• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
caute baby.tak ja som bola dnes na gynde a moc ma lekar nepotesil najskor mi hovoril ze vsetkook ze som pekne zahojena aj ze maternica je tak ako ma byt. potom ze este spravime sono a tam nieco zbadal co s amu nepacilo a musim prist na kontrolu o tri tyzdne a ak my to nezmizne (nejaka zrazenina ci co) tak neviem ale asi budem musiet ist do nemocky. povedal ze tomu nechame cas kedze malu kojim tak asi by to ovplyvnilo aj to. ja sa normalne bojim :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera poradňa u doktorky - ešte nemáme ani mesiac a vyzeráme na 2 m. , 5kg z 3,75kg a našich 56 cm. no chlapisko :grinning: aj kĺbiky sú v poriadku.
Dnes - po dvoch mesiacoch v škole, malý bol u maminy - celú cestu som preplakala... a teraz depkujem - no neviem ani čo napísať... zajtra zas (tento semester sa krásne na nás vyjašili so semestrálnymi projektami) bolí ma z toho hlava
22. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no neviem ako sa to vola ale je tam taky hruby akokeby karton to ide medzi klbiky a potom to ma ramienka hore ako traky.....Nuž na to jaka je moja Stella s novymi vecami nespokojna na počudovanie s tym spi dobre..juuj len nech to nezakriknem.... :wink: :wink: :wink:
Takže maš to aj ty???No čo už nejak vydržime..my mame kontrolu o 4 tyzdne....Daj vediet co nove..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin to je mi luto...podla mna to bude dobre.... :wink: :wink: :wink: Zo mna predvcerom taka zrazenina vytiekla.... :unamused: :unamused: :unamused:
Aaach tie ženské problémy..... :angry: :angry: :angry:
22. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb aj mi sme dnes boli na klbikoch a tiez mame balit nasiroko. vraj je vsetko v poriadku, ale aj tak treba balit nasiroko. v nemocnici povedali, ze netreba. takze budem balit nasiroko ale len v noci.
22. bře 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajtra idem na kontrolu na gyndu :frowning2: potrebujem antikoncepciu :grinning: , som zvedava, co mi doki navrhne.
22. bře 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,,

no moj pekny den rychlo skoncil,,,rano v pohodke som bola za tym dokim,,sa velmi potesil,,ale potom som sla za detskou s tobim, lebo sa mu zahnisalo to ockovanie na pliecku,,,tak mu to prepichla a vytlacila,,juuuj moje chudatko, tak mi tam plackal a kukal na mna,ze co to dovolim,,juuj som skoro plakala s nim,tak mi bolo tazko ho vidiet,ako ho to boli,,,,taku jamku ma tam teraz,,a merala som mu teplotu,,mal 37.5 v ritke,,,kolko sa odratava?? co mam robit ak mu bude stupat?? mam aj cipky paralenove,,,ale od akej teploty sa moze dat?
22. bře 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb hej, tak to je presne to iste.
22. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova mna sa dnes doki,co som bola sa podakovat za porod,tak sa pytal,ze ci som bola na kontrole po 600nedeli,,a ja,ze nie,,,a on,ze sup na kozu,,a ja,ze ne-sup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak som nesla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nam to tiez hnisalo, ale preslo to samo od seba. nebola som stym u doktora. ked merias v ritke, tak odcitavas 0,5 stupna a lieky by si mala davat az keby mal teplotu vyssiu ako 38. mne to bolo povedane takto.
22. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova no ja som sla,,neviem ci som urobila dobre,,lebo mu to hned vytlacali,,,dufam,ze mu nic nebude
22. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dufam, ze ja som urobila dobre, ked som nesla :frowning2:
22. bře 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova idem mu dnes merat asi teplotu cez noc,,nech nic nezanedbam
22. bře 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak dufam, ze vsetko bude v poriadku :slight_smile: a zbytocne sa nestresuj :slight_smile:
22. bře 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova snazim sa,,,idem spat,,dnes bol narocny den,,aj vdaka priatelovi,,,dobru nocku
22. bře 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dobru noc

dobru noc vsetkym :slight_smile: nech nam deticky pekne spinkaju a nechaju vyspat sa aj svojich rodicov :slight_smile:
22. bře 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova bodaj by boli vypočuté tvoje slová :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja nám prajem to isté :wink:
22. bře 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb to ma mrzi s tymi klbikmi...urcite ju bal ako nakazal ona to vydrzi...moju malu balim odkedy prisla z nemocky den noc.... :wink:
23. bře 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. tvoj teda riadne rastie len tak dalej, hlavne ze je zdravý :slight_smile: zo skolou ani nehovor i ked mne chybaju este dva týzdne prednasky a par pisomiek a mam po semestri ja som malu nosila cca od 3 týždna...bola vzdy v aute tam som ju potom nakojila, ale myslienky som mala stale s nou ze ci je dobra a ci poslucha :wink: a seminarky ani nehovor aj ja ich mam zo 5 :unamused:
@mafynka moja ma tiez ramienko zahnysane ale v nemocke aj kamosky hovorili ze v ziadnom pripade sa to nema vytlacat ani nic..ze to praskne same tak cakam uz to ma nahnisane.....aj to nejak cistilo ? alebo len prepichla a vytlacila? jaaaj dufam ze nechyti od toho horucku :unamused:
23. bře 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky
@alexis13 no vytlacila a dala tam taky puder,,,aj mi ho predpisala,ze mu to mam prelepovat,,,kontrolovala som mu celu noc teplotu,,som nic zasa nespala
23. bře 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak vcera mala malička nejaky zly den..teda vecer, prisli sme domov zo skoly.....dala som ju do kočika a spustila taky plac...kokso to som ju este nepocula takto plakat uplne od srdca ako sa hovorí :frowning2: mne bolo do placu nevedela som ju utisit ani na rukach ...uplne zufalstvo...take intervaly dobre plac, dobre, plac ufff zavolala som potom mm a ten ju upokojil, asi citila malicka ze ja som z nej nervozna a mm uplne pokojne a bolo po placi po par minutach...potom sa napapala a spinkala :slight_smile: ale som sa uplne zlakla ze co sa jej stalo ze co ju boli ufff dufam ze uz ju nebudem takto pocut plakat puka mi srdce pri tom
23. bře 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aha...tak ja potom dokimu zavolam ked jej to praskne ze ci mam prist, ale nechcem aby jej to prepichovali...a malicky co? teplota klesla? ci ani nemal zvysenu? ja som tiez dnes toho nenaspala straaaasne ma boli hlava od vcera vecera...nevies co si mozem dat?
23. bře 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka s tym album to vyskusam..keby to neviem spojaznit pisem ok? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no nemal,,tak max 37 po odcitani,,ja som raz mala migrenu,ze som aj vracala,,,ale nic som si nedala,,,kocky tu spominali,ze sa moze paralen,,alebo panadol,,,len v ziadnom pripade si nedavaj ibalgin a podobne svinstva
23. bře 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dik nevedela som kt.liek urcite nie ibalgin to je ...idem hladat lebo fakt ma boli
23. bře 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 skus moja,,a potom chodte von,,vzduch ti prospeje a crta sa krasny slnecny den
23. bře 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčence, mne sa večer vôbec nedalo na MK prihlásiť, taká som bola nasr.....tak dočítavam teraz......
@mafynka vidíš, to za to sa všetko pokašľalo, že si si so mnou nedala tu pizzu,no ja som si veru dala...ale aj ja som mala nejaký blbí deň. A tiež aj vďaka ex....posiela mi na chalanov výživné 80eur, nie na každého ale spolu...no smiešna suma a Henovi platí školu, čo je 70 eur a Michalovi platím ja, ale zrazu sa mu to zdá veľa, tak mi volal, že školu platiť nebude a bude mi posielať len výživné aj to si sám od seba znížil na 6Oeur. A to je tiež ženatý, teda majú dva platy, ale prerobil chalupu, dovolenky, dve autá a pod. a ja mám súhlasiť...no tudle nudle, podávam návrh na súd, myslím si, že aj tak vysúdim viac, lebo na stredoškolákov platiť po 4O eur je smiešne. A ešte mi ironicky pripomenul, že to je môj problém, že to nemám z čoho platiť, ked mám decko....hajzel jeden....ach bože.....
23. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka jaaaj no aj ty den blbec?? nabuduce radsej skocime na tu pizzu spolu,,,no mne vcera dosiel k priatelovi balik,,za 50 euro taka hracia deka,,co ma 3 polohy,,,jaaaj a to bol cirkus,ze naco som vyhodila tolko penazi za hlupost,ze naco mu to je,,(len nie tak nezne povedane) ty kokos, ako keby som pytala jeho peniaze,,,vsak na maleho dostavam matersku, tak preco by som mu kazdy mesiac nemohla nico za 50 euro kupit??...no komu doprajem ak nie jemu?? a nevidim na tom nic zle, ak lezi a ma okolo seba hracky,no a co,ze je malicky,,vsak pomaly ich zacne vnimat,,a to co ma znamenat,ze kym nechodi,nema narok na hracky???
23. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
babyyyyyyyyyyyyyyyy,,moj tobinko prave naspulil pery a povedal 2krat po sebe A :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale uz take hrdelne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jj tesim ze pojdem von s maličkou :slight_smile: prisla nam hracia deka ...je krááásna :grinning:
23. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek