• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka gratulujem :slight_smile: moja malicka stale ze auuuu auuuu ako psik zavýja....a už hovori ag ag ag :grinning: a krááásne za začala na nas usmievat :wink:
23. bře 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, nemajú vaše detičky potničky? malej sa vyhodili na tváričke a neviem čo s tým, pomáha síce tekutý púder, ale keď sa spotí na tváričke, tak to má zase...
23. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer moja malicka mava sem tam potenicku na licku a tak...pretrem jej to liehom a do vecera to ma prec :wink:
23. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to som neskúšala, lenže moja má vyhodenú celú tváričku..
23. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer aha tak to neviem to asi liehom nie aby jej to nesmrdelo a nedostalo sa do ustočiek skus vygooglit :slight_smile:
23. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar baby, no my sme mali stresovu noc. pekne sme si spali, ked v tom som sa zobudila na to, ze monitor dychu zacal pipat. vystrelila som jak naboj, ze co sa stalo a maly, nechapem ako, sa v spacom vaku uplne naluskal do jedneho kuta postielky. vobec nechapem, ako sa mu mohlo podarit sa takto posuvat, lebo ked ho mam na deke, este sa nevie ani pretocit :confused: no do rana som skoro ja potrebovala ten monitor, co mi tak srdce bilo od strachu
23. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer ahoj, aj moja sa minulý týždeň vyhádzala na tváričke, ale potničky to nie sú, tie sa skôr v záhyboch robia. Asi sa ešte čistí, alebo je to avivážou, ktorú dala moja mama do prania... potieram jej to mojím mliečkom a pani doktorka nám dala Holtov krém. Ešte stále to má, ale už iba na jednom líčku a brade :unamused:
23. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave som chcela ist s Jakubkom von, na chvilu som ho polozila do postielky,ze sa rychlo prezleciem a on spinka :slight_smile: nechcem to zakriknut, ale vyzera to tak ,ze probiotika zabrali, hnacka presla a brusko uz neboli :slight_smile: jaj len dufam,ze sa to uz nevrati. vcera som drobca nechala spinkat prvykrat bez zavinovacky - rano si hovorim, ze ako pekne spinka a ani nemrnka - to sa vsak hned ozvala kontrolka v mojej hlave. rychlo som zapla svetlo a on uplne cely pod dekou.....tak som sa vyplasila...hned som ho odokryla a on velke oci a usmev na tvari - ze ako mi je dobre maminka :slight_smile: mm mi hovoril, ze sa mu zdalo,ze je malemu zima,tak mu potiahol deku az pri hlavicku....no esteze nepouzivam paplonik. tak od dnes ma uz Kubko spaci vak :slight_smile:
23. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to poznam.nam zo zaciatku monitor trochu blbol - potom som zistila,ze moze mat falosne poplachy pre deticky pod 2500g. ale tak pipal dost casto. potom sa to spravilo...a asi pred tyzdnom znovu zapipal - falosny poplach,ale teda tiez som vyletela. aj nas je bez perinky cestovatel (preto som ho doteraz na noc este mala v zavinovacke) a precestuje celu postielku - no od vcera ma taku vec, ktora mu opiera chrbatik a tiez je tam zarazka pri brusku - takze ani nepocestuje, ani sa neprevrati a moze kopkat. ale u nasho drobca sa to dalo cakat - zvlada sa totiz prevratit aj z bruska na chrbatik a minule sa mu podarilo aj z chrbatika na brusko.....ale to viac nezopakoval,tak zrejme veeelka nahoda.
23. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak my sme mali dost nestandardnu noc...normalne sa pod nami zlomila postel...tomu sa hovori koniec 600nedelia :slight_smile: tak sme dali matrace do obyvacke na zem a drobec spinkal v cestonej postielke.... :slight_smile:
23. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer ahoj, aj mojmu malemu sa vyhodili včera potničky na celej tvaričke, ale pomaličky mu to mizne, raz-dvakrat za den mu to pretrem kamilkovym odvarom ked sa niekedy vyhadze a pomaly to mizne a skludni sa mu tvaricka. ale z čoho to ma neviem ,možno mu bolo teplo ked spal v kočiku na slniečku.. ale myslim že to je normalne u babatiek.. :slight_smile:
23. bře 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. no ja uz malu nemam v perinke ani v zavinovacke odkedy sme prisli z nemocnice. mala by byt? ona by sa asi zblaznila, keby nemohla kopat nozickami.

chystam sa kadernicke a kedze to bude velka zmena, bude to aj dlho trvat. ako to mam vyriesit s papanim, ked kojim?

baby, vy jete pizzu? aku? ved na spodku je paradajkova omacka a paradajky sa nesmuuuuu :sweat_smile: aj ja by som si dala :grinning: :grinning:

a Bianka ma dnes 1 mesiac, 60cm a 4900g :grinning:
23. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 No ja som si minulý týždeň uvarila paradajkovú polievku :slight_smile: a aká bola dooobrá
23. bře 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ked som prisla z nemocnice svokra mi navarila obedik , teda dobru paradajkovu polievku zo syrom. A to som vtedy netusila, ze sa nemoze. Nic sa nedialo. A vcera som si veru tiez dala pizzu. A tiez nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2011 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja tiez malu uz dlho nemam v perinke a paradajky by sa akoze nemali ale to je take iste ako s citrusami skusis a uvidis ci bude mat mala reakciu, ja som pila aj pomarancovy dzus:slight_smile: a ja som mala vcera tiez pozzu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ty mas doma riadneho obrika :slight_smile: my budeme mat skoro 3 mesiace a este len teraz sa dostal cez hranicu 4 kg a 54 cm :grinning:
nemusis davat do zavinovacky, ak je pokojna, nas, pokial nie je zviazany, ani nezaspi, balime ho do deky ako husenicu a tak vydrzi v noci spat aj 7 hodin :slight_smile:
takto nejak to vyzera :slight_smile:
23. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 a aky mate monitor?? nam zatial zle nepipal, no ked maleho v noci krmim, tak ho zabudnem vypnut, vytiahnem z postielky a az potom zacne pipat :grinning:
23. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 maly je perfektny nasa mala by sa zblaznila keby ju tak zabalim ona sa velmi rada hybe :slight_smile:
23. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin nas blazni, ked je na volno, cez den ho tak nebalim, nech tolko nespi, no odkedy ho takto balime, tak sa v noci zobudi len raz a nie kazdu chvilku :slight_smile: su tie babatka teda riadne rozdielne :wink:
23. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ty brdo, no moja uz v nemocnici nemala ani ruky v perinke. stale si ich vytiahla. ani sestricky jej ich nevedeli zaviazat :D
tak vy takto hresite? ja som zas jedla pecienku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jem aj nivu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a asi si dam pizzu 4 druhy syra, ste ma tak navnadili :slight_smile:
23. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
NA potnicky je dobra zinkova mast - kupite v lekarni. A monitor dychu viac podlozkovy, potom sa poplach nestane:grinning: Hehe
U nas nic nove. Boli sme so simonkom na kontrolu vajicok, tak hydrocelu este stale ma a nekakal uz tyzden?:grinning: No a Daska ma stale zvyacsenu oblickovu panvicku... vobec sa to nezmensilo, kontrola o 3 mesiace. Ach jaj. Mliecka mame plno, mame aj male sopliky tak odsavame:grinning: Vcera bola Daska ako cert, dnes spinka cely den.. Hlavne je, ze v nosi krasne spinka:_D a vstava iba raz:_D
Pekny den babule. Detvaky volaju
23. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ahoj, no ja jem úplne všetko, ale z mierou, jedla som kľudne pizzu havaj, teda aj ananás, jedla som aj rajčinu, aj hrozno...a malá je v pohodke...a dokonca jej pri štikútke dám aj trolinku medu na cumlík, ktorý aj tak hned vypluje....robila som tak aj pri starších deťoch a nemajú ani alergiu a zúbky majú ukážkové.....takže smie sa všetko, ale z mierou...jedine čo by som nejedla sú plesňové syry....
23. bře 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no aký je úžasný....naozaj ako malá húsenička.... :dizzy_face:
23. bře 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mame nanny. ale ten poslednykrat moze byt, ze sa maly kdesi zatulal v tej postielke :unamused:
23. bře 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka ja som sa na nivu pytala pediatricky a hovorila, ze nevidi problem :dizzy_face: a hrozno sa vsak moze, ved je dobre na mliecko. ved aj preto mame pit vineu, ci?
a banan by ste si dali?
23. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 my mame tiez nanny, no nemame ho pod matracom, lebo mame kokos. matrac z oboch stran a nevedl zaznamenat cez to dych, tak sme tu podlozku strcili do matraca a funguje to :slight_smile:
@kesulkarenka no, aj teraz je tak zabaleny, furt plakal, tak som ho takto pobalila.. nespi sice, no je ticho a len si mraučí :grinning: som zvedava, ako to budeme riesit v lete, to uz mu bude v tom teplo, aj ked je to tenka deka :grinning: :grinning:
23. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som si dala banan a nic :wink:
a zajtra idem aj ja na pizzu 4druhy syra, ja vam dam robit mi tu chute :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 my mame babysense a zatial poplasne nepipal, len ked sme ho zabudli vypnut :grinning:
23. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca to aj nam tak pipa, ked vyberem maleho a zabudnem to vypnut :grinning: no ako pisala zebra41, netusila som, ze ak babatko vazi menej ako 2500 g, tak to nie je take citlive, my sme skoro do mesiaca nemali viac ako 2500 g :confused:
23. bře 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no mna to dost prekvapilo. lebo som si myslela,ze pre predcasne narodene deticky je to dost dolezite. my sme to potom riesili tak,ze sme ho dali na matrac a prikryli dekou a na tom maly spinkal.
23. bře 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek