• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kijir jinak mě včera říkal dr. že na vyvolání v 40+6 můžu zapomenout, prý 41+5 nejdřív :angry: :angry:
27. dub 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 :jo a k těm bolestem já jsem taky říkala že i za ten rok a půl jsem zapoměla jak to bolí,že si to budu muset někam napsat,abych to už nezapoměla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !!! :wink: :sweat_smile:
27. dub 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina hlavně by tě udělali toho hamiltona a já už při odchodu věděla, že je změna...akorát už teď jsem celá ubolavěná...
27. dub 2011 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina mě v tý porodce říkali, že 10den po termínu začínají vyvolávat....
27. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 fakt tě nechali tak vycukat jo??? A to jdeš nejdřív do toho domečku jak je před budovou porodky a tam to s tebou všechno sepíšou a vyšetří tě nebo jak to funguje??
@petrullina :Fakt joooo? Tak ten je vážně nějakej divnej :sweat_smile: :confused: ...Třeba ti v porodce řeknou něco jiného :confused: .Tak to mě by teda kleplo kdybych pak měla čekat ještě tak dlouho :unamused: .Jenže si myslím jak ti tohle může říct,když do tebe vůbec nekouká?Vždyť tím pádem vůbec neví co se tam dějě,jestli něco postupuje a tak...
@kijir no mě to bolení docela přešlo, jen cítím záda...každopádně už se moc těším na pátek, až se na mě konečně někdo podívá :slight_smile: , taky si nedovedu představit, že bych měla čekat ještě tak dlouho :frowning2:
27. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina :No mě snad ani tak nešlo o čekání jako takový,ale o to že jsem už nemohla ani chodit...a musela jsem se strarat o ty dva sviště a to vážně nešlo.V porodce mi doktorka řekla že jsem krásně připravená,vlastně už od své dr jsem šla s CS6,takže nic nebrání tomu vyvolání.Tak to si myslím,že tvůj dr teda nemůže ani posoudit,když to vyšetření nedělá :fearful: ...
27. dub 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina jj, do toho nízkého domečku naproti porodce...tam s tebou zapíšou jakoby příjem, udělají tě tam ozvy i vyšetření a podle toho tě buď pustí do porodnice nebo jdeš domů...
já tedy u prvního, jelikož jsme nevěděla, že tam musím, tak jsem šla rovnou na porodní sál a taky mě nevyhodili...aspoň to bylo super v tom, že jsi tam od začátku byla v soukromí a mohla jsi tam "hekat"...takhle jsem si dneska připadala jak magor, když na mě koukala narvaná čekárna...
27. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir Přesně tak, bez prohlídky ví prd a dělá hned závěry :unamused:
Takže kdyby do pátku nic, tak jsem ochotná jim tam i něco zasimulovat a nějak to vyvolání urychlit, ale faktem je, že už se mi taky chodí hůř a čekám, že budu každou chvilkou sbírat mimi mezi kolenama :grinning:
27. dub 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 aha, děkuji za info :slight_smile:
Akorát mě teda dost zaráží, že tam přijedeš s bolestma a nechají tě čekat 2 hodiny..
27. dub 2011 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina neboj ja tu budu taky ještě v květnu. Aspoň budeme ti exoti dva :grinning: Všichni chtějí, aby se malá narodila až v květnu, takže mi to asi předpověděli...
Jinak sestřička v poradně mi říkala, že v Hořovicích vyvolávají 41+3, takže v nejhorším případě snad už jen týden. S tím příjmem jsem na to docela zvědavá, takhle byla známá v Praze na příjmu a nějak to tam zdržovali, pak šla na vyšetření, doktorka se zhrozila a říká, ježíší maminko vy už rodíte a za chvíli byl malej na světě.
27. dub 2011 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@karol_h také mi předvídají prvomájovku, tak jsem zvědavá :wink:
27. dub 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina tak já taky myslela, že mě vezmou šupem....ale já napřed čekala tak 20min. až se uvolní ozvičky, pak dalších 30min. na ozvách a pak u doktorky...

27. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 no nějak si nedokážu představit, že mě to chytne natvrdo a budu tam čekat takovou dobu, to je tak jim to tam rovnou porodit...
27. dub 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 tak co myslíš, pojedete zpátky??? Drž se :slight_smile:
27. dub 2011 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina tak jsem dala vanu a mám pocit,že mi to bolí už furt....povolám domů manžela,docela se tu bojím být sama....
tak já si to teď v tich bolestech neumím představit.... :confused:
27. dub 2011 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 :ti říkám jela bych zpátky :slight_smile: :slight_smile: ,protože jak to popisuješ je to tady :grinning: :grinning: :grinning: !!!
27. dub 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 jj, počkej na manžela a jeďte, nejspíš je to tu :wink: :wink:
27. dub 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 držím palečky ať vše proběhne hladce a hlavně rychle:slight_smile:
27. dub 2011 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 taky drzim palce :dizzy_face:
27. dub 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak ja jsem teda po hamiltonu krvacela docela dost
ale jen jednorazovka
27. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já už chci takyyy :frowning2: :frowning2:
27. dub 2011 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina to verim... :sweat_smile:
27. dub 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 doufám, že už jste jeli a držím moc palce!!! :wink:
Já byla taky při příjmu na 2 cm, dr. se ptal, jestli mě to bolí nebo jestli chci ještě domů...no zpátky domů už jsem si to neuměla představit! ...a za hodinu jsem byla na 4 cm...

27. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme dnes od detske doktorky vyfasovaly nutrilon na prikrm mala nam ubyla od prichodu z porodnice o 150 tak se ji to nelibilo :frowning2: ale mala je ted spokojena opravdu asi plakala hlady tak snad ji to vydrzi :slight_smile:
27. dub 2011 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
POZDRAV OD KOMETKY5........

Ahojky, vykoukl jsem na vás 27.4. v 16:08 hod s mírami 3360g a 50cm. Jmenuji se daník a moc se těším na zlobení mamky a taťky a hlavně ségry Soničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2011 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 Moc moc gratuluju k Daníkovi a přeju mu všechno nej.... a všem hlavně zdravíčko a mamince tiše závidím, že už to má za sebou :slight_smile:
27. dub 2011 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 veliká gratulace, bylo to teda rychlé, úplně závidím :slight_smile:
27. dub 2011 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 Veliká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak to byl fofr, po tom dlouhém čekání!!! :wink:
27. dub 2011 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek