objeví, spíš si myslím,že už má taky určitě mrňouska 🙂 Začíná se nám to tady zaplňovat, to je moc fajn, jen mě trochu štve, že u nás se pořád nic neděje,břicho bolí, ale pořád to není ono 8-( ,takže to fakt vidím na ten květen 😎
kometka5
15. dub 2011
@petrullina nebuj se nic...já už jsem se s květnem smířila. 😃
zuzana_22
15. dub 2011
@debule Moc blahopřeju a přeju hlavně hodně zdraví a i trošku štěstíčka!
petrullina
15. dub 2011
@kometka5 no já teda moc ne 😉 ,včera večer jsem měla bolení po 10 minutách,po hodině a půl to šlo na 6 minut,tak jsem říkala,že dám vanu a kdyžtak pojedem,už jsem se těšila a ono to zase přešlo 8-( , ten třetí potomek si se mnou pěkně zahrává 🙂
kometka5
15. dub 2011
@petrullina tak já včerejšek měla úplně v pohodě a dneska to taky vypadá taky tak...najednou jakoby klid před bouří... 🙂
petrullina
15. dub 2011
@kometka5 no já právě měla poměrně dlouho klid,sem tam nějaké tvrdnutí bříška,ale posledních pár dnů to je síla, jak pohyby, tak tvrdnutí...jak já se na ten porod těším 😃 😃
kijir
15. dub 2011
@petrullina :Hezký den 🙂,děkuju Jířík je zatím takové to úžasné mimi,které pořád spinká a budí se jen na hamání 🙂 .Horší je uhlídat Petulu,protože ten ho chce pořád hladit a líbat,ale dovedete si představit jak to asi vypadá 😃 :-N ...
kijir
15. dub 2011
@debule :Strašně moooc gratuluji k princezničce 🙂 !!!!
petrullina
15. dub 2011
@kijir jéé,to je hezký, že takhle malého přijal, ale dovedu si to živě představit, my jsme od pusinkování a hlazení přešli rovnou k ochutnávání, stačila vystrčená ručička z postýlky a chramst do prstíku, to byl řev a to moje straší dítko tam stálo s výrazem andílka 😃 😃 😃 😃
zuzuli83
15. dub 2011
@debule moc moc gratuluji 🙂 🙂 🙂
kometka5
15. dub 2011
@petrullina @kijir tak to já musím říct, že se docela bojím toho, jak malá bude reagovat...zatím když už o tom mluví, tak se na brášku těší, ale kdo ví jaká bude realita...hlavně ona je dost zvyklá být jenm se mnou, manžel věčně v práci a babičky taky mocnefungují, a najednou tu pro ní pořád nebudu...no doufám, že to zvládneme...ještě já jsem docela nervák...tak se snad bojím i sama sebe... 😃

petrullina
15. dub 2011
@kometka5 no my měli předtím babičku s dědou přímo v baráku,takže se snažili hodně pomáhat a Terce se věnovat, ale i přesto se nám nevyhnuly žárlivé scény a výstupy a nejraději v době kdy jsem krmila,přebalovala nebo tak...taky byla tříletá....teď už jsme sami,ale už se toho nebojím,oba jsou dost velcí na takové scény a věřím, že zvládnu svůj čas rozdělit mezi všechny i když to asi nebude úplně jednoduché 🙂
pusolamy
15. dub 2011
dobré ránko holky - už mě to pěkně vytáčí člověk si nemůže dojít ani pro rohliky aby neslyšel tak co ještě nic?nevim jestli si ty lidi myslej že kdyby jo tak tam stejne budu stat s tim brichem?a vubec bydlime na vesnici a je to tady hrozna drbarna tak uz vidim ze jeste mimi nebude cely venku a uz to budou vsichni vedet 😃
@kijir : a jakpak ten nejstarší jak to zvládá že je další mimi na scene?
petrullina
15. dub 2011
@pusolamy buď v klidu a nenech se rozhodit vesnickýma drbnama, také jsem bydlela na vsi a je mi jasný,jak to funguje...nahoře se uprdneš a dole už jsi pos.... 😃 😃 😃 ,aspoň tak to fungovalo v té naší 😃 😃
pusolamy
15. dub 2011
@petrullina : jj přesně jak říkáš 😃
petaov
15. dub 2011
@petrullina tak to je dobrá hláška 😃
@pusolamy úplně Ti rozumím, jak Tě ty dotazy štvou. Já i když jsem nahlásila přesné datum porodu, tak mi nedali pokoj. Furt někdo volal a v kolik hodin bude malý na světě a co a jak a proč... No, nakonec to vyřešil vypnutý mobil 🙂
petrullina
15. dub 2011
@petaov to víš,já jako městská holka a najednou jsem se ocitla na vsi,byla jsem z toho div živa,hlavně z těch lidí tam 😃 ,ale už jsem zpátky ve městě a relativně spokojená 😉

Říkala jsem příteli,že až pojedeme do porodnice, tak nebudeme nikomu dávat vědět,vypneme mobil a ozveme se až bude po všem,protože přesně vím, jak by to vypadalo...samá sms a telefonáty jestli už. 😉
ematyna
15. dub 2011
@marketnieuw no vidíš, jakou máte poslušnou holčičku, bude přesně na termín! 🙂
To u nás nehrozí..ty termíny nám nějak nevychází...kočárek dnes taky nebude, jak jsme měli slíbeno, když to dobře dopadne, tak prý ve středu...
@debule veliká gratulace ke Káje!!!
Holky, jak to děláte, že začnete rodit...já už chci takyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!! 😉
pusolamy
15. dub 2011
tak další tři okna umyty, koupelna se zachodem taky tak jeste asi vytřu tak uvidime ale moc tomu neverim 😉
kometka5
15. dub 2011
@pusolamy tak takovýhle program jse mměla v úterý a nepomohlo to vůbec... 😞
jenže já to měla s malou stejně...prostě dokud nechtěla, resp. dokud nepomohl hamilton, tak prostě nezabíralo vůbec nic....
kometka5
15. dub 2011
já bych se z vesnice asi zbláznila, nicméně i ve městě stačí, abych každý den neslyšela zvědavé otázky... ]-(
kijir
15. dub 2011
@pusolamy :Ahojky tak ten je z brášky úplně mimo.Pořád ho chová nebo nad ním stojí a usmívá se stejně "přiblble " :-N jako my když se na něj díváme 😃 😃 !!! A brání ho před nájezdy toho mladšího 🙂 .Ani by nejradši nechodil do školy 😃 ,takže zatím to je docela dobrý.Jen jsem zvědavá na příští týden až už půjde manža do práce 😕 .
@petrullina :tak to s tebou souhlasím,protože já když jsem si po porodu vzala telefon,že to všem oznámín,tak jsem tam měla 14 sms typu : Tak co???,Už???,Jak ještě dlouho??? =-) ...

@kometka5
@pusolamy :Holky takhle já bláznila ještě den před tím vyvoláním,ale stejně to prostě nezabralo :-S 🙂 .Prostě dokud se jim asi neuráčí,tak ven nepůjdou a nepůjdou :-N .Jedině pak za "bonbóny " jako u nás 😃 😃 😃 !