• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@bambulka0406 no ja nemám skúsenosť so sudokrémom ani pityolom,ale pri prvej dcére,keď som mala problémy so zapareninami,známa mi poradila masť Rybilka a používam ju aj teraz a som spokojná,žiadny problém so zapareninami :wink:
28. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 aj my sme mali zapareniny....a pomohol pityol a davala som ho vzdy pri kazdom baleni....no a moja ho mala lebo mala soor v puse a prejavilo sa to zaparenym zadockom....teraz stale striedam rybilku sebamed,sudocreme...co mam po ruke...nemyslím,že by to bolo vlhcenymi obruskami. :wink: :wink: :wink:
28. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb no mali sme pampers babyfresh a tiez mal zapareniny, potom sme kupili sensitive, uplne bez problemov a teraz sme kupili huggies a znovu. hned ako sme ich zacali pouzivat, tak sa to objavilo. ja tiez natieram kadecim, teraz som na to dala ten pityol. dufam, ze zaberie :slight_smile:
28. bře 2011 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 tak asi ano my pouzivame tiez sensitive.....Mozno je alergicke na nejaku zlozku...ale ten pityol pomaha :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby pocujte pojdete sa s drobcami niekam umelecky fotiť...????Lebo ja nad tym uvazujem,ale este je asi skoro.... :wink: :wink: :wink:
28. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb my ideme, asi tak kd budeme mat dva meiace. paci sa mi ked sa babatka fotia este malicke :slight_smile:
28. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb sensitive sa mi zdaju malo vlhke, preto sme chceli vyskusat ine :unamused:
28. bře 2011 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, my sme v poradni dostali na zapareniny masticku Imazol a ta nam zabrala hned, odvtedy zapareniny nemame a pouzivam plienky pampers sensitiv
teraz sme boli na kontrole u očnej a dostali sme aj dalsie kvapky na ten nestastny zapal, ak nezaberu budu nam preplachovat slzny kanalik :cry:
a este nieco, nam to sice nepomohlo, ale materske mliecko sa moze striekat do ocka aj do nosteka, tak ako pise arett :wink:
28. bře 2011 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte baby som tu dlho nebola. Uz tyzden sme bez tatina, tak nic nestiham :slight_smile:
@domigb my sme sa boli fotit uz pred 2 tyzdnami :wink: uz kazdu chvilku by sme mat fotky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2011 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@matiniki5 tak dufam ze sa s nimi prides pochvalit :wink:
28. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte. tak my dnes mame jeden mesiac,vazime 3,5kg a velkost 56 je nam konecne dobra :grinning:
28. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@hrozienko11 gratulujem :grinning: :grinning:
28. bře 2011 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406
@matiniki5 ja by som už tiež chcela ist našla som jednu holku v Prešove čo fotí krasne.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@matiniki5 tak potom nezabudni ukazať fotky... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2011 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb
@natalca jasne ze sa potom pochvalim :wink: ta co fotila nas, my hovorila, ze najmensie co fotila bolo 2 den po navrate z porodnice :wink:
28. bře 2011 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb My sa urcite pojdeme fotit, mame umelecke foto aj s bruskom...len este asi pockam mesiac, kym bude vediet drzat hlavicku a tak:slight_smile:
28. bře 2011 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
este taka otazka. tie,ktorym sa objavili strie. ako s nimi po porode bojujete?
28. bře 2011 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@hrozienko11 nijak poddala som sa im
28. bře 2011 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak :grinning: :grinning: :grinning: pecka odpoved :slight_smile:
28. bře 2011 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Pridavam nase aktualne foto:slight_smile:
28. bře 2011 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

ten čas ale riadne letí a detičky krásne rastú. U nás je to s dojčením už lepšie - mliečka mám už viac - tak dokrmujem menej čo ma veľmi teší.

Pridávam Vám aktuálne foto. :slight_smile:
28. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 aj ja mam pityol,,,aj sudocrem,,ale ten nezaberal,,potom mam od doki imazol,,a bepanten,,tak striedam,,pityol zabera jednoznacne,,ked mal strasne zaparene, davala som aj cely den len ten,,a do vecera bolo vsetko v pohode,,ale teraz ma celkom peknu ritku,,a myslim,ze aj ten bepanten mu robi dobre,,a davam uz len pampersky,,sa cudujem,ze vobec nema zaparenu ritku
@leonard2002 moj sa zabavi chvilku kolotocom,ked mu ho pustim,,,ale rano ma niekedy take,ze placka,,a ja neviem preco,,lebo napapany, prebaleny, a on stale placka,,,tak bud ho dam na brusko,,tam sa chvilku pozlosti a zaspi,,,alebo sa nosime,,niekedy ho supnem do vajicka,ale tiez ho to dlho nebavi a tiez si spievame
@zuzufek no ved prave,,ked daco, priatel ho hned bral na ruky a cicikal,,naucil ho tak aj zaspavat,,a to si ho presne nechcem naucit na ruky,,lebo mi urve krize,,uz je moc tazky a cim dalej tym bude viac a viac vazit,,,ja uz ked neviem co s nim,,supnem do kocika a idem von,,,to zarucene spi
29. bře 2011 v 06:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca ja som vcera kupila kvapky do oka,,po dvoch kvapkach to uz ma v pohode,,aj teraz som kukala,,ziadny hnis po noci mu na ocku neostal,,,tak sa tesim

inak baby, ten vyter zo stolice asi nedopadol dobre,,,vysledky este po tyzdni nie su,a doki vravi,ze keby bolo vsetko ok,tak su hned,,ale ze asi sa tam nieco objavilo,tak to este skumaju dalej
@leonard2002
@leginca krasne drobce,,,
29. bře 2011 v 06:27  • Odpověz  • To se mi líbí
a este jedna otazka,ked si tu uz sama dopisujem,,,vyzera to,ze som chora,,nadcha, kasel, kychanie,,moze to odo mna dostat maly??,,,co mam robit,aby neochorel
29. bře 2011 v 06:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka Kojit!!! V mliecku mu davas zároveň aj protilatky.

Baby, my teraz po presune času vstavame ráno o ôsmej. Kojime sa raz o pól piatej:slight_smile: aj simon vstava až o ôsmej, ja som taká vyspinana:slight_smile:
29. bře 2011 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano kocky, chcem sa opytat, ze ci sa zvykne takym drobcom holit hlavicka alebo kedy je to tak najvhodnejsie urobit?
29. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca Ako si docielila viac mliecka?:slight_smile: Inak blahozelam:slight_smile: ja mam taky pocit, ze ten moj krpec si pyta kazdy den viac a viac a moje cecky mu nejak nestacia:( tiez trochu dokrmujem, aj ked nerada, ale uz neviem, co mam robit...pijem dost, papam dost, spim celkom dobre, nie som vycerpana...tak ja uz neviem:(
29. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 ako myslíš holiť,strojčekom alebo tak?
29. bře 2011 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 takýmto babatinám ešte tieto prvotné "páperové"vlásočky budú padať,to budeš vidieť aj na perinke,či tam kde máva hlavičku,potom už budú rásť pevné...určite nie je vhodné holiť hlavičku malému dieťaťu,ktoré má ešte mäkkú hlavičku :wink:ja som mojej prvej dcére dávala strihať vlásky až niekedy po roku,narodila sa v januári a na ďalší rok na jar som ju dala ostrihať,aby sa pod krkom tak nepotila... :slight_smile:
29. bře 2011 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka hádam,keď bude vedieť maličký uchopiť hrkalku,zabaví sa s tým... :wink:
29. bře 2011 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzufek Hej, strojcekom som myslela:slight_smile: Dik za radu:slight_smile:
29. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek