• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@dijefcatko ahoj,,no nutrilon som zacala davat,ked som vecer nemala uz mliecko,,lebo kazdu polhodinku si ziadal byt na prsniku,,,a lepsie po nom spal,tak mu uz davam kazdy vecer a zvykol si,,dam ho o siedmej a na krmenie sa mi zobudi o 2hej rano,,,

nam to ockovane pliecko prepichovali a vytlacali hnis,,hnisa nam to stale,,davame framykoinovy puder a prelepujeme
26. bře 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka možno to skúsim aj ja s Bebou, malá sa tiež vždy večer hnevá na prsníku... ale nejaké dve hodiny potom spí. len nad ránom začne zo spánku mrnčať a mechriť sa, to stále neviem že prečo, nič tak pri nej nenaspím. možno je to hladom... :unamused:
26. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Nutrilon mu davas z flase alebo lyzickou? Lebo ja som si uz tiez dvakrat vypomohla nutrilonom, davala som mu z flase, aj ked to nikde neodporucaju, ze vraj potom prestane spravne sat z prsnika...mne zatial saje dobre, tak preto sa pytam, aku mas ty skusenost...ale som rada, ze nie som sama, co si vypomaha UM:slight_smile: mam z toho stale zle svedomie, ale hold, ked v ceckach je nic nie je, tak ho nenecham hladovat, no nie:slight_smile:?
26. bře 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ahoj, ked je v noci tak dlho hore tak mu skus dat cicik dokym nezaspi ked aj 4x, moj si niekedy pocecka raz a hned zaspi, inokedy aj 3-4krat s prestavkami na grgnutie alebo ked zaspi na ciciku a preložim ho do postielky a zobudi sa ajeduje sa moc tak skusim s prstom či hlada,ak ano tak mu dam ešte poceckat, my v noci dudel vobec nepouživame a cez den tiez malo ale ked vidim doslova že sa s ceckom hra a je napapany tak vtedy mu dam dudel. moj tiež niekedy poplačká ale niekedy aj zaspi hned, ak nezaspi riesim to hned tym cicikom a on je potom spokojny. :slight_smile:

26. bře 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....tak pytala som sa na ten rezim hlavne ci ho mate nejaky cez den....niekde som citala zeby sa uz pomaly mal vytvarat....babo by malo byt hodinu,hodinu a pol hore potom spinkat a tak dokolo ci ??
mi mame taky rezim teda len vecerny ze okolo 19,20 chodime spinkat to si malicka potiahne a budieva sa tak okolo dvanastej, jednej..no potom sa budi každe dve hodiny do rana, niekedy kazdu hodinu ...cucne si z prsa a opat spinka...neviem ju prinutit dlhsie papat aby sa tak casto nebudila...uvidime zacala som skusat to ze cez den sme dlhsie hore, hrame sa spievame,......hadam sa to upravi
a kazdy den sme vonku chodime o 12 a potom este poobede ked sa vyspinkame..ak je pekne chodime aj 3x velmi sa jej paci v kociku a na vzduchu.....

nam tiez vcera praskla ta bublinka po ockovani.....chvalabohu sme nemuseli vytlacat.....sa jej to zatvorili ma to take cervene..neosetrujem to nicim....stredu mam poradnu tak uvidime co doki povie
26. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak my sme dnes boli na vylete v prievidzi, co je od nas takych 180 km a maly cely cas spal v autosedacke. spal od 11 doobeda do 21 vecer s jednym zobudenim na krmenie :slight_smile: teraz stiahol obidva prsniky, kt. boli poriadne naliate a uz zasa spinka :slight_smile: som zvedava, co bude v noci :grinning:
prajem vsetkym este pekny vecer :slight_smile:
26. bře 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 nutrilon mu davam z flase,,,ale ked som mu davala taky obycajny cumel, tak prsnik velmi nechcel,,,ale dala som mu teraz taky cumel,co musi riadne tahat a ide mu tazko,,,tak sa pri tom nazlosti,,,ale pekne aj prsnik taha,,,nechcem zakriknut,ale zatial je obojzivelny,,ja som uz vcera musela dat nutrilon o stvrtej,,,lebo som sa cely den citila taka vycerpana,ze som nemala ani mlieko,,,potom som dako natahala vecer 130,,tak po kupani som mu dala z flase moje mlieko,,,to len,aby sa zachoval ritual,ze kupanie, flasa a postielka a spat,,,,vynimocne zalomil o deviatej a vstal az o druhej,ani taky cirkus nebol
27. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja rezim nejak nerobim,,ale ma ho sam,,,vecer si trochu poplace,,,o siedmej, pol osmej okupame,,a dame nutrilon,,vacsinou este placka,,ale ako padne 22hodin, tak spi ako zarezany,,,potom sa zobudi o druhej, o piatej,,o osmej,,a od takej osmej si pyta kazde dve hodky papat,,,okolo dvanastej ideme vzdy von,,,ale krmenie kazde dve hodky dodrziavam,aj ked sme v meste,,
27. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inak dobre raaaaaaaaaaaaaanko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 No podla mna je hlavne, ze ma rezim vecer a v noci, my cez den tiez nemame presne urcite hodiny, kedy sa budi, niekedy spinka 2 hodky, inokedy styri, kedy ako...no ale my mame o mesiac menej ako vy:slight_smile: A ako mi povedala moja kamoska, netreba si mysliet, ze babo je nacasovany stroj...:slight_smile: co by sme my maminky urcite prijali, ale proste to tak nefunguje:slight_smile:
Ale drzim palceky, aby ste si nejaky ten rezim nasli a aby ste boli obaja spokojni:slight_smile:
27. bře 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka No, lebo ja mu ho davam tiez z flase a z ceciek mi zatial pekne taha, tak dufam, ze sa to nezmeni:slight_smile: Daj mi vediet, keby sa u vas nieco zmenilo:slight_smile:
27. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova waw, tak to ste teda pekne zvladli:slight_smile: ja stresujem, ked potrebujem ist vybavit nieco na urady a maly je v sedacke 2 hodky, ze ako to zvladne:slight_smile:
27. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mne sa akosi zdá,že aj Stella má už režim....Ona od prichodu z porodky je hore od 20:00 do 01:OO a to place a mrnčí nuž a najnovšie ked už zaspí tak spí od tej jednej do šiestej....No a cez den ako kedy...niekedy sa jej treba ustavične venovať inokedy prespí v pohode..Dnes je výnimočne zlatunka...tak sme sa počas hrania už obliekli do šiat....Prikladám foto..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. bře 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este som zabudla...Mne doktorka vravela,že od šiesteho tyzdna by malo mať babatko režim... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb herečka kraaasna :slight_smile:
27. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer Dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte:grinning:
animy cez den nemame rezim a myslim si, ze po skusenosti so simonkom,sa asi ani neda cez den rezim urobit. Mylsim co sa tyka spanku a kojenia. Da sa naplanovat prechadzka, kupanie a vecerny spanok. To uz mame zmaknute a o siedmej Daska spinka spolu s bracekom.
27. bře 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamicky :slight_smile: tak ako to ide? u nas je kazdy den iny. nieco take ako rezim neexistuje :sweat_smile: bud ma dobry alebo zly den. ale verim,ze sa to casom napravi a k niecomu sa dopracujeme. hlavne teraz je,ze pribera a uz nam sadne velkost 56 :slight_smile:
27. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak dneska sme sa u nasich vazili a drobec vazi 5150 g takze pekne priberame :slight_smile: dnes som odlozila prve veci, ktore su nam uz male :frowning2:
27. bře 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko kocky...my dnes mali tazku noc,,teda aspon pre mna,,neviem,ci to ta zmena casu alebo co,,,ale boli sme vcera pekne na slniecku,,,prisli sme domov o siestej, trosku sme sa s nim pobavili a o pol osmej sa kupalo,,,potom som mu dala flasu a on nie a nie zaspat,,,stale plackal,,nakoniec skoncil v posteli,,musela som ho mat celu noc v naruci,,vzdy ked som ho chcela supnut do postielky,tak plakal,,,ale na krmenie sa zobudil az o tretej,,,potom som ho uz dala do postielky,,a zostal tam pekne,,aj ked mal dlho otvorene ocka,,ale aspon neplakal

inak to pliecko nam stale hnisa,,,aj ten puder davam,,,,aj ocka nam stale tecie,ked place,,,hnis mu utieram kazde rano,,a uz aj cez den sa objavi,,,mne kamoska vravela,ze mu mam do oka kvapnut materske mlieko,,neviete,co je na tom pravdy??...

a stolicu uz mame zltu,,ale este stale vodnatu,,,ja rozmyslam,ze to mohol mat aj z toho,ze som pila hroznove stavy a vody,,,

este nieco som chcela,,ale uz neviem,co

28. bře 2011 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko kocky...my dnes mali tazku noc,,teda aspon pre mna,,neviem,ci to ta zmena casu alebo co,,,ale boli sme vcera pekne na slniecku,,,prisli sme domov o siestej, trosku sme sa s nim pobavili a o pol osmej sa kupalo,,,potom som mu dala flasu a on nie a nie zaspat,,,stale plackal,,nakoniec skoncil v posteli,,musela som ho mat celu noc v naruci,,vzdy ked som ho chcela supnut do postielky,tak plakal,,,ale na krmenie sa zobudil az o tretej,,,potom som ho uz dala do postielky,,a zostal tam pekne,,aj ked mal dlho otvorene ocka,,ale aspon neplakal

inak to pliecko nam stale hnisa,,,aj ten puder davam,,,,aj ocka nam stale tecie,ked place,,,hnis mu utieram kazde rano,,a uz aj cez den sa objavi,,,mne kamoska vravela,ze mu mam do oka kvapnut materske mlieko,,neviete,co je na tom pravdy??...

a stolicu uz mame zltu,,ale este stale vodnatu,,,ja rozmyslam,ze to mohol mat aj z toho,ze som pila hroznove stavy a vody,,,

no pekne mi to tu nahadzalo,,,prepacte
@mafynka Ja mojej kvapkam do ocka mliecko každý večer od narodenia. A to s ockami nemáme problémy. Keď smrka, tak aj do nosteka. Mlieko Ma protizaoalovy účinok.
28. bře 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Aka velka slecna je to uz:slight_smile: a ako pekne drzi hlavicku:slight_smile: sikula:slight_smile:
28. bře 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Aj ja som pocula, ze mozes materske mliecko do ocka kvapnut...ale nam pomohli atb kvapky, po tyzdni mu to zmizlo...
28. bře 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky ako bavite svoje babatka??,,,,my sme cely den vonku,,no akonahle prideme dnu,,tak je to len same plackanie,,nevie chvilku byt sam,,tak sa len nosime stale
28. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja davam malu do lehatka a tam sa na troska uludni vzdy tym vybrovanim.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ako sa mate? my dobre ale trapia nas zapareniny. kupili sme ine zvlhcene obrusky, tak asi z nich. ale ani sme ich velmi nepouzivali, lebo ked je maly velmi pokakany, ideme pod vodu. obruskom utieram len take prdy. sudokrem nejako nezabera. dala som mu na ritku pityol. ale je to od 10 rokov. v lekarni mi vravela, ze aj ona to davala malemu dietatu. ako casto myslite, ze tym mozem natriet? 1-2x za den?
28. bře 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka my mame tiez hojdacie lehatko, malemu sa tam paci :slight_smile: a nosime v manduce
28. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka No, ja som uz hladala info aj na nete, ze co s takymi malymi nemluvnatami, ja mu zvyknem spievat, co mi pride na rozum, vacsinou nejake blbostinky:slight_smile: dam ho do hojdacky - to ho bavi tak 5 minut, ked je napapany a prebaleny a este nespinka, tak mu pustim kolotoc nad postielkou, to sa tak hybe a uz to zacina vnimat...no a to je tak vsetko:slight_smile: tiez sa potom iba nosime na rukach, ale to iba chvilu, nie dlho, hlavne ked cakam, ze si odrgcne, co netrva nikdy dlho...toz tak moja:slight_smile: asi som Ti velmi nepomohla :grinning:
28. bře 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka moja je síce o dva týždne mladšia,ale začala už vnímať kolotoč,tak tým sa teraz zabaví,nevie sa vynadívať a začnem teda čoskoro využívať aj interaktívnu deku....ja zase maličkú moc nenosím,aj to zakazujem komukoľvek,keď je kľudná,nechcem si ju naučiť....ponaučenie od prvého dieťaťa :grinning: nevravím,že sa s ňou nepomojkám a pod. :wink:
mne našťastie spí doma v postielke aj vonku v kočíku rovnako ťuk-ťuk,akurát doma niekedy vo väčšom hluku,lebo keď moja staršia začne vymýšľať,tak to stojí za to... :wink:
28. bře 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek