• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kometka5 : tak jak to dopadlo se školkou?došla jsi tam :grinning: ?
holky jak já už bych jela, dneska je tak krásně a ještě máme termín a je ten úplnek všechno by to do sebe pekne zapadlo :slight_smile:
18. dub 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady pořád s váma...odoledne jsme zašli s malou na písek...a teď už mi přijde, že zase tvrdne...docela to bolí, ale nic...
jsem celá ubolavěná.... :unamused:
18. dub 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak hlásím že už jsme taky z porodnice doma. Všechno bylo veliké překvapení. Planovaný císař teda ne( ačkoli mi ho udělali až druhý den než slíbii). Místo epidurálu jsem měla celkovou anestezii protože se nepovedlo na několik pokusů napíchnout záda. NAkonec jsem ráda, protože to co mě čekalo po probuzení byl šok a být u toho při vědomí tak nevím jak bych se zachovala (takhle mé negativní emoce mohly být přičteny doznívající anestezii). Hlavní zpráva dne byla, že ačkoli jsme čekali 9 měsíců holčičku ( potvrzeno 4 UTZ 3 různými lékaři!) tak první věta kterou jsem se dovzeděla je že je to KLUK! No krve by se ve mě nedořezal, stejně jako v tatínkovi, který tam byl statečně celou dobu s námi i když jsem byla v CA a viděl jak ho vytahují, pak si ho nesl z novorozeneckého boxu a strávil s ním hodinu než mě zašili. No takže máme Ríšu (po tatínkovi) nějak jsme nad klučičím jménem extra nepřemýšleli. Narodil se 12.4. 2011 v 8:20 48 cm 3670 g

Hlavní kdo je na koni je tchýně, protože ona to tvrdila pořád že to bude kluk a nenechala si to ničím vyvrátit, takže její průpovídky mi trochu kazí poporodní radost. Ale jinak až na první hodinu po zákroku kdy to fakt dost bolelo si nemůžu stěžovat. Večer už jsem byla ve sprše, druhý den mě přestěhovali na normální pokoj. Zotavila jsem se celkem rychle. Bohužel kvůli žloutence nás pustili až o den později, ale to nevadí, o to víc si to užíváme. Tak papa jdeme poprvé koupat doma.
18. dub 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cindy83 : panečku tak to se nedivim že jsi byla v šoku že je to kluk já bych taky byla taky mam spoustu růžových oblečků a ted kdyby to byl kluk tak co s tim ze?jinak vám obema preju hodne zdravicka :slight_smile:
18. dub 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cindy83 moc gratuluji,hlavně buďte zdraví :slight_smile:
Jink ti teda můžu říct, že si mě dost vyděsila, taky mi 3 různí doktoři po spoustě utz tvrdí, že to bude holčička, ale faktem je, že mám strašně divný pocit, když se dívám na růžovou postýlku a vyloženě holčičí věci ve skříni, protože co kdyby se prostě sekli a byl to kluk :confused: :confused:
@pusolamy jj,dneska by to šlo :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cindy83 :Moc gratuluju :grinning: !!!Tak to musela být vážně pecka.Přesně to se stalo mojí kamarádce,ale zase naopak :wink: .Jenže ohledně oblečení si myslím,že je to naopak lepší,protože holčička v modré to je ještě dobrý,ale kluk v růžovoučkém,to už je horšejší :sweat_smile: :wink: ...
18. dub 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cindy83 noc gratuluji...tedy úplně jsem si to živě představila...taky myslím, že holčička v modrým se dá, ale mít všechno růžový...jak to řešíš?
18. dub 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cindy83 moc gratuluji k mimišku hlavně přeji zdravíčko. no je to zvláštní že se takhle doktoři spletou ale bohužel jak je vidět není to nemožné. no každopádně hlavně že je Ríša zdravoučký:slight_smile:. Moje máma mě vždy uklidňovala že kdyby to byl kluk tak dřív taky chodili v sukýnkách a nevadilo to:slight_smile: (to byl případ mého dědečka:slight_smile:)
18. dub 2011 v 19:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak jak se dnes cítíte?? U nás pořád stejný, tak dopoledne dám úklid a odpoledne se půjdem projít do zologický, žádný lenošení, potřebuju, aby se to už nějak pohnulo :wink:
19. dub 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
tak u mě taky žádná změna...dokonce je mi dneska o 99% líp než včera...já jedu na celý den pryč, jsem nepříjemná, zpruzemná, potřebuju přijít na jiné myšlenky, takže jedu ke kámošce,která má 2měs. miminko...
19. dub 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 jj, přesně, dneska mi bylo řečeno, že jsem taky nějaká prudná a protivná, že už by to asi chtělo radši porodit, jinak se ze mě doma zblázní...to potěší teda :rolling_eyes:
19. dub 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak to já byla na ránu hlavně včera, jak jsem pořád doufala a ono nic...tak mi to dostalo...
a nejvíc mi fascinuje řeči typu, abych s tím něco dělala, že chtějí už miminko atd...by mi zajímalo, jak to mám ovlivnit.... :confounded: :angry:
19. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 kdyby to tak šlo, lusknout prstama a mimi by se uráčilo, jenže bohužel :frowning2:
Kdy máš další poradnu???Už Tě předala doktorka do porodnice nebo půjdeš ještě k ní,když neporodíš do termínu.....brrr,hrozná představa,co???Pro mě teda určitě :confounded: :confounded:
19. dub 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky to byla noc dneska, myslela jsem ze pojedem....mela jsem krece do bricha (kontrakce?)o pul čtvrty jsem si to zacla merit tak to bylo po 6, po 8, po 10....no a pak jsem usnula ráno zase trošku bolesti a ted me taky obcas bere krec ale nijak pravidelne....jo a pravdepodobne mi zacla odchazet hlenova zatka - jenže to prý nic neznamena :unamused:
19. dub 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, moc na vás myslím a moc přeji aby už jste měly mimiška u sebe. no kéž by to šlo ovlivnit co? Manžel si taky pořád říkal jaké datum se mu líbí a nakonec si stejěn mimi vybere svoje. Holky držte se může to být každou chvíli.
19. dub 2011 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,všem kteří porodily přeji nádherné prožití mateřství a všem moc gratuluji,snad mě odpustíte,že všechny nevyjmenovávám,ale platí to pro každou zvlášť. A těm které to teprve čeká,přeji klidný a rychlý porod.
Jinak já jsem nabrala 10kg a v nemocnici zůstalo 8kg. Asi tím nedostatkem spánku :sweat_smile:
19. dub 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak růžový šatník pomalu měním za modrý většinou kdo mi co dá po dětech nebo daruje miminku. Snad to nějak půjde. Jen těch šatiček je mi líto.
V noci krásně spinkal, je hodňoučký, dneska jsme byli i poprvé na procházce.
19. dub 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cindy83 já jak nevěděla, jestli to bude chlapeček nebo holčička, tak jsem taky dostávala kde co... no a Kubík už strávil den i v růžovejch teplákách Hello Kitty!... snad mu to nějak nepozměnilo identitu :slight_smile:
Moc si to užívejte! Modrá růžová, hlavně že jste všichni zdraví a spolu...
19. dub 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jdu zítra ráno ještě ke svý doktorce, ale pak mi asi nechá už jít do nemocnice...tedy snad...tam by mě mohli prohlídnout a konečně bych něco věděla...jenže to už budu po termínu...
jinak dnešek docela šel...
19. dub 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, dlouho jsem tu nebyla, tak ani nestíhám dočítat, tak jen opět gratuluju novým maminkám a mimískům :slight_smile:
no u nás po dnešní konttole to dopadlo tak, že ve čt nastupuju do nemocnice a v pátek císař, malá se zasekla na 2,2 kg a už moc nepřibírá, průtoky pupečníkem jsou sice dobré, ale dr. říkal, že bude lepší to ukončit a dokojit ju venku, tak jsu aj ráda, pro mě ideální řešení
@cindy83 to je mi líto, nám taky celou doby tvrdí, že to bude holčička, tak nevím, jak bych reagovala, kdyby se sekli :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jenom proto, že se mi konečně podařilo rozprodat všechny klučičí oblečky po Domíkovi a máme toho hooodně růžového :slight_smile:
19. dub 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dotaz, všechno je teď jinak než s prvním mimi, tak nevím:slight_smile: Termín, tedy ten první mám až příští úterý, vcelku mi nic není jen mi teď tak 2. den občas tvrdne břicho, ale teď mám pořád takové křeče - nic co by nešlo vydržet -do třísla a taky přímo "mezi nohy", myslíte, že by to mohlo něco znamenat?? Nebo to k tomu konci prostě tak nějak patří?? Jinak Juli se mi tak 10 dní před porodem už téměř neýbala, to jsem furt panikařila, ale tohle dítě je blázen, kope a šťouchá mě neustále a fakt dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak gratuluju k miminkům a přeju hodně zdraví a štěstí. Jsem na vás každý den a manžel mě obviňuje ze závislosti :wink:
19. dub 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 já právě mám jít ještě příští úterý ke svýmu, když teda budu ještě celá a pak už taky do porodnice,protože budu po termínu, ale vyvolávat nechciiii, hlavně ta nejistota, jestli se miminku pořád ještě dobře daří...dneska děti jedou na prázdniny k taťkovi, tak bych to strašně ráda stihla než se vrátí :wink: , no uvidíme...

@hobitkova tak budem držet palečky, ať jste obě v pořádku :slight_smile: :slight_smile:
@zukoc tvrdnutí mám už dlouho, ale ty křeče co popisuješ, tak mám taky, do třísel teda málo, ale přímo mezi nohy mi vystřeluje bolest, která mi až moc připomíná otevírací bolesti, jen s tím rozdílem, že tyhle trvají tak 2 vteřiny, ty otvírací budou delší :frowning2: , takže doufám, že už se to připravuje a začne se něco dít :slight_smile: :wink:
Ze závislosti si nic nedělej,já sem chodím taky každý den, hlavně proto, že v novém bydlišti ještě pořád nemám žádnou kamarádku, tak chodím pokecat aspoň sem :grinning: :grinning:
20. dub 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky tak my jsme taky pořád vcelku dneska naštěstí i dobrá noc až ted ráno zase krece do bricha ale asi furt nepravidelny,proste asi budeme mit MISS 2030 a ta bez radne dodelanyho make-upu ven nepujde :grinning: jinak fakt uz by to mohlo byt
20. dub 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat na váš názor s dudlíkama dát či nedát když brečí? :unamused:
20. dub 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy No já ho dětem dávala, ale nekojila jsem.....ale teď je mám koupené taky a rozhodně ho budu dávat, pokud ho bude brát :slight_smile:
20. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět z poradny, kde jsem se nic nedozvěděla...jdu tam ještě příští středu a to fakt nejsem nadšená... :unamused:
mě udělá monitor a pak už nic...
tak mě tak napadá, jak třeba může vědět, že nemám málo plodovky? nebo že malej roste? prakticky kontroluje jenom srdíčko...
no jsem trošku zpruzelá... :frowning2:
20. dub 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tak pokud fakt řve dítko, tak bych ho klidně dala...malá ho chtěla jenom na spinkání, takže jsme pak neměli problém s odnaučením, ale já jsem rozhodně pro...hlavně že je v pohodě matka, než řvoucí dítě. :wink:
20. dub 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina a odkud jste se vlastně přistěhovali?
20. dub 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina děkuju, tak už to budu čekat:slight_smile: Koukala jsem, že máme stejně termín, ale ty budeš určitě dřív, když máš třetí:slight_smile: Taky bych chtěla tři, i když jsem si zatím "neodzkoušela" ani ty dvě:slight_smile:) Já jsem od Příbrami, ale rodit jedu do Motola, to je přes hodinu cesty, tak snad to s druhým stihnu, k tomu musím připočíst cca půl hodinu, než přijede manžel z práce a než někde udáme Julinku:slight_smile: Já chodila ke svýmu doktorovi do 35. týdne, od 36. se už chodí do poradny do porodnice, tam prohlížejí vždy ob jednu návštěvu a od 38. týdne se pak dělá monitor. Ani by mě nenapadlo, že je to někde jinak. Jinak přeju krásný den. Vyrážíme ven, sice trochu pozdě, ale pozdě jsme vstávaly a taky ještě peru věci pro mimi, když svítí, tak ať to schne.
20. dub 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 z daleka :wink: ,bydleli jsme kousek od Tábora a přistěhovala jsem se sem s dětma za přítelem :slight_smile:
s tou poradnou jsme na tom stejně, já jdu teda v úterý, ale pochybuju, že se vůbec něco dozvím, taky vlastně jen monitor a to je vše, raději bych už odrodila :slight_smile:
20. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek