• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v květnu 2012. Přidej se!

19. února 2012 
:sweat_smile: Ahojky, tak se k Vám hlásím, Jsem 9 + 1tt a TP 11. 5. 2012 snad vše vyjde dobře.
10. říj 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda se k vám přidávám, jsem 8+2, TP máme 19.5. 2012, je to naše první miminko, o které jsme se snažili přes rok a čtvrt, nakonec se nám to povedlo, ani nevíme jak :slight_smile:, jsme moc šťastný a hlavně doufáme, že vše bude v pořádku :slight_smile:
10. říj 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky, čekáte některá chlapečka?Mám pár hezkých věcí po Jiříkovi, tak mi kdyžtak písněte do IP mail a pošlu fota :slight_smile:
10. říj 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou ahojky, sice je to od tebe milé, ale myslím, že nikdo z nás neví jestli čeká chlapečka nebo holčičku :slight_smile:)
10. říj 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leilunka ani se neotočíte a už budete vědět co to je, hrozně to letí, moc si to užijte je to super jinej stav :slight_smile: Mám věci různě barevné ne jen modré :slight_smile:
10. říj 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ve spolek..Holky omlouvám se že vám sem lezu..Měla bych jen otázku,mám po IVF pozitivní testík,ve středu jdu na krev,tak snad to bude dobrý,testík je krásně pozitivní :wink: Jen by mě zajímalo za jak dlouho od odběru HCG se jde na kontrolu UZ a kdy by už mohlo být srdíčko..Vlezla jsem zrovna sem protože tu jste všechny těhulky tak se nezlobte :wink: A moc děkuju za odpověd :wink: :wink:
10. říj 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 Ahoj, mě ani HCG neodebírali, rovnou jsem šla na UZ, ale srdíčko jsme už měli v 5+6 tt :slight_smile: , ale je to u každého různé. Jinak přeji hodně štěstíčka a držím pěsti, aby vám to vyšlo :wink:
10. říj 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat". Důvod: “spamování ve foru fotosoutezi a hlasovanim”
10. říj 2011 v 15:26 • majkl81
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, byla jsem na tom stejně jako vy..loni...právě vkládám komplety po bobíčkovi vel. 62-68 tak kdybyste měli zájem, jukněte na můj prodej...
11. říj 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsichni vcera jsem sla k lekari panu doktorovi se neco nelibilo na hlavicce a ihned jsem musela do budejovic na genetiku diky bohu je vse v naprostem poradku a uz vim ze budeme mit chlapecka jen nevim jmeno na tom se nejak nemuzeme shodnout :slight_smile:
16. lis 2011 v 15:19  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím moc všechny, vím, že skupina už je celkem rozjetá, ale snad se nebudete zlobit, když se ještě přidám. Nějak jsem se nemohla odhodlat, navíc mi všechno přišlo pořád hrozně brzo... ale vidím, žeuž je založený srpen.. fakt to hrozně utíká.
24. lis 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky takuz mame za sebou i odber plodove vody strasnejsemsetoho bal ale nakonec to slo :slight_smile: alejsemrada ze to mam za sebou. Mela jsem vysoke procento ze budu muset na preruseni z duvodu sndromu ale vyhlo se nam to volaly ze jsme zdravi tak jsem stastna ta nejistota je hrozna. Jen mi to jeste neprislo postou ale snad to brzy prijde.Jinak vsem preju pohodove tehu bez komplikaci a hlavne bez spatnych vysledku :slight_smile:
21. pro 2011 v 11:11  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně moje skupina - já mám termín v květnu 2012 (i když to bude zřejmě trochu dřív)... jak jste daleko s výbavičkou?
9. led 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky my skoro žádné věci nemáme :D po synovi nic nezůstalo a nějak to zatím neřeším, ikdyž bych měla, ale postýlku a kočárek máme :grinning:
2. únor 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, take mam TP zacatkem kvetna..jinak do uplne vybavy jeste neco zbyva..ale jde to :wink:
17. únor 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám TP 25.5., nejspíš budu rodit císařem dříve. Výbavičku mám kompletní:slight_smile: aspoň doufám. Magda
18. únor 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tady to asi moc nežije, určitě existuje soukromá skupina... ale vy s kompletní výbavičkou mě teda děsíte:slight_smile: Já pořád ještě čekám, co se mi sejde po sestře a kamarádkách, ono to zorganizovat je někdy složité, ale finance nedovolují pořídit všechno nové... :slight_smile:
18. únor 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salomee to mas pravdu-taky jsem neco zdedila po segre a neco jsem mela ulozene po znamych..a ono nez se to seslo tak jsem nemela nic..taky nejsme bohaci,aby jsme kupovali vse nove.. :wink: ..ale tak uz nam chybi jen par drobnosti a kocarek..ale ten pry zaplati tchanovci :sweat_smile:
19. únor 2012 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salomee no my máme nové jen dudlíky a lahvičky, ostatní jsem pořídila zapakatel na konikovi nebo na bazosi, ale holky porizuji většinou výbavičky až po 30. týdnu, pak se najde pár aktivek, co to holt nevydrží
19. únor 2012 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa
@maudn
Zrovna včera jsme řešili s kamarádem, že jeho známý s manželkou čekali dítě a většinu věcí nakoupili, jak se malé narodilo.. že prostě manžel vzal peníe a všechno vybral, koupil a nachystal sám - sice podle instrukcí...ale stejně, to je extrém:grinning:
19. únor 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salomee no já to shromažďuji od začátku těhu, jsem teď za to ráda, protože mám klid a dost ušetřených pěnez, samozřejmě jako prvorodička jsem pořídila spoustu zbytečných věcí:slight_smile:)
19. únor 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja musim od 25tt lezet-zacala jsem se otvirat a kdyby se to zhorsilo, tak bych mohla driv porodit :fearful: proto si vsechno zarizuji uz tedka...jinak bych taky nespechala..puvodne jsem chtela az nekdy v dubnu vsechno zarizovat..ale neda se..navic nejsem milionarka, abych vsechno koupila v jeden mesic..takze kupujeme postupne.. :grinning:
19. únor 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek