• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@monatee Moc gratuluju k chlapečkovi!!! :slight_smile:

@petrullina mě taky dr.nevyšetřovala, pravdu až v té porodnici...Tento týden, už TO bude, neboj!!! :wink:

Jinak tedy, já jsem se den před porodem děsně dobře vyspala, spala jsem snad do desíti do rána...jako kdyby to tělo vědělo, že příští noc(e) se nevyspím... :grinning:
26. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak to moje doktorka je to samý....v 35.tt naposledy prohlídla, v 36.tt mi jen udělala streptokoka vatičkou a od tý doby chodím jen na monitor a nic...

@monatee gratuluji... :wink:
26. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina v porodnici tě určitě prohlížet budou... :wink:
26. dub 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monatee gratuluju k Radeckovi!
26. dub 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monatee :Gratulace velikááááá :grinning: :grinning: :grinning: !!!
26. dub 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monatee jééé, další miminko na světě, gratuluju :slight_smile: !

@petrullina ohledně té váhy, těch 4 kg se neboj. Sice to zní hrozivě, ale rozhodující je obvod hlavičky. Jsou čtyřkilové děti, co mají obvod 33cm, jiné 39cm. Náš bobek měl 31 cm a to měl jen 2900g, takže se Ti třeba budou rodit dobře i čtyři kila :wink: Každopádně, Ty už jsi zkušená mamina :wink: Tak držím palce, ať už to máš (i ostatní holky) brzy za sebou.
26. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Tak moje první dítko mělo 4.15 kg a můžu teda říct, že vytlačit ji, to bylo něco, ale teď už to bude třetí, tak by to neměla být taková tragédie :slight_smile: :slight_smile:

Přítel už je ze mě na nervy, prý mám na to přestat myslet a normálně fungovat, že to prostě ve správný čas přijde :unamused:
26. dub 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monatee : taky velika gratulace :slight_smile:
26. dub 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monatee moooc gratuluji hlavně zdravíčko!
26. dub 2011 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monatee Moc moc gratuluju k Radečkovi,
Jinak já taky nic, ale ještě není dnešku konec :wink: Od včerejška mě pořád tak nějak pobolívá břicho jako při menses, ale to je všechno. Ještě jsem byla dneska s malou plavat, za chvíli jedem na návštěvu, tak snad mě to nechytí tam, než bych odvolala manžu z práce a já se vrátila domů, mohlo by být mimi v autě s náma :grinning:
Poradnu mám každý čtvrtek, to mám zrovna 2. termín, tak mě to třeba vyvolá ta prohlídka. Nijak na to nespěchám, spíš bych potřebovala tak měsíc počkat, měli jsme se stěhovat do patra, tam udělat Juli dětský pokojík a nám ložnici, ale jaksi to neproběhlo, zatím jsou jen vylité podlahy. Takže budem všichni 4 v jedné ložnici, asi i v jedné posteli a nemám ani kam dát miminku oblečení, protože "výlet" do Ikea taky neproběhl...no paráda:frowning2:((
26. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc to jsi dobrá, že ses vypravila ještě do bazénu, já nad tím o víkendu přemýšlela taky,ale nakonec jsem to vzdala, nechtělo se mi zavádět tampon kvůli jedné hodině :slight_smile:

Začalo mě dost pobolívat v zádech,to se mi za celé těhu snad nestalo, ale protože mě chce přítel přivést na jiné myšlenky, tak mám slíbenou návštěvu nákupního centra a twistra v KFC, tak se přemůžu :grinning: :grinning: :grinning: Někdy se to fňukání vyplatí :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky moc, holky :slight_smile:
26. dub 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě před hodinou odešla hl. zátka...byla tedy trošku s krví, ale nic drastického...nicméně od té doby mám zase pocit, že mám hlavičku mezi nohama...hrozně mi bolí jakoby spodek...a taky v zádech, ale bůhví, já už nevěřím, že to něco znamená...

@petrullina tak co pomohl twister? to já slyším pořád, že je to psychika, že nedokážu myslet na nic jiného...jenže to se líp řekne než udělá, že? :fearful:
26. dub 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 no na nervíky možná pomohl, jinak teda mám úplně stejné pocity jako ty,záda se rozjely a spodek mi nejspíš upadne,to je teda děs, ať už to přijde, tyhle stavy jsou strašný.... :frowning2: :frowning2:
Třeba se ti poštěstí a už pofrčíte do porodnice :slight_smile:
26. dub 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :grinning: :grinning: no já mám pocit,že padnu za vlast po ordinaci a vzbudím se ráno....jakoby nic...
26. dub 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina úplně vidím, jak se potkáme v porodnici... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, jsem tu a celá, to je překvápko, co?? :grinning: Noc mi teda dala zabrat, už jsem byla rozhodnutá, že pojedeme, protože to byla bolest jako blázen po 7-8 min., ale nakonec jsem to zaspala, akorát teda, že se mi to zase vrátilo jen co jsem otevřela oči a vstala, tak nevím co to je...přijde mi, že spodek vláčím až u kolen, chodím jak postižená :grinning:
@kometka5 Jak to vypadá u tebe, mohlo by to být na dobré cestě, když odešla ta zátka s krví, ne?? :wink:
27. dub 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak jsem tu a celá :confounded: , co vy holky @kometka5, @petrullina?? V noci naprostý klid, jen malá zase celou noc kašlala, nevíte, vy zkušené matky s více dětmi, co na to?? Nekašle už tak 10 dní, nemá ani rýmu, ale v noci to je hrozný, kašel hroznej a strašně to s ní otřásá a ráno zase nic. Nemůže se chudinka ani pořádně vyspat a my vlastně taky ne :frowning2: Jinak jak píšete o nočním čurání, tak já jdu max jednou a to ještě ne každou noc (je fakt, že břicho mám pořád dost vysoko, tak jestli je to tím??), jen mě bolí děsně kyčle, tak se musím pořád obracet z boku na bok, ale je fakt, že u prvního to bylo mnohem horší - úplně nesnesitelný :angry: Nejradši bych spala na břichu, ale když se někdy na něj omylem přetočím jsem jak vyvržená velryba :grinning: Přeju hezký den a Jaroslavům vše nejlepší :dizzy_face: @kijir
27. dub 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc :Krásné sluníčkové ráno :slight_smile: ,moc děkujeme za přání :grinning: :grinning: :grinning: !!! Jo a na ten kašel v noci nám hodně pomáhalo ambrobene(sirup na kašel),taky záleží jak kašle jestli je to takový ten suchý dráždivý kašel,nebo slyšíš jak to v ní bublá?na ten suchej kašel by možná stačilo něco jenom sklidnujícího ve formě jitrocelového sirurpu nebo taky hodně pomáhá sirup mucosolvan...mě teď asi dvadny petula hodně kašle po ránu nebo těsně když usne,tak mu dávám zatím čajík s medem a jitrocelovým sirupem a uvidím jestli to pomůže.Dneska se mi to zdá lepší....Kdyžtak pak nasadím taky nějakej sirup :fearful:.
@petrullina :Tak si zajeď do tý porodky a uvidíš :slight_smile: ...Třeba už ti aspoň řeknou něco konkrétního,jako co a jak....Když máš dr na prd a neprohlíží tě,tak na něj bych se neobracela navíc jsi už akorát do porodky,no nééé :wink: :slight_smile: ???
27. dub 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir ahojky,taky přeju Jarouškovi vše nejlepší :slight_smile:
Dám tomu dopoledne, mám tu rozdělané vaření a ještě bych chtěla upéct buchty,už se na ně chystám jak dlouho, takže to rozpohybuju a uvidím co to udělá, kdyžtak tam sjedu, už aby to bylo za námi :wink:
27. dub 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir děkuji za rady, když měla kašel i přes den, tak to byl takový ten vlhký, co vykašlávala hleny, ale večer to je naopak ten suchý dráždivý. Zkusím ten jitrocel, mám ho doma a navíc je to nějaký úplně přírodní sirup, tak ať ji zbytečně ničím necpu, už toho měla dost - kapky do nosu, do uší, sirupy :fearful:
Jinak já jsem úplně bez příznaků jakéhokoli, natož blížícího se, porodu...achjo. Asi jsem to zakřikla tím, že se mi to nehodí kvůli té nedodělané přestavbě :unamused: Ale já už přitom CHCI...................
27. dub 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak já jsem porodnici nakonec dala...nicméně jsem zpět... :slight_smile: od půlnoci jsem měla kotrakce po 10min., ve 4hod. ráno jsem vzbudila manžela a mojí hlídací mámu a pak kontrakce přestali. tedy né úplně, ale byli s velkým rozestupem a nijak nezesilovali...nicméně jsme jeli do porodnice, chtěla jsem hlavně, aby se na mě podívali...a závěr? na ozvách nic...a po vyšetření jsem prý krásně nachystaná, otevřená na 2prsty, udělala mi Hamiltona a kdyby nic, tak v pátek do poradny, nicméně to do pátku prý nevydržím...
a já mám tedy pocit, že to nevydržím ani do večera...mám hrozný bolesti...a ještě do toho jsem začala docela dost krvácet...já to u prvního po hamiltonu neměla...to je normální?
27. dub 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 .no úplný krvácení by po tom být nemělo ...špinit to jo,ale krvácet myslím ne.:( Možná klidně pojedeš zase hned zpátky :wink: I to se stává.Kámoška se vracela 2 hodiny po hamiltonu :wink: :grinning: A bolesti máš pravidelný?
27. dub 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir bolesti mám po 10min. a jsou to fakt bolesti fest...už jsem to nějak zapoměla... :astonished: to nevím, jak to vydržím... :grinning:
27. dub 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 ty jo, tak to vypadá, že už to začalo, akorát jak píše kijir, úplné krvácení by to být nemělo, já po hamiltonu taky jen špinila.....kdyby se ti to nezdálo, tak jeď znova, já myslím, že to spěje k porodu :slight_smile:
27. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda to jste mě překvapily, že tu ještě jste. Mně je dneska tak dobře, jako bych ani těhotná nebyla....
@kometka5 držím palce, aby to už dneska bylo :slight_smile:
27. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 já jsem do té porodky chtěla včera jet taky, ale zase jsem si říkala, aby tam na mě nekoukali jak na blbce, že třetí dítě a nepoznám to :grinning: , tak aby mi nevynadali....
27. dub 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol_h já tady budu ještě v květnu,můžete se sem na mě chodit koukat jak na exota :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 :No tak já bych teda radši jela zpátky ...Jestli to je fakt pravidelný tak bych neváhala a jela...
@petrullina :Já zase říkám radši desetkrát zbytečně než pak rodit někde v autě :D!!! Jsou tam od toho aby se na tebe podívali a navíc každý těhotenství nebo porod jsou úplně jiný,takže kvůli tomu že je třetí nemusíš všechno vědět a poznat...Od toho jsou doktoři a navíc ty se dovnitř nepodíváš :wink: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jako debil jsem si tam fakt připadala...to máš pravdu...nicméně nikdo to neřešil...je to jen můj pocit....chytla jsem super sestru i doktorku...nicméně jak se tam jde napřed jakoby registrovat, tak jsem tam strávila fakt 2hodiny...asi viděli, že to není tak akutní...
27. dub 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek