• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@zebra41 my sme ho dali do matraca. teda, nas maly ani nebol predcasne narodeny a aj tak bol chudy jak cverinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: kolko vazi tvoj drobec teraz??
23. bře 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, uz zacinam byt zufala. mala mi nespi cez den od vcera :unamused: bola hore od 15tej a zaspala az o 23tej, s tym, ze 2x spala po 20 min. ostatok bola hore a mrncala, plakala a kopala nozickami. dnes to iste. od 9:30 je hore, ale 3x spala po 20 min. moze byt hladna, ked ma v kazdej plienke nakakane - zlte a aj je popisana?
a ukludni sa iba na rukach a tam aj zaspi. akonahle som ju polozila bola hore.
23. bře 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som prestala zavinovacku pouzivat tak po mesiaci...mala v noci kopcuje a natahuje sa rucickami :slight_smile: a mam ju zakrytu dvomi dekami :wink: monitor mame aj mi ale este som ho nemala zapnuty, vzdy si poviem vecer zapnem a vzdy zabudnem nato...dnes ho zapnem ...teda dufam :grinning:
23. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
so mnou spi mala v posteli od nedele a ma len pyzamko a niekedy aj spaci vak :slight_smile:
23. bře 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 podla domacej vahy uz cez 4kg a dnes ma 2 mesiace. ked sa narodil mal 2260g. buduci tyzden idem do poradne,tak uvidime
23. bře 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 Jurko uz ma tiez cez 4 kg a ked sa narodil, mal 2700 g, no nechcel jest, tak chudol, preto nakoniec skoncil na infuzkach...poriadne sa rozpapal, az ked mal 3 tyzdne...ked som ochutnala ten nutrilon, ani sa necudujem, ze sa mu nechcelo jest :grinning:
23. bře 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tento isty problem dnes riesim aj ja...maly od 7.00 skoro furt place, jeduje sa, spi max. polhodku a aj to sa strhava... dnes som este ani poriadne nejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@alexis13 aj nas pekne natahuje rucicky a nozicky, ked nie je v zavinovacke, no zaroven vresti jak o dusu :grinning: :grinning:
23. bře 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 asi je nieco vo vzduchu... teraz konecne spi, ale samozrejme na mne :unamused: ja som dnes ani nevstala z postele, iba wc, rychlo jest a spat do postele k malej.
23. bře 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievky kolko vážia vaši drobčekovia?? my máme dnes mesiac a máme 4175gr. No akosi rastieme do vyšky nie do širky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 máme dnes 2 mesiace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 všetko najlepšie......jéjo, máme rovnaké nosiče.....my tak aj spíme, aj obedujeme.....dokonca aj do obchodu chodíme....
23. bře 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja mám toto s malou stale...kazdy vecer nespí od 19:00 zhruba do 02:00 rana a potom spí do 04:00 lebo zasa papa a potom mi spí do osmej.....No a vcera nespala ani od druhej do štvrtej...celá r odina na nohách....cez den spala sotva od 14:00-17:00 no hrúza.....Ale mne je príčina znama (náročné dieťa,sem-tam kolika a este tie poštolky) :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som zo vsetkeho zacala fajčiť a tak som sa tešila že už nikdy nebudem...no čo už nekojim a aspon ma to ukludni....teda dnes som na cigu nejak nemala čas....Aaaach hadam prídu časy že si aj ja ako ostatné mamičky poviem že si materskú užívam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kočky davate deti aj v noci odgrgnuť,lebo moja kamoška nedava svojho maleho.....ale ja sa bojim že sa mi pogcká....My grgame asi hodinu vždy :confounded: :confounded: :confounded:
23. bře 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 moja bude mat dva mesiace v nedelu a bola minuly týžden na poradni v stredu a mala 4200g :wink:
23. bře 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb v noci nedavam odgrgnut kedze mi zaspava vzdy na prsniku :grinning: , rano potom vzdy zbadam ako ma ususene mliecko....este som ju nepocula v noci zeby sa nejak drhla alebo co...cez den odrgujeme, ale tak je to individualne niek.deticky vobec negrgaju...moja grga len obcas cez den a negrcka
23. bře 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 moja mala na 2 mesiace 4700 gramov a 58 cm...tusim
@domigb odgrcnut v noci nedavam. Cez den grga jak stary chlap v noci v tom polospanku sa jej nechce. Tiez by som musela nosit aspon hodinu na rukach a na to som dost leniva. Dam ju na brusko a spinka dalej. Niekedy si v polospanku odgrcne a spi dalej. Niekedy si aj trosku vygrckne, ale kedze spi na brusku, tak jej to vyjde vonku. bat sa nebojim, keby nico, mam monitor dychu:grinning:
23. bře 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mne dokina povedala, ze deti si po UM musia vzdy odgrgnut, inak sa pogrcaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiez ma s tym maly v noci problem, ked je rozospaty
23. bře 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 my mame o tyzden 2 mesiace a vazi 4090 g a meria 54 cm, no pre nas je tato vaha obrovsky uspech :slight_smile:
23. bře 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Ahojky Arrett,

Dakujem za nazor...mohla by si mi prosim napisat kontakt alebo link na predajcu, cez ktoreho si to kupila..ja som to pozerala cez e-bay, ale je ich velmi malo, co zabezpecuju kuriera do strednej europy...
dakujem
23. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a uz mam kontrolu po sestonedeli za sebou. doktorka ma ani nepozerala, urobila len sono a vraj je vsetko v poriadku :slight_smile: uz musim ist len na krv kvoli tabletkam :slight_smile: som zvedava kedy sa tam dostanem :frowning2: . rano je to u nas vzdy problematicke :grinning: , proste do jedenastej sa nestiham ani umyt a nieto este vypadnut z domu :grinning:
prajem vsetkym dobru noc :slight_smile:
23. bře 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko maminky. Tak my sme dnes znova iba dve:slight_smile: Simona sme poslali k babke. Ach jaj. Jedno dieťa = žiadne dieťa... Asi pôjdeme na cely deň von, lebo doma sa zblaznime od nudy. Pekný deň!
24. bře 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,

vy ste tu zasa popisali,,no kto to ma stihat?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my mame uz 5230gramov,,,v noci negrgame,lebo mi vzdy zaspi na prsniku,,,ale niekedy ho dam odgrgnut aj v noci ak vidim,ze ma pootvorene ocka,,ale to len malokedy,,,a co sa tyka jedenia,,skusam pomaly vsetko,,vcera som mala aj stvrtku paradajky,,,inak mame stale zelenu stolicu, poslala som ju aj do labaku,tak cakame,ze co z toho bude,,,a potnicky tiez mame,,ale miznu nam,,podla toho ako naobliekam maleho

a mna by tiez zaujimalo,ze ak niekde idete na dlhsie ako riesite kojenie??

a druha vec,,aj vam niekedy vecer deticky tak placu,,ze spinkaju a potom z nicoho nic zacnu strasne plakat?? moj to robi aj ked je prebaleny a napapany
24. bře 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka s tym placom to presne robi aj moja. vcera sme sa o tom akurat s mamou bavili ze preco ta asi robi. kludne lezi a zrazu krik ako o dusu a pritom ziadny hluk alebo tresk z nicoho nic zacne plakat. my tiez v noci negrgame kedze vacsinou zaspi na prse a jej trva veky kym si odgrgne aj cez den takze sa netrapime.
24. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak naša maličká sa znova vyhádzala na tváričke, ale tentokrát už aj vo vláskoch a na rúčkach. Včera už mala tváričku skoro čistú, len pár drobných vyrážok a dnes ráno to opäť bola tvárička čistého puberťáka. Ja už som z toho zúfalá, fakt neviem, z čoho to má. :frowning2: Jediné nové, čo som včera zjedla, boli pirohy so slivkovým lekvárom. Nejem žiadne citrusy, nič také. Minimum čokolády mám v keksoch Bebe dobré ráno kakaové. Neviete mi poradiť? Vecičky, ktoré moja mamka prala s avivážou, sme už oprali...
24. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano kocky, ako sa mate? my sme mali vcera poradnu. vazime uz 4760g a zajtra mame mesiac, takze krásne rastieme :slight_smile:
24. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my inak grgame aj v noci, lebo moj maly rychlo hlce a nahlce sa aj vela vzduchu. ale netrapim ho tak dlho s grganim ako cez den
24. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko skusila by som potierat repikom alebo harmancekom. alebo aj kupel taky nejaky, vraj to cisti pekne detsku pokozku
24. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ale super, ze sa rozpapal.Jakubko mal prvy tyzden zavedenu sondicku do zaludka..potom ho vybrali z inkubatora, dalu flasku s najvacsim dudlom,ktory tiekol sirinou a jeho jedinou ulohou bolo preglgat a aj to bol obrovsky problem....krmila som ho aj 1.5 hodiny - po 5 min totiz spinkal a trebalo ho budit....teraz vsak uz papa 100 ml za 10 min :slight_smile: ale predtym 1.5hodiny papal a potom 1.5 hodiny spinkal. teraz cez den spi prakticky len vonku resp. pri otvorenom balkone.....som zvedava co spravim,ked bude prsat :unamused:
24. bře 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek