• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@potokin práve som si všimla, že aj ty si z TN kraja......jéééjo, aj ja na pokeci....
22. bře 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka tak ty uz na stuzkovej tancovala?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je super,,,vsak to uz zachvilku aj babickou mozes byt,,a ze akou fesnou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pockaj,,vsak este budeme so svojimi vnucatami po diskach chodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nobelova cena tomu,kto vymyslel pampersky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je to tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka ja som trencanka, ale uz nie na dlho cez vikend nas caka velke stahovanie na liptov za nasim tatinom, tak sa tesime :slight_smile: mojho draheho zaujal moj nick napisal mi a odvtedy sme spolu 10a pol roka clovek by tomu ani neveril :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@mafynka ja mam latkove plienky tiez ale take co nemusis zehlit to by som ani nestihala lebo mala toho moc cez den nenaspi :unamused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin Hehe:slight_smile: aj ja som tam chodila pred 10 rokmi. Ešte to malo akú takú úroveň:slight_smile: Preto mame takých uzasnutych mm
22. bře 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ukaz ake su to,,,lebo kazdy den zehlit plienky,,,to aj po nervy pridem,,vsak to cele moje detstvo stravim len pri plienkach
22. bře 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
1000cka:slight_smile:
22. bře 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to mi samozrejme nesmi uniknout abych se neobjevila na 1000 strance :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka veď práve, keď príde Michal s frajerkou na víkend k nám( obaja sú na intráku v BS na lesníckej), tak im dám malú,oni sa s ňou zatvoria v izbe a bavia sa. Nech si zvykajú... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
@arrett presne tak, voľakedy to malo aj úroveň, teraz už len spomínajme....
@potokin a nebude ti smutno? my sme boli včera v laugu, mala som narodky, tak som si bola vybrať darček.....

inak viete čo sa stalo mojej kamoške? mala na facebooku svoje fotky a aj svojej rodiny a dcerky Natálky. A nejaká kočka, tu na MK, mala všetky jej fotky tu vo svojom albume, akože to je jej rodina a jej dcéra a dokonca dievčatá jej blahoželali k narodeniu dievčatka..... a tam fotky malej Natálky....ale už ju admin vylúčil....nechápem ako sa niekto môže ponížiť niečo také spraviť....
22. bře 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som sa rozpísala, že som si tú 1000 cku ani nevšimla.....jupííííííííííííí
22. bře 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka coze? to vazne??...preto ja radsej nezverejnujem tobiho fotky na nete,,to uz co su za ludia!
22. bře 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka vsetko najlepsie :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka máš pravdu, aj ja to idem porušiť, lebo ešte niekto niekde sa bude chvastať mojou rodinou.....a vďaka...
22. bře 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka ja mam fotky na picase,,vidi ich len ten,komu dam link,,takze nic verejne ani nechcem,,jednak mi to pride ako zasah do sukrkomia,,hocikto moze skopirovat a veru,nerada by som si nasla synovu fotku niekde
22. bře 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka súhlasím s tebou...už tu ani ja nič nemám....a čo tu ešte robíš? šak "padaj" už tomu dokimu.....
22. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka vsimla som si :grinning:
22. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo kocky ako vyzeram??? ze super?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka my mame od tejto firmy http://www.totsbots.com/ daju sa zohnat aj na slovensku a baby tu na konikovi ti urcite poradia ake su tu najlepsie ale ja som s nimi velmi spokojna nepretekaju a velmi dobre sa peru nezostavaju na nich ziadne skvrny
@arrett mas absolutnu pravdu :slight_smile:
@kesulkarenka trencin mi bude chybat chybal aj ked som bola na skole v blave. ale zas mam tu rodicov takze sem budeme aj tak casto chodit. aj my sme boli vcera v laugu bola som malej kupit nejake veci :slight_smile: a vsetko naj k narodkam
22. bře 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som pri dcere tiez davala latkove, ale nezehlila som :grinning: . davala som na to separacnu plienku.
22. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute moje, sused nad nami sa dnes rozhodol nieco prerabat a mam pocit akoby mi vrtali priamo pri hlave...esteze maly spi, ale som z toho na prasky:( pockam, kym sa zobudi, nakojim a pojdeme vonku...chudak moj pes, este aj ten stresuje z toho hluku:(
22. bře 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja chcem byť na 1000 :grinning:
Ahojte, konečne som uspala malú a môže sa ísť upratovať
22. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte aj ja chcem byt na 1000 :grinning: :dizzy_face:
gratulujem nam vsetkym k uspesnej temicke a prajem nam vsetkym zdrave babatenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka vsetko najlepsie k narodkam :dizzy_face:
22. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka Aj ja sa pridavam ku gratulantom:slight_smile:
Musim sa Ti ale priznat, ze som vcera vecer dala malemu trosilinku Nutrilonu, lebo uz ma cele cecky boleli, co mi ich furt cucal a uz v nich nic nemal, tak potiahol asi 5x z flase a bol spokojny, zaspal az do 1h30...v noci som uz mala potom dost mliecka, uz bol spokojny, aj dnes je to OK...dakujem za rady a podporu:slight_smile:
22. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem vám dievčatá moje......cmuk :slight_smile:
22. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka aj ja sa pripajam ku gratulantkam a prajem vsetko najlepsie :slight_smile:

my sme sa prave vratili z trojhodinovej prechadzky. vonku je nadherne, ja som utahana jak kon a maly si este spokojne spinka na balkone :grinning: . idem sa naobedovat a pokochat sa vecami co som nakupila pre svoju prvorodenu :slight_smile: chcela som jej tu na koniku kupit len gumaky, ale aby som usetrila na postovnom tak som nakukla do bazarika dotycnej predavajucej a mala tam tak super ceny, ze som kupila desat veci a ona mi k tomu este dve prihodila gratis a potom som zistila, ze je z toho isteho mesta ako ja a tak som si po to bola osobne. A tak som usetrila na postovnom :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby....
Som smutná....Boli sme s malou na klbikoch a niečo sa doktorovi nezdalo,tak nam nakazal malu mesiac baliť do širočavých poštoliek ...teda to je taky vankúš...chudinka jak ju bolestivo vysetroval,myslela som že jej nožičky vyluxuje....Tak a máme mesiac čo robiť.....Mám dosť nespokojnu tu malú no a s tym vankúšom neviem neviem....musim ju vraj baliť den noc stale,lebo nam pohrozil sádrou(len to nie)!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. bře 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa konecne mi dosla tá šatka liliputi....tak ju mam na sebe a vytešujem sa že sa malá zobudí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda som rada,že spinká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja chcem byt na 1000 stranke :grinning:
my sme dnes boli na poradni a mala ma zajtra 4 tyzdne a ma 4900g. po prepusteni z nemocnice mala 3830g. nie je to vela 1kg za 3 tyzdne?
22. bře 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb nevola sa to nahodou abdukcna perinka? my to mame tiez :unamused:
kontrolu mame o 5t, tak som zvedava. my sme to nafasovali aj pri starsej - tej som to ale nedavala - len siroko balila a na kontrole to uz mala ok. tak dufam, ze aj maly to bude mat ok, ked mu to davam teraz poctivo. ked to mal prvykrat na sebe - dost plakal, ale uz si zvykol. len mam problem pomaly ho do niecoho obliect, ked ideme von, kedze mame tie nozky na siroko. ale veru, sadra je o dost horsia.
22. bře 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek