• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@babo79
@kwetinka1
@cutce ale ved ano, ti lekari nas dost strasia, ja sa snazim sice jest zdravo, ale nevyhybam sa doslova nicomu, ked to zvlada moj zaludok tak to je hlavne, bo mi vela veci nechuti, len si treba davat pozor :wink:
1. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ja som tu niekde citala o mliecnych vyrobkoch a vzdy mi chutilo adicko, naozaj som sa z neho nepovracala a dnes ked so ho rano so susienkami jedla a spomenula som si na to, tak mi prislo zle....
mne lekarka povedala to iste, surove meso a vajicka, inak mozem vsetko a nie som chora, ale tehotna.....
1. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulienky,
@moniciak ja beriem Mamavit, Calcium - pretoze neznasam mlieko, vlakninu na zapchu, Probiotika -SWISS a sem tam supnem Omega 3 .
1. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 drzkaj sa, nech je vsetko OK
1. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
babky ja som sa dnes o 3 v noci zobudila s vykrikom : som stasnyyyyyyyy upiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrr a videla som svoju znetvorenu tvar v zkradle v dome smutku, no otrasne daco. Take haluze sa mi snivaju, brrrr
1. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 mne sa nikdy nic nesnivalo, ale teraz ako som tehotna, tak hovadiny, ze som zhrozena a uplne absurdity......
1. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 bozinku, jaky strasny sen :astonished:
1. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mne sa raz taka volovina snivala, ze sice som tehotna, ale nevedela som vobec ze s kym.... kks, to bolo jake strasne :confused:
1. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam fici ta fantazia na plne obratky :slight_smile: a to idem spat hladna, neviem co by som mala za scenare keby som sa najedla
Kocky ja jem sice podstatne menej nez pred tehu lebo mi nechuti, ale ked na mna pride hlad, tak je taky ukrutny pocit ...
Strasne sa bojim priberania, je ma tolko ze keby som nepribrala ani kilo tak by to bolo tak akurat fajna tehula :pensive: :pensive:
1. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby mozem sa k vám pridat ja som tiez konečne tehotná a stastná dufam ze to uz teraz výjde lebo som po kyrete.

a inak chcem sa spýtat vcera som bola u doktora a mi povedal ze mam na maternici malu zrazeninu krvy ci nieco o tom neviete ci je to moc nebezpecné :frowning2:
1. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kattikina ahoj to nic nie je to sa vstrebe, potom ak by si mala niekedy iba slabunky hnedasty vytok nelakni sa to ta zrazeninka :slight_smile: nebezpecne to je pocas prvych tyzdnov iba , teraz uz nie :slight_smile:
1. črc 2010 ve 12:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kattikina vitaj v nasej skupinke :slight_smile:
Ja nemam skusenost s hematomom, ale mozno je niaka tema tu na konikovi.
Alebo hod do googlu - Hematom v tehotenstve, dost toho naslo.....
1. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a uz som tu. vsetko je ako ma byt. dokonca fazulka zodpoveda aj tyzdnu od poslednej M. :slight_smile: takze zaciname 7tt a pre tehu knizku si idem 3.8. a 16.8. prva poradna :slight_smile: jaaaaaaj, tak sa tesiiiiiiim. a pytala som sa kedy bude vidiet srdiecko, tak ma opravila a povedala, ze to nie je srdiecko ale ozvy alebo co a ze ich uz u mna videla :wink:
1. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak vidis, ze je vsechno v poradku :wink:
1. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26: tak to moc gratuluju :wink:
1. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to iste aj mne povedala :slight_smile: ze to nie je srdiecko, ale ze to volaju vitalita plodu.

baby pomooooc. citim hlad, ale ked idem na obed, dam si polievku a uz nevladzem. potom zvysok zabalim, ale dnes mi prislo na obede zle a kolegovci nechapali co sa deje. ja uz neviem ako to dalej utajit :frowning2:((
1. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujem novyh tehu a srdieckam (ci odozvam alebo vitalite plodu)
1. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce hej, velmi sa tesism :slight_smile:

@damaska dakujem velmi pekne.

inak aj mne hovorila, ze NEJEST surove maso, nepasterizovane potraviny a co ma prekvapilo, ze ked budem pracovat so surovym masom, tak dosku a nozik poriadne vyumyvat, najlepsie dat do umyvacky. ze ked sa chcem babrat v zahrade so zemou, tak pouzivat rusko a nechytat zvieracie vykaly. pytala som sa na jej nazor na farbenie vlasov - ona neodporuca. a kupanie neodporuca, len v mori alebo v domacich bazenoch, kde si ludia kontroluju vodu. ze zeny v tehotenstve su viac haklive na vselijake bakterie.
1. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ono je toho spousta, co by se nemělo. Tuhle jsem někde četla, že by se neměla rýže, která déle stojí na vzduchu, kvůli nějaké bakterii.... taky by se neměly plísňové sýry (Hermelín, Niva) nebo třeba Romadur... Při prvním těhu jsem to celkem dodržovala, ale teď to po pravdě už moc neřeším. A při prvním těhu jsem se koupala všude (rodila jsem v září, takže jsem v létě měla už pěkné břicho) a v pohodě :slight_smile:
1. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam dost, kazdy lekar hovori nieco ine. kamoske doslova odporucila chodievat plavat, ze to male je uplne v bezpeci. baby ja som fakt z toho riadne mimo. a to rusko v zahrade ma dostalo...
1. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dychat ti doktorka povolila?????

co maji rikat maminy, ktere ani nevedi, ze jsou tehotne i 5 mesicu?

ja bych to tak nehrotila, jo ty syrove maso a vejce a mekky syr, to budu dodrzovat, ale kdyz na neco budu mit chut tak si to dam :slight_smile:
1. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 hovorila, ze plavanie je super, ale ze voda je nebezpecna. tak, ale nie sme milionari, aby som mala 25 m. bazen doma. nezakazovala, len ze treba davat pozor na vodu.
1. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,tak ja uz tiez naspat

no my v 7tt,,dufajme,ze zatial vsetko v poriadku,,aj akciu srdiecka bolo vidiet,,aj fotocku mam,,,,no zarazilo ma, ze mam maternicu otocenu dozadu, ze to by mohol byt problem :frowning2:

mate niektora s tym skusenosti??

1. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafynka: bohuzel s tim zkusenosti nemam a co ti na to rekla? Co by to mohlo zpusobovat v tehotenstvi?
1. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no neviem,,nic viac k tomu nevravela,,len nejake cviky mam robit,,a papat lieky
1. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja mam, doktor mi preto povedal, ze mam spavat na bruchu
1. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a ake cviky? mozno aj tie skusim ak to este nebude ok
1. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
macaci chrbat,,a vysavat po styroch,,,potom polhodinku v kuse byt na kolenach a laktoch a tlacit brusko dole
1. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly moze to nieco sposobovat?? mohla som aj preto potratit??,,,nikdy som nevedele,ze mam otocenu maternicu
1. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nie, myslim, ze nie, ja som pocula, ze v tehu by uz s tym problemy nemali byt, iba pri otehotneni to vraj robi trocha problemy... ja som sa to dozvedela pred rokom
1. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek