TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
lucyma
9. čer 2010
Ahoj můžu se přidat? u doktora jsem ještě nebyla ale jsem v 5.tt pohlaďte bříška🙂
el267
9. čer 2010
lucyma vítej 🙂
imzadi
9. čer 2010
@el267 ja tomu novemu rekla, ze jsem tehotna🙂 a sestricka rekla, at dorazim..

@lucyma ahoj a brisko hladim, ikdyz za to, jak me zlobi by melo dostat na zadek...vcera jsem zrovna priteli rikala, ze uz mam po krk toho pocitu na zvraceni, zvlast, kdyz nezvracim a jak by se mi ulevilo, kdybych aspon zvracela...a on na to, jen bacha, abys nevyzvracela to mimco 😃 pakos...
myisiska1autor
9. čer 2010
Holky, mě na tyhle návaly pomáhalo při prvním těhu jedna jediná věc-ledově vychlazená coca-cola. teď ji taky ucucávám a je mi parádně

@lucyma také tě vítám-bříško hladím
lucyma
9. čer 2010
@imzadi 😃 trdlo.... já to mám taky je mii blbě ale nezvracím a pálí mě šíleně žáha...
el267
9. čer 2010
imzadi 😃 😃 , já měla ty samé nevolnosti s malou. To jsem si i říkala at se konečně vyzvracím, že mi bude snad líp.
Včera jsem někde četla, že při nevolnostech pomáhá.....si sednout, předklonit se k nohoum a složit hlavu do dlaní 😉
lucyma
9. čer 2010
Holky taky jste pořát tak šíleně unavený??
myisiska1autor
9. čer 2010
@lucyma spala bych nonstop x-)
lucyma
9. čer 2010
@myisiska1 já taky jenže se musíme starat o prcky tak co s tim... odkud jsi?
cutce
9. čer 2010
ahojky, ja jsem strasne unavemna, uz se tesim na 5 abych mohla jit domu :-|
alienocka
9. čer 2010
Ahojte baby!!! takze hlasim,ze dnes sme na sone videli nasu vysnivanu fazulku 😃 Som stastna,lebo len hcg test mi nejako nestacil 😉 22,06, este idem na akciu srdiecka,tak dufajme,ze to bude v poriadku :-N
cutce
9. čer 2010
alienocka: tak to je parada, to gratuluji 🙂
j.a.n.u.s.
9. čer 2010
Caute babusky, tak dnes po kontrole-srdecni akce pritomna-6+5, takze 7tt...pisete o tom jak je vam blbe....

Paneboze, u nas to samy! Vcera jsem lezela v noci a najednou ten pocit, ze uz uz zvracim....tak lavor k posteli, pomohlo mi si masirovat trochu bricho....a jak tak masiruju-sla bublinka prd...a pak to vse povolilo...normalne zarazeny prdy.

Co mi pomaha tak suseny svestky, uz zminovana coca-cola od myisiska1-taky pomaha...a cerstvy vzduch, coz ted v tech teplotach nic moc, pomohlo mi se projit po klimatizovanem tescu 😃
myisiska1autor
9. čer 2010
@alienocka gratuluju!!!!!

@lucyma jsem z Brna
pattie
9. čer 2010
Tak my jsme objednaní k MUDr. na příští středu, tak jsem na to zvědavá, co mi řekne. Jinak bych taky pořád spala. Bohužel má drahá dcerka tento názor se mnou nesdílí a docela mě zkouší. Takže to půjdeme zolomit alespoň teď po obědě 😃
denisocka
9. čer 2010
@j.a.n.u.s. gratulujem ti z celeho srdca x-)
alienocka
9. čer 2010
@j.a.n.u.s. blahozelam!!!! 😃
imzadi
9. čer 2010
i ja se pridavam s gratulaci a nemuzu se dockat patku, kdy jsem na rade ja🙂
myisiska1autor
9. čer 2010
Holky, neumí některá udělat nějakou přehlednou tabulku? Nově příchozích je čím dál víc, což mě strašně moc těší, nicméně už se v tom nějak neorientuju 😞
boruvkova
9. čer 2010
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Já bych teda měla mít termín v lednu, ale snad to nebude vadit? 😉
imzadi
9. čer 2010
@myisiska1 tak ja tabulku teda jako udelam🙂 ale az vecer... 😎
el267
9. čer 2010
Taky začínám mít v nás chaos a to ještě není konec měsíce 😉 Květen byl plodný 😃 😃

Já jsem taky utahaná. malá mi po obědě usla na 5 min :-S Probudil jí kašel, snad bude noc klidná :-p Mě je dnes naštěstí dobře 🙂

j.a.n.u.s. - moc blahopřeju!!!!!!!

boruvkova - vítej 🙂

myisiska1autor
9. čer 2010
@boruvkova vítáme tě, určitě to vadit nebude

@imzadi super
cutce
9. čer 2010
boruvko: koukam, ze jsi presidlela 😃
imzadi
9. čer 2010
k tabulce, bylo by fajn, aby vsechny dopsali v jakem jste tydnu, pokud to nemate v podpisu, jako ja treba 😉
boruvkova
9. čer 2010
cutce, jj, dlouho jsem si netroufla, abych to nezakrikla, ale ve stare diskuzi jsem si uz taky pisla 😉
cutce
9. čer 2010
ja si rikam, ze rizikovy je to od ted az do konce zivota, nikdy nevis, co se kdy stane. takze ja si to krasne uzivam 😃 , teda az na to, ze me porad jeste boli bricho a je mi dovne dneska nejak :-|
boruvkova
9. čer 2010
asi mas pravdu 😉 tak si uzivej i ty tehu priznaky 🙂
el267
9. čer 2010
imzadi- já ty tt napíšu zítra až po kontrole u doktora 😉
imzadi
9. čer 2010
@el267 no dobre no... 😃 ale mam to stejne a na vas popud jdu k doktorovi az tedy v patek, ikdyz dnes me dost poboliva podbrisek, mam porad ten nechutny pocit, ze neco zanedbam... =-)

Začni psát odpověď...

Odešli