• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kometka5 moc gratuluju k chlapečkovi a taky závidím :grinning: To šlo teda šupem. Já mám poradnu zítra, tak že bych si vyprosila hamiltona?? Ale spíš by se mi to hodilo až na víkend, to jsem si zase "objednala" naše, takže by bylo hlídání v suchu. Dneska jsem si dala prochajdu s kočárkem a v lodičkách(nebyla plánovaná:slight_smile: přes 5 km a nehlo to se mnou, tak já nevím, jestli ještě nezkusím švihadlo :sunglasses:
27. dub 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 mooooc gratuluji:slight_smile: to bylo rychlé:slight_smile: hlavně zdravíčko a ať se Daník má čile k světu:slight_smile:.
@petrullina a tobě přeji aby už to taky bylo:slight_smile: malá bude nádherná když se tak dlouho chystá.
27. dub 2011 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule díky :slight_smile: , snad už se taky dočkám, už je to dlouhé :frowning2:
Holky, co jste měli v těhu výtok, zesílilo vám to nějak před porodem???
27. dub 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jojo mě hodně. ale asi je to normální i když mě to chvilkama normální nepřipadalo:frowning2:. a taky jsem před porodem hodně spala byla jsem fakt extrémě unavená a noc před tím jsem měla hrozný průjem. ale to si člověk uvědomí až potom že to byly příznaky:slight_smile:. neboj už to určitě brzy bude moc ti to přeju aby jsi už svoji holčičku měla v náručí. já se jí nemůžu nabažit zalatíčka mojeho:slight_smile:
27. dub 2011 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule mě právě přijde, že nedělám nic jiného než že měním intimky, protože to fakt zesílilo.
Já dneska uvařila,uklidila,upatlala vaječnou pomazánku a upekla pekáč buchet, došla s Terkou koupit nové balerínky a už sedím u telky, ale kromě zad nic necítím :unamused:
Co malá, je hodná?? Ty fotky jste dělali doma sami??? Je to krásná holčička :slight_smile:
27. dub 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 :Týýý brďo ,tak to moc veliká gratulace :grinning: :grinning: :grinning: !!! Já ti říkala jeď zpátky :wink: :wink: .To byl teda nakonec pěknej fofr,viď? :slight_smile:
@petrullina :Moc ti přeju ať už máš Verunku taky u sebe :slight_smile: .Jo a s tím výtokem...já ho taky měla poslední týden hodně silnej až se mi kolikrát zdálo že mám i přes intimku mokré kalhoty.Někdy i byly,ale jak vidíš u mě to nic neznamenalo...
27. dub 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina já teda mám výtok normálně a naopak teď v těhotenství vůbec :wink: Ale dnes mi, nevím z čeho, jakoby napuchly dole sliznice a děsně mě to svědí. Tak doufám, že to není nějaký zánět, abych to hned nepřenesla na mimi. Je možné, že by se mi to udělalo, když jsem poprvé po několika letech nepoužila intim gel, ale obyč sprcháč, protože jsem si ho zapomněla vzít do sprchy a nechtělo se mi vylézat? Vlastně, když nad tím přemýšlím, tak pár dní už výtok mám, světlý a hustý, ale jen když jdu na záchod a utřu se, jinak na intimce nic. A při prvním těhu jsem v den porodu nebo den před - to už si nepamatuju, měla takový průjem, že jsem myslela, že umřu. Kamarádka mi říkala, ať už to čekám, že to je přírodní klystýr. Jenže teď mám průjem téměř celých 9 měsíců, tak poznám prd :unamused: Achjo..vůbec žádný příznaky, prostě NIC!!!!!
27. dub 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir já to nepřičítám blížícímu se porodu, spíš mě zajímalo,jestli je to normální, už jsem se smířila s tím,že to nejspíš samo nepůjde :unamused:

@zukoc nechci tě teda strašit, ale takhle přesně mi začal zánět....otok a svědění :frowning2:
Výtok mám také světlý a hustý a pořád i na intimce.....s tím průjmem....u prvního těhu také noc před porodem jsem myslela, že na záchodě vypustím duši a před druhým ani ťuk, ani zátka ani průjem :wink:
Dneska teda jediný, co mě tak nějak trápí,jsou docela silný větry, ani nevím po čem, nic závadného jsem nejedla, ale jsem nafouká ja balon :frowning2: :frowning2:
27. dub 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina já tak uklízela den před porodem:slight_smile: manžel se mi smál jestli už se chystám rodit:slight_smile:.a to jsem v sobotu ještě vyvařila dudlíky kdyby náhodou a v neděli byla malá na světě:slight_smile:. neboj ven jít musí:slight_smile:.
Malá je hodná nemůžu si stěžovat:slight_smile: i když přes den už spinká trošku míň ale tak s tím se počítá. Fotečky nám fotila kamarádka je to fotografka. to jsou jen některé ještě je nemám všechny ale moc se na ně těším. děkujeme vaše maličká bude kouzelná když se tak dlouho krášlí:slight_smile:)))
27. dub 2011 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule a ještě jsem vlastně vyprala všechno prádlo, tak už by to fakt šlo :grinning: :grinning:
Je lepší, když je Kája vzhůru přes den než kdyby to měla obráceně :slight_smile: Sama jsem na tu naší princeznu zvědavá :wink:
27. dub 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak žádná změna, stále kindervajíčko :frowning2:
28. dub 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jejda to není ani možné. už jsem si myslela že se tu dnes neukážeš! je zajímavé že jsi tu pomalu už sama ale tabulka stále není plná? kde jsou všechny?:slight_smile:
28. dub 2011 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem se vrátila z poradny. Monitor dneska nic moc, takže zítra dáme opáčko no a dr. mě moc nepotěšil. Zatím se pořád nic nechystá, takže pokud se nestane zázrak, nástup do porodnice v pondělí na přípravný bonbónky :slight_smile: No a když povídal, že to vypadá, že hned tak neporodím, že ať spíš počítám s druhou půlkou příštího týdne, tak to jsem myslela že mě klepne. Jdu se pustit do úklidu a zkusím malou přemluvit, třeba se rozhodne sama.
28. dub 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule no už jsem z toho fakt nervózní, pořád mi chodí sms jestli už, pořád někdo volá, no je to děsný fakt a na porod to prostě vůbec nevypadá :frowning2: :frowning2:
Do tabulky musím doplnit kometku5, ale jinak se z holek zatím nikdo neukázal.....
Zítra poradna, ale jestli mi řeknou, že mě fakt nechají přenášet těch 10 dní, tak už budu asi brečet fakt...to by bylo až přespříští týden :frowning2: :frowning2:
28. dub 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol_h aspoň víš, že nastoupíš do nemocnice a něco s tebou budou dělat :slight_smile:
28. dub 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ozývam sa vám po strašne dlhej dobe a oznamujem vám, že 17.4. sa mi narodil syn Pavel. Kedže bol obrovský (4130 g), tak to po dlhom trápení skončilo císarským rezom a dnes nás pustili z porodnice. Zatial nič nestíham, ale snažím sa dočítať to, čo som zmeškala. Všetkým, čo porodili blahoželám a tým, ktorým sa to ešte nepodarilo, držím palce, aby mali pohodový porod. Snáď sa tu zas skoro objavím.
28. dub 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana :Moc velká gratulace k Pavlíkovi :grinning: :grinning: :grinning: !!!
28. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana gratuluji k pořádnému chlapákovi :grinning: :grinning:
28. dub 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsme od včera doma :slight_smile: Malá se narodila 22.4. v 14.10, měla 2950g a 48cm, ale zhubla na 2600, tak jsme tam, byly déle :frowning2: A jmenuje se Adélka, začli mi to vyvolávat ve středu večer, nakonec to nebylo nejhorší, ale šíleně dlouhé.
28. dub 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem novým maminkám gratuluji :slight_smile: :slight_smile:
28. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuluji k Pavlíkovi a Adélce :slight_smile:
28. dub 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak hlásím taky návrat z porodky: naše Kristýnka se narodila 22.4. v 7.40, jak říkali mudři byl to drobek: 45cm a 2,30kg, ale je to malý hladovec, takže všechno pomalu ale jistě dohání a jinak jí nic neschází :slight_smile:
rodila jsme opět císařem, tentokrát ale ve spinále a bylo to daleko lepší
taky gratuluju všem novým mimískům, ještě jsem vás nestačila nai dočíst :fearful:
28. dub 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83
@hobitkova :Tak moc gratuluju k malým princeznám :grinning: !!!
28. dub 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83,hobitkova,ustarana moooooc vám gratuluju ke zdravým miminkům :grinning:
Já se dnes vrátila z poradny, po cestě domů jsem pomalu celou hodinu měla křeče, tak jsem si říkala, že by už.........no vyřešil to záchod :angry: A pak jsem lehla a spala skoro 3 hodiny, měla jsem totiž hlídání, tak to šlo. To vůbec neznám, spát teď přes den, nemám vůbec tu potřebu, jsem jinak strašně nabitá energií - to bych spíš potřebovala po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi se už organismus chystá na ty bezesné, probdělé noci. Ale Dr. mě nepotěšila, nález už po třetí stejný - 2 cm, poloměkké hrdlo, těsné pro prst. Objednaná jsem na úterý na monitor a pak v pátek do poradny, ale už rizikové a začli by řešit vyvolávání.:frowning2:
28. dub 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju k novým mimískům !!! :slight_smile:
@ustarana týjo, to jste měli ještě o kilčo víc než my !!! :astonished: Jak dlouho tě nechali trápit, než udělali císaře??
28. dub 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluju všem novým miminků a jejich maminkám :slight_smile:
28. dub 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir a vy, co máte starší dítka? jak reagují na sourozence? Domík zatím trochu žárlí, jakmile začnu kojit, tak strašně nutně po mně něco potřebuje, "mami, polož ju" atd., tak doufám, že se to časem zlepší
28. dub 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova :Tak u nás zatím žárlivost nepozoruju :sweat_smile: .Jára je velkej a tak malinkýho si moc nepřipouští.Občas si ho chce pochovat,ale má už jiné zájmy svoje a sám :wink: :slight_smile: .No a Petulka ho spíš chce pořád pusinkovat a hladit,takže před ním ho spíš chráníme :sweat_smile: A když kojím tak o to víc ho pusinkuje a hladí...Tak doufám že to tak zůstane :wink: :wink: :sweat_smile:
28. dub 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana moooc gratuluji:slight_smile: hlavně zdravíčko:slight_smile:
@hobitkova také moc gratuluji k holčičce:slight_smile: ať dělá samou radost a rychle vše dožene:slight_smile:
28. dub 2011 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 moooc gratuluji tak už se tu začínáme všechny scházet:slight_smile: to je super:slight_smile: hlavně zdravíčko:slight_smile:
28. dub 2011 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek