• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kometka5 no já měla oba porody relativně rychlé, první za nějakých 6 od začátku a druhý taky tak nějak a z toho jsem byla přes 4 hodiny doma, ale teď počítám s tím, že si to vychutnám :grinning:
21. dub 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám a pár dní se tady neukázala ematyna a zuzuli83 a copak asi pusolamy, taky tu ještě dnes nebyla :slight_smile: a pak ještě smisek21, to budou zase přírustky panečku :grinning: :grinning:
21. dub 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak mě přišlo 12hod. v pohodě...protože se to dalo tak nějak ustát, kromě posledních 2hodin...já vlastně prvních 7hod. byla doma...
21. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jj, nad nima jsem přemýšlela, že tu prakticky jsme už jen s maminkama... :grinning:
21. dub 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 nepřihlásíme se ještě do květnové diskuze, když na to tak koukám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina to bysme mohly, viď? já počítám, že mi nechají přenášet až do 5.5. :grinning:
jinak dneska je poslední šance, aby to byl beránek....
holky, ještě mi poraďte jméno....my se nějak nemůžeme shodnout....takže výběr je Radim, Roman, |Tadeáš, Daniel.
21. dub 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 mě se teda líbí Daniel :slight_smile:
21. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám ještě přidat? Termín mám 24., ale zatím se nic moc neděje, tak si myslím, že tu s váma budu taky až do května :slight_smile: Bude to první mimčo tak se na něj moc těšíme. Měla by to být holčička - Monika, jen doufám, že to nebude překvápko v podobě Michala :slight_smile: Jinak u nás je to stejný, od 36 tt mě nikdo neprohlížel, vždycky jen monitor a vůbec nemám ponětí jestli se už něco chystá. Docela mě uklidnilo, když jsem tu četla, že je to vlastně normální... Dneska jdu zase - takže klasika - monitor a další prohlídka příští týden... Jinak všem mimískům přeju do života jen to nejlepší a nám co ještě čekáme, aby to čekání bylo už co nejkratší :slight_smile:
21. dub 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol_h Ahojky,vítej u nás :slight_smile:
21. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se z tý malý dneska asi zblázním...takhle jak zlobí dneska, nezlobila už dlouho...takže jestli mě nerozjede porod to moje dnešní rozčilování, tak mi už nepomůže ani svěcená voda.... :wink:
21. dub 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol_h ahojky, jasně, přidej se...
21. dub 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 :grinning: vítej v klubu vycukaných matek :grinning: , to ti jen připadá, že zlobí víc...i já mám nervíky na pochodu kolikrát a stejně nic :wink:
21. dub 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky! Tak se hlásíme už zpátky z domova. :slight_smile:
Tadeášek se narodil v pondělí 18.4. v 7.18hod, měl 3140g, 52cm
21. dub 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna jééé, gratuluji moc a moc a přeji hlavně zdravíčko... :wink:
21. dub 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna moc gratuluju :slight_smile: ,tak ať vám krásně roste a hlavně ať jste zdraví :slight_smile:
21. dub 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna jo a co porodnice, je tam hodně plno???měla jsi normální pokoj nebo nadstandart???
21. dub 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ematyna rodila v Plzni? já myslela, že jela někam mimo plzeň...
21. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 ty jo, tak teď nevím, já měla za to, že bude rodit v Plzni, tak doufám, že jsem se nespletla :confused: :confused:
21. dub 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna Moc gratuluji:slight_smile: hlavně přejeme zdravíčko.
21. dub 2011 ve 20:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule jéé krásný fotky! Koukám taky, že mášstatečný babičky a dšdečky, moji si Kubíka ještě teď pořád odmítají pochovat, bojí se mu ublížit :slight_smile:
21. dub 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee děkujeme:slight_smile:. jo všichni si natěšeně chovají i když zatím jen v zavinovačce jinak taky nemají odvahu.
21. dub 2011 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes byla v poradně, vyžádal si i prohlídku, ač mě prohlížela Dr. minulý týden, ale prý žádná změna od minule:frowning2:( Na monitoru co se týče kontrakcí, tak taky klid, zato mrně, prý takový rachot Dr. ještě neviděla, tak se běžela poradit s jinými Dr., ale snad dobré. Je fakt, že to co mi tam vyvádí, je neuvěřitelné, to s prvním vůbec neznám.
21. dub 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, přemýšlím, co napsat, abych už se pořád trapně neopakovala :grinning: :grinning: , prostě jsem tu pořád celá :rolling_eyes:
Jediná změna teda je, že mi včera večer nejspíš odešla hlenová zátka...píšu nejspíš, protože jsem to nikdy neviděla, ale myslím, že se to nedá s ničím jiným splést :slight_smile: ,začalo mě bolet v zádech a v břiše, ale nepravidelně, takže nic...

@zukoc taky mívám občas v břiše disko a u těch předtím to neznám a na monitoru vždycky jako naschvál spí a nenechá se ničím vyrušit :grinning: , ale teď v posledních dnech se to uklidnilo a cítím jen škytání a občas nějaký šťouchanec :slight_smile: ,tak asi nabírá sílu na porod :wink:
22. dub 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko, tak já se taky budu opakovat... :grinning: :grinning: už to nezvratně bude býk...

@petrullina byla jsi včera na tich trhách? já to plánuju na dnešek,..
22. dub 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 jj, byla...to zboží na stáncích mají podobné jako na vánočních trzích, jen sem tam je stánek s pomlázkama nebo kraslicema a jsou tam nějaké kolotoče a houpačky a pak taky ohrada se zvířátkama, to by se mohlo malé líbit :slight_smile:
Já tam možná pojedu ještě taky, včera jsem si tam koupila kousek velikonoční nádivky s uzeným a byla naprosto výborná, tak přemýšlím, že si tam pro ni ještě sjedu, protože u nás to jím jenom já, tak nemá cenu, abych se s tím plácala doma :slight_smile:
22. dub 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak to já se těším, že se s ní zítra budu plácat.... :grinning: to je jediný, co mě těší, že jsem vydržela do velikonoc... :grinning:

tak to zaměstnám i malou, tak to je super...a já aspoň na chvilku přijdu na jiné myšlenky...

já včera večer myslela, že mi malej už leze spodkem, takovou hroznou bolest, jenom co jsem se zvedla...a ještě jsem si dala čaj, takže jsem pořád chodila na záchod....
22. dub 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 já mám tyhle bolesti taky, tak doufám, že jsou to bolesti, které aspoň spějí k otvírání :wink:
Já piju čaj z maliníku a ten mě taky pěkně prohání :grinning:
22. dub 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak já na to moc nevěřím...ale už jsem včera koukala na ten ricitový olej.... :grinning: už nevím, co bych dělala roupama... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak mě hlen.zátka minule odešla 14dní před termínem a rodila jsem ještě 8dní po termínu....to nechci strašit...a teď kde nic tu nic...ale já mám docela výtok celý těhu, tak nevím, jestli bych to vůbec poznala... :slight_smile:

mě dneska docela dost bolí záda, ale já si tak nějak pamatuju, že jsem u porodu měla hroznou radost z toho, že mě to bolí jjenom v kontrakci a pak jakoby mi nic nebylo, ale teď mi bolí záda pořád...tak to zas nebude ono... :unamused:
22. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak já taky pořád celá ... Včera mě nakonec dr. i prohlídnul. Tak jsem se těšila, jak mi řekne, že už třeba...ale moc mě teda nepotěšil :frowning2: v pondělí monitor v porodnici a ve čt. další poradna - ale ta snad už bude poslední... Případný termín na vyvolání mi vychází na 4.5. tak při mým štěstí si to mrňous vychutná v bříšku až do konce a to nevím, jestli to do té doby přežiju :slight_smile: tak hezký sluníčkový den
22. dub 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 mě právě ta zátka nikdy neodešla, ale určitě je to ono, já mám taky výtok celé těhu, ale tohle bylo jako když vymáčkneš nějakou hroudu z tuby a konzistence úplně jiná než výtok, no ale stejně...i kijir mi tady psala, že to může odejít klidně 3 týdny před porodem, to už sice nehrozí, ale i tak to bude určitě ještě trvat :rolling_eyes:
Taky jsem četla návod na ten nápoj, ale abych pravdu řekla, tak jsem dost na vážkách, asi bych to vypila, ale musela bych se hodně přemlouvat a když mrkneš na tu jejich diskuzi, tak je to stejně půl na půl, někomu zabral někomu ne, ale to samé je s tím maliníkem, těžko říct, jestli to nějak pomáhá nebo ne :wink: , na druhou stranu si říkám, že když nepomůže, tak ani neuškodí a aspoň mám zhruba představu, kolik toho za den vypiju :slight_smile:
@karol_h je to docela zabíračka, v tomhle teple se vláčet s bříškem, co???taky se těším, až to bude konečně za mnou a budu se vyhřívat na sluníčku bez bříška, ale s kočárkem :slight_smile:
22. dub 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek