• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v květnu 2012. Přidej se!

19. února 2012 
:sunglasses: Ahoj holky pojdte pokecat vsechny kdo mate termin v Kvetnu abychom se mohly podleyt o rady a zkusenosti a nebo jen tak pokecat o nevolnosti a rodine a tak podobne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj tak sa pridam :slight_smile: snad sa tu bude za chvilku viac
2. zář 2011 v 16:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nathali ahoj vitam te snad jou:slight_smile: si myslim ze jejeste na to moc brzy:slight_smile: ja taky jdu az 9.9 na utz:slight_smile: takze az po tom zjistim co a jak ale myslim si ze vic nas pribyde tak v polovine zari teda doufam:slight_smile: :sunglasses:
3. zář 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky to tu fakt jiny nema termin jen my dve?:D
4. zář 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, já se také přidávám ač nemám ještě po KO..
4. zář 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jesterka09 ahoj ja take nemam jeste po prvnim uůltrazvuku ale tajne doufam ze je vse v poradku:slight_smile: a jinak te tady mezi nami vitam:slight_smile:
4. zář 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma tak to samozřejmě i já :dizzy_face: cítím se stejně jako u prvního těhu.. co ty?
4. zář 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jesterka09 ale jou taky zatim krom nevolnosti uplne stejny spatne mi zatim neni takze pohoda akorat teda kdyz curam tak me to pali ale to sme mela i u prvniho takze se moc nestresuji:slight_smile:
4. zář 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma vyšlo Vám to na první pokus, nebo jsi sledovala OVU?
4. zář 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jesterka09 snazily jsme se dva mesice a az na ten treti pokus kdyz jsme tomu moc nedaly a tesne pred ms tyden v kuse kazdy dne tak to vyslo a co vy?:slight_smile: jinak ovu sem sledovala jen podle netu jinak testiky a tak to nee:slight_smile:
4. zář 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma U nás to bylo skoro stejné, ale OVU jsem sledovala dle OVU testů :slight_smile:
4. zář 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jesterka09 aha tak to pak jo ja vubec muj mi porad rikal ze kdyz se ma zadarit tak i bez ovulace:D no jo no moc na to nespolehal vedel ze kdyz to prijde tak to bude:D
5. zář 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma U nás to je složité, tím, že nemívám často mažela přes týden doma :sweat_smile: Mimo jiné jdu na KO 15.9. to se asi nedočkám :grinning:
5. zář 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jesterka09 az 15.9? a uz si na nejake byla? ja jdu 9.9 na prvni utz a s tim k doktorovy ktery tam bude 13 aby mi udella prvni poradnu muj dr nema u sebe sono takze musim do nemocnice na druhou stranua z kvuli tomu a byla sme prave za sestrickou se domlouviot kdy mam dojit ze zacatek posledni ms byl 31.7 a ona mi napsal nejdrive zadanku apak mam tam prijit s vysledky tak uvidime
5. zář 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma to já měla poslední MS 4.8. tak to by tak odpovídalo.. ale vím, že jsem měla OVU až 19 DC tak to bude na UTZ znát..
5. zář 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jesterka09 aha takze ses vlastne jen o par dnu pozadu:D takze se da rict ze budeme rodit kousek od sebe pokud vse dopadne dobre:slight_smile:
5. zář 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma pokud ano, tak 100% i když u prvního jsem pár dnů přenášela..
5. zář 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jesterka09 je tak ja rodila 2 dny.
5. zář 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jesterka09 driv sem zapomnela
5. zář 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma jsem se lekla, že jsi rodila dva dny :D :D nechceš chodit sem do té diskuze? http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kveten-2012-2/?collapse=true&page=last&post=last
5. zář 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se s dovolením přidám :slight_smile: Poslední MS byla 7.8. Snažili jsme se od dubna, je to druhé těhotenství. Tento rok v lednu jsem byla na operaci štítné žlázy, tak to otěhotnění nešlo tak rychle. 1. pozitivní test jsem měla minulý pátek, k doktorovi se chystám příští středu, snad to všechno dobře dopadne. Chodila jsem na injekce agolutinu, trošku jsem zašpinila, ale po injekci to hned ustalo. Jinak mně nic moc není, jen mám trošku divočejší chutě a bolí mě prsa :slight_smile:
8. zář 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jedna poznámečka :slight_smile: Podle data MS bych měla rodit 13.5. a prvního syna jsem rodila 15.5. :slight_smile:) Manžel mi říkal, že jsem určitě plodná jen jednou v roce a to v srpnu :grinning:
8. zář 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kvokinek no tak to manza docela vysthl:D fakt se trefil:D ale mylsim ze tim to neni:D zrovna se jen v tom obdobi zadarilo:D jinak take mam druhe tehuleni a rodila sme v srpnu a v srpnu sem i zapadla:D takze my to mame takovy taky fajn ze malymu jsme nadelily na narozky segru/brachu:D
8. zář 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ufff, dneska mi bylo poprvé šoufl, taky čárečka pěkně roste :dizzy_face: Chtěla jsem si sem přidat fotečku testíků a nějak mně to nejde, furt to hlásí chybu...
9. zář 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvokinek ahoj, gratuluji k dalšímu miminku :wink: máme už uzavřenou skupinu, nechceš chodit tam?
9. zář 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvokinek jinak s tím srpnem, to bylo opravdu vtipné!!
9. zář 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se k vam pridat? Mam termin v kvetnu, podle internetu 8.5.
9. zář 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09 Ahoj holky, ráda se přidám i k uzavřené skupině :grinning:
12. zář 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jesterka09
@kvokinek
@bureska holky tak kam se teda chodi kdyz mam termin v kvetnu pry se to nejak tridilo a zase sme z koncila kde sem zacala kdyz si tady s vami budu psat tak to me vyjde nastejno ne? nnez porad prehazovat mistnosti jak horky brambor.:(
13. zář 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma jde o to, že toto není uzavřená skupina.. Určo RODIME KVĚTEN 1012 :wink:
13. zář 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jesterka09 prosim kdyz tak o link:( delkuji
13. zář 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek