• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ladus77 Jsi tam, tak pojd :slight_smile:
23. srp 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak sem SNAD patřím taky. Mám za sebou krevní testy a gynekologické vyšetření. Vše je zatím pozitivní. Taky mi už začíná růst bříško - asi budu jak mamka, ta ho taky měla hned :grinning: Jak je to s tou vaší uzavřenou skupinou? :wink:
27. srp 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarik Gratuluju a je to tak, ze uz jsi mezi nama, tak sup sem:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cekani-na-dubnatko/
27. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
majdula: psala jsem ti do IP zda bych se mohla dostat do vasi uzavřene skupiny, zda mate jeste misto:slight_smile:) asi k vam patrim. kde vas najdu?
31. srp 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, taky hlásím zprávy z kontroly, miminko má kolem 2 cm (stále nešlo změřit přesně) takže je menší, ale jinak je všechno v pořádku a mám průkazku, v pátek musím jít na test na cukrovku, protože jí máme v rodině, a v půlce září mám nějaký lepší ultrazvuk, jinak krev zatím nebrala. Jediný problém je v zakloněné děloze takže musím hodně ležet na břiše a dr. mi dává ještě 2 týdny na obrácení, jinak jí obrátí ručně nebo budu muset mít nějaký kroužek, tak snad se potvora obrátí.
31. srp 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se také hlasím k těhulkám. Čekáme 2.miminko a termín máme 2.4.2011. V úterý jsem dostala i těhotenskou průkazku.
2. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny můžu za váma? V pondělí mě čeká 2.UTZ, snad už bude i průkajda :dizzy_face:
5. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se taky přidat.Termín mě vychází na 1.května.Podle poslední menstruace.Čekám na srdíčko:slight_smile:
6. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Jasne, ale musis stihnout porodit v dubnu! :grinning: :grinning: :grinning:
Delam si srandu, tak hop http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cekani-na-dubnatko/
6. zář 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula ahojky, vzpomínám si na tebe u prvních dubňátek 2009, jsem moc ráda, že už máš chlapečka a čekáš dalšího. a vidíš, mě to tak nepovedlo. každý si musí vybrat nějaký kus smůly... držím palečky, ať se toto dubňátko povede!!!
6. zář 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem!
Můžu se přidat?Mi čekáme na začátku dubna 8.4Taky mám utrogestan protože jsme občas špinila.Holky může se Vás zeptat jak je to se sexem můžu nebo ne?Já nevím je to takové trošku ošemetné téma al snad se Vás na to zeptat můžu.Naposledy co jsme se s manželem milovali to bylo asi 16 srpna se mi pak ojevilo krvácení a tak od tédoby jsme se bála ale ted?Už t nemůžu vydržet ani já a ani manžel.19.8 jsme baly u Dr. na ultrazvuku a já měla 6+6 a ted jdu až 21.9 na kontrolu.
6. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak bych se k Vám taky ráda přidala. Termín mám 18.4.2011. Teď bych měla být 8. týden těhotná nebo konec 7. týdne. Jsem ráda, že si tu budu mít s kým pokecat, jestli tedy můžu mezi vás :slight_smile:
6. zář 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak oprava. Dnes končím 8. týden a zítra by mi měl začínat 9. týden. Já se z těch počtů zblázním, kdo se v to má vyznat :slight_smile:
6. zář 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova Luci moc dekuju, jeste nemame uplne vyhrano, vsak vis, ze dokud neporodime, tak nic neni jisty :pensive: Ale taky moc doufam, ze to i tentokrat dobre dopadne! Obcas koukam na miminka lonskych dubnatek a je neskutecny, jak rychle rostou!
Moc ti drzim palce, aby mel Martinek brzy partacka :slight_smile: Je strasne peknej, povedl se vam naramne! A koukam, maji s Radou stejne plinecky i stejne navleky :wink:

@catangoz a @luciasek1984 holky obe jsem vas uz pridala k nam do soukrome skupiny http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cekani-na-dubnatko/ @catangoz poresime tam aj ten sex, jo? :grinning:
6. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula ok jen nevím jak se tam dostat můžeš mi trošku pomoci sme tu uplně nová a ještě nevím jak to funguje
7. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catangoz Je to jednoduchy - klikni na ten odkaz, co jsem ti psala v minulem prispevku a skocis tak primo do Dubnovek :slight_smile:
7. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se hlásím, že bych k vám ráda patřila. Jsem asi 8,týden, takže duben to bude určitě :slight_smile:
7. zář 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem tu holky včea jsem přijít nemohal protože nám nešel net.Koukám že je nás už více co?
9. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ráda bych se přidala, zatím máme termín 7. dubna 2011, tak uvidíme. :slight_smile:
9. zář 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamilka007 Jsi pridana a koukam, ze mame stejny termin :dizzy_face:
9. zář 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych se též přidala :wink: okolo 8.4. tu bude tuším rušno :slight_smile:
19. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severine Pridano :slight_smile:
19. zář 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, koukám, že jste se asi přesunuly do soukromé skupiny, můžu taky poprosit o přidání :wink: ?

Jsem v 11tt na rizikovém už od 30.8 a doma zůstanu asi až do nástupu na mateřskou .. takže mi tady z toho už řádně hrabičkuje :grinning: :frowning2: potřbeuju si s někým pokecat, když manža je celý den v práci a pak příjde domů unavený :frowning2: navíc teď řěším i problémy s prací .. takže samé radosti no :frowning2: ale hlavně když se má to naše prtě dobře!!! :dizzy_face:
24. zář 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabry Pridavam, tak sup za nama :slight_smile:
24. zář 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

taky se hlásím do skupinky, plánuje se to na 4.4...Vezmete mě?
24. zář 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
muzu se taky pridat..termin mame zatim stanoveny na 25.4. :slight_smile:
25. zář 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
dovolte abych se k vám přidala s dubnovým mimčem :slight_smile: . Termín máme 14.4.2011 , ted jsme zhruba v polovině 11tt.
30. jdeme na kontrolu k doktorovi, na první UTZ, nepočítám ten potvrzující těhu, ten jsem prodělala v 7tt.
Nervozita stoupá.
Všem nastávajícím maminkám moc moc gratuluju.. určitě si ten pocit užíváte stejně jako já :slight_smile:
26. zář 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoja, chtěla bych se taky přidat... termín mám někdy mezi 25.-28.4 :grinning:
27. zář 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek