• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahoj můžu se přidat? u doktora jsem ještě nebyla ale jsem v 5.tt pohlaďte bříška:slight_smile:
9. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucyma vítej :slight_smile:
9. čer 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ja tomu novemu rekla, ze jsem tehotna:slight_smile: a sestricka rekla, at dorazim..

@lucyma ahoj a brisko hladim, ikdyz za to, jak me zlobi by melo dostat na zadek...vcera jsem zrovna priteli rikala, ze uz mam po krk toho pocitu na zvraceni, zvlast, kdyz nezvracim a jak by se mi ulevilo, kdybych aspon zvracela...a on na to, jen bacha, abys nevyzvracela to mimco :grinning: pakos...
9. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, mě na tyhle návaly pomáhalo při prvním těhu jedna jediná věc-ledově vychlazená coca-cola. teď ji taky ucucávám a je mi parádně

@lucyma také tě vítám-bříško hladím
9. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi :D trdlo.... já to mám taky je mii blbě ale nezvracím a pálí mě šíleně žáha...
9. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
imzadi :grinning: :grinning: , já měla ty samé nevolnosti s malou. To jsem si i říkala at se konečně vyzvracím, že mi bude snad líp.
Včera jsem někde četla, že při nevolnostech pomáhá.....si sednout, předklonit se k nohoum a složit hlavu do dlaní :wink:
9. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky jste pořát tak šíleně unavený??
9. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucyma spala bych nonstop :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 já taky jenže se musíme starat o prcky tak co s tim... odkud jsi?
9. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ja jsem strasne unavemna, uz se tesim na 5 abych mohla jit domu :unamused:
9. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby!!! takze hlasim,ze dnes sme na sone videli nasu vysnivanu fazulku :grinning: Som stastna,lebo len hcg test mi nejako nestacil :wink: 22,06, este idem na akciu srdiecka,tak dufajme,ze to bude v poriadku :sweat_smile:
9. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienocka: tak to je parada, to gratuluji :slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute babusky, tak dnes po kontrole-srdecni akce pritomna-6+5, takze 7tt...pisete o tom jak je vam blbe....

Paneboze, u nas to samy! Vcera jsem lezela v noci a najednou ten pocit, ze uz uz zvracim....tak lavor k posteli, pomohlo mi si masirovat trochu bricho....a jak tak masiruju-sla bublinka prd...a pak to vse povolilo...normalne zarazeny prdy.

Co mi pomaha tak suseny svestky, uz zminovana coca-cola od myisiska1-taky pomaha...a cerstvy vzduch, coz ted v tech teplotach nic moc, pomohlo mi se projit po klimatizovanem tescu :D
9. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alienocka gratuluju!!!!!

@lucyma jsem z Brna
9. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme objednaní k MUDr. na příští středu, tak jsem na to zvědavá, co mi řekne. Jinak bych taky pořád spala. Bohužel má drahá dcerka tento názor se mnou nesdílí a docela mě zkouší. Takže to půjdeme zolomit alespoň teď po obědě :grinning:
9. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. gratulujem ti z celeho srdca :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. blahozelam!!!! :grinning:
9. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
i ja se pridavam s gratulaci a nemuzu se dockat patku, kdy jsem na rade ja:slight_smile:
9. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, neumí některá udělat nějakou přehlednou tabulku? Nově příchozích je čím dál víc, což mě strašně moc těší, nicméně už se v tom nějak neorientuju :frowning2:
9. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Já bych teda měla mít termín v lednu, ale snad to nebude vadit? :wink:
9. čer 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 tak ja tabulku teda jako udelam:slight_smile: ale az vecer... :sunglasses:
9. čer 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky začínám mít v nás chaos a to ještě není konec měsíce :wink: Květen byl plodný :grinning: :grinning:

Já jsem taky utahaná. malá mi po obědě usla na 5 min :confounded: Probudil jí kašel, snad bude noc klidná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě je dnes naštěstí dobře :slight_smile:

j.a.n.u.s. - moc blahopřeju!!!!!!!

boruvkova - vítej :slight_smile:

9. čer 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@boruvkova vítáme tě, určitě to vadit nebude

@imzadi super
9. čer 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
boruvko: koukam, ze jsi presidlela :grinning:
9. čer 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
k tabulce, bylo by fajn, aby vsechny dopsali v jakem jste tydnu, pokud to nemate v podpisu, jako ja treba :wink:
9. čer 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce, jj, dlouho jsem si netroufla, abych to nezakrikla, ale ve stare diskuzi jsem si uz taky pisla :wink:
9. čer 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si rikam, ze rizikovy je to od ted az do konce zivota, nikdy nevis, co se kdy stane. takze ja si to krasne uzivam :grinning: , teda az na to, ze me porad jeste boli bricho a je mi dovne dneska nejak :unamused:
9. čer 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi mas pravdu :wink: tak si uzivej i ty tehu priznaky :slight_smile:
9. čer 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
imzadi- já ty tt napíšu zítra až po kontrole u doktora :wink:
9. čer 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no dobre no... :grinning: ale mam to stejne a na vas popud jdu k doktorovi az tedy v patek, ikdyz dnes me dost poboliva podbrisek, mam porad ten nechutny pocit, ze neco zanedbam... :confused:
9. čer 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek