• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@petrullina a zaplaťpánbůh, že já nevím odhadem váhu...to bych se asi zbláznila, kdyby na mě vyhrkli nějaké obrovské číslo... :slight_smile:
26. dub 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina No já byla naposledy v poradně taky v úterý a do první poradny v porodce jsem šla to další pondělí a pak středa a v pátek už to vyvolali :dizzy_face: ...Do porodky se pak chodí obden většinou.
26. dub 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Nechám se překvapit....včera jsem ještě musela poslat zpátky Kubíka k taťkovi, ale už je to dlouhé pro mě i pro něj, tak jsme měli oba slabou chvilku a strašný loučení :frowning2: :frowning2: , ale už to je snad otázka jen pár dnů.....
26. dub 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir ty jo, to by znamenalo, že bych ještě do pondělka musela vydržet...květnátko jak vyšitý... :grinning:
26. dub 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina malá šla dneska do školky, jsem zase natěšená odpoledne na ty pohledy, že opět nic... :pensive:
26. dub 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Mamina mi to říká pořád, že budeme mít buď čarodějnici nebo prvomájovku, aby se nám to prý dobře pamatovalo jako u obou dětí :slight_smile:
26. dub 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 mě už od rána přišlo 5 sms, jestli už :angry: :angry: :angry: , už ani neodpovídám.....
26. dub 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina
@kometka5 : no jo,ale když bych to zase měla brát podle datumu ,tak jsem do porodky šla poprvé následující den po termínu :wink: ...
26. dub 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Aha, tak to u nás bude asi jinak, jestli se chodí pak obden, tak by jsem teoreticky mohla jít už ve čtvrtek, pokud teda neporodím jako že určitě ne :wink:
26. dub 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Máš krásné fotečky, kluci vypadají jako andílci a ten největší vůbec nevypadá, že by mohl nějak zlobit :grinning: :wink:
26. dub 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina já už na to taky neodpovídám.... :angry:

holky, co mám jít dělat,abych porodila? :grinning:
26. dub 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir jj, kluci jsou mazlíkové...vypadají jako andílci....
26. dub 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, tak mažu k dr. :slight_smile: Pak se ukážu, co nového, ae spíš nic :grinning:
26. dub 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina
@kometka5 :Moc vám děkuju :slight_smile: Ale jak se říká zdání klame :grinning: :grinning: !!!Vypadají možná jako andílkové,ale jsou to praví kluci ďáblíkové...A když si představím,že budou za chvíli zlobit tři :sweat_smile: ...Ale nedala bych je za nic na světě :grinning: :wink: ,však to znáte :slight_smile: .
26. dub 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 :Jo a na otázku co dělat abys porodila ti já teda bohužel radit nemůžu :grinning: :grinning: .Nezabralo u nás vůbec nic...Teda jediný co jsem snad nezkusila byl ten ricinovej koktejl(to jsem nenašla odvahu :grinning: ).A ohodlal se milostivě vykouknout až za dva bonbóny :grinning: :grinning: :sweat_smile: !!!
@petrullina :Jj určitě se ozvi co a jak,budeme čekat na novinky :slight_smile: ...Třeba už něco bude :wink: ...
26. dub 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jedna mamina co rodila so mnou porodila skor a lahsie ako ja a maly mal 4 a pol kila, ja som rodila ovela dlhsie a maly mal 3,410 takze by som sa tej velkosti az tak nebala. Oni sa aj v tych odhadoch casto mylia.
26. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir já nechci bonbony.... :grinning:

@petrullina dej vědět, jak jsi dopadla...jsem na to zvědavá, i když si myslím, že každý doktor si to dělá jak chce....
26. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky všem gratuluji k mimiškům:slight_smile: a holkám čekatelkám přejit aby už to brzy bylo i když 1.5. byl náš vysněný datum:slight_smile:.včera jsem vzpomínala že jsem měla termín přitom malá už má 15dní:slight_smile:. ten čas tak letí.
26. dub 2011 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 :Já zase musím říct,že po bonónech to byl docela pěkný a hlavně rychlý porod :slight_smile:
26. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk, tak jsem tady :slight_smile: :slight_smile: , takže....monitor natočen,ta kontrakční křivka byla dneska úplně rovná jako pravítko, to jsem teda ještě neměla, tak jsem mu říkala, že porodím asi až příští rok, když je to tak klidný, tak prý nejspíš sbírá děloha sílu na porod a nevyčerpává se zbytečným stahováním no a srdíčko mimča prý v normě. Prohlídka žádná, jen pomačkal bříško, prý by to neviděl tak tragicky s těma 4 kg, že to nejspíš mít nebude....nic víc, objednal mě do porodky na pátek, pokud nebudu už po porodu...haha, strašně vtipnej fakt :unamused:
26. dub 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě mě důrazně varoval, že pokud mi praskne voda, tak prý okamžitě jet a neokounět doma a že to myslí vážně, tak by mě zajímalo, když mě ani neprohlíží, jak může vědět, že to bude tak rychlý....
26. dub 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak koukam, že od včerejška žádná změna stavu :slight_smile: u nás monitor dopadnul dobře, takže dalsi kontrola ve čtvrtek. Poprvé se na kontrakční křivce včera objevily nějaký stahy, já jsem nic moc extra necítila tak mi to překvapilo a říkala jsem si, že by možná byl ještě jeden výtel do porodnice večer.....no a ono pořád nic. Sice jsem od včerejška jak přejetá, v noci jsem toho moc nenaspala, malá se pořád mlela a tvrdlo mi břicho, ale asi je to jen tou změnou. Jediný co mi utěšuje, že to snad musí jednou přijít, jen doufám, že už co nejdřív, protože mám pocit, že to snad dýl už nevydržím.

Jinak co se týče té váhy mimča, mám z toho hrůzu, čím dýl tam bude, tím víc bude vážit. Na druhou stranu nám dr. říkal, že váhu nastávajícím maminkám nerad říká, protože je to spíš odhad a jsou tam nějaký docela velký odchylky, takže ve finále se to může lišit až od 300-400g což u mrňouska je docela dost a pak jsou zbytečně maminky vyplašený, že to bude cvalík. Tak se radši nechám překvapit.
26. dub 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak takhle dopadnu zítra já...nic nivýho se nedozvím...
já mám kontrakce vždycky nulový, takže mě by spíš překvapilo, kdyby tam nějaké hory byli.... :grinning:
26. dub 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 tak já taky neměla hory,ale nikdy ta křivka nebyla tak rovná jako dnes.....
26. dub 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak to já vždycky....
a na kdy tam v pátek máš jít?
26. dub 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 objednal mě na 9 h :slight_smile: , chtěl, aby mě vzali ve čtvrtek, ale to už bylo asi plno
26. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :ty jo tak to já nechápu,že tě vůbec neprohlíží vevnitř...To ti teda ani nepíše žádné CS? Mě teda doktorka prohlížela úplně pokaždé a vlastně když jsem u ní byla naposled,tak mi dělala toho prvního Hamiltona.A taky mi pokaždé poslouchala srdíčko..Druhého mi dělali v porodce v tu středu a třetího při podávání druhé vyvolávácí tablety :slight_smile:
A mě taky vždycky říkali,tak se uvidíme třeba ve středu teda pokud neporodíte :D!!!A vždycky jsme se viděli :slight_smile:
...
26. dub 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Naposledy do mě sahal ve 35.týdnu, od té doby udělal jen kultivaci na streptokoka,ale jen tou vatičkou,jinak nic CS vůbec nepíše. To ten předtím mě prohlížel pokaždé až do konce, takže jsem aspoň věděla na čem jsem. Do pátku už to vydržím, ale v porodnici budu chtít prohlídnout, jinak už budu dělat bubáka fakt :angry:
26. dub 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se nam presne v terminu 14.4.2011 narodil chlapecek, 3,60 kg a 51 cm. Jmenuje se Radek :slight_smile: Rodili jsme v porodnici v Podoli a musim rict, ze vsichni byli naprosto perfektni, lekari, porodni asistentka ...
26. dub 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monatee tak to moc gratuluju :slight_smile:
26. dub 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek