• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@pusolamy
@kometka5 tak holky porod byl super:slight_smile:. ze soboty na neděli mi ve dvě ráno prdla voda, ve tři jsme byli v porodnici. do desíti hodin žádné kontrakce takže jsem dřímala v boxu. pak mi doktorka prdla zbytek vody v deset dopoledne a začaly tak tošku kontrakce ale nic velikého dalo se to v poho vydýchat. takže jsem se naložila do vany a do dvou jsem se válela ve vaně. ve dvě hodiny mě kontrolovala porodní a natáčel se monitor. to jsem byla otevřená na osm a pak to začlo.od čtvrt na tři do tří už to bylo horší:slight_smile: ale věděla jsem že to nebude dlouho trvat jelikož už jsem tlačila. Takže přesně v 15:00hod se narodil náž poklad Karolínka:slight_smile:. Takže můžu říct že porod byl ukázkový:slight_smile: ale pak asi dvě hodiny po porodu přišlo to horší. museli mě přešívat a jelikož už mi dali večeři tak nebyla možná narkóza:frowning2: takže mi to šili tak. no hrůza a myslela jsem že radši umřu.bylo to horší než kdybych znovu rodila ale přežila jsem a už jsme s malou doma:slight_smile:.
15. dub 2011 ve 14:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@pusolamy
@kometka5 taky pořád uklízím, chodím po schodech a nic, jen to tvrdnutí a sem tam bolest :confused:
15. dub 2011 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@debule ty jo, porod teda parádní :slight_smile: jen ten konec...co se stalo, že tě museli přešívat???A to jsi byla hodně šitá,když byla Karolínka malinká??
15. dub 2011 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@debule když jsem viděla fotky, tak mě napadá, co hafoši, jak se s malou seznámili, v pohodě???
15. dub 2011 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@debule : tak to byla paradicka az na ten zaver ne? taky bych chtela aby mi prdla voda nejprv protoze mam porad obavu jestli ty kontrakce poznam aby jsme nejeli do porodky s hlavou venku :grinning:
15. dub 2011 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
taky máte někdy pocit, že se vám do břicha ten prcek nevejde? já to mám celý odpoledne, ať si lehnu, sednu, pořád mu něcovadí a tlačí a bolí...fakt jse mz tihle tlaků ubolavěná...
15. dub 2011 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@debule tak to je fakt krásný porod...já doufám, že budu mít stejně pohodovej jako byl ten první...ale hlavně kdyby tady už byl... :grinning:
15. dub 2011 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 : já mam furt boule na brichu jak kdyby se chtela dostat ven pres bricho :grinning: a nekdy to i trochu boli asi zalezi kam se trefi :slight_smile:
15. dub 2011 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pusolamy tak mě přijde, že když se hýbe normálně, tak je v pohodě, ale celý odpoledne tedy mám pocit, že se zblázním. úplně se opotím bolestí...
já se jdu natáhnout do postele...
kdopak asi bude další? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@debule ahoj, gratulujem ti k dceruške. Ja chcem tiež takýto porod. Ten záver by si mohli odpustit.

@kijir tak dúfaj, že mu to aspoň chvílu vydrží, než ti zase začne zdvíhať tlak.

Tak ja teda nič. Celu noc som nespala, mala som kontrakcie po 8 až 10 minutach, tak som si hovorila, že už teda asi niečo bude. Po teplej vane sa interval skrátil na 6 minut, tak som si ešte na chvílku ľahla, a potom si v rýchlosti skontrolovala tašku, zobudila manžela. Než sa manžel pripravil, tak sa mi interval začal predlžovať a celý deň zostal na 15 minútach. Celé dopoludnie som v bolestiach presedela v čakárni rizikovej poradne, takže fakt super deň. Tak uvidím, čo sa bude diať dnes v noci, ale po dvoch dňoch už toho mám fakt dosť, som už strašne ubolená a to ma to najhoršie ešte len čaká.

15. dub 2011 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak se hlasime kazda zvlast :grinning:
dnes v 6.36 jsem se dockala
15. dub 2011 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketnieuw : ahoj tak velka gratulace!takze celou noc jsi byla vzhuru co?a co jinak podrobnosti miry vahy a prubeh?povidej prehanej jsme zvedavy :grinning:
15. dub 2011 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketnieuw Obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. dub 2011 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketnieuw moc moc gratuluji... :wink:
15. dub 2011 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketnieuw veliká gratulace :slight_smile:
15. dub 2011 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina no já nebyla nastřihlá ani nic měla jsem jen tři vnitřní stehy takže to by bylo v pohodě byla byh zahojená razdva ale udělal se mi hematom a dost jsem krvácela takže mě museli o dvě hodiny později vnitřně přešívat. nemohli mi dát narkózu protože jsem stihla pojíst než mi na to přišli:frowning2: takže hnus fakt bych radši dvakrát rodila než tohle. ale co, stálo to za tu moji berušku:slight_smile:.
15. dub 2011 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketnieuw moc gratuluji přejeme hlavně zdravíčko:slight_smile:
15. dub 2011 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketnieuw :Krásné ránko :slight_smile: a velkáááááááááááááá gratulace k malé slečince :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!
16. dub 2011 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
krásnou sobotu,
tak já včera nemohla spát a ráno jse mvstávala už v 5hod. je mi hrozně, bolí mi nepřetržitě břicho...nevím co to je...mám pocit, že mi malej prokopne kde co...už jsem i přemýšlela, jestli je všechno vp ořádku, že prakticky od odpoledne nespal a jen kope, tak jestli se tam má dobře...
16. dub 2011 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuju moc holky a vsechny zdravim!!!

miry 54cm (jo!!! ) :grinning: a 3,59 kg
porod (po zavedeni epiduralu) parada
- do epiduralu jsem si protrpela nejakych 5,5 hodiny zesilujicich kontrakci - ke konci uz byly fakt hrozny... fakt jsem myslela, ze tam vypustim dusi :frowning2: - vubec jsem se neotvirala, i pres ty siiiiileny kontrakce
- zacla jsem az kdyz mi dali ten epidural .... pak slo vsechno jako po dratkach a ze 3cm ve 2:30 byla mala v 6:36 na svete :slight_smile:
takze ja na epidural nedam dopustit

jinak mala vcera celej den spala, ale v noci mi to vynahradila (presne tak, jak to bylo v brisku :grinning:)
a ted kdyz mame jit koupat, tak si zase chrni, vopice jedna :grinning:

16. dub 2011 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketnieuw : tý jo 54 cm tak to je dlouha jak tejden ale vaha tak akorat, tak musis spat pres den s ní abys to dohnala :wink:
16. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketnieuw gratulace! Moooc si užívej to štěstíčko...
16. dub 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak nám se Juditka narodila v pondělí 11.4.2011 v 10.32 s váhou 2860g a 48 cm. porod byl docela dobrý až na poslední 2 hodiny,potom se malá začala dusit tak mě skočili na břicho a při třetí kontrakci byla venku. Sice jsem sešitá jak když boxer vylezl z ringu a nástřih až ke konečníku,ale stálo to zato. :slight_smile: Teď padám únavou,takže jdu chrnět,v nemocnici jsem malou pořád hlídala jelikož zvracela plodovou vodu,takže spánek žádný,ale teď je úžasně hodná.
16. dub 2011 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak 13.4 v 23:55 s váhou 3,64 kg přišel na svět Davídek :dizzy_face: jsem nesmírně ráda , že je konečně už venku .. :wink: Teď si na pokoji užívám chvilku klidu, manžel s rodiči přijdou kolem 15 :wink: :slight_smile:
@marketnieuw : Jinak taky gratuluju ;)
@lusyy : Gratuluji k Juditce :wink:
A ať ty naše miminka pěkně rostou .. ;)
16. dub 2011 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pusolamy pres den je ma postel obsazena moji vtipnou dvojkou :grinning: (viz foto)
ne a ne ji vzbudit .... to zas bude noc! :rolling_eyes:

@klaruska13 @lusyy
tak gratuluju k miminkum, a at vam delaji jen radost - a vy jim :grinning:
16. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy
@klaruska13 : veliká gratulace to se nám to tady pekne plní a já furt nic :frowning2: dneska jsem fakt protivna sama sobe a to je venku tak krasne.a kdepak mame petrulinu?ze by?
16. dub 2011 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketnieuw @lusyy @klaruska13 Posílám velkou gratulaci, ať vám miminka krásně rostou a dělají jen samou radost :wink:
Už se nám ta tabulka pěkně plní :slight_smile:
16. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy
@klaruska13 :Jéééé holky taky váím strašně moc gratuluju :slight_smile: !!! přeju hodně zdraví a hlavně spoustu radosti s těmi malými poklady :slight_smile: !!!
Tak koukám že se nám to už teda pořádně rozjelo,co :grinning: ?
16. dub 2011 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy
@klaruska13 holky moc vám gratuluju :slight_smile:

My byli dnes celý den pryč, na porod to fakt nevypadá i když jsem toho nachodila až až :frowning2: Tabuku jsem už doplnila, tak půlka už to má za sebou a druhá půlka stále v očekávání :wink:
16. dub 2011 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
16. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek