TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
kesulkarenka
22. bře 2011
@potokin práve som si všimla, že aj ty si z TN kraja......jéééjo, aj ja na pokeci....
mafynka
22. bře 2011
@kesulkarenka tak ty uz na stuzkovej tancovala?? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to je super,,,vsak to uz zachvilku aj babickou mozes byt,,a ze akou fesnou 😃 :-p pockaj,,vsak este budeme so svojimi vnucatami po diskach chodit 😃 😃 😃 😃

nobelova cena tomu,kto vymyslel pampersky 😃 😃 😃 😃
mafynka
22. bře 2011
a je to tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
potokin
22. bře 2011
@kesulkarenka ja som trencanka, ale uz nie na dlho cez vikend nas caka velke stahovanie na liptov za nasim tatinom, tak sa tesime 🙂 mojho draheho zaujal moj nick napisal mi a odvtedy sme spolu 10a pol roka clovek by tomu ani neveril 😃 😃 😃 😃 😃
@mafynka ja mam latkove plienky tiez ale take co nemusis zehlit to by som ani nestihala lebo mala toho moc cez den nenaspi :-| 🙂 🙂 🙂 🙂
arrett
22. bře 2011
@potokin Hehe🙂 aj ja som tam chodila pred 10 rokmi. Ešte to malo akú takú úroveň🙂 Preto mame takých uzasnutych mm
mafynka
22. bře 2011
@potokin ukaz ake su to,,,lebo kazdy den zehlit plienky,,,to aj po nervy pridem,,vsak to cele moje detstvo stravim len pri plienkach
arrett
22. bře 2011
1000cka🙂
medunka1
22. bře 2011
No tak to mi samozrejme nesmi uniknout abych se neobjevila na 1000 strance 🙂 :-p
kesulkarenka
22. bře 2011
@mafynka veď práve, keď príde Michal s frajerkou na víkend k nám( obaja sú na intráku v BS na lesníckej), tak im dám malú,oni sa s ňou zatvoria v izbe a bavia sa. Nech si zvykajú... 😎 😎 😎
@arrett presne tak, voľakedy to malo aj úroveň, teraz už len spomínajme....
@potokin a nebude ti smutno? my sme boli včera v laugu, mala som narodky, tak som si bola vybrať darček.....

inak viete čo sa stalo mojej kamoške? mala na facebooku svoje fotky a aj svojej rodiny a dcerky Natálky. A nejaká kočka, tu na MK, mala všetky jej fotky tu vo svojom albume, akože to je jej rodina a jej dcéra a dokonca dievčatá jej blahoželali k narodeniu dievčatka..... a tam fotky malej Natálky....ale už ju admin vylúčil....nechápem ako sa niekto môže ponížiť niečo také spraviť....
kesulkarenka
22. bře 2011
tak som sa rozpísala, že som si tú 1000 cku ani nevšimla.....jupííííííííííííí
mafynka
22. bře 2011
@kesulkarenka coze? to vazne??...preto ja radsej nezverejnujem tobiho fotky na nete,,to uz co su za ludia!
mafynka
22. bře 2011
@kesulkarenka vsetko najlepsie 😃 😃 😃
kesulkarenka
22. bře 2011
@mafynka máš pravdu, aj ja to idem porušiť, lebo ešte niekto niekde sa bude chvastať mojou rodinou.....a vďaka...
mafynka
22. bře 2011
@kesulkarenka ja mam fotky na picase,,vidi ich len ten,komu dam link,,takze nic verejne ani nechcem,,jednak mi to pride ako zasah do sukrkomia,,hocikto moze skopirovat a veru,nerada by som si nasla synovu fotku niekde
kesulkarenka
22. bře 2011
@mafynka súhlasím s tebou...už tu ani ja nič nemám....a čo tu ešte robíš? šak "padaj" už tomu dokimu.....
mafynka
22. bře 2011
@kesulkarenka vsimla som si 😃
mafynka
22. bře 2011
nooo kocky ako vyzeram??? ze super?? 😃 😃 😃 😃 😃
potokin
22. bře 2011
@mafynka my mame od tejto firmy http://www.totsbots.com/ daju sa zohnat aj na slovensku a baby tu na konikovi ti urcite poradia ake su tu najlepsie ale ja som s nimi velmi spokojna nepretekaju a velmi dobre sa peru nezostavaju na nich ziadne skvrny
@arrett mas absolutnu pravdu 🙂
@kesulkarenka trencin mi bude chybat chybal aj ked som bola na skole v blave. ale zas mam tu rodicov takze sem budeme aj tak casto chodit. aj my sme boli vcera v laugu bola som malej kupit nejake veci 🙂 a vsetko naj k narodkam
katarinasifrova
22. bře 2011
@mafynka ja som pri dcere tiez davala latkove, ale nezehlila som 😃 . davala som na to separacnu plienku.
leonard2002
22. bře 2011
Caute moje, sused nad nami sa dnes rozhodol nieco prerabat a mam pocit akoby mi vrtali priamo pri hlave...esteze maly spi, ale som z toho na prasky😞 pockam, kym sa zobudi, nakojim a pojdeme vonku...chudak moj pes, este aj ten stresuje z toho hluku😞
labudka
22. bře 2011
Aj ja chcem byť na 1000 😃
Ahojte, konečne som uspala malú a môže sa ísť upratovať
natalca
22. bře 2011
ahojte aj ja chcem byt na 1000 😃 x-)
gratulujem nam vsetkym k uspesnej temicke a prajem nam vsetkym zdrave babatenka x-) x-) x-) x-)
natalca
22. bře 2011
@kesulkarenka vsetko najlepsie k narodkam x-)
leonard2002
22. bře 2011
@kesulkarenka Aj ja sa pridavam ku gratulantom🙂
Musim sa Ti ale priznat, ze som vcera vecer dala malemu trosilinku Nutrilonu, lebo uz ma cele cecky boleli, co mi ich furt cucal a uz v nich nic nemal, tak potiahol asi 5x z flase a bol spokojny, zaspal az do 1h30...v noci som uz mala potom dost mliecka, uz bol spokojny, aj dnes je to OK...dakujem za rady a podporu🙂
kesulkarenka
22. bře 2011
Ďakujem vám dievčatá moje......cmuk 🙂
katarinasifrova
22. bře 2011
@kesulkarenka aj ja sa pripajam ku gratulantkam a prajem vsetko najlepsie 🙂

my sme sa prave vratili z trojhodinovej prechadzky. vonku je nadherne, ja som utahana jak kon a maly si este spokojne spinka na balkone 😃 . idem sa naobedovat a pokochat sa vecami co som nakupila pre svoju prvorodenu 🙂 chcela som jej tu na koniku kupit len gumaky, ale aby som usetrila na postovnom tak som nakukla do bazarika dotycnej predavajucej a mala tam tak super ceny, ze som kupila desat veci a ona mi k tomu este dve prihodila gratis a potom som zistila, ze je z toho isteho mesta ako ja a tak som si po to bola osobne. A tak som usetrila na postovnom 😃 😃 😃
domigb
22. bře 2011
Ahojte baby....
Som smutná....Boli sme s malou na klbikoch a niečo sa doktorovi nezdalo,tak nam nakazal malu mesiac baliť do širočavých poštoliek ...teda to je taky vankúš...chudinka jak ju bolestivo vysetroval,myslela som že jej nožičky vyluxuje....Tak a máme mesiac čo robiť.....Mám dosť nespokojnu tu malú no a s tym vankúšom neviem neviem....musim ju vraj baliť den noc stale,lebo nam pohrozil sádrou(len to nie)!!! 😞 😞 😞
domigb
22. bře 2011
aaa konecne mi dosla tá šatka liliputi....tak ju mam na sebe a vytešujem sa že sa malá zobudí.... :-p :-p :-p
Teda som rada,že spinká 🙂 🙂 🙂
lubinka26
22. bře 2011
aj ja chcem byt na 1000 stranke 😃
my sme dnes boli na poradni a mala ma zajtra 4 tyzdne a ma 4900g. po prepusteni z nemocnice mala 3830g. nie je to vela 1kg za 3 tyzdne?
slavkav
22. bře 2011
@domigb nevola sa to nahodou abdukcna perinka? my to mame tiez :-|
kontrolu mame o 5t, tak som zvedava. my sme to nafasovali aj pri starsej - tej som to ale nedavala - len siroko balila a na kontrole to uz mala ok. tak dufam, ze aj maly to bude mat ok, ked mu to davam teraz poctivo. ked to mal prvykrat na sebe - dost plakal, ale uz si zvykol. len mam problem pomaly ho do niecoho obliect, ked ideme von, kedze mame tie nozky na siroko. ale veru, sadra je o dost horsia.

Začni psát odpověď...

Odešli