• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v květnu 2012. Přidej se!

19. února 2012 
Mně se zatím nikdo neozval, tak píšu sem :slight_smile: Zítra jdu poprvé k doktůrkovi, tak jsem zvědavá, co tam najde...
13. zář 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kvokinek tak to budu drzet palecky ja tam byla v patek a bylůa sem v 6+1tt za dva tydny znova na utz kvuli srdicku takze sem si hned vzala i fotku jupisek jelikoz muj dr nema utz u sebe a chodim az do nemocnice tak zitra jdu na kontrolu k nemu uz ted se mi tam nechceš protoze tam musim jit s malickym nemam ho kam dat coz je uplne na pytel:(
13. zář 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je to tady: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/rodime-kveten-2012/?page=2#post-60766890 uživatelka korcula ja správce :slight_smile:)

@kvokinek budu ti držet palečky, já jdu ve CT a nemůžu se dočkat :wink:
@dilemma nemáte někde poblíž nějakou soukromou školičku, že by jsi ho tam dala třeba jen na dvě hodinky?
13. zář 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma Moc gratuluju! :slight_smile: A děkuju za palečky :wink: Už sice nejsem tak nervózní, jako když jsem byla na 1. ultrazvuku s prvorozeným, ale přece jen jsem napnutá :grinning: D8m zprávu, jak jsem teda nakonec dopadla. Pořád testuju, jestli tam ten hormón je, tak zatím to vypadá, že se to drží :sweat_smile:

@jesterka09 I tobě děkuju za palečky a taky držím! :wink:
No, uživatelce korcula jsem včera psala, že bych se chtěla přidat a zatím nic, tak počkám, kdo si počká... :grinning: Do května je času dost :grinning:
13. zář 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvokinek Určo ti písne :wink: Dnes jsem ji ještě neviděla :grinning:
13. zář 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No joooo, tak to jooo :grinning:
13. zář 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jesterka09 ne o nicem takovem nevim:(
13. zář 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kvokinek jo jo ja byla taky hrozne nervoozni:(
13. zář 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mohu se přidat? Jdu na KO teprve 22.9. ale TP by měl být květen :slight_smile:
13. zář 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zatím to mám jen z těhu testů,chtěli jsme se začít snažit o druhé mimi až tento měsíc,ale už to nějak nevyjde:slight_smile:)doufám
13. zář 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak tři testy a všechny pozitivní:slight_smile: Nemůžu tomu uvěřit, povedlo se nám hned napodruhé:slight_smile: Podle netu bych měla mít termín 20. 5. 2012, což je přesně na naše první výročí svatby:grinning: K doktorovi jdu až 20. 9. a trochu se bojim, aby bylo vše v pořádku..
14. zář 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tichackova
@hasevka holky jsme rada ze ste se pridaly k nam dneska vam zaridim take postup jinam do pistnosti jak to tady se dela kvuli tomu co se tady pise a tak aby to neceštly vsichni a pak vam tu hodim link:slight_smile:
Jsem rada ze se vam zadarilo a vitam vas mezi tehulkama:slight_smile: A nebojte kontrola urcite vyjde na vybornou taky jdu cca za 2 tydny na druhy utz:slight_smile:
@adlin27
14. zář 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já nevím já jdu an kontrolu až 27,ale zase si říkám bude toho víc vidět:slight_smile:)
14. zář 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já se vtírnu, jo?? :sunglasses: Termín máme 3.5.2012
15. zář 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,taky bych se k vám ráda přidla. V pondělí jsme našla // čárky na těhu testíku,kontrolu až 26.9 tak snad bude vše ok. Termín vychází také na květen. :slight_smile:
15. zář 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, tak já se taky potichoučku přidávám, sice taky jen testíkově, poslední MS jsem měla 20.8. a měla jsem jí dostat v 16.9. v pátek ale nepřišla a dělala jsem si test o týden později 22.9.ve čtvrtek a vyšlo mi // stejně jako po dalších dvou dnech co jsem testík opakovala, zítra si chci koupit Rapi Clear co mi ukáže v jaké týdnu jsem :wink: , náhodou jsem byla už před měsícem objednaná k dr, na pátek 30.9. takže mi to akorát výjde že půjdu na gyn. po dvou týdnech od vynechání ms. Nyní bych měla být dle svých výpočtů být v 5tt a TP bych měla mít taky někdy v květnu, tak doufám že bude vše v pořádku a budu se tu s vámi vídat :slight_smile:
25. zář 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdy vám začaly nevolnosti?? mě kromě vynechané MS, bolesti podbříšku a trochu bolesti prsou zatím nic není..
25. zář 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisabet Nápodobně. Dnes začínám 7 tt a kdyby mi nevynechala MS, tak mi to snad ani nedojde...:slight_smile:
26. zář 2011 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: můžu k vám... :slight_smile: sice mám termín už 27.4., ale to snad neva :slight_smile: :slight_smile:
26. zář 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09 ahoooojky :slight_smile:) :P
26. zář 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, můžu taky k Vám? Jsem sice teprve 5+5, ale TP bych měla mít taky v květnu. Ve čt jdu na UZ ale obávám se, že ještě nic moc nepůjde vidět, uvidíme. Moc se na mimi těšíme. :wink: Je to moje první těhu, nezvracím, ale žaludek je takový "na vodě" a bolí mě prsa..... Ale to k tomu bohužel patří a není to nic tak hrozného.....
26. zář 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Jsem si říkala, kdy mi napíšeš :slight_smile:)
@dandelion @elissa23 Máte přístup :slight_smile:
26. zář 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj kočky, můžu k vám? :slight_smile:
27. zář 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky.
@elissa23 já myslím že už tam něco bude, sice malinkého, ale bude. já jdu v pátek, na krvi jsem nebyla páč jsem byla stejně objednaná na preventivku už skoro měsíc, a můj dr tak je stejěn jen v pátek, tak to vezmu najednou. a doufám že vidět už něco bude. přesně v pátek budu 6+0 tak se uvidí.
27. zář 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisabet ahoj elisabet, koukám, že jsme těhu skoro stejně, já jsem dnes 6+0, a na ten UZ jdu zítra, pak dám echo, jak to dopadlo:slight_smile:. Holky řešíme teď s manžou kdy to říct rodině - jsem totiž na nemcenské a v sobotu máme rodinnou oslavu a kvůli vycházkám budem muset jít domů dřív, lhát se nám nechce, ale zároveň říkat pravdu, když jsem teprve 6+0 se nám taky moc nechce, protože přece jen, stát se může ještě cokoliv a pak to vysvětlovat....... Jak by jste to řešily? Díky moc a mějte se se svými "tečkami" krásně.
28. zář 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,mohu se k vám přidat?Já mám termín porodu 14.5. a dnes jsem 7+1tt :slight_smile:
28. zář 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elissa23 my to zatím neříkáme, a nakonec to asi necháme až to půjde vidět, jelikož jsme si na mimi dost počkali, máme toho co se miminka týče za sebou dosti, zkušeností až nad hlavu. Rodina ani neví že jsme se snažili o miminko, a přitom tak dlouho, máme za sebou dvě nepovedené IVF, jeden KET který taky nevyšel, no a teď najednou sama od sebe nepřišla ms a na testu se mi objevili krásné //. Celou naší cestu za miminkem se naše rodina dosti nevybíravě ptala kdy už jako budemem mít miminko my?? každý kolem nás má a my stále nic. Přitom nevěděli co už máme za sebou aby jsme mimi měli. Taky mi teď jistě říkáte že kdyby jsme jim to řekli tak by určitě dali pokoj, no to neznáte naše. jedni by pokoj dali, ale druzí né, a při dalším měsíci by se ptali a ptali, a navíc, pro nás to že nám to nejde bylo dost stresující, a kdyby jsme to řekli maminkám, jak by jim asi bylo?? trápili by se s námi, tak jsem jim raději neříkali nic a otázky házeli do autu. No a tak ani nemám chuť jím zatím nic říkat, za to jejich věčné vyptávání,,, ať si toho všimnou sami. To že jsi na nemocenské ti jen nahrává, nemusíš jim přece říkat s čím jsi nemocna..
28. zář 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak hlásím po první kontrole, tak u mě ještě vidět nebylo nic. jsem si myslela že plodík tam alespoň bude. nicméně jsme tam objevili černou bublinku sice zatím prázdnou, alespoň jistota že se nejedná o mimiděložní, a taky že tam něco je, a za tři týdny na kontrolu a to už tam určitě budeme mít miminečko :slight_smile: a dnes jsem 42DC, ale dr mi neřekl jak jsem daleko, spíše řekl že jsem v začátku, tak se mějte. papa
30. zář 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se přidávám, i když ještě nemam po kontrole. TP mam 29.5. podle tabulek :slight_smile:
1. říj 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak já se zase odhlašuju, dnes po týdením špinění i přes utrogestan jsem dostala férovou MS. ve sprše ze mě vypadlo cosi velkého, a byla v tom kulička asi 1cm velká, tak při všem špatném snad nebudu muset na revizi :frowning2:
Hlavně se tady holky držte a běda jak se budete opičit!!!
7. říj 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek