• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kometka5 jééé a já už tě viděla v porodnici a ty jsi taky ještě celá :slight_smile:
V porodnici dělají hamiltona???Já jdu do poradny zítra, ale když do mě nesahá, tak pochybuju, že by mi udělal hamiltona...tak třeba v té porodnici....a prosím tě, jak často se chodí do poradny, když přenášíš???Já jsem přenášela Terku, ale ode dne termínu jsem ležela v nemoc., takže to nevím.
25. dub 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no dělají hamiltona, většinou je to poslední možnost, jak to jakoby rozjet normálně, takže to zkouší...
já doufám, že tam do pátku se dostanu...
jinak já to minule měla jinak, takže jsem tam šla až sedm dní po termínu a hned mi ho udělali a osmý den jsem rodila...
ale jinak vím, že se pak chodí obden...a 10den po termínu nástup na vyvolávačku...pokud je vše tedy bezt problému...
25. dub 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 aha, díky :slight_smile: Tak budu doufat, že se to brzo rozjede, nejpozději po tom hamiltonu, obden tam sedět takovou dobu, to by mi asi cvaklo :unamused:
25. dub 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezké Velikonoce :slight_smile: já jsem tu taky ještě pořád. Termín byl včera a absolutně nic se nedělo. Sice dneska jedeme na monitor do porodnice, ale předpokládám, že se zase pěkně celá vrátím a vydržím až do toho května :slight_smile:
25. dub 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám pocit, že mi vyytočí kde co, takže mi cvakne asi ještě dřív než se do tý čekárny vůbec dostanu.. :grinning:
25. dub 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky hlásím se zpět! Ve středu 20.4. 2011 se nam do krásného slunečného dne ve 14:57 narodila Adélka měla 2990g a 48 cm. od včerejška jsme doma tak se postupne aklimatizujeme.naš jorksirek si ji ocuchal hned ve dverich tak z nich snad budou kamaradi.
A přeji všem krásné velikonoce! :slight_smile:
25. dub 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy :Týýýý jo,tak to veliká gratulace maminko :slight_smile: :grinning: !!! Takže hlavně zdraví a spoustu krásně prožitých chvilek s Adélkou :wink: !!!
25. dub 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila :Moooc gratuluju ke krásnému klučíkovi :slight_smile: !!!
25. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila
@pusolamy holky, veliká gratulace k mrňouskům....hlavně vám přeju hodně zdravíčka :slight_smile:

Tak se nám tabulka krásně plní, teď se bude čekat na ty naše brzdičky :grinning: :grinning:
25. dub 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veliká gratulace k novým mimískům!!! :slight_smile:

A krásné Velikonoce všem!
25. dub 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já teď nemám vůbec čas na net a taky nám ani nejde počítač. Nás taky trápí prdíky, sab simplex nezabírá, tak jsem zkusili koupit ty probiotický kapky bio gaia za 600Kč a po těch nám teda prdí. Ale zase jsme koupili nutrilon extra, protože nám mlíčko nestačí a po tom nám nechce kadit, musíme pomáhat trubičkou, tak se zase asi vrátíme k normálnímu nutrilonu. Jinak je to pěknej zuřivec a dává nám co proto. Ale ať tak či tak, je to náš miláček :slight_smile:
25. dub 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Gratulujem k Adelke a vela zdravicka zelam!!!
25. dub 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne, tak počasí vydrželo krásné a já bohužel držím taky. Měla jsem tu na víkend rodiče, tak jsem doufala a taky dělala vše pro to, aby to už bylo, bylo by to super kvůli hlídání. Ale bohužel. Pořád jsem jakobych ani těhotná nebyla, je mi super, nic mě nebolí, energie mám na rozdávání..teda až dnes, dneska jsem byla nějaká unavená a dokonce jsem přes den usnula, to se mi nestalo snad půl roku!!! K tomu mi je blbě, pálí mě žáha a mám průjem, ale to všechno může být tím, že jsme byli u prababči a pradědy na Vel. rodinném obědě a řízek se salátem nebyl z nejdietnějších:slight_smile:)
25. dub 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a moc gratuluju ke všem miminkům!!!!!!!!!!!!!!! Hlavně ať jste všichni zdraví, to ostatní se přidá samo :wink: Nás teda prdíky trápily do 4 měsíců celé noci a když to tak vezmu, tak vlastně dodnes nevíme, co to je, se pořádně vyspat, madam pro změnu trpí už tak rok trpí nočními běsíky :confounded:
25. dub 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw no, to víš, že jsem ráda, že mám Vašíka už u sebe, ale když byl v bříšku tak to byl krásný, nepopsatelný pocit a když mi ho tak najdenou vytáhli,tak je to takové divné... Ale slyšela jsem, že tyhle pocity jsou po císaři normální.
@ciernavila @pusolamy gratuluju k mrňouskům :slight_smile:
25. dub 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy gratuluju k Adelce!
25. dub 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov aha, to jsem nevedela... mas pravdu, asi na tom neco bude... kdyz je to takovy "neprirozeny"
ja jsem teda taaaak rada, ze mam malou venku :grinning: ... ty posledni dny tehotenstvi jsem si fakt neuzivala ....

jinak, v tehotenstvi jsem si rikala, ze uz ani nevim, jakej je zivot bez bricha... a ted si rikam, ze uz nevim jaky to bylo s brichem.... :grinning: :grinning:
25. dub 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila s tím zaspáváním - u nás eště funguje houpání v hacce (http://www.nosenideti.cz/karta_zbozi/201/Hacka1/Hacka/) vlastně si vůbec neumím představit jak naše mamky nás vychovaly bez velkýho balónu a hacky :slight_smile:
25. dub 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer,
tak nám končí velikonoce, od zítřka zase bude problém hlídání a nahánění manžela... ach jo, myslela jsem ,že to stihneme... :unamused:
:unamused: čekala jsem, nějaké bouřky a krupobití a tady nespadla ani kapka...i když si myslím, že s tím naším paličatým býčkem asi nic nepohne.... :grinning:

jinak všem přeji krásné sžívání s novými miminky....hlavně...
@ciernavila
@pusolamy
25. dub 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dnes termín a princezna nikde, změna počasí nezabrala, takže dneska ještě do poradny ke svému dr. a pak už ko v porodce, jsem zvědavá kolikrát....to budem mít zas pěknýho buřtíka, když si dává tak načas :wink:
26. dub 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko,
tedy to byla noc...já od devíti hodiny bolesti, né že bych se svíjela, ale byli dost nepříjemný, pravidelný po 10min. nicméně se nezvyšovali ani nezkracovali, tak jsem dala v 11hd. vanu, to úplně polevili, takže pak jsem spala jako dudek...a teď už ty bolesti mám znova, nicméně pravidelnostt žádná...
já jsem četla že poslíčci nemají být bolestivý, ale tohle docela je...tak co to je?

@petrullina tak váhy já se já taky děsím, malá tedy byla malá i 8dní po termínu, ale když je to kluk.... :confused:

jinak mě všichni radí, aby si skákla do porodnice, s nějakou vymyšlenou bolestí a aby mi prohlídli a řekli co a jak, popř. udělali hamiltona, ale já se bojím, aby si mě tam nenechali... :unamused:
26. dub 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 já mívám poslíčky docela bolestivý a řekla bych, že čím blíže k termínu, tím to bolelo víc, ale pravidelnost opravdu žádná
S tou návštěvou porodnice to je vtipný, ale řeknu ti, že už mi to bylo řečeno taky, jenže přesně jako ty, mám obavu,aby si mě tam už nenechali, raději bych jen toho hamiltona :slight_smile:
26. dub 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina
@kometka5 :Ahojte holky :slight_smile:,ani nevíte jak vám rozumím a vím jak se cítíte :sweat_smile: .Z té váhy zase nemusíte mít takovej strach :wink: my byli 5 dní po a Jiřik měl 3,610,což není tak strašný :slight_smile: .Přeju vám ať už máte mimisky co nejdříve u sebe :wink: ...Držte se :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: !!!
26. dub 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 a my už máme odhadem váhu 3.60 kg, takže jestli mě nechají těch 10 dní, tak to 4 kg jistí :frowning2:
26. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím,že byste to zkusit mohly,protože myslím,že pokud by se u vás vůbec nic nedělo a nechystalo,tak by vám udělali jen toho hamiltona a poslali vás ještě dom.Takhle mi to udělali ve středu před....Poslali mě domů po hamiltonovi s tím že se možná ještě večer vrátím a ono stejně ne :wink: :unamused: .
26. dub 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Díky :slight_smile: :slight_smile: , snad už se taky dočkáme :slight_smile: Snad aspoň porod půjde jak po másle, když už nás miláčkové nechávají tak vydusit :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :Myslím že snad ne.Mě tady dr v porodnici ríkala,že u více rodiček se vyvolává ve 40+6....U mě to vycházelo na sobotu,tak jsem ještě dostala na výběr jestli chci teda už v pátek (40+5) nebo počkat do pondělí :sweat_smile: ,samozřejmě jsem brala pátek :wink: :grinning: :grinning: !!!
26. dub 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Já jdu dnes do poradny, tak uvidím, na kdy mi naplánuje tu poradnu v porodnici a podle toho se zařídíme, ale vypadá to, že malá je tam asi pěkně zaháčkovaná, takže si stejně myslím, že ani hamilton nezabere :unamused:
26. dub 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak já s malou neměla žádné poslíčky, takže to fakt neznám... :confused:
já jdu zítra do poradny, nicméně už teď mi to štve, protože se tam zase nic nedozvím...já jen doufám, že do pátku mi pošle do porodnice...
26. dub 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak to já v hamiltonu sázím vše, co mám... :grinning:
26. dub 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek