• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
petrullina: jojo to máš pravdu je to docela zabíračka. Vždycky jsem byla taková docela akční a teď jsem ráda, že se vůbec doplazím se psem na louku :slight_smile: ale aspoň že už je teplo, snad se mrňousové narodí do hezkýho počasí :slight_smile: docela jsem zvedava jak se ten náš rozmazlenej jorkšír skamarádí s novým členem smečky :slight_smile:
22. dub 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :Ahojda,já taky myslím že možná záleží jestli ti ta zátka odešla s trochou krve nebo čirá :sweat_smile: .Mě totiž odešla taková úplně čirá...A možná proto i tak dlouho před...U Petuly mi odešla v den porodu,ale byla dost s příměsí krve,tak uvidíš :wink: ,třeba to dopadne :slight_smile: .Úplně s váma totiž cítím,ještě jsem nezapoměla jak ten konec byl strašnej :rolling_eyes: .Hlavně ten poslední týden přes.... :confounded:
22. dub 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jojo,rodila jsem v Plzni. V neděli mi od rána začala odcházet zátka, nejdřív spíš hlen,pak už i krev, odpoledne se přidaly kontrakce, jeli jsme večer v deset, to byly po cca 5 minutách. Natočili mi monitor, vyšetřil mě dr., byla jsem na 2cm (prý jestli mě to bolí nebo jestli chci ještě domů - vtipálek.. :grinning: )...no bolelo to fest a šlo to pomalu..od půlnoci jsme byli s manželem na porodním pokoji a otevírala jsem se tak cm za hodinu. No a jako u prvního porodu, ten poslední 1 cm byl nejhorší...malej se narodil ráno v 7.18...
Jinak v porodce vše super. Manžel u porodu nepostradatelný, ten si chudák se mnou užil.. :wink: .
Porodní asistentky moc fajn, na šestinedělí taky pohoda, není nic, co bych řekla proti. Měla jsem normální pokoj. Jsou po třech. Byla jsem tam s jednou paní, poslední noc dokonce sama.
Jsem ráda, že to máme za sebou. Teď je docela honička, ale vyšlo nám to hezky na ty Velikonoce, takže manžel je doma z práce a syn ze školy, tak to tak nějak zvládáme. Teď Tadeášek spinká déle než obvyklých 15 min, tak jsem se dokonce najedla a můžu se tady vypsat :slight_smile:
Všechny zdravím a Vám, co to ještě čeká držím palce!!!

22. dub 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna Tak jsem na porodnici zvědavá :slight_smile: , ono asi taky hodně záleží na jaký personál narazíš :wink:
Co kočárek, už dorazil???
@kijir no bylo to takový nažloutlý s droboučkýma nitkama krve, uvidíme no, nějak to dopadne :grinning:
22. dub 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna hezké fotky :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ...no s kočárek budeme řešit zítra...včera volala paní vedoucí, že sice přišel, ale v jiné barvě, než jsme měli objednáno, takže pokud ho budeme chtít, že nám k němu dají zdarma autosedačku... :angry: ...
Jsme v situaci, kdy nám asi už nic jiného nezbyde, čekat na nějaký další už nebudeme a shánět ho někde po Plzni je momentálně s miminem nereálný...
22. dub 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Děkuji! :slight_smile:
22. dub 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ale už je vás tu poskromnu. co ty ostatní už rodí?:slight_smile:) tabulka je ještě z poloviny prázdná.
22. dub 2011 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna gratuluju k Tadeaskovi! krasna rodinka :slight_smile:
22. dub 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou sobotu...
už nemusím psát, že se nic neděje, když píšu, že? :grinning:
za chvilku se pustím do nádivky, odpoledne ještě máme domlvenou grilovačku, kterou bych klidně oželela, kdybych šla rodit...
no ale nic se nechystá...max bolení žaludku od nádivky, kterou miluju... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ematyna gratuluji k miminku a ať dělá samou radost :slight_smile:
23. dub 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zkoušela dát ten dudlík a nechutná ji,myslela jsem si,že je to poslední záchrana a nějak nefunguje. :frowning2: Krom toho jsem musela do nemocnice,objevil se mě zánět prsu,horečka 39st.a šílený bolesti,takže si to fakt užívám :cry: Takže mě nasadili antibiotika,ale kojit můžu,tedy spíš musím.
Poradíte mě co s tím,tvoří se mi strašně moc mlíka a prsa tvrdou,mamči nemáte s tím zkušenost?
23. dub 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy hodně přikládej, ať tě to prcek vysaje...a popř. ještě musíš odsát...prostě, aby tě v tom prsu nic nezbylo... :wink:
23. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem taky pořád celá, ráno teplá sprcha,sexík, pak celou dobu na nohou a odpoledne dlouhá procházka a princezně se prostě nechce :frowning2: , přitom je tam tak krásně... :wink:
23. dub 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw
@lusyy Moc děkuji!!! :slight_smile:

Tak kočárek máme doma. Jezdí se s ním moc pěkně, je lehoučkej, máme za sebou první procházku :slight_smile:
S barvou jsme se srovnali, autosedačku nám dali jako omluvu zdarma.

@lusyy prsa mám ode dneška taky nalitý fest...naštěstí Tadeášek zatím stíhá odsávat.
Zánětu se bojím jak čert kříže, jednou jsem ho měla při Matym a fakt není o co stát...ať je ti brzy líp!!!
Asi jak má hodně toho mlíčka, tak dneska Tadýsek přes den pěkně a dlouho spinká. Doufám, že si něco nechává i na noc...

@kometka5
@petrullina
Holky, příští týden je VÁŠ !!! Ještě si užijte Velikonoce :wink:
23. dub 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy taky mam hrozne moc mlika a tvrdy prsa - z porodnice mam pujcenou odsavacku, tak odsavam jak diva a davam do mrazaku na zly casy :grinning:
ale mam pocit, ze cim vic odsavam, tim vic mlika tam je :grinning:
23. dub 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw :Ahojky :slight_smile: to není jen pocit,tak to i je :sweat_smile: !!!protože to mlíčko se tam tvoří vlastně podle spotřeby...Ale neboj upraví se to :slight_smile: :wink: !
@kometka5
@petrullina :Holky nebojte,ven to přece musí :grinning: ,takže se už každou chvilku dočkáte :slight_smile: .já vím nám se to mluví,co?Ale taky jsme si musely svoje odčekat :slight_smile: .teda podle tabulky to vypadá,že zatím jsem ekala akorát já :sweat_smile: ,jinak to bylo dříve nebo nejdýl na termín...Užijte si velikonoc a pak už budou s vámi ty stěstíčka malinký.Já vám řeknu že už 4 dny nespím,protože nás trápěj prdíky a nic nepomáhá,tak si ještě užijte dobu kdy to aspon trošku jde.I když včera se mi představte si podařilo spát asi 20 minut přes den,že spali ti malí oba současně (ale jen těch 20 min... :sweat_smile: )
Tak se zatím držte a těšte :dizzy_face: !!!

Jo a taky by mě moooc zajímalo kde vlastně všechny holky jsou :frowning2: .Nikdo žádný mimi nehlásil a po spoustě ani vidu ani slechu :fearful: ...
24. dub 2011 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky. taky přeji krásné velikonoce užijte si je a ty co čekáte na své štěstíčka přeji aby už to bylo:slight_smile:. no jo je pravda že jste tu tři které čekáte ale tabulka je pořád poloprázdná?no asi už mají mimiška u sebe a nemají čas dát vědět:slight_smile:. My dneska hajali krásně byla to super noc:slight_smile:kéž by to tak bylo vždy:slight_smile:. Krásnou neděli všem:slight_smile:
24. dub 2011 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, užíjte si svátky ještě s miminky v bříšku. Mi se hodně stýská po těhu, tak si to ještě užívejte! Veselé velikonoce :wink:
24. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím, že pořád nic :frowning2: , zítra se vrací děti z prázdnin, takže můj plán, stihnout to za prázdniny, nevyšel, tak už to budem mít složitý s hlídáním :frowning2:

Kde jsou ostatní holky, to vůbec netuším, snad jsou v pořádku a užívají si miminka a až budou mít čas a chuť, tak se ozvou :slight_smile:
24. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,mate nektera zkusenost s novor.zloutenkou?jak dlouho budem v porodnici?od vcera mimiska sviti.
24. dub 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ahojte, dlhsie som tu nebola, nas maly Danielko sa uz totiz narodil 12.4. v Slanom. /3410g, 51cm/ Sme v poriadku a zdravi len akosi sa este musime zabehnut do systemu spankoveho fuńgovania takze sa na konika hockedy asi nedostanem :slight_smile:) Som rada ked sa stihnem najest ci obliect... No to chce trening, casom to bude snad jednoduchsie. Kojim, maly pekne pribera, Zelam vasim babatkam vela spanku a ziadne bolesti bruska.
24. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nejake rady ako uspat miminko inak ako pri prsniku uvitam... maly ked je sam v postielke chvilku a je aj unaveny nezaspi. Len ked ho tam dame uz spiaceho.
24. dub 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danielko :slight_smile:
24. dub 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5
@marketnieuw
@ematyna
Odsávám a kojím seč můžu,malinko se to už lepší,taky zabírá tvaroh. Odsávačku jsem si koupila-naštěstí,bez ní bych byla vyřízená. V nemocnici mě poradili,že před kojením dát horkou sprchu,promasírovat prsa,nakojit a přiložit tvaroh,takže si umíte představit jaká to je zdlouhavá procedůra :angry: no,hlavně že to pomáhá,akorát mě mrzí,že musím brát ty atibiotika.
Jinak všem taktéž přeji krásné a pohodové Velikonoce a a holky v termínu vydržte už to máte určitě za pár. :wink:
24. dub 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tvaroh??? prosimte... to slysim prvne... :confused:
mne rikali - pred kojenim teply obklady a po kojeni studeny obklady ...
24. dub 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov jaktoze se ti styska po tehotenstvi? neni to ted lepsi?
ja uz bych teda ty posledni dny tehotenstvi zpatky nechtela ani za nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, přeju vám všem Veselé velikonoce.. :wink: :slight_smile: a ať nám krásně miminka rostou, a vám ostatním co je ještě máte v bříšku tak ať co nejdříve vykouknou.. :wink: :slight_smile:
24. dub 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak vám všem přeju hezké Velikonoce :slight_smile: . Vypadá to, že už jsem tu zůstala sama, včera už se neukázala ani kometka5.....no takže zítra termín,do poradny a uvidí se, ale už to vidím na přenášení a 5ti hodinové čekání v porodnické poradně :frowning2:
25. dub 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné velikonoční pondělí, přeji krásné velikonoce...

včera jsem měla stejný program jako Petrullina den předtím, sex, vanu, prochajdu a stejně nic nepomohlo... :frowning2: že mě to překvapuje, s malou to taky nehlo, pomohl až Hamilton...

@petrullina nebuj, jsem tu s tebou a držím basu... :grinning: :grinning:
já dneska termín a nic...sice je fakt, že poslední 2dny mám pocit, že se tam mimčo skoro nehne, ale to nic neznamená, jen to, že je moc velkej....
a já jdu do poradny až ve středu a chtěla bych ještě do pátku zvládnout porodnici, aby mi udělali toho hamiltona... :pensive:

25. dub 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek