• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Veliká gratulace k novým mimískům!!! :slight_smile:
My dnes taky měli na pilno, až teď jsem se zastavila...
16. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Moc gratuluji k holčičce přejeme hodně zdravíčka:slight_smile:
16. dub 2011 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaruska13 Taky gratuluji k Davídkovi:slight_smile: ať pěkně rostě a dělá samou radost:slight_smile:
16. dub 2011 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir : ahojda ty jsi myslim psala ze jsi u nektereho porodu mela jen křížové bolesti vid?mohla bys mi to prosim nejak bliž popsat včera večer mě pěkně bolela spodni čast zad ale nevim jestli jako by to mohli byt i posličci?
17. dub 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule děkujeme moc.. :wink: Karolínka ať taky pěkně roste.. :slight_smile: :slight_smile:
My už se tak těšíme zítra domůůůů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule koukala jsem na tvoje fotečky...malá už má naušničky? a prosím tě, kde jsi sehnala tu zavinovačku fleesovou? ta je na zip?díky za info
17. dub 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste otazecky holky co uz to mate za sebou....kolik kg jste nechali v porodnici?
17. dub 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak u nás pořád nic, počítadlo skočilo na jednociferné číslo, tak jsem zvědavá :wink:
@debule taky jsem koukala, že má malá naušničky, mě je dětská doporučila u Terezky až někdy po šestinedělí, ale třeba se to už nějak změnilo, přece jen je to už 8 let :slight_smile:
17. dub 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak mě dneska začala odcházet hlenová zátka, zatím mi bolí kříž a občas projede křeč i dolů do břicha...tak uvidíme, co přinese noc. Stejně mám být ráno v 8 na kontrole...
17. dub 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Ahoj, přibrala jsem 18 kg a po návratu z porodnice, jsem měla dole jen 8kg. Za další dva dny už jsem měla další 2 kg dole, tak jsem si myslela, jak to pěkně půjde a dnes ráno jsem měla o kilo víc :frowning2: Tak snad se to během šestinedělí ztratí.
17. dub 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy :ahojda jo měla jsem křížový u všech,ale vždycky to břicho taky bolí.Ale největší bolest je v kříži a u toho bříško tvrdne ....Ono se to těžko popisuje :grinning: .Záda mě pak bolely tak že jsem nemohla ani chodit,jediný co jakštakš šlo bylo sedět na balonu :sweat_smile: .A přelézt třeba jen na sále na lehátko byl nadlidský výkon.Ale já zase nezažila ani u jednoho pořádně poslíčky,tak ty ti popsat ani nemůžu. :wink:
17. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy :já přibrlala 10 kg a dole po návratu bylo 6kg :sweat_smile: .
17. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak se taky hlásím.Už máme Barušku.Byla jsme v porodnici dříve protože mi najednou vylítl tlak a pak mi to vyvolávaly no hrůza hrůzoucí!Druhé dítě jsem řekal manželovi nikdy více.A nakonec šla malá sekcí takže nás pustily domu až dneska ráno.Jinak jsme přibrala 8kg a v porodnici nechala 12kg tak jsme ráda.Když trošku ještě zhubnu budu ještě radši.Jinak Baruška fakt měla 4,20kg a 54cm takže je jí kus!
17. dub 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě jsem zapoměla malá se narodila 10.4.2011 00:35
17. dub 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 ahojky ta zavinovačka byla erární v porodnici to byla jejich a byla na suchý zip. my máme doma klasickou. Jo jo máme už naušničky, nechali jsme jí je dát při odchodu z porodnice:slight_smile:
17. dub 2011 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catangoz : tak taky gratulace veliká!
17. dub 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir : diky za odpoved no me zada furt trochu pobolivaj tuhne brisko i boli trochu ale nijak pravidelne tak ja fakt nevim co je to :sweat_smile:
17. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné pondělí,
tak vykouklo sluníčko, úplněk za dveřmi a malýmu se pořád nechce nikam...
dneska by se mi líbil datum, malá má přesně rok a půl, tak by se to krásně pamatovalo, ale zřejmě si to myslím jenom já... :cry:

@catangoz gratuluji k miminku.... :wink:

@pusolamy to já mám taky, jde mi to jakoby od kříže do břicha, ale pravidelnost žádná a ještě mi tvrdne hrozně krátce prostě si to dělá co chce... :slight_smile:
18. dub 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catangoz :véééééliká gratulace k "malinké" slečně :slight_smile: !!!
18. dub 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky tak počitadlo ukazuje 000 dní do porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja si tady zase sedim a sedim a počítám že tu budu sedět ještě příští týden :unamused: leda že by to popohnal ještě ten dnešní úplněk ale spíš tomu nevěřím
18. dub 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady nikdo není? :confused:
to ten úplněk fakt funguje?
18. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 : spíš jsou všichni na sluníčku :slight_smile:
18. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievčatá.
Akosi sa nám tie miminka nechystajú na tento svet :slight_smile: ja zajtra nastupujem do porodnice na vyvolávačku,tak mám strach.Dúfam,že to prebehne bez komplikácií a hlavne rýchlo :slight_smile:
18. dub 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám dotaz...ty prvotní kontrakce jsou bolestivé, ale dá se při nich funngovat? jako že nemusím se kroutit?
já už si to nějak nepamatuju.... :grinning:
18. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem po poradně, nic nového jsem se nedozvěděla, na monitoru se také nic nového neobjevilo, prý si teda nemyslí, že bych přenášela, ale jak to asi může vědět,když mě ani nevyšetří, každopádně mi napsal ještě poradnu na příští úterý,pokud budu celá a pak už mě předá do péče porodnici, takže doufám,že se malá umoudří a dnešní úplněk ji povzbudí, ráda bych to stihla než se mi vrátí děti z velikonočních prázdnin :slight_smile: ....akorát teda jediné, co se změnilo,je frekvence pohybů, teď už asi třetí den mám v bříšku klid, žádné tance jako předtím, jen sem tam pohyb a nebo škytání, tak nevím, jestli už nabírá síly na porod, těžko říct :slight_smile:

@catangoz gratuluju k Barušce, je jí teda pěkný kousek :slight_smile:
18. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 tak já zvládla dojít nakoupit a ještě jsem do poslední chvíle vařila oběd, pamatuju si to jako dneska, že jsme měli maso knedlík a zelí a pak teprve jsem zavelela odjezd, protože mi přišlo,že už to trvá nějak dlouho a musím při tom jít na bobek,jenže tím jak to bylo pořád nepravidelný, tak jsem myslela že jsou to poslíci.Nicméně mi dnes doktor oznámil,že když mi tak bolestivě tvrdne břicho, tak že ty otvírací kontrakce nemusí vůbec tolik bolet,najednou mi prdne voda a mimčo se bude hrnout na svět,takže mi zakázal čekat na přítele až se dohrabe z práce,ale prý si mám volat rychlou, no tak mi zas nasadil brouka do hlavy, abych to teda vůbec stihla :confused: :sweat_smile: , je fakt, že než se sem přítel dostane, tak je to minimálně půl až třičtvrtě hodina....no bude to zajímavé asi :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak to já mám stejně...určitě půl hodiny mu bude trvat cesta domů...
no já mám od rána takový bolestivý tvrdnutí břicha, ale takový, že to sice bolí, ale můžu fungovat...tak se mi napouští voda...a uvidíme...
jinak jak jsi říkala, že se malá nehýbe, tak mě přijde, že od pátku, kdy jsem myslela, že kope fotbal, tak se malej taky skoro nehejbá, spíš protahuje, ale rozhodně nekope...
18. dub 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 já tohle měla včera večer,tvrdnutí a bolest,že jsem se kroutila do klubíčka,ale přešlo to....tak dej vanu a uvidíš :slight_smile:
18. dub 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak vana nic neukázala...mě přijde, že mi jako tvrdne břicho, ale není to tak hrozná bolest...asi bych si to měla začít měřit, jestli je to aaspoň pravidelný...
teď řeším, jestli mám jít pro malou do školky, nebo někoho povolat a plašit třeba zbytečně...
18. dub 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 tak to zkus ještě měřit, jak moc je to pravidelný, ale jestli ti to po vaně nezesílilo,tak bych to tipovala na silnější poslíky,ale těžko říct no :fearful:
18. dub 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek